wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

Ogłoszenie


#1021 2017-03-03 11:46:12

Woland

aktywny

Zarejestrowany: 2014-12-04
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Niemieckie urzedy w ogole dyskryminuja Polakow a jeszcze nie tak dawno uznalbym to za przejaw jakiejs polskiej histerii z okupacja w tle.Zawodowo stykam sie z tym problemem i wiem,ze nawet interwencje na szczeblu dyplomatycznym niewiele tu wnosza,bo Niemcy skutecznie unikaja rozwiazan ani nie potwierdzajac ani nie zaprzeczajac a czas leci...
Traktat polsko niemiecki o dobrym sasiedztwie to tylko okazja do zorganizowania koncertu jakiegos pianisty czy innego jazzmana oraz dwoch przemow,jednej po polsku a drugiej po niemiecku.Ten traktat to w duzej mierze martwy dokument.No ale w zeszlym roku politycy z obydwu stron dusili sie ze szczescia z okazji 25-lecia podpisania tego donioslego aktu.
I tak sobie na to wszystko patrze czasem i coraz czesciej mysle czy nie czas wrocic tam,gdzie wrog jest swoj...?

PIS w koncu zdechnie i bedzie trzeba zaczac odbudowe...

Offline

 

#1022 2017-03-03 11:59:16

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi



jesli szukasz wrogow,to mozesz ich wszedzie znalezc...dzieby sie nie obrocil,tam wrog...

a to ze makrela jest mistrzynia hipokryzji to ogolnie wiadomo...jej urzednicy zachowuja sie dokladnie tak samo-albo siedza cicho i nie zabieraja zadnego stanowiska w sprawie,albo...sa oburzeni



nie,to nie histeria...Polacy sa traktowanie po macoszemu od ...zawsze..
pamietam rok kiedy to Polska po wejsciu do Unii zahlysnela sie...musielismy czekac wiele lat,aby pozwolono nam laskawie tu legalnie pracowac...
jak teraz se tak popacze co sie tu dzieje to...chetnie bym  wyjechala...gdybym miala gdzie ...
moj syn i synowa dawno juz podatkami splacili te ich szumne kindergeld,ktore to dostawalam dawno temu na syna..malo tego,maja nowego obywatela Unii,urodzonego w DE...jakos nigdy nie mieli zaszczytu korzystac z tych socjalnych dobrodziejstw,ktore to teraz sa rozdawane hojna reka na prawo i lewo...obcym
kto wie,jesli pozalatwiam tu swoje sprawy to i gdzies wyjade..jeszcze nie wiem gdzie,ale moze by tak do Afryki?

tam sie robi pustawo...a i klimat ciepluski...

jak raz na moje kosteczki dobry!



pees.

nie ma to jak Kargul i Pawlak...co nie?

Ostatnio edytowany przez Gabiffm (2017-03-03 12:03:29)


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1023 2017-03-03 13:01:09

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Polacy powinni pracować u siebie,a do Niemiec co najwyżej na urlop przyjeżdżać.Pierwszy rzut po wejściu Polski do UE była szarańcza,która pozostawiła po sobie spustoszenie i niesmak.Nie dziwię się Niemcom,że Polaków tak traktuję.Ja sama nigdy nie doznałam żadnej obelgi czy olewania mojej skromnej osoby-zawsze byłam pewna siebie.

W ostatnim tygodniu karnawału była u nas impreza,gdzie 2 Polaków okradło dziewczynę.Bez Policji się nie obyło,no i wstyd.Do późnej jesieni był też taki młody Polak,rozwiedziony z 2 dzieci-chlał na umór,aż go wywalili z pracy i z mieszkania.Zaczepny też był i kilka razy wywalali go z knajpy.I kto ma przepadać za takimi?To tak,jak Cyganie-gdzie się pojawią,tam stress.

Wczoraj też w mojej ulubionej kawiarence siedziały 2 nasze rodaczki.Fleje z wyglądu i szambo w gębie.

Eeeeeeeeee....


