wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie


#61 2014-12-11 21:52:20

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: cięższe granie

Malaminko, wiesz dobrze, że moje tematy znikają na łące jak kamfora, ale były to m.in. rozmowy na temat BAP, oraz Twardocha i jego poglądów na Polskę.

Offline

 

#62 2014-12-11 22:37:48

phoenix

Gość

Re: cięższe granie

ostbahn kurti napisał:

phoenix napisał:

ostbahn kurti napisał:


Uważaj tylko, by ci nie wpadła w złą dziurkę, bo możesz się zabić

ten problem w ogóle nie istnieje...

ja nie mam złych dziurek 

no to jesteś medycznym ewenementem

fakt! jestem:)

i to nie tylko.....medycznym

 

#63 2014-12-11 22:50:42

malmina

Zbanowany

Re: cięższe granie

a Wy rebjata jeszcze sobie tu gaworzycie?sio, mówiłam... tu się gra, muzycznie proszę sobie dogadywać...
Już mi na śmietnik albo na murek

 

#64 2014-12-11 23:36:14

phoenix

Gość

Re: cięższe granie

no.....dobra





i dodam.....c´est la vie 

 

#65 2014-12-12 01:27:03

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: cięższe granie

phoenix, o ciężkim graniu nie masz pojęcia!
Następne ciężkie granie, które zapodasz to pewnie Helena Fisher będzie

Offline

 

#66 2014-12-12 09:32:30

phoenix

Gość

Re: cięższe granie

no pewnie, ze nie mam pojecia o ciezkim graniu, jak o wielu jeszcze innych rzeczach
tylko...co z tego?
zauwaz, ze nie mam tez w sobie  syndromu marudy, jasnowidza i upierdliwca


a zamiast utworu Fisherowej (nie znam jej tworczosci) zadedykuje ci slynna wypowiedz Churchilla z pewnego przyjecia

pewna kobieta mowi do niego:
- alez pan jest kompletnie pijany
a Churchill na to:
- owszem, tylko, ze ja jutro wytrzezwieja, a pani nadal bedzie brzydka

 

#67 2014-12-12 10:45:31

malmina

Zbanowany

Re: cięższe granie

ostbahn kurti napisał:

phoenix, o ciężkim graniu nie masz pojęcia!
Następne ciężkie granie, które zapodasz to pewnie Helena Fisher będzie

To że porównujesz jedną z najstarszych punkowych kapel do Heleny Fischer, świadczy raczej o twojej słabej znajomości tematu.
Ale przekonałam się już n łące, że chętnie posiłkujesz się np. paroma wyrwanymi z kontekstu zdaniami z wywiadu pisarza, którego ani jednej książki nie przeczytyłeś.

Chłopcy (die Ärzte) od lat świetnie bawią się muzyką cięższą, wypuszczając co jakiś czas lekki i przyjemny hit dla mas, w którym to właśnie te masy są wspaniale wyśmiewane. Np. Schweden, Westerland, Männer sind Schweine, Dinge von denen itp.

No to tyle, na dzień dobry, bo muszę uczesać włosy po myciu, inaczej będę wyglądać bardzo "ciężko" rockowo albo punkowo

 

#68 2014-12-12 17:59:27

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: cięższe granie

o kurde!
Zieloncia...widze zes zagiela parola na Kurcia,a ten podkulil ogon i...nawial...

no to w trosce o ciebie to znalazlam...



moze wtedy Kurcia serduszko zrobi sie dla ciebie mientkie?






Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#69 2014-12-12 18:08:31

phoenix

Gość

Re: cięższe granie

Gabi.....piłaś?

 

#70 2014-12-12 18:19:12

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: cięższe granie

zjadlam dwa Mon Cherii...a bo co?



a tu cala skladanka...nawet tego do tej pory  nie slyszalam...ale fajne,mnie sie podoba jakby co ,nie wiem jak wam


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#71 2014-12-13 00:34:21

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: cięższe granie

Malaminka, pośrednio, przyznała, że jednak się na łące udzielała , choć jeszcze wczoraj się zaklinała, że tak nie jest
Tłumaczenie gafy feniksowej przez Malaminkę uważam, też za idiotyczne.
Gdybym w wątku o muzyce hard-rockowej wstawił utwór dzisiejszej twórczości Ritchie Blackmora


i napisał że jest to pure hard rock,

bo  40 lat temu grał taką muzykę


To nawet moje córki by stwierdziły, że tacie odbiło na starość 

Malamina, naprawdę nie masz nikogo, kto by ci powiedzał, że ci szajba odbija na starość? 

Offline

 

#72 2014-12-13 00:37:22

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: cięższe granie

phoenix napisał:

zauwaz, ze nie mam tez w sobie  syndromu marudy, jasnowidza i upierdliwca


Czy żyje jeszcze ktoś, po za Malamnią i tobą, kto ma podobne zdanie do twojego?

