wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

Ogłoszenie


#1081 2017-03-09 21:12:16

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Woland-zauważ,że i Niemcy nie mają żadnego charyzmatycznego polityka....był kiedyś Friedrich Merz,ale "Mutti" go wykończyła.Zu Gutenberg-oszust....inni mają ciepłe posadki w Brukseli


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1082 2017-03-09 21:16:38

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

no to sie Melcia ciesz ze nie masz szuflatki...



ja nie popieram wszystkich poczynan PISu...ale tym bardziej nie popieram ani PO,ani innych wszystkich swietych co to robia duzo wrzawy i krzyku,nie reprezentujac wlasciwie niczego oprocz belkotu sprzeciwu...
to juz wole PIS,chociazby dlatego,ze  chce,aby w PL nie dochodzilo do takich sytuacji jak np.w Malmö...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1083 2017-03-09 21:19:09

Woland

aktywny

Zarejestrowany: 2014-12-04
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Jakie NATO?
Oni dupe wypna na nas pierwsi.Putin to potega i jednego czego mu  brak to skrupuly.Dazy do odbudowy imperium a Polsza,wiadomo-nie zagranica i byla obszarem rosyjskich wplywow.Putin nie mogl sobie wymarzyc lepszego rzadu u nas niz PIS.Zeby upolowac jakies zwierze trzeba go oderwac od stada i to sie wlasnie dzieje.Bedziemy zupelnie osamotnieni i wydani na pastwe losu.Jedyne co nas ratowalo to uklady polityczne i silna obecnosc w Unii,tymczasem wszystko wskazuje na to,ze my od Unii odchodzimy coraz bardziej.Grupa wyszechradzka jest za slaba zeby sie na niej opierac a i tu opieralismy sie do dzis tylko na Orbanie,ktory tez sie slicznie wypial.
Gabi,popatrz trzezwo,czyje interesy reprezentuje nasz rzad.
Dzis,kraj taki jak Polska nie ma nic do gadania w kwestii obronnosci i jedyne co sie liczy to uklady polityczne.
Na poczatku ostetniej wojny swiatowej ,kiedy Sikorski organizowal w Anglii Polskie Sily Zbrojne,niejaki Retinger,postac szalenie ciekawa i bywala w swiecie,powiedzial mu,ze to nie wojsko zadecyduje o ksztalcie Polski po wojnie tylko polityka.Czas pokazal,ze tak sie wlasnie stalo.

Offline

 

#1084 2017-03-09 21:28:57

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

tak czy siak,PL jest bezbronna...oczywiscie ze kraje Wyszechradzkie sa zbyt slabe,zeby ktoremus z tych tam oprzec militarnie...i nie tylko,te kraje juz nie istnieja praktycznie,jest Unia,i jak widzisz-co powie mami-tak bedzie i kropka!

za jaka opcja jestes?
mami i murzina czy Pucka i niedzwiadki?



Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1085 2017-03-10 09:38:46

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Nie wierzę,że będą jakieś działania militarne w Europie,dzisiaj "Nie działa i tanki,tylko gospodarka i banki" mają wpływ na polityczne decyzje i w ten sposób rozstrzygnie się los Polski.Albo mohery wymodlą wszystko?...

Nie chcę,Woland,byś miał rację....ale na nic moje chęci.Nie zapominaj też o krajach nadbałtyckich-na nich Pućka ma też chrapkę.


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1086 2017-03-10 12:31:30

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

tjja...ponoc w ramach Brexitu mami zaczela juz nowe piniondze drukowac...ale nie euro..o nie...to ma byc zas marka...
tak mi mignelo dzies w sieci...
slyszal chto co?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1087 2017-03-10 12:57:53

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

nie wiem czy to jako ciekawostke czy tu dac?chyba jednak tutaj...
kto chce,niech obejrzy do konca...

https://www.youtube.com/watch?v=BD40qdPXuX0


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1088 2017-03-10 14:19:55

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Sprzeciw Polski,przeciw Tuskowi porównano do....walki polskich ułanów z niemieckimi czołgami.Kto to koorwa (sorry,ale musiałam przekląć) te "fakty historyczne" rozsiewa????
Polskie obozy,czołgi z tektury,szabelkami na czołgi....czy świat naprawdę uważa Polaków za idiotów?