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1024 2017-03-03 13:05:26

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Woland-nie ma przyjaźni między narodami-są tylko własne interesy.A i stosunki międzyludzkie najczęściej oczekują profitów-wykorzystać,wycyckać i na koniec jeszcze się obrazić


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1025 2017-03-03 16:59:30

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

masz racje,szumowin rodem z PL jest tu pod dostatkiem...dlatego mam tu wiecej niemieckich niz polskich znajomych...

a tu ...silwu ple...

Kobiety za tę samą pracę zarabiają 16 proc. mniej, niż mężczyźni - mówiła hiszpańska europarlamentarzystka Iratxe Garcia Perez podczas dzisiejszej dyskusji o prawach kobiet na rynku pracy.

W kontrze do niej głos zabrał Janusz Korwin-Mikke, który chciał przekonywać, że kobiety powinny zarabiać mniej. Argumentację zaczął od kłamstwa - twierdząc, że w "Polskiej Olimpiadzie Fizyki Teoretycznej" (nie ma w Polsce takiej olimpiady) kobieta zajęła dopiero 800. miejsce (w Olimpiadzie Fizyki w 2015 roku kobieta znalazła się wśród 50 finalistów).

Po kłamstwie była manipulacja: polityk stwierdził, że "w światowej setce najlepszych szachistów nie ma ani jednej kobiety". Tyle, że w światowych turniejach kobiety i mężczyźni rywalizują oddzielnie - i Światowa Federacja Szachów ma osobne rankingi stu najlepszych mężczyzn i stu kobiet.

To był jednak dopiero wstęp. Po tym Korwin-Mikke powiedział:

Oczywiście, że kobiety muszą zarabiać mniej, niż mężczyźni. Ponieważ są słabsze, są mniejsze, są mniej inteligentne i muszą zarabiać mniej. To tyle.
"Boli pana, że jestem tu dziś jako parlamentarzystka"

Frakcja Socjalistów i Demokratów EP zamieściła na Facebooku nagranie wypowiedzi Korwin-Mikkego oraz odpowiedź hiszpańskiej reprezentantki.

- Pańskim zdaniem nie powinnam mieć prawa być tu jako parlamentarzystka. I to pana boli. Pana i panu podobnych, drażni to, że dziś kobiety mogą reprezentować obywateli Europy na takich samych prawach jak pan - powiedziała. - Jestem tu, aby bronić kobiet UE od mężczyzn takich jak pan - dodała.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ … iedzi.html

stary duren!klamca i manipulant!ot co!
zapomnial wspomniec o tym ze komputery wygrywaja w szachy z facetami...obojetne czyje slowa tu przytoczyl...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1026 2017-03-03 18:27:01

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Niektórzy faceci,to beznadziejne przypadki


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1027 2017-03-03 19:46:14

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

no to przybijam piontke...

   


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1028 2017-03-05 17:10:35

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

A tak wyglada wyjasnianie kontrowersji wg PiS:

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? … ier-Szydlo

 

#1029 2017-03-05 18:42:38

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

czemu piszesz ze to PIS tak to wyjasnia?
z artykulu wynika ze to BOR sie gupio tlumaczy..
po czystkach przeprowadzanych przez obecny rzad w szeregach BOR nie zdziwi mnie juz zadny wypadek w wykonaniu tychze ochraniaczy...wszyscy o tym wiedza ze to zmowa..ale nikt glosno o tym nie powie..


a tu na temat slawnyh dotacji unijnych dla PL

https://www.youtube.com/watch?v=YIIlG5Tp6tY

ja dodam od siebie,ze kazdy kredyt ktory nie jest splacony o czasie,jest splacany z wysoka kara,na czym oczywiscie zyskuje ...ten,ktory tegoz kredytu PL udzielil...czyli wynika z tego,ze te wszystkie unijne kredyty o kant dooopy mozna rozbic..


