wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

Ogłoszenie


#1 2015-02-05 15:53:49

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Dampfreiniger

Wiem,że to poroniony pomysł...ale mam taras pokryty marmurem,piwnicę i coraz więcej lenia w doopie

Ma ktoś?...podzielcie się doświadczeniem...

Offline

 

#2 2015-02-05 16:32:12

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Dampfreiniger

Miałem takie urządzenie, ale jego działalność ograniczała się do jednej szczotki i jednej duese, potem podarowałem go mamie, która dużo nim prasowała, bo w zestawie było też żelazko.
Mam neutralny stosunek do tego urządzenia. Pracy ci nie odejmnie.
Do płyt na tarasie jest lepszy Hochdruckreiniger, który lepiej radzi sobie z mchem.
Gdyby było urządzenie, które łączy Dampfreiniger z odkurzaczem, to polecałbym go gorąco, ale narazie takiego nie spotkałem.

Offline

 

#3 2015-02-05 16:32:39

pogodniak

aktywny

Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   14 

Re: Dampfreiniger

Ja to mam, do kafli podlogowych w lazience i kuchni sie nawet nadaje, ale na chropowate powierzchnie nie polecam, bo to nic nie da.


Don´t look back in anger

Offline

 

#4 2015-02-05 16:37:23

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Dampfreiniger

Kurcio-marmur jest gładki.Hochdruckreiniger na codzienne mycie?...drzwi 4m mam codziennie myć?przecież to chlapie,jak chorera.To jest zadaszony taras,ma dwie otwarte strony...żaden badziew;cywilizacja pełnom gembom

Ma być szybko i skutecznie.Jak widzę,zostanę przy ścierce i miotle

Offline

 

#5 2015-02-05 16:50:02

pogodniak

aktywny

Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   14 

Re: Dampfreiniger

Ja nie mam Hochdruckreiniger, tylko takiego elektrycznego mopa na pare TV Shopu. Nakladasz taka biala scierke z mikrofasy na ten Dampfreiniger, on przepuszcza pare przez scierke, a do scierka zbiera brud. Podologa jest tak samo wilgotna jak od mycia szmata, tyle ze to jest bardziej higieniczne, bo para ma wysoka temperature i zabija zarazski


Don´t look back in anger

Offline

 

#6 2015-02-05 16:50:53

pogodniak

aktywny

Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   14 

Re: Dampfreiniger


Don´t look back in anger

Offline

 

#7 2015-02-05 16:57:22

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Dampfreiniger

Nie wiem jakie masz to trzymanie szmaty, u mnie były to trzy klamry i nakładanie na trójkątną szczotkę było dość skomplikowane, był też zestaw do mycia okien, ale bardzo niepraktyczny, ale to było 21 lat temu jak go kupiłem, więc może teraz te rozwiązania są lepsze.

Offline

 

#8 2015-02-05 16:57:41

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Dampfreiniger

Ja wiem,jak to wygląda...mam taki mały,specjalnie do drzwi wejściowych,bo są białe z takimi-tam wygibusami.W mieszkaniu czasem latem używam,bo wilgoć musi się gdzieś osiadać...zimą boję się pleśni i nie używam.
A do posadzki tarasowej tak se umyśliłam...ale chyba zrezygnuję...

Offline

 

#9 2015-02-05 18:03:46

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Dampfreiniger

nie jestem przekonana do tej parowej miotly...
jak toto ma zbierac brud z podlogi?
wlewasz czysta wode i...moczysz podloge para....ta nakladka z mikrofasy jest brudna od razu,potem ino rozmazuje ten brud po calej powierzchni 
moja znajoma miala,ale szybko zrezygnowala z uzywania tej miotly...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mrr.pun.pl www.kingkhan-bebo.pun.pl www.fizykamedyczna.pun.pl www.nowytemat.pun.pl www.animalworld.pun.pl