wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie


#331 2014-08-26 18:22:37

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

..o to mi wlasnie chodzilo Roztropek...ludzie sa wykorzystywani w tej machinie jako trybiki...i to oni gina lub moga zginac w imie...w ime czego ?
propagandy?
dlatego uwazam ze ten zbrojny jakby nie bylo konflikt powinien byc rozwiazany pokojowo,bez ludzkich ofiar...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#332 2014-08-26 19:16:37

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabiffm , marzenia.


Zobacz to. Bardzo trafnie Tomasz Lis napisal w Newsweeku.


Tomasz Lis o podwójnych standardach i obłudzie Zachodu wobec Polski.

Ach, te rocznice i te obchody. W przeddzień 75. rocznicy zawarcia paktu Ribbentrop – Mołotow nasi zachodni sojusznicy, bez nadmiernego znieczulenia, zademonstrowali nam wagę naszego członkostwa w NATO i dawanych nam, pisemnie oraz ustnie, gwarancji bezpieczeństwa.
Waga ta, używając języka bokserskiego, wciąż jest co najwyżej lekkopółśrednia. Gwarancje zaś mają tak olbrzymią moc, że będzie dla nas dobrze, jeśli nie będziemy musieli jej weryfikować.

Dowiedzieliśmy się właśnie, że baz NATO w Polsce nie będzie. Powiedziała to pani kanclerz, która – potraktowana kiedyś labradorem przez Putina – bardzo się teraz troszczy, by Putina nie prowokować. Tym bardziej że w ostatnich miesiącach, mimo licznych i brutalnych prowokacji ze strony Zachodu, rosyjski prezydent niezmiennie demonstrował dobrą wolę i troskę o ukraińskich braci terroryzowanych przez faszystów i banderowców. Putin więc prowokowany nie będzie. Zresztą wiadomo, że bazy NATO niezbędne są we Włoszech, by zabezpieczyć południową flankę sojuszu przed nieuchronnym atakiem ze strony państw Maghrebu, oraz w Niemczech zagrożonych inwazją ze strony Danii i Holandii. Bazy takie nie są potrzebne w Polsce i w krajach bałtyckich, bo na wschód od wschodnich granic tych krajów rozpościera się strefa wolności i demokracji, w której obowiązują najwyższe standardy praw człowieka i wolności słowa, a szczególnie standardy sanitarne.

http://opinie.newsweek.pl/tomasz-lis-fe … 221,1.html

 

#333 2014-08-26 20:39:48

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Putlerowscy fazysci rozwijaja skrzydla.


NYT": prorosyjscy separatyści coraz gwałtowniej atakują swoich więźniów

Po "pa­ra­dzie jeń­ców", która prze­szła uli­ca­mi Do­niec­ka w nie­dzie­lę, akty prze­mo­cy stają się coraz bar­dziej nie­po­ko­ją­ce. Re­por­te­rzy "New York Ti­me­sa" uwiecz­ni­li w po­nie­dzia­łek na zdję­ciu ko­bie­tę, która pil­no­wa­na przez bo­jow­ni­ka, stała pod la­tar­nią z kart­ką "Ona za­bi­ja nasze dzie­ci".
Na stronie "NYT" pojawiło się zdjęcie kobiety, która owinięta w ukraińską flagę, wystawiona była na widok publiczny. Ukrainka, uważana przez bojowników za szpiega, trzymała w ręce kartkę z napisem "Ona zabija nasze dzieci". "Zdrajczyni" była pilnowana przez separatystę z bronią, który tłumaczył reporterom, że "zasługuje na wszystko, co ją spotyka".

Mieszkańcy Doniecka pluli jej w twarz, policzkowali oraz rzucali w nią pomidorami. Jak piszą reporterzy "NYT", kobieta przerażona mamrotała pod nosem, że jest niewinna i kręciła głową w zaprzeczeniu. Zdarzenie zostało zarejestrowane dzień po tym, jak ulicami Docniecka przeszła "parada jeńców", którą separatyści zorganizowali w Dniu Niepodległości Ukrainy, jawnie drwiąc z obchodów państwowych w Kijowie.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nyt-pro … niow/9xymm


W glowie sie nie miesci. Niedlugo beda kamieniowac?