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1089 2017-03-10 14:35:18

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

To na temat wczorajszych "wyborów" na przewodniczącego RE:

http://wpolityce.pl/polityka/330892-wyb … -zwyciezca


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1090 2017-03-10 16:42:29

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

Meli napisał:

To na temat wczorajszych "wyborów" na przewodniczącego RE:

http://wpolityce.pl/polityka/330892-wyb … -zwyciezca

Naprawde szkoda tak dreczyc biedne zwierze... ten kot juz ma ogon calkiem urwany.

 

#1091 2017-03-10 16:57:37

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

Gabiffm napisał:

nie wiem czy to jako ciekawostke czy tu dac?chyba jednak tutaj...
kto chce,niech obejrzy do konca...

https://www.youtube.com/watch?v=BD40qdPXuX0

sprawy wyroki... gdzie sa z tych wszystkich afer? Wg PiS podczas rzadow PO afera gonila za afera. Gdzie wyroki? Jedyne co robia to mecza Amber Gold. Zobaczymy czy beda jakies konkretne wyniki... ale afer "bylo" wiele wiecej. Gdzie one sa??

 

#1092 2017-03-10 20:24:52

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

poszukaj Margu,moze co i znajdziesz w sieci...?

a tu dowcipnisia z PO,z piekna jakze wyrazista mapka Niemiec...

"Subtelny" dowcip Róży Thun. Przesyła róże Tuskowi i pokazuje dziwną mapę Europy z podpisem "koszmar Kaczyńskiego"

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/33090 … czynskiego


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1093 2017-03-10 20:28:59

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

Melcia,nie chce nic mowic,ale PL chyba dryfuje w kierunku zolnierzy wykletych...
a Donkowi zyczmy jeszcze wielu lat na tym stolku...lepiej bedzie chyba jak tam przyrosnie?
peruwianczykom nie zycze takiego goscia,bo gdzie sie pojawia tam...wszystko co najgorsze


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1094 2017-03-10 23:10:45

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

widze Gabi ze ci sie poczucie humoru pani Thun nie podoba... to posmiej sie tutaj:

https://www.facebook.com/kufalski

tam znajdziesz sporo humoru, ktory na pewno Ci odpowiada.

 

#1095 2017-03-11 00:49:14

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

a tutaj wytlumaczenie przez prawnika przepychanek z uczestnictwem nowej "prezes TK":

https://oko.press/pomoze-nawet-zyczliwo … j-uchwaly/

zeby zrozumiec nie trzeba szczegolnej wiedzy prawniczej, tylko nieco skupienia przy czytaniu.

 

#1096 2017-03-11 08:58:29

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

nie ma mnie na fejsie,wiec nie zobacze co za poczucie humoru ma ten tam u gory...

jesli o trybunal chodzi,jestem zwolenniczka jego natychmiastowego rozwiazania,bo jest to sztuczny twor,nie az tak dawno utworzony i chyba zostal tylko po to stworzony,aby owczena wladza miala  gdzie ulokowac swoich,ktorzy te ich wladze beda dodatkowo wspierac...ot co!

Ostatnio edytowany przez Gabiffm (2017-03-11 08:58:52)


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1097 2017-03-11 15:39:53

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

dzialanie prawa w Polsce jest regulowane przez konstytucje. Konstytucja przewiduje istnienie i forme funkcjonowania Trybunalu Konstytucyjnego. Koniec. Kropka. Mozesz sobie byc zwolenniczka, ale ta sprawa jest regulowana przez konstytucje. Nie jestem pewny czy rozumiesz tego konsekwencje?

Domysly co do celu powolania TK pomine milczeniem, gdyz jest to bzdura.

Ostatnio edytowany przez marg63 (2017-03-11 15:41:48)

 

#1098 2017-03-11 16:40:44

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

"Od początku wpływowe środowiska przeciwstawiały się idei tworzenia sądu konstytucyjnego, nie bez racji postrzegając go jako instytucję niezależną i trudną do politycznego podporządkowania."