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1030 2017-03-05 20:46:45

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

czemu PiS? ano dlatego, ze to PiS rzadzi i nadzoruje prace sluzb. I kiedy pani premier Szydlo miala wypadek, juz pol godziny po tym Blaszak mowil, ze wszystko bylo w porzadku i wg przepisow. Juz kilka z tych stwierdzen upadlo (np. to, ze chlopak muzyki sluchal). Nie wiem jak bylo, bo mnie nie bylo w tym miejscu i czasie ale dopuszczenie do skasowania tych danych nasuwa powazne watpliwosci. Czy nie sadzisz, ze gdyby bylo wszystko OK (predkosc ok. 50km/h, wlasciwe oznakowanie kolumny) to dopuszczono by do skasowania tych danych? Bo ja jestem przekonany ze nie i triumfalnie by je zaprezentowano mowiac: oto dowody, patrzcie niedowiarki, za naszych rzadow BOR przestrzega przepisow i robi wszystko wg regulaminow. Tak sie jednak nie stalo.... A w miedzyczasie okazalo sie jeszcze ze kierowca pani premier nie mial prawa kierowac tym samochodem bo przekroczyl 12h limit czasu. Niestety nasuwa to podejrzenia kolejnych nieprawidlowosci i proby ich ukrywania poprzez kasowanie istotnych danych.
Czy to nie Ty Gabi bylas niezwykle wprost wyczulona na kwestie zabezpieczenia kazdych mozliwych sladow w katastrofie Smolenskiej? Czemu zatem tutaj nie martwi Cie takie niedbalstwo (albo raczej zla wola)?

 

#1031 2017-03-05 21:25:08

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

hmm...taa...a kto byl tam od pierwszej chwili po wypadku?
myslisz ze Szydlo se tak wstala z siedzenia po wypadku  i pokasowala co jej sie podobalo?albo ze wydala takie polecenie?
wedlug mnie BOR i jeszcze ktos maczal w tym palce,powody podalam juz wyzej..
jak ty myslisz?dlaczego PIS robi czystke w BOR?
na miejscu rzadu rozwiazalabym cale  to towarzystwo i stworzyla specjalna jednostke  do ochrony rzadu...
do czego doszlo w PL?
mafia goni mafie i maja gleboko w dooopie ze podnosi reke na wybrany w demokratycznych wyborach rzad...

dlaczego ciesze sie ze PIS wygral wybory?
chociazby dlatego,ze mafie w PL juz dawno przekroczyly granice przyzwoitosci i rzadzily niejawnie krajem...oczywiscie dzisiaj robia wszystko zeby pozbyc sie PISU w bialych,aczkolwiek juz letko ubrudzonych rekawiczkach...
ba!pozwalaja sobie juz nawet fantazjowac na temat wczesniejszych ,kolejnych wyborow ,oczywiscie widzac siebie w swoich fantazjach - z powrotem przy korycie!

dla przypomnienia

Do wypadku doszło tuż przed godziną 19 na ul. Powstańców Śląskich w Oświęcimiu. Kolumna rządowa znajdowała się na drodze głównej, kiedy 22-letni kierowca fiata seicento niespodziewanie postanowił skręcić w lewo w boczną uliczkę. W wyniku tego manewru doszło do zderzenia jego samochodu z rządowymi pojazdami.

Czytaj więcej: http://www.dzienniklodzki.pl/wiadomosci … ,11782639/

masz prawo jazdy?
mnie uczyli ze ZAWSZE pojazd z prawej ma pierwszenstwo!

i dla tego uwazam ze to szwindel od samego poczatku!
podstawiony gowniarz  i pozal sie Boze kolumna,w ktorej odleglosc miedzy autami byla zbyt duza...diabli wiedza z jaka predkoscia jechali,ale mysle ze Kolonko dobrze wytypowal na 70 km/h...gdyby nie zapiela pasow juz by nie bylo jej wsrod nas...
tak ja to widze...czy moze sie myle?

