wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

Ogłoszenie


  • Index
  •  » Sport
  •  » Reporterka TV mści się na rowerzystach za seksizm

#1 2014-08-02 08:35:59

Happy

Gość

Reporterka TV mści się na rowerzystach za seksizm

Seksizm zazwyczaj sprowadza się do „wiary w wyższość mężczyzn i wynikających z niej dyskryminujących zachowań wobec kobiet.
Takiego poniżającego zachowania doświadczyła Addie Olson.
Reporterka Addie Olson relacjonowała imprezę rowerową w Iowa ABC 5 wiadomości i jak się okazało nie miała łatwego zadania.

Mijający zawodnicy z całych sił próbowali jej utrudnić zadanie.
Jeden z kolarzy przejeżdżając pokazuje swoją pierś do kamery.Kolejny rowerzysta próuje zbliżyć się do niej aby położyć rękę na jej twarzy.
Inni wrzeszczą , kaszlą , wiwatują ...
"Tak wyglądał cały mój tydzień" - zali się reporterka

Amerykanka postanowiła się jednak zemścić i na profilu społecznościowym umieściła ujęcia, w których kolarze są najbardziej natrętni.
Ma to pomóc w ich identyfikacji i przyniesieniu im wstydu za to zachowanie.

Czy uważacie, że słusznie postąpiła ?

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/07/30/article-2710929-20207DC500000578-240_634x565.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/07/30/article-2710929-20207DBF00000578-378_634x566.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/07/30/article-2710929-20207DB700000578-716_634x607.jpg

całość zobaczycie tutaj:

 

#2 2014-08-02 08:36:47

Happy

Gość

Re: Reporterka TV mści się na rowerzystach za seksizm

 

#3 2014-08-02 09:04:46

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Reporterka TV mści się na rowerzystach za seksizm

Takie zachowania,faceci wyssysują chyba z mlekiem matki?Na niektórych nie ma bata...

Rozwiązłe i wręcz zachęcające do obmacywania,zachowania dziewczyn,są stare,jak świat...ale nie każda to lubi.I tego niektórzy panowie nie chcą przyjąć do swojej świadomości.

Offline

 

#4 2014-08-02 10:15:14

Happy

Gość

Re: Reporterka TV mści się na rowerzystach za seksizm

Violaxx napisał:

Takie zachowania,faceci wyssysują chyba z mlekiem matki?Na niektórych nie ma bata...

Rozwiązłe i wręcz zachęcające do obmacywania,zachowania dziewczyn,są stare,jak świat...ale nie każda to lubi.I tego niektórzy panowie nie chcą przyjąć do swojej świadomości.

Masz rację , do niektórych nie dociera , że kobieta też może byc inteligentna i coś wiedzieć więcej albo lepiej.
Niektórzy po prostu tak lubią...

Wieeeele lat temu odwiedzałyśmy z koleżanką samotną starszą panią.
Po drodze był mały sklepik , gdzie stali panowie i pili piwo.
Zauważyli nas że często tam chodzimy i zaczęło się ...pokrzykiwanie za nami z seksualnymi podtekstami.
Postanowiłam odpłacić pięknym za nadobne 
"Eee , eee wziąłbym tak jedną osiemnastkę ! "- krzyczał najbardziej natrętny z nich
Podeszłam do niego ku jego zaskoczeniu, spojrzałam głęboko w oczy, nachyliłam się i nad uchem szepnęłam
"Wziąłbyś osiemnastkę ?"
"Ehe"- potwierdził zaskoczony
"To chyba dętkę 18 !  Łatwiej będzie ci trafić" - odparłam

Nastąpił wybuch śmiechu kolegów i dowcipkowanie na jego temat i jego (...)
Poczuł na sobie żarty jego kolegów . Dobrze mu tak ! 

 
  • Index
  •  » Sport
  •  » Reporterka TV mści się na rowerzystach za seksizm

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.monitoring-powietrza.pun.pl www.logistykaaon.pun.pl www.politologia2009.pun.pl www.virtuning.pun.pl www.loth.pun.pl