wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

Ogłoszenie


#1 2014-07-09 12:28:10

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Król Klose

Miroslav Klose ist der König der WM. Im Halbfinale des Turniers 2014 gelingt dem Mittelstürmer sein insgesamt 16. Treffer bei WM-Endrunden. Damit hat er Ronaldo, Weltmeister 1994 und 2002, endgültig überholt.

     

Tym samym zasłużył na osobny wątek na naszym nietuzinkowym forum

Offline

 

#2 2014-07-09 12:41:08

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Król Klose

http://www.fotos-hochladen.net/uploads/d37273b457b1959bw6fdagsue.jpg

Offline

 

#3 2014-07-09 13:11:05

apka

Gość

Re: Król Klose

Brawo 

 

#4 2014-07-09 16:13:35

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Król Klose

Może jeszcze w finale coś "szczeli"?...dopiero byłaby radość

Offline

 

#5 2014-07-09 16:57:47

 Ola Guciowa

aktywny

Skąd: Hamburg
Zarejestrowany: 2014-04-01
Punktów :   

Re: Król Klose

Jakoś nie przepadam za nim osobiście,ale doceniam jego zasługi.


"Always forgive your enemies – but never forget their names"  JFK.

Offline

 

#6 2014-07-09 20:31:36

MIRO 1972.

aktywny

Zarejestrowany: 2014-07-06
Punktów :   

Re: Król Klose

Witam_moze nie Wszyscy-przepadacie ya _NIM,ja tak,i jeszcze ya jednym-Podolski.
-Wyczulem jak chlopaki y Bayernu-ich ,,,innno-bokiem,puszczaja,Oki,ale dali -16 i Dzieki.
_stara paka gra dobrze,ale-jak trafiaja na )slabszych-glowa_gora,hmmm,jak bedzie w finale-zobaczymy.
_Niemcy,hmm-u nich od malego graja,nie na ,,lace-ino jak przystalo-i maja_Cabanki,naszych do podgladu,co -na lace wychowani,,potrafia,zreszta jak _..ja-

Sorrki-ale jakos tak mam_i nikt mi tego nie-zmieni.ani mi nic to nie da-kto wygra,a na podpatrywanie jak sie powinno-..pilke kopac_za pozno,,dziadkowi.

_hmmm,oki,tera do wszystkich yawodow-i koniec roku,jest,tez zawsze-ale czy ktos sie zapytal-czy _SMS-mozna tez wysylac-na ,murarza,sprzataczke-NI...ino-aktorzy i sportowcy-Ja mam to,,,gdzies...i wspolczuje Tym-Wybrankom......toccc,przecie,nie klebek-..madrosci-lecz_d...ch-tego swiata

Offline

 

#7 2014-07-13 18:11:43

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Król Klose

Uważam,że ma bardzo atrakcyjną żonę,aż miło popatrzeć:


http://img5.fotos-hochladen.net/uploads/91397632art0t513q6msk.jpg

Offline

 

#8 2014-08-12 12:59:09

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Król Klose

Miro Klose zakończył swoją karierę w reprezentacji narodowej.Odszedł w najodpowiedniejszym momencie; u szczytu sławy i możliwości sportowych.
Miro-   jestem Ci wdzięczna za piękne gole,dzięki Tobie zaczęłam oglądać piłkę kopaną (wprawdzie tylko EM i WM-ale zawsze )

Za Twoją pomyślność  

Offline

 

#9 2014-09-11 23:20:12

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Król Klose

Miro Klose oznaczony Złotą Viktorią!

Merkel: "Klose ist ein Vorbild!"

http://bilder.bild.de/fotos-skaliert/_at_9311-jpg_40787005_mbqf-1410457118-37633754/5,w=650,c=0.bild.jpg

Bundeskanzlerin und Fußball-Fan Angela Merkel (60) hielt als Schirmherrin der Deutschlandstiftung die Laudatio – und lobte unseren WM-Rekordtorschützen: „Sie sind ein wunderbares Vorbild für die Fähigkeit, ein gutes Miteinander im Alltäglichen zu leben. Sie beweisen, dass Deutschland Ihre Heimat ist und Sie gleichzeitig stolz auf Ihre polnische Herkunft sind.“
Klose, der für die Ehrung aus Italien angereist war, bedankte sich für den minutenlangen Applaus der 670 Gäste. Zu BILD sagte er: „Ich bin mächtig stolz auf die Auszeichnung. Ich möchte Vorbild sein, weil ich selbst erlebt habe, wie schwierig es am Anfang in Deutschland war. Es gab riesige Steine, die in meinem Weg lagen. Aber ich bin über alle gesprungen und hoffe, dass ich damit anderen Mut mache.“