Ostatnio edytowany przez Gabiffm (2017-03-05 21:50:06)


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1032 2017-03-05 21:57:49

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

po pierwsze - nikt niczego nie kasowal.... samo sie skasowalo, wystarczylo tylko nie zgrac danych zaraz po wypadku i jezdzic dalej (mowimy o samochodach eskorty, samochod Szydlo nie da rady jezdzic)
po drugie - BOR po poltora roku czystek to nie jest BOR, ktory byl za platformy. I BORowi nie zalezy na tym, zeby utrudnic sytuacje Szydlo, tylko zeby wlasny tylek ze zdarzenia wyniesc jak najmniej poturbowany. I nie od BORu zalezy, czy ktos zarzadzil zgranie danych z samochodow. Natomist to ze nikt tego nie zarzadzil (a dlaczego?) jest BORowi prawdopodobnie bardzo na reke, jesli faktycznie cos bylo nie tak z przejazdem Szydlo.
po trzecie - jesli sa jakiekolwiek kontrowersje to nalezy zrobic wszystko zeby ustalic fakty. Do tego zawartosc rejestratorow bylaby bardzo pomocna. Bez niej bedzie "slowo przeciw slowu".
po czwarte - juz mi sie nie chce tlumaczyc.... Jesli "podnoszeniem reki na rzad" jest proste domaganie sie funkcjonowania tego rzadu zgodnie z prawem i regulaminami, to chyba nie bardzo mamy o czym rozmawiac.... Pozywiom, uwidim - jak mawiali starozytni rosjanie....

 

#1033 2017-03-05 22:22:47

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

tjja...a kto wykonuje badania  wypadkow?zwlaszcza jesli chodzi  o wypadek z udzialem aut  z kolumny rzadowej???

ktos sie postaral,co potwierdza moje przypuszczenie ze bylo to z gory zaplanowane...


mozesz mi odpowiedziec,czy wedlug ciebie rzady poprzedniego rzadu byly rzadami prawa?
wedlug mnie poustawiali sie tak, jak im sie podobalo nie pytajac nikogo o zdanie!stworzono trybunal konstytucyjny,ktory mial sluzyc dobru rzadowemu,przekazywanego wsrod swoich z rak do rak...komuchy byli pewni ze dalej beda rzadzic i nikt im w tym nie przeszkodzi...PIS  byl dla nich niebezpieczny i probowali sie go pozbyc...wiec probuja dalej swgo szczescia...
jesli ty innaczej rozumujesz niz ja to tez nie chce mi sie dalej tlumaczyc...
byc moze  poprzedni rzad mial wyksztalconych,ladnie mowiacych  aktorow swego przedstawienia...
ale dla mnie zawsze liczy sie byc-nie miec...moze byc przemowienie po chlopsku...ale ten co przemawia ma czyste rece,i to sie dla mnie liczy...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1034 2017-03-05 22:54:33

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

ja nie moge.... z gory bylo zaplanowane, ze chlopak w Cinquecento wyjedzie przed 2.5 tonowe Audi zeby wykierowac to Audi na drzewo (znow drzewo!! to jakies przeklenstwo jest? a moze zemsta za ustawe Szyszki?)(. To faktycznie, jesli sie wierzy w takie rzeczy to wiara w spisek na zycie prezydenta Kaczynskiego jest jak najbardziej usprawiedliwiona.... lubudubu trzy eksplozje. Gratuluje i nie zazdroszcze.
Pozdrawiam

 

#1035 2017-03-06 00:03:22

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

Udało się pozyskać dane z rejestratora samochodu rządowego, który uderzył 10 lutego w drzewo w Oświęcimiu - podaje TVN24 powołując się na doniesienia prokuratury.

Próba pozyskania danych odbyła się we wtorek w Krakowie. Według prokuratury materiał będzie mieć "kapitalne znaczenie dla ostatecznej rekonstrukcji przebiegu wypadku". Przedstawiciele prokuratury na razie nie informują jakie dane udało im się pozyskać, ani ile potrwa ich analizowanie. Wiadomo jednak, że odczyty miały pomóc ustalić prędkością z jaką jechała limuzyna wioząca panią premier w dniu wypadku, ciśnienie w oponach, tor jazdy pojazdu. Badaniami danych zajmą się specjaliści z Instytutu Ekspertyz Sądowych, powołany został również biegły specjalista do spraw rejestratorów samochodowych.

