wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

Ogłoszenie


#1 2014-06-30 12:01:45

apka

Gość

M jak Michael

Witam Zakładam wątek o Michaelu Jacksonie żeby może dotrzeć do fanów, lub żeby po prostu o nim podyskutować bo niewątpliwie wiele dał muzyce na świecie.

Button do forum o Michaelu jest już na tej stronie i bardzo mi z tego powodu miło 
Co mogę napisać od siebie. Fanką Michaela jestem od 2006 roku. Nie narzekam, że za późno itd cieszę się raczej, że w ogóle w jakiś sposób mogłam go "poznać" artystycznie i poznać jego osobowość która jest bardzo złożona. Moją ulubioną książką Michaela jest Dancing the dream co na polski tłumaczy się mniej więcej tyle co wytańczyć, roztańczyć marzenia. Michael umieszcza w niej wiele bardzo poruszających jakby...przypowieści. Dających do myślenia, niezwykle wzruszających. Każdemu polecam lekturę tej książki nawet jeśli nie jest fanem Michaela. Treść ma przekaz uniwersalny

 

#2 2014-06-30 13:33:57

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: M jak Michael

Witaj apka

Tu kilka książek o Michaelu:  http://lubimyczytac.pl/ksiazki/t/michael-jackson

Ja Michaela widziałam w Orlando w Disney World...miałam dużo pamiątek,płyt...oddałam to mojemu bratankowi,bo on miał świra na Jego punkcie;ruszał się tak,jak Michael,tańczył...
Z wiekiem mu chyba przeszło?...dorosły już facet i jest w szponach pewnego ugrupowania religijnego... zerwał kontakt z rodziną

Offline

 

#3 2014-06-30 14:56:52

apka

Gość

Re: M jak Michael

Hej Violaxx   

Podobno takie inspiracje mijają gdzieś w 18 roku życia. Chociaż teraz myślę, że to niemożliwe na zlotach więcej jest osób po 30/40 niż takich młodych jak ja np

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clanupk.pun.pl www.szkicuj.pun.pl www.rebeldee.pun.pl www.fsb.pun.pl www.rowy.pun.pl