Offline

 

#73 2014-12-13 02:04:02

malmina

Zbanowany

Re: cięższe granie

Wyluzuj Kurcik, wyluzuj. Ani moja kóchana Zielonka, (feniks tu jakiś takiś - ale ta franca chólerna, zawsze miała słabość do debilnych nicków), ani ja, nie chcemy Ci zrobić jakieś ała.
Kurcik jak się wraca z imprezy do pustej chaty to nie włącza się kompa i nie bierze się komórki by wysyłać jakieś debilne sms-y.
Nie mogłeś zasnąć z miłymi wspomnieniami o filozofowaniu po świątecznej kolacji? Tylko zaraz odpalasz komputer i sprawdzasz co Ci jakieś hexy powypisywały. Oj nie ładnie, panie dziejku, nie ładnie.
Ja na swojej trzydziestce powiedziałam sobie: nynka nie na wszystkim musisz się znać, jesteś świetna, nie musisz nikomu nic więcej udowadniać, więc odpuść sobie maleńka. Punkt. I już dwadzieścia lat to funkcjonuje    Więc jak Ci ktoś powie, że nie masz pojęcia o cięższym graniu to weź to na klatę, bo np. o muzyce klasycznej wiesz wszystko, albo o muzyce Malajów, albo folklor, pamiętam za Gierka piękne kolędy w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”. Każdy orze jak może, więc po co te dosrywanki?
Wiesz, ja o operze nie wiem nic, jedno wielkie nic. Ale jak siedzę w mięciutkim foteliku i słucham, i słucham to kurde...
Kiedyś tak sobie w gronie znajomych opowiadałam jak to się wzięłam i rozpłakałam na "Latającym Holendrze" a tu taka jedna ni stąd, ni zowąd, zagrzmiała: ale "Latający Holender" to operetka a nie opera. No i weź tu i się nie pochlastaj. Do dziś nie wiem opera to czy operetka.
Dziś mamy 33 rocznicę stanu wojennego... z tej okazji

 

#74 2014-12-13 02:28:49

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: cięższe granie

Malaminko, pokazałem ci jasno słabość twojej logiki i ja nic na klatę przyjmować nie muszę.
Jeśli ty masz rzeczywiście 50 lat, to kiedy ja jako 17 letni małolat przywoziłem z Węgier Machine Heed i Dark side of the mond, to ty jako 10 - latka zachwycałaś Ireną Santor, więc nie pisz mi, czy mam pojęcie o ciężkim graniu , czy nie.

Offline

 

#75 2014-12-13 02:36:02

malmina

Zbanowany

Re: cięższe granie

tę muzę jaką  zapodałam jest z 1981... Also, znowu nie wiesz wszytkiego mundralo

 

#76 2014-12-13 02:52:16

malmina

Zbanowany

Re: cięższe granie

paranoja jest goła, paranoja...

 

#77 2014-12-13 11:21:52

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: cięższe granie

Widzę Malaminko, że rzeczywiście cię dopadła i na dodatek zamierzasz tu zrobić



Zajrzyj na ten wätek sprzed pół roku

http://www.wielkaemigracja.pun.pl/viewtopic.php?id=218,

a potem w swych nocnych paranojach dalej możesz dowodzić, że białe to czarne, a czarne to białe

Offline

 

#78 2014-12-13 12:17:06

phoenix

Gość

Re: cięższe granie

Kurtuś, ty masz naprawde problemy emocjonalne, chlopie!
I te pretensje do wszystkich i do wszystkiego..... po prostu rozpacz.
I czemu mial sluzac ten ordynarny jezyk naszpikowany niezliczona iloscia Q i CH?

Po przeczytaniu tego wpisu dochodze do wniosku ze twoj "wystep", kiedy to o seksie bez wielkich uczuc napisales, ze to zwyczajne pieprzenie, to nie byla incydentalna sprawa i chwilowe obnizenie lotow, co przeciez kazdemu zdazyc sie moze, wszak nikt z nas  nie jest.

Twoje zwrocenie sie do Malminy:
"Malamina, naprawdę nie masz nikogo, kto by ci powiedzał, że ci szajba odbija na starość?"
wyraznie pokazuje, ze masz problem z kobietami, ktore nie sa.....glupie.
A swoja droga, gdybys mial choc troche bladego, zeby nie rzec....zielonego, pojecia o bliskim otoczeniu Malminy, to zapewniam cie, ze opadlaby ci przyslowiowa kopara.
To ludzie inteligentni i o wysokiej kulturze i nikomu z nich nie przyszloby do glowy, zeby do 50-letniej kobiety (ktora ani na te lata nie wyglada ani sie nie czuje) powiedziec, ze jej szajba na starosc odbija.....gdyby jej nawet odbijala.

Ale jak narazie to widze, ze odbija, tylko niekoniecznie Nynce 


Teeee Malmina, a co chcesz od moich niczkow? Ze co? Ze....debilne?
Ktorega mialas na mysli?  Bardziej @krętka bladego czy moze slodkiego @mientkiego wacusie? 

 

#79 2014-12-13 12:45:36

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: cięższe granie

Feniks, zapewniam cię, że żadna kopara, by mi nie opadła. Uznałbym to co najwyżej za normalność.

Jasne można znaleźć tysiące innych określeń, na brak logiki w malaminowym "myśleniu", ale mnie akurat ten wyskoczył na klawiaturę i on jest jasny i dobitny, więc po co szukać zawiłych

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.maxi-bit.pun.pl www.rebeldee.pun.pl www.clanupk.pun.pl www.szkicuj.pun.pl www.fsb.pun.pl