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosc … ,11838583/

polecam komentarze



dziwi mnie,ze tyle czasu potrzebowali na uzyskanie danych...pech ze to nie byla brzoza jest oczywisty...
ale jak widac BOR i prokurator tak sie spieszy z wyjasnianiem sprawy,ze w tym slimaczym tempie nie zdziwiloby mnie wcale,gdyby nagle sie okazalo ze tam tez nic juz nie ma...



dalej nie widze tu zadnego interesu PISu w tym,zeby cokolwiek w tej sprawie manipulowac,czego nie moge powiedziec o BOR!

z szacunkiem i uklonami
pozdrawiam rowniez...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1036 2017-03-06 09:33:36

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Drzewo i ta data-miesięcznica smoleńska


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1037 2017-03-06 09:51:15

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

chto wje,moze ta brzoza przejdzie do historii i bedzie kultem i celem pielgrzymek?



https://www.youtube.com/watch?v=plarUikNE_o

to jest o tym,o czym juz kilkukrotnie wspominalam...
az chcialoby sie zaspiewac z Kazikiem

https://www.youtube.com/watch?v=9itfEdJG7ig



Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1038 2017-03-06 11:21:28

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

sciagnieto dane z samochodu, ktory uderzyl w drzewo. Ten samochod wiecej nie pojezdzi. Natomiast samochody otwierajace i zamykajace kolumne jezdzily, az do wykasowania danych. To czy kolumna byla prawidlowo oznakowana (migajace niebieskie i czerwone swiatla, sygnal dzwiekowy w otwierajacym i zamykajacym pojezdzie) obecnie nie da sie ustalic.
I o tym pisalem.
A BOR to nie pod bezposrednim nadzorem PiS dziala? Ty chyba Gabi masz jakies dziwne wyobrazenie o strukturze sluzb i ich zarzadzaniu. Otoz oczywistym jest, ze jezeli BOR nie dopelnil czegos, to to bedzie obciazac ich zwierzchnikow, czyli PiS, a konkretnie Blaszczaka. Wiec jesli nadal nie widzisz interesu PiS zeby sprawie jak najlagodniej ukrecic leb, to uwazaj na skrzyzowaniach i przejsciach dla pieszych.

 

#1039 2017-03-06 13:30:55

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Z tym oznakowaniem,to różnie bywa.Kto siedzi w aucie,inaczej to odbiera od tego,kto to z ulicy obserwuje.I nigdy nie słyszałam,że auta rządowe nie muszą przestrzegać przepisów.Kiedyś nawet nasz kolega Pogodniak pisał,że w Berlinie też jakieś auto rządowe go  na pasach o mało nie przejechało-to jest skandal,jak bezkarni oni są.

Oczywiście nie usiłuję pomniejszać winy sprawcy tego zamieszania.


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1040 2017-03-06 13:53:23

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

jezdzenie pojazdami uprzywilejowanymi jest naduzywane. Rozumiem, ze uprzywilejowanym autem jest karetka, policja, straz pozarna jadace na interwencje lub z ofiara wypadku do szpitala. Rozumiem, ze pojazdy rzadowe w sytuacjach oficjalnych sa uprzywilejowane, trudno przeciez zeby np. Obame wiezc z lotniska i stac w korkach. Rozumiem, ze sporadycznie jest sytuacja, ze pani premier sie spieszy i wtedy musi jechac na sygnale. Nie rozumiem bicia rekordow predkosci przez Macierewicza po to, zeby sie nie spoznic na wyklad w szkole Rydzyka a pozniej na wreczenie nagrody Kaczynskiemu. Nie rozumiem jazdy na sygnale po skonczeniu przez pania premier urzedowania podczas powrotu do domu.
Swoja droga, to jazda na sygnale dzwiekowym jest dosc uciazliwa nie tylko dla otoczenia, ale i przede wszystkim dla jadacych takim autem. Dlatego nie jest oczywiste, ze kolumna Szydlo takie sygnaly emitowala (kodeks drogowy naklada taki obowiazek na pierwszy i ostatni pojazd w kolumnie), tym bardziej ze swiadkowie sa podzieleni w tej kwesti. Dlatego dopuszczenie do skasowania danych wlasnie w tych dwoch samochodach jest bardzo wymowne....

 

#1041 2017-03-06 14:30:01

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Zgadzam się margu-tylko miernoty tak robią.Nie ma co się oszukiwać,ale PiS takimi akcjami już niedługo się skończy.Ludzie patrzą i oceniają-od takiego rządu należało by oczekiwać rozwagi i skromności.