Klose weiter: „Deutschland ist ein tolles Beispiel für Integration. Wir müssen aber noch mehr versuchen, aufeinander zuzugehen und einander zu verstehen.“

Offline

 

#10 2014-09-12 07:19:56

Admiral

Zbanowany

Re: Król Klose

I pomyslec ze sa takie osoby ktore go nienawidza

PS: Jestem dumny ze jeden z nas,albo naszych dzieci,mogl osiagnac szczyty marzen pilkarskich.

 

#11 2014-09-12 08:01:36

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Król Klose

Również aplauduję  

Bez niego,niemiecka piłka byłaby bardzo uboga w emocje

Offline

 

#12 2014-09-17 22:19:45

 Krunia 666

Zbanowany

Skąd: spod Alpow..
Zarejestrowany: 2014-03-29
Punktów :   24 

Re: Król Klose

a ja wam powiem ze bardzo go lubie, jest taki jak Michi Schuacher- pomimo sukcesow pozostal normalny , ludzki i skromny. Nigdy mu nie odbijalo, zawsze byl Fair, wywiady z nim byly i sä zawsze rzeczowe  . Czlowiek nie musial sie fremdschemen za wrodzone prostactwo czy glupote jak u Michalczewskiego.
Na mistrzeostwach   gdy inni latali  jak oszaleli po boisku, wprowadzil swoich synow i dlugie minuty oprowadzal ich pokazujäc mistrzow pilki 2014 , to moi mili jest gest,
nie licza sie obcy,
jego synowie do ostatniej minuty swojego zywota beda pamietac i wspominac te chwile.
Jest nie tylko wielkim sportowcem ale i porzadnym czlowiekiem.       k:

Offline

 

#13 2014-09-17 23:54:06

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Król Klose

Kruniu co do Miro to masz rację, co do Schumachera to się mylisz!
Nie lubię faceta, a powiem ci za co - za chciwość i sknerstwo.
Kiedy zaczął zarabiać miliony, to przeprowadził się do Szwajcarii, by płacić pauschalpodatek
Facet który zarabiał u szczytu swej kariery 220 milionów marek rocznie!
Kiedy przyszły sławetne powodzie w byłym Dederówku, to Michi spendnął 100 tyś marek dla ofiar.
Bild i inne media pisały o tym wiele dni robiąc pozytywny image M.S. za friko.
100 tyś to masa szmalu!
Ale co to jest 100 tyś, dla człowieka, który zarabia 220 milionów?
To trzeba sobie uświadomić, by tę sumę pojąć!
To jest 0,045% zarobku rocznego
Człowiek zarabiający wtedy 60 tyś marek rocznie - mój zarobek wtedy, musiałby szpendnąć 27 DM , tysiące osób szpendneło więcej niż Schumi i zapłaciło podatki w Niemczech, a nie pauschal w wysokości 150 tyś DM jak Michi!
Takim samym fałszywcem był Boris Becker.
Jedyną, która nie wyemigrowała była Steffi Graf i utrzymywała miasteczko w RP - jej ojciec trochę zgłupiał, ale ona pozostała fair! Dlatego ją lubię i kupuję nudle, które ona reklamuje!
Nie kupuję niczego co reklamują panowie Schumacher lub Becker. 

Offline

 

#14 2014-09-18 22:25:51

Admiral

Zbanowany

Re: Król Klose

Zastanawiam sie co ci ten biedny Schumacher zrobil  ze go tak nie lubisz i do tego strasznie klamiesz. Myslalem ze jestes bardziej obiektywny,mylilem sie.