A co mamy naprawdę?Sędziów z książeczkami partyjnymi.


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1099 2017-03-11 17:26:23

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

ale dopoki nie zostanie zmieniona konstytucja ma byc i dzialac wg litery prawa. Sadzisz, ze to, co omowiono w artykule to jest dzialanie zgodne z prawem? Przeciez tam sa lamane ustawy uchwalone przez PiS! Zero refleksji w zwiazku z tym?

 

#1100 2017-03-11 19:02:25

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Za łamanie Konstytucji powinni być pociągnięci do odpowiedzialności karnej.Ale nie będą,bo sędziowie są nietykalni.

I na nic tu moja refleksja.


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1101 2017-03-11 19:36:06

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

ale oni nie lamia konstytucji. Pani prezez TK Przylebska zlamala uchwaly PiS regulujace tryb powolywania prezesa TK. Przeczytaj, to zrozumiesz, jakie to absurdy sa.

 

#1102 2017-03-11 19:50:01

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Przepisy dot. Trybunału Konstytucyjnego uchwalał Sejm RP, a nie PiS.
Stwierdzenie "uchwalone przez PiS" jest po prostu nieprawdziwe.
A gdyby nawet PiS coś-tam sobie uchwalił, to uchwały wewnętrzne PiS nie są źródłem prawa w Polsce.


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1103 2017-03-11 21:31:51

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

marg63 napisał:

dzialanie prawa w Polsce jest regulowane przez konstytucje. Konstytucja przewiduje istnienie i forme funkcjonowania Trybunalu Konstytucyjnego. Koniec. Kropka. Mozesz sobie byc zwolenniczka, ale ta sprawa jest regulowana przez konstytucje. Nie jestem pewny czy rozumiesz tego konsekwencje?

Domysly co do celu powolania TK pomine milczeniem, gdyz jest to bzdura.

........tez mi problem!
mogly poprzednie rzady sobie zmieniac co im sie podobalo,moze i obecny!

czy tez widzisz w tym problem...???
dlaczego uwazasz ze jednemu rzadowi wolno wszystko,a innemu juz nie?

jakos nie widze zebys latal po sieci i szukal przekretow po stronie PO...jestes dla mnie nieobiektywny,wiec...uwazam ze gluchy  nie bedzie mogl niestety wytlumaczyc slepemu nic na temat kolorow...grzebienia jakiegos lysielca....

milego lykendu...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1104 2017-03-11 23:34:38

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

Meli napisał:

Przepisy dot. Trybunału Konstytucyjnego uchwalał Sejm RP, a nie PiS.
Stwierdzenie "uchwalone przez PiS" jest po prostu nieprawdziwe.
A gdyby nawet PiS coś-tam sobie uchwalił, to uchwały wewnętrzne PiS nie są źródłem prawa w Polsce.

To byl skrot myslowy, te przepisy byly uchwalone przez Sejm obecnej kadencji, oczywiscie glosami PiS. Nie wiedzialas ze takie ustawy byly kilkakrotnie procedowane przez Sejm? To moze jednak trzeba sie douczyc, zanim sie cos napisze.... a prosilem - czytac w skupieniu.

Przedmiotowa ustawe Sejmu mozna przeczytac tu: http://isap.sejm.gov.pl/Download;jsessi … 074&type=1

Ostatnio edytowany przez marg63 (2017-03-12 02:00:40)

 

#1105 2017-03-11 23:42:53

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

Gabiffm napisał:

marg63 napisał:

dzialanie prawa w Polsce jest regulowane przez konstytucje. Konstytucja przewiduje istnienie i forme funkcjonowania Trybunalu Konstytucyjnego. Koniec. Kropka. Mozesz sobie byc zwolenniczka, ale ta sprawa jest regulowana przez konstytucje. Nie jestem pewny czy rozumiesz tego konsekwencje?

Domysly co do celu powolania TK pomine milczeniem, gdyz jest to bzdura.