Kiedyś była taka piosenka Skaldów:"ludzie zejdźcie z drogi,bo listonosz jedzie"...można by edytować na "ludzie zejdźcie z drogi-do Rydzyka jadą"

Ostatnio edytowany przez Meli (2017-03-06 14:32:38)


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1042 2017-03-06 17:03:27

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

hmmm...po to wkleilam ten filmik,aby pokazac jak dzialaja dlugie rece...
dalej upieram sie  ze ten wypadek byl nieprzypadkowy...jesli sie nie myle,to Szydlo wycofa sie wkrotce z piastowanego stanowiska,a zastapi ja ktos inny...i wcale mnie to nie zdziwi...
mnie zastanawia fakt,ze w dniu 10.04.2010 roku Bronek przejal urzad jakby z marszu...wyglaszajac mowe  duzo wczesniej,przed tym jak samolot sie rozwalil...
nikt nie prostetowal,nikt sie nie czepial...nikomu to nie przeszkadzalo ze ot tak sobie...z dnia na dzien Bronek objal tak wazne stanowisko...poprzednie rzady-wszystkie z wyjatkiem tych pod patronatem PISU-robily to,na co zywnie mialy ochote...i nigdy nie bylo na zaden z nich takiej nagonki jak na rzady PIS...nie pasuje komus do ukladanki?
no wlasnie!
od tamtego czasu PIS czegos sie nauczyl...oczywiscie popelnia bledy ,ktore nie przysparzaja im sympatykow,ale PIS rzadzi pod presja tego,co wydarzylo sie wlasnie 10 kwietnia...oni musza zdawac sobie sprawe z tego,ze sa na cenzurowanym,i kazda potyczka moze ich kosztowac bardzo duzo...ba!moze nawet zycie?do tego maja zwiazane rece i kazda ich proba zmienienia czegokolwiek jest natychmiast blokowana...
mysle ze w tej chwili w PL przydaloby sie...7 wspanialych ,np-Bruce Willis,Szwarzeneger,Rambo,007,Norris,,Tolek Banan i Marysia ze swoimi krasnalami...
jakies inne propozycje?



dzieki Margu za ostrzezenie,bede jeszcze bardziej ostrozna...
nie...nie obawiam sie PISU,bo wedlug mnie jet to nielogiczne...
proponuje jednak obejrzec i odsluchac ten filmiki,pomimo tego ze trwa godzine...

co do wypadku to dalej upieram sie ze pojazd z prawej ZAWSZE ma pierwszenstwo,i nie widze powodu aby  PIS produkowal kolejny wypadek z udzialem Szydlo,czy Dudy..czy tez innego czlonka rzadu ktory komus nie pasuje do tych puzzluufff...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1043 2017-03-06 17:45:10

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

a kto mowi o "produkowaniu" wypadkow? Chyba Ty, bo ja na pewno nie. Ja mowie o prawdopodobnym maskowaniu indolencji i dzialania niezgodnego z przepisami i procedurami. I nie sa to zadne domysly - to ze kierowca Szydlo nie mial prawa w ogole jechac o tej porze to jest akurat jasne jak slonce. Niejasne jest, czy kolumna byla prawidlowo oznakowana i to mogly roztrzygnac swietej pamieci dane z rejestratorow samochodow.
Masz kolejna obsesje (pierwsza to Smolensk) w widzeniu wypadkow komunikacyjnych jako "zamachow". Co do Komorowskiego przejmujacego obowiazki prezydenta w 2010 to wszystko odbylo sie zgodnie z procedurami. Gdyby tego nie zrobil to byc moze mialby teraz wlasnie o to zarzuty.  Te mowe, co to byla wygloszona przed wypadkiem to sama slyszalas? I co w niej powiedzial? Bo ja nie bardzo rozumiem o czym mowa.
Podejrzewam, ze Twoja wiedza ma sie tak samo do rzeczywistoscie jak stwierdzenie ze "pojazd z prawej ZAWSZE ma pierwszenstwo" - przeciez to bzdura jest.... masz prawo jazdy?? Bo nie wierze, ze ktos kto kieruje samochodem moze cos takiego napisac...
Film obejrze, chociaz chyba znam jego tresc. Ale obejrze i napisze pozniej - teraz nie mam czasu.