 

#334 2014-08-26 20:40:48

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

"  Nie należy być zaskoczonym przemarszem kolumny jeńców przez Donieck , dla Rosjan żadne konwencje prawa międzynarodowego nie istnieją tak jak nie przestrzegali konwencji o Czerwonym Krzyżu posługując się tym znakiem podczas rabunkowej wyprawy na Ukrainę , tak złamali wszystkie możliwe konwencje międzynarodowe w sprawie traktowania jeńców wojennych.
Bandyci nasłani przez Putina chcieli poniżyć Żołnierzy Ukraińskich walczących o swój kraj, tymczasem sami się zeszmacili pokazali całemu światu że mają w d---e świat i jego wartości , udowodnili że nie są żołnierzami tylko putinowskimi pomiotami nie zasługującymi na nazwę CZŁOWIEK, raczej na miano BYDŁO ICHOŁOTA razem z tym Gebelsem Ławrowem , co ja piszę Gebels mógłby się od Ławrowa uczyć Kłamstwa i oszustwa ."

 

#335 2014-08-26 21:10:16

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

zal...zal..wkurza mnie takie sk...o
wlasnie zal kobiet,dzieci i tych bezbronnych,ktorzy nikomu w niczym nie zawinili...eehhh


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#336 2014-08-26 21:14:57

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Tak, nic się nie zmieniło od czasow kiedy szli przez Polske, gwałcac i kradnac co popadnie.

 

#337 2014-08-26 21:38:01

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabiffm napisał:

Kurti,zadalam proste pytanie i oczekiwalam normalnej odpowiedzi,ty jednak nie umiesz swoimi slowami nic napisac oprocz...sam wiesz czego 

wiec sama sobie odpowiem na to pytanie-Dlaczego Putin nie chce pokoju,a mianowicie dlatego ze prowadzi walke podjazdowa z Obama...i to jest ten powod dlaczego Putin nie chce pokoju!
Byloby lepiej dla wszystkich-w tym Europy,gdyby ci wielcy przestali swirowac i sami sie ze soba dogadali,nie wciagajac w to cywilow,kobiet,dzieci i starcow...
obawiam sie jednak,ze szybko do tego nie dojdzie...  

Gabi, twoja  ocena moich wpisów jest niesprawiedliwa.
Nie chcemy wojny to na ulicę demonstrować przeciw Putinowi, ale przeciw Obamie i NATO też!
Posłuchałem sobie dzisiaj na WDR2 audycji z wieloletnim WDR-Korespondentem Washingtonie - Ralph Sina.
Gaworzono sobie na temat USA i sytuacji w nich panujących.
Padły między innymi zdania o bankructwie tego kraju, o stanie jego gospodarki i całej infrastruktury.
Czy wiesz że najszybszy amerykański pociąg rozwija prędkość maxymalną: 110 km / godz., tak km nie mil   
Toż to twoja kolejka podmiejska kursująca między FFM i Offebach jest szybsza!
Kraj w którym drogi wyglądają jak w trzecim świecie USA mają o 60% więcej ofiar śmiertelnych na drogach kraje o podobnym rozwoju motoryzacyjnym w Europie i to przy dozwolonej maksymalnej szybkości 70 mil na godzinę

Miasteczko pod Washingtonem było w tym roku przez tydzień bez prądu i ludzie musieli się myć sniegiem bo pompa wody nie pompowała.

Wiele innych historii, które ułatwiają zrozumieć dlaczego USA dąży z całych sił do wojny

Tu jest link do WDR2 i audycji, która za parę godzin będzie dostępna jako Podkast
wystarczy włączyć kompa i szare komórki  

Offline

 

#338 2014-08-26 21:39:29

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

Offline

 

#339 2014-08-26 21:54:07

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

roStropek napisał:

Tak, nic się nie zmieniło od czasow kiedy szli przez Polske, gwałcac i kradnac co popadnie.