........tez mi problem!
mogly poprzednie rzady sobie zmieniac co im sie podobalo,moze i obecny!

czy tez widzisz w tym problem...???
dlaczego uwazasz ze jednemu rzadowi wolno wszystko,a innemu juz nie?

jakos nie widze zebys latal po sieci i szukal przekretow po stronie PO...jestes dla mnie nieobiektywny,wiec...uwazam ze gluchy  nie bedzie mogl niestety wytlumaczyc slepemu nic na temat kolorow...grzebienia jakiegos lysielca....

milego lykendu...

Gabi, czy wiesz w jakim trybie moze Sejm zmienic Konstytucje? Nie wiesz? Doczytaj.... Juz pisalem, ze istnienie i funkcje TK sa regulowane przez Konstytucje. Zaden rzad nie moze ot tak sobie zmienic Konstytucji. Do tego jest potrzebna wieszosc 2/3 przy obecnosci przynajmniej polowy poslow w Sejmie. Na szczescie Kaczynski w tej kadencji nie jest do tego zdolny.

Co do latania po sieci i szukania przekretow PO to zostawiam to Tobie. Jestes w tym niezrownana. A ja wcale nie musze latac, kolejne przyklady ignorancji, falszu,, zarozumialosci i zwyklej ludzkiej glupoty i zawisci codziennie moge obserwowac. Bez wysilku.... Chociaz czasem zdarza sie PiS cos prawdziwego napisac. Ostatnio wczoraj.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1339,title, … omosc.html

Jaka szkoda, ze ten prawdziwy wpis szybko zostal usuniety....

 

#1106 2017-03-12 09:04:50

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Mam się douczyć,powiadasz?

Ja,niedouk, wiem,że ustawy są uchwalane przez Sejm
zatwierdzane przez Senat
podpisywane przez Prezydenta
mogą być autorstwa PiS

Ty,natomiast, używasz samozwańczych skrótów myślowych


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1107 2017-03-12 11:50:59

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

Marg,jesli poprzednie rzady zmienily konstytucje..to oznacza dla mnie fakt,ze konstytucje zawsze mozna zmieniac...
obojetnie jaki rzad by to zrobil-jest to mozliwe...wlasnie  teraz PL zbiera tego owoce w postaci smrodu trybunalskiego...
i o to mi wlasnie chodzi...konstytucja moze byc zmieniana -tak czy siak...znaczy sie wczesniej czy pozniej,ale moze...
istnieje taka mozliwosc wiec kto wie...?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1108 2017-03-12 13:55:05

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

Meli napisał:

Ty,natomiast, używasz samozwańczych skrótów myślowych

a coz to jest "samozwanczy skrot myslowy"? Czyzby jakas nowomowa??

 

#1109 2017-03-12 13:57:18

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

Gabiffm napisał:

Marg,jesli poprzednie rzady zmienily konstytucje..to oznacza dla mnie fakt,ze konstytucje zawsze mozna zmieniac...
obojetnie jaki rzad by to zrobil-jest to mozliwe...wlasnie  teraz PL zbiera tego owoce w postaci smrodu trybunalskiego...
i o to mi wlasnie chodzi...konstytucja moze byc zmieniana -tak czy siak...znaczy sie wczesniej czy pozniej,ale moze...
istnieje taka mozliwosc wiec kto wie...?

Nie, rzad nie moze zmianiac konstytucji. Zaden. Konstytucje moze zmienic parlament. Naprawde, trudno polemizowac na poziomie tak elementarnego zagadnienia. Poczytaj moze, a pozniej sie wypowiadaj....

 

#1110 2017-03-12 23:58:28

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

kolejny przypadek klamstwa i manipulacji. W spocie promujacym TVP (zarzadzana przez Kurskiego) uzyto wizerunku i slow Maklowicza uzytych w zupelnie innym celu i przy innej okazji. Oczywiscie bez jego zgody.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,title, … omosc.html

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologia2009.pun.pl www.bmw.pun.pl www.virtuning.pun.pl www.loth.pun.pl www.monitoring-powietrza.pun.pl