Schumacher  pokazywal sie wielokrotnie z tej serdecznej strony,sprawdzenie tego w internecie nie stanowi problemu.
Gdybys jednak mial z tym Problem to podsylam ci linka,ktory moze zmienic zdanie o nim?

http://www.speedweek.com/formel1/news/4 … enden.html



ostbahn kurti napisał:

Kruniu co do Miro to masz rację, co do Schumachera to się mylisz!
Nie lubię faceta, a powiem ci za co - za chciwość i sknerstwo.
Kiedy zaczął zarabiać miliony, to przeprowadził się do Szwajcarii, by płacić pauschalpodatek
Facet który zarabiał u szczytu swej kariery 220 milionów marek rocznie!
Kiedy przyszły sławetne powodzie w byłym Dederówku, to Michi spendnął 100 tyś marek dla ofiar.
Bild i inne media pisały o tym wiele dni robiąc pozytywny image M.S. za friko.
100 tyś to masa szmalu!
Ale co to jest 100 tyś, dla człowieka, który zarabia 220 milionów?
To trzeba sobie uświadomić, by tę sumę pojąć!
To jest 0,045% zarobku rocznego
Człowiek zarabiający wtedy 60 tyś marek rocznie - mój zarobek wtedy, musiałby szpendnąć 27 DM , tysiące osób szpendneło więcej niż Schumi i zapłaciło podatki w Niemczech, a nie pauschal w wysokości 150 tyś DM jak Michi!
Takim samym fałszywcem był Boris Becker.
Jedyną, która nie wyemigrowała była Steffi Graf i utrzymywała miasteczko w RP - jej ojciec trochę zgłupiał, ale ona pozostała fair! Dlatego ją lubię i kupuję nudle, które ona reklamuje!
Nie kupuję niczego co reklamują panowie Schumacher lub Becker. 

 

#15 2014-09-18 23:51:17

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Król Klose

Admirale, przyjmuje twój artykuł za prawdę!
Schumacher spendnął ponad 20 milionów euro!

Zauważ jednak ten tekst z twojego artykułu "Ferrari- und Mercedes-Werksfahrer Michael Schumacher (44) wird vom Internet-Portal «vermoegen.org» und vom Schweizer Fachmagazin «Bilanz» in die Sparte Milliardär eingestuft. "

Postbank daje obecnie na oszczędności 1,8% zinsów
Z 1 miliarda oznacza to 18 milionów zinsów rocznie.
W ile lat spendął te ponad 20 milionów euro?
od 1997 bo wtedy przekazał te 100 tyś marek, czyli 17 lat,
Załóżmy że spendnął rocznie 1,5 miliona euro, czyli 1 miesięczny dochód z zinsów!
Skąd stał się tak bogatym?
Nie za gage, które otrzymywał od stajni w których jeździł.
Ten majątek został skumulowany z zysku z reklamy i markietingu swojej osoby - najpotężniejszym rynkiem był tu rynek niemiecki.
Jak ładnie w twoim artykule zostało zaznaczone, pochodzący z normalnych warstw społecznych - wypiął się na te warstwy, które zrobiły go krezusem, wyprowadzając się do Szwajcarii. Od czasu do czasu rzucając  omamionemu  tłumowi ochłapy w postaci spendy! Koledzy z mediów zapraszani na weekendy do posiadłości w Monaco i Szwajcarii, w ramach wdzięczności zrobili motłochowi ( sorry za określenie, ale jest to obecnie najlżejsze określenie dla ludzi myślących podobnie do ciebie! )wodę z mózgu.

Offline

 

#16 2014-09-19 19:00:31

Admiral

Zbanowany

Re: Król Klose

No i znowu klamiesz jak bura suka.Znowu mnie rozczarowales! Zamiast sie uderzyc w piersi i np.powiedziec ze zasugerowales sie tendecyjnymi opiniami o Michaelu,probujesz  wylac  na mnie pomyje porownujac do motlochu.Dalej nie chcesz przyjac do wiadomosci ze Michael Schumacher nalezal do najbardziej chojnych sponsorow. Kazdy normalny uzer ktory jaka tako potrafi obslugiwac googla,potrafi znalesc dziesiatki,jezeli nie setki  wiadomosci o jego milionach wydanych na cele charytatywne. Probujesz to bagatelizowac,wysmiewac,tak jak to jest w twoim stylu jezeli ktos nie jest klakierem i nie popiera twojego punktu widzenia. Niemcy maja  takie fajne okreslenie takich ludzi jak ty. Jestes taki typowy Arschloch. takie okreslenie jest adekwatne do twojej osobowosci.
Moze  dobrze by ci zrobil spacer i troche dystansu do komputera? Jak ktos siedzi dniami i nocami na Forum to traci poczucie rzeczywistosci  

To by bylo tyle co do tematu o Miroslawie Klose.