 

#1044 2017-03-06 21:47:25

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

no to obejrzyj...a potem napisz co myslisz...

uprzedze twoje podejrzenia-nie jestem psychicznie chora,i nie biore zadnych psychotropow...jak rowniez nie mam obsesji...
staram sie obiektywnie oceniac to,co sie  dzieje na swiecie,rowniez w PL...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1045 2017-03-06 22:52:43

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

Art. 22. 1. Kierujący pojazdem może zmienić kierunek jazdy lub zajmowany pas ruchu tylko z zachowaniem szczególnej ostrożności. ….......... 4. Kierujący pojazdem, zmieniając zajmowany pas ruchu, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pojazdowi jadącemu po pasie ruchu, na który zamierza wjechać, ….... 5. Kierujący pojazdem jest obowiązany zawczasu i wyraźnie sygnalizować zamiar zmiany kierunku jazdy lub pasa ruchu …....... Art.53 …..................... 2. Kierujący pojazdem uprzywilejowanym może, pod warunkiem zachowania szczególnej ostrożności, nie stosować się do przepisów o ruchu pojazdów, zatrzymaniu i postoju oraz do znaków i sygnałów drogowych tylko w razie, gdy: 1) uczestniczy: …... b) w przejeździe kolumny pojazdów uprzywilejowanych, c) w wykonywaniu zadań związanych bezpośrednio z zapewnieniem bezpieczeństwa osób zajmujących kierownicze stanowiska państwowe, którym na mocy odrębnych przepisów przysługuje ochrona; 2) pojazd wysyła jednocześnie sygnały świetlny i dźwiękowy;.......... 3) w pojeździe włączone są światła drogowe lub mijania.

tyle artykul...

Kierowcą był doświadczony funkcjonariusz, który jest w służbie od 2002 r. i był  w grupach ochronnych byłego prezydenta Bronka Komorowskiego. Od początku rządu Prawa i Sprawiedliwości jest kierowcą w grupie ochronnej pani Premier. Posiada prawo jazdy kategorii B, C, D, uprawnienia do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi oraz odbył szkolenie na tym modelu samochodu.
dziwnie jechala ta kolumna...zbyt wielka odleglosc miedzy samochodami,i wlasciwie nie wiadomo czy mieli wlaczone sygnaly...dziwne,ze jakiekolwiek auto moglo sie wogole zblizyc do auta  w ktorym jechala Szydlo...
jesli kierowcy BORU sa doswiadczonymi kierowcami,to nie mam dla nich wytlumaczenia do takiej jazdy,ktora naraza a nie chroni osobe ktora wlasnie oni powinni chronic...
nie rozumiem,dlaczego za ten wypadek PIS mialby ponosic jakies odpowiedzialnosc,Bor i kierowcow dostali jakby nie patrzyl w spadku po Bronku...

Ostatnio edytowany przez Gabiffm (2017-03-06 22:53:17)