Czy ty myślisz, że polscy żołnierze nie grabili i nie gwałcili jak szli przez Polskę na Berlin?
Twoje zaślepienie i twój szowinizm jest porażający!

Tu masz swego sojusznika - w akcji to tylko jedno z wielu, które wyszło na jaw


http://de.wikipedia.org/wiki/Abu-Ghuraib-Folterskandal

a tu masz link o tych, których tak strasznie bronisz:

http://3obieg.pl/ukrainskie-gwalty-na-p … t-zakazany

Przyjemnej lektury życzę!

Ale 1 ofiar w 1968 roku, w CSRS to ludobójstwo było  

Offline

 

#340 2014-08-26 22:09:07

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

Kurti...dlaczego uwazasz ze moja ocena twoich postow jest niesprawiedliwa?
wlasciwie czyjego stanowiska bronisz...Putina?
tylko tyle moge z twoich postow wywnioskowac...
i koniecznie chcesz mnie przekonac o czyms,o czym ja juz dawno wiem!
nie bede nigdy w zyciu popierala ani Putina,ani Obamy...ani zadnego innego agresora!
ale uwazam ze lepiej aby Europa byla dobrze przygotowana jesli nieobliczalny Putin wymysli sobie podboje na jej terenie..tylko tyle...
nie jestem Jezusem aby nadstawiac drugi policzek jesli ktos mnie walnie po gebie,wrecz przeciwnie...oddam,i to z nawiazka,po to zeby sie bronic...siebie i cala reszte!
w czasie 2-rzecz dziala sie na terenach Chorwacji- wojny moja ciotka sp.pasla krowy,miala zaledwie 15 lat...nikomu nic nie zawinila...
przyszla banda Ustaszow...moge sie tylko domyslec co tam sie stalo...na koniec wrzucili ja do wielkiego ogniska...tanczac i spiewajac swietowali...moj dziadek zostal powiadomiony przez sasiada ze tam cos sie dzieje...polecial ile mial sil w nogach...wyciagnal ja juz niezywa..niosl do domu na rekach przeklinajac swojego Boga..byl prawoslawny i po tym fakcie przeszedl na strone Katolicyzm...to byla jego najstarsza corka...
moja mama dobrze pamietala okropnosci wojny,chcoiaz byla wtedy dzieckiem..dlatego JA sobie nie zycze,aby taki Putin czy Obama zabawial sie w wojne!
chyba nadeszla pora zeby w koncu ktos postawil Putinowi stanowcze NIE!a Ameryka w koncu zbankrutowala i zajela sie swoimi problemami gospodarczymi a nie szukala tego czego w Europie nie zgubila!



Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#341 2014-08-26 22:57:10

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Rosja dokonuje jawnej agresji na Ukraine. A Zachod spi...Widzimy  Merkel biadolacej o pokojowym rozwiązaniu "kryzysu" lub bojacej się "draznić" Putina?? Putin to zbrodniarz a "separatyści" to wojsko rosyjskie.

Polecam dokument o wojnie w Gruzji "Lekcja rosyjskiego" (na YouTube). Rosjanie zastosowali tam te same metody, m.in.:
- bombardowanie budynkow mieszkalnych
- niszczenie infrastruktury, torow kolejowych, mostow

- zownywanie z ziemia całych wsi (w tym szkoły)


https://www.youtube.com/watch?v=DFp04fqeIUA

 

#342 2014-08-26 23:00:26

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Do Petersburga przywieziono dużą liczbę rannych rosyjskich żołnierzy - poinformowała członkini Rady ds. rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i praw człowieka przy prezydencie Rosji Ełła Polakowa.

Maja drugi afganistan. Putler myslal ze pojdzie mu jak z Krymem i tu sie przeliczyl.
Ruska armia to ruskie barachlo.
Nie poradza sobie z biedna Ukraina.



- Przyleciał samolot z bardzo dużą liczbą rannych żołnierzy. Zostali umieszczeni w szpitalu Wojskowej Akademii Medycznej im. Siergieja Kirowa - oświadczyła Polakowa, cytowana przez niezależną telewizję Dożd.
REKLAMA

Według Polakowej, która jest także przewodniczącą Komitetu Matek Żołnierzy w Petersburgu, w samolocie było około 100 rannych. Aktywistka przekazała, że Komitet Matek Żołnierzy wyjaśnia, gdzie i w jakich okolicznościach wojskowi ci zostali ranni.