 

#17 2014-09-19 19:13:00

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Król Klose

Prawdą jest,że Schumacher ze względów podatkowych wyemigrował do Szwajcarii.Z tego też względu,Niemcy powinni go olać.
W Szwajcarii była mowa,o zlikwidowaniu przywilejów podatkowych,to Schumacher z zimną krwią powiedział,że są jeszcze inne oazy podatkowe i tam wyjedzie
Dlaczego ludzie,którzy co miesiąc skubani są ze swoich ciężko zarobionych pieniędzy,z takiej szui robią półboga?...bo powodzianom rzucił ochłapa?Na pewno nie z dobrego serca,a ze względów marketingowych,bo każdy porządny obywatel płaci podatki.Gdyby je płacił,Państwo miałoby większe dochody i tym samym więcej kasy dla poszkodowanych.

Los mu za to zapłacił...za "zaoszczędzone" podatki,zdrowia sobie nie kupi.

Offline

 

#18 2014-09-19 19:21:18

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Król Klose

hmmm...a moze i kupi?
innego dawno by juz odlaczyli od respiratora...taka opieke medyczna jaka on ma,ma z pewnoscia niewielu...
z prywatnej chalupy zrobil sobie sanatorium,i stac go na kilka osob personelu medycznego..szybko postawia go na nogi,jak widac pieniadze szczescia nie daja,ale jakze ulatwiaja zycie...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#19 2014-09-19 21:40:44

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Król Klose

No to,jak kupi,to przeproszę w ukłonach...jestem przekonana,że przedłużają mu życie,bo monety dźwięczą...będzie,jak każdy szarak,kaleką.
A tego nikomu nie życzę.
To,co "zaoszczędził" na podatkach,zedrą z niego medycy-cudotwórcy...

Offline

 

#20 2014-09-19 22:11:44

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Król Klose

Admiral napisał:

No i znowu klamiesz jak bura suka.Znowu mnie rozczarowales! Zamiast sie uderzyc w piersi i np.powiedziec ze zasugerowales sie tendecyjnymi opiniami o Michaelu,probujesz  wylac  na mnie pomyje porownujac do motlochu.Dalej nie chcesz przyjac do wiadomosci ze Michael Schumacher nalezal do najbardziej chojnych sponsorow. Kazdy normalny uzer ktory jaka tako potrafi obslugiwac googla,potrafi znalesc dziesiatki,jezeli nie setki  wiadomosci o jego milionach wydanych na cele charytatywne. Probujesz to bagatelizowac,wysmiewac,tak jak to jest w twoim stylu jezeli ktos nie jest klakierem i nie popiera twojego punktu widzenia. Niemcy maja  takie fajne okreslenie takich ludzi jak ty. Jestes taki typowy Arschloch. takie okreslenie jest adekwatne do twojej osobowosci.
Moze  dobrze by ci zrobil spacer i troche dystansu do komputera? Jak ktos siedzi dniami i nocami na Forum to traci poczucie rzeczywistosci  

To by bylo tyle co do tematu o Miroslawie Klose.

Jeüeli dla ciebie matematyka to bura suka,
to będę z tobą dyskutował, bo nic nie rozumiesz!
Odpowiem ci utworem muzycznym



kup sobie tę wodę mineralną, którą on reklamuje i wierz w to, że będziesz tak fit jak on

Offline

 

#21 2014-09-19 22:12:33

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Król Klose

miało być NIE Będę dyskutował

Offline

 

#22 2014-09-19 22:18:42

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Król Klose

Gabiffm napisał:

hmmm...a moze i kupi?
innego dawno by juz odlaczyli od respiratora...taka opieke medyczna jaka on ma,ma z pewnoscia niewielu...
z prywatnej chalupy zrobil sobie sanatorium,i stac go na kilka osob personelu medycznego..szybko postawia go na nogi,jak widac pieniadze szczescia nie daja,ale jakze ulatwiaja zycie...

Gabuś, pewnych rzeczy nie da się kupić za pieniądze.
O ile się nie mylę to Viola na łące bagatelizowała ten wypadek!
Ja życzyłem mu wszystkiego najlepszego pomimo, że go nie lubię, bo w przeciwieństwie do ludzi pokroju admirała, uważam go menschlich za moralną Niete.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.monitoring-powietrza.pun.pl www.virtuning.pun.pl www.politologia2009.pun.pl www.bmw.pun.pl www.loth.pun.pl