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1046 2017-03-07 11:58:13

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

ogladalem ten film. Tzn. polowe, bo mnie znudzil. Wszystko na jedno kopyto.... oczywiscie, ze dochodzilo i dochodzi w Polsce do przestepstw, rowniez na styku polityki i wielkiego kapitalu. Oczywiscie, ze wsrod tych przestepst sa tez zabojstwa. Ale to co tam zamieszczono to jest jedno wielkie wiadro ze wszystkim.... kazdy przypadek jest traktowany jakos taki wlasnie "specjalny". A ludzie (takze i ci z pierwszych stron gazet) czasami choruja, czasami ulegaja wypadkom. I nie tylko w Polsce sie to dzieje. Ja generalnie zostawiam takie sprawy "fachowcom" (prokuratura, policja) i tylko gdy oczywiste jest ze cos jest nie tak wzbudza to moja zlosc. Wiem, naiwny jestem.... Bo przeciez wlasciwe podejscie to we wszystkim doszukiwac sie drugiego dna - prawda? No wiec ja tego nie robie. Nie wierze w chemitals (bo technicznie nie jest to mozliwe do przeprowadzenia, a poza tym znacznie latwiej i taniej byloby np. zatruc ujecia wody pitnej, wiec po co tak komplikowac sobie zadanie??), w depopulacje i inne tego typu bzdury. Nie wierze tez w wolna energie MAGREV. Ale sa tacy co wierza i nawet placa. Ich wola co robic z pieniedzmi.
Jestes zwolennikiem spiskowej teori dziejow - tez Ci wolno. Snuj domysly. Ale nie rozpowszechniaj oczywistych bzdur, takich jak wiekszosc "faktow" z katastrofy smolenskiej. Albo teraz te wyrwane z konteksty fragmenty kodeksy drogowego. Znalazlas moze ustep o tym, ze "pojazd z prawej ZAWSZE ma pierwszenstwo"? Nie? Szukaj dalej.... Za BOR jest odpowiedzialny od poltora roku PiS. I nie ma tlumaczenia ze to spuscizna po poprzednikach. Wymieniono dowodztwo jednostki a ono wyznaczylo funkcjonariuszy. Jak widac po kierowcy pani premier nie tych, ktorzy byli dobrzy tylko tych ktorzy w ogole byli... Ten kierowca, ktory jechal, to jechal tylko dlatego, ze inni, bardziej doswiadczeni byli chorzy albo odbierali dni wolne. Takie sa kadry PiS. I nie chodzi jedynie o ten wypadek. To co ci ludzie potrafia widac chociazby na przykladzie slynnej juz "lex Szyszko" - ustawie przyjetej w kucki w pamietnym dniu "puczu". Oto sa efekty stanowienia prawa przez PiS. I nie jest to ich ostatnie slowo... niestety. Pobawie sie w proroka - Szydlo odejdzie z funkcji premiera, tak jak odszedl Marcinkiewicz. Ale nie z powodu wypadku, tylko z powodu konfliktow. Kaczynski nie jest w stanie wspolpracowac z nikim na dluzsza mete. Spadki po Bronku? PiS zarzadza panstwem od poltora roku. Wymienili wszystko co chcieli. Apropos... byla taka afera co to Bronek nie ukradl z palacu prezydenckiego... gdzie oskarzenie?? Gdzie dowody?? Pokrzyczeli, opluli i skonczone... tak to dziala. Trzeba byc slepym, zeby nie widziec. I nie chodzi mi o to, ze wczesniej bylo lepiej, bo nie bylo. Wszyscy politycy to jedna banda. Ale Ci mowili ze bedzie lepiej... ze maja "wysokie standardy moralne". Nawet niedawno powiedzieli, ze sa "panami". No to gdzie tu sa roznice? Bo ja zadnych nie widze... osmieorniczki? poczekaj troche, za jakis czas sie dowiemy kto i co jada i z kim....

Swoja droga to brakuje w filmie najnowszej tragedi:
i i
http://niezalezna.pl/94967-byly-wojskow … omu-granat

Oczywiscie jest w tym tajemnica, no bo jak to? wojskowy? rozwala sie granatem? toz to musi byc drugie dno w tym....

 

#1047 2017-03-07 12:07:46

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

a tu ciekawy artykul o rodzinie "nadszyszkownika":

http://wiadomosci.wp.pl/kat,143596,titl … omosc.html

PS. Promotor pracy doktorskiej pani Katarzyny Szyszko-Podgórska to Marcin  Smoleński (http://nauka-polska.pl/dhtml/raporty/lu … ctId=25912). Przypadek?

 

#1048 2017-03-07 13:27:35

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1049 2017-03-07 13:51:58

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

i swietnie. Gospodarka prywatna jest kilkakrotnie bardziej efektywna niz panstwowa.

 

#1050 2017-03-07 14:09:05

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Tak.To widać szczególnie na jakości niemieckiej poczty.Jak monopol miało państwo,to miało to ręce i nogi.Teraz pełza coś...ku radości akcjonariuszy


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rebeldee.pun.pl www.clanupk.pun.pl www.fsb.pun.pl www.szkicuj.pun.pl www.rowy.pun.pl