Media na Ukrainie informują, że w walkach z siłami rządowymi w obwodach donieckim i ługańskim po stronie separatystów walczą rosyjscy żołnierze. Niektórzy zginęli w niedawnych bojach pod Ługańskiem.

W poniedziałek na cmentarzu w miejscowości Wybuty w obwodzie pskowskim, w pobliżu poligonu 76. gwardyjskiej dywizji desantowo-szturmowej, pochowano w tajemnicy trzech żołnierzy tej elitarnej rosyjskiej jednostki, którzy najpewniej polegli na wschodzie Ukrainy.

W ceremonii żałobnej uczestniczyło około 100 osób, głównie członków rodzin i bliskich zabitych. Przekazano tylko nazwiska pochowanych. Dat i przyczyn ich śmierci nie podano.

Jeden z pskowskich serwisów internetowych opublikował jednak zdjęcia mogił na cmentarzu w Wybutach. Z widocznych na fotografiach tablic nagrobnych wynika, że trzej spadochroniarze z pskowskiej dywizji zmarli w dniach 18-20 sierpnia.

Ukraińskie media podały 21 sierpnia, że na wschodzie Ukrainy zginęli żołnierze 76. dywizji spod Pskowa. Siły uczestniczące w operacji antyterrorystycznej zdobyły wówczas dwa należące do tej jednostki wozy bojowe desantu.

 

#343 2014-08-26 23:47:28

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Putler-duma Rosji...jak rozeźlony bachor z zapałkami....w odróżnieniu od poprzednich przywódców zupełnie bezideowy.. niby nawiązuje do ZSRR, ale tylko w znaczeniu potęgi militarnej , zdolnej zastraszać resztę świata.. psychopatyczny oficer KGB , sfrustrowany i osierocony przez upadek ZSRR niedorosły maniak i feteszysta militariów, którego świerzbią te wszystkie „zabawki w arsenale” by wreszcie móc zobaczyć jak działają na żywe organizmy znienawidzonego świata zachodu. Tresowany rasowy szpieg, chorobliwy kłamca, który wykorzystując zdobyte umiejętności werbowania , wpływania , manipulowania, podkupywania, przenosi je na salony w relacje z czołowymi postaciami polityki międzynarodowej.
Odkąd dokonał się pucz w Moskwie przez wojskowy aparat KGB świat milcząco zaakceptował ten fakt przyjmując KGBowską tezę, że tylko taki „przewidywalny” aparat subtelnie kontrolowanej „demokracji" pozwoli zapobiec przejęciu władzy przez szalonych nacjonalistów Żyrinowskiego... I to był już pierwszy szantaż tej nowej władzy jaki świat zachodni milcząco zaakceptował. Do dziś zresztą ten marionetkowy straszak "Żyrinowski" jest w Dumie utrzymywany… choć faszyzm w Rosji już dawno przerósł jego samego. i teraz mamy co mamy

 

#344 2014-08-27 00:02:18

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabiffm napisał:

Kurti...dlaczego uwazasz ze moja ocena twoich postow jest niesprawiedliwa?
wlasciwie czyjego stanowiska bronisz...Putina?
tylko tyle moge z twoich postow wywnioskowac...
i koniecznie chcesz mnie przekonac o czyms,o czym ja juz dawno wiem!
nie bede nigdy w zyciu popierala ani Putina,ani Obamy...ani zadnego innego agresora!
ale uwazam ze lepiej aby Europa byla dobrze przygotowana jesli nieobliczalny Putin wymysli sobie podboje na jej terenie..tylko tyle...
nie jestem Jezusem aby nadstawiac drugi policzek jesli ktos mnie walnie po gebie,wrecz przeciwnie...oddam,i to z nawiazka,po to zeby sie bronic...siebie i cala reszte!
w czasie 2-rzecz dziala sie na terenach Chorwacji- wojny moja ciotka sp.pasla krowy,miala zaledwie 15 lat...nikomu nic nie zawinila...
przyszla banda Ustaszow...moge sie tylko domyslec co tam sie stalo...na koniec wrzucili ja do wielkiego ogniska...tanczac i spiewajac swietowali...moj dziadek zostal powiadomiony przez sasiada ze tam cos sie dzieje...polecial ile mial sil w nogach...wyciagnal ja juz niezywa..niosl do domu na rekach przeklinajac swojego Boga..byl prawoslawny i po tym fakcie przeszedl na strone Katolicyzm...to byla jego najstarsza corka...
moja mama dobrze pamietala okropnosci wojny,chcoiaz byla wtedy dzieckiem..dlatego JA sobie nie zycze,aby taki Putin czy Obama zabawial sie w wojne!
chyba nadeszla pora zeby w koncu ktos postawil Putinowi stanowcze NIE!a Ameryka w koncu zbankrutowala i zajela sie swoimi problemami gospodarczymi a nie szukala tego czego w Europie nie zgubila!


Gabi, dotychczas tego w twoich postach nie wyczytałem, wręcz przeciwnie, odbierałem cię jak rostro i jurka z łąki, którzy mają totalną radochę, że świat zmierza do wojny!
Denerwuje mnie to, że obwina się niedzwiedzia, że się broni.
Niech ten obraz będzie symbolem Rosji i Putina

http://www.krupowka.rzeszow.pl/data/uploads/rozne/ogary.jpg

USA z NATO wybrało się na polowanie na niedzwiedzia i ma pretensję, że niedzwiedź się broni !

Jedna refleksja dotycząca polowania z ogarami na niedzwiedzia.
Kiedy ogary otoczyły misia odwoływano je, bo były zbyt cenne, żeby zginęły w walce z niedzwiedziem.
Na misia puszczano kundle psy bezwartościowe zwane pijawkami - do przeczytania w książce hrabiego Jana Ostroroga "Myślistwo z ogary"

Offline

 

#345 2014-08-27 07:58:31

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabiffm.Co sadzisz o tym?

Mysle ze NATO swoja droga a ta propozycja jest swietna.

Niedawno portal Defence24 zamieścił relację z niezwykłego wydarzenia. Francja w zeszłym miesiącu złożyła Polsce tak niezwykłą ofertę, że przecieram oczy ze zdumienia. Otóż Francuzi zaproponowali Polsce wybudowanie trzech okrętów podwodnych (koncern DCNS), które pod kontrolą Francuzów miałyby być zbudowane w Polsce. Rewelacją nie są jednak same okręty ( nic im nie ujmując, bo to światowa czołówka), niezwykłe jest to, co do nich zaproponowali Francuzi, a mianowicie manewrujące pociski NCM. Cóż to takiego? Już wyjaśniam – to tak groźna broń jak międzykontynentalne pociski balistyczne. W Europie posiadają ją tylko trzy państwa: Wlk. Bryt., Francja i Rosja. Wchodząc w posiadanie takiej broni, stajemy się militarnym mocarstwem. Oddana skrycie salwa z trzech okrętów podwodnych ( 156 pocisków manewrujących) jest w stanie osiągnąć cele w odległości 1100-1300 km z dokładnością 1m.  Nie jest to może siła z którą możemy zaatakować Rosję(było by to zresztą nierozsądne), ale decydenci na Kremlu będą mieli świadomość, że atakując Polskę mogą się spodziewać niszczycielskiego odwetu na miasta rosyjskie. Teraz zachodzi pytanie: dlaczego Francuzi to zrobili, udostępniając tak groźną broń? Tego rodzaju uzbrojenia nie sprzedaje się z chęci zysku, to są ściśle strzeżone tajemnice, decydujące o układzie sił na świecie.

Nie jest to zadna bujda,  pisza o tym renomowane powazne portale i czasopisma "militarne"

Nie wiem co obecny rzad Tuska ale....jesli nic, to licze na nowy rzad po wyborach.
   

 

#346 2014-08-27 08:13:36

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Majac te pociski mozemy nawet zaatakowac Moskwe.
Czy Francja chce nam to udostepnic w pakiecie z budowa Elektrowni Atomowej? Moze tak.
Francuzi maja apetyt  na ten kontrakt.
A moze chodzi o to by Rosja  wiedziala ze nie warto atakowac Flanki NATO (Polski) bo moze sie sparzyc?Wiadomo ze Polska to pierwszy bastion NATO.

Musimy to wykorzystac.

 

#347 2014-08-27 11:59:32

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

https://pbs.twimg.com/media/BwBoD6bIIAAbdhY.jpg:large

Putin z rogami podczas spotkania w MInsku.

Po lewej flaga Rosji ,po prawej Ukrainy,W srodku diable wcielony rozdzielajacy te dwa narody.

 

#348 2014-08-27 13:55:48

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

Kurti-jestes tak tak zapatrzony w Putina ze tracisz rzeczywistosc...wylacz internet,telewizje i radio...
wybierz sie na spacer...swieze powietrze moze cuda zdzialac...

jesli uwazasz ze Putin to biedny...osaczony ze wszystkich stron biedny niedzwiadek to...podaj mu reke...
najpierw ci ja zmiazdzy a potem urwie!
wedlug mnie prawdziwe powody dla ktorych chce sobie przywlaszczyc Ukraine to -rurociag,poklady gazy lupkowego,no i zyzne ziemie ...a kto wie czy oprocz tego jest tam cos jeszcze...?
Putin nigdy nie byl dla Polakow przyjacielem i nigdy nim nie bedzie!
jest takie trafne okreslesnie w jezyku niemieckim dla takich jak ...przyjaciol-schadenfreunde,choc wedlug mnie i tak zbyt lagodne dla niego!



druga strona tego konfliktu miedzynarodowego to mozliwy krach na gieldach,na calym swiecie...
co wtedy?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#349 2014-08-27 13:57:20

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

Roztropek...te okrety...supi!
ciekawe tylko skad Polska mialaby na to wziasc kase...?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#350 2014-08-27 18:34:15

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabiffm Spokojnie, Polska nie jest az tak biedna. Kasa jest. Teraz odbywa sie przetarg na bojowe smiglowce dla Polski.W szranki staje czolowka ze swiata.
Jest tez zapowiedz o zakupach najnowszych mysliwcow 5 generacji. Ale to  w perpsktywie  2-3 lat.
Zalecane przez NATO 2% PKB smialo wystarczy i na te 3 lodzie podwodne.


------------------

Komitet Matek Żołnierzy w Rosji: około 400 zabitych lub rannych na Ukrainie

Już około 400 żoł­nie­rzy z Rosji zgi­nę­ło lub zo­sta­ło ran­nych w wal­kach na wschod­niej Ukra­inie - po­in­for­mo­wa­ła prze­wod­ni­czą­ca Ko­mi­te­tu Matek Żoł­nie­rzy w Kraju Staw­ro­pol­skim, na po­łu­dniu Fe­de­ra­cji Ro­syj­skiej, Lud­mi­ła Bo­ga­tien­ko­wa. Matka jed­ne­go z żoł­nie­rzy zdo­by­ła się na po­ru­sza­ją­cy apel. - Pro­szę was, na boga, od­daj­cie mi moje dziec­ko i in­nych chło­pa­ków, któ­rzy razem z nim znaj­du­ją się w nie­wo­li - mó­wi­ła.
Od kilku dni pojawiają się informacje z rożnych miast Federacji Rosyjskiej mówiące o potajemnych pogrzebach poległych rosyjskich żołnierzy oraz o przepełnionych szpitalach wojskowych. W ręce ukraińskiej armii coraz częściej trafiają też rosyjscy wojskowi walczący po stronie separatystów. Wczoraj Ukraińcy opublikowali w internecie nagrania rozmów z komandosami z rosyjskiego miasta Kostroma - żołnierzy aresztowano na wschodniej Ukrainie.
Dziś z apelem do rosyjskich władz zwróciły się matki i żony komandosów z Kostromy. - Zwracam się do prezydenta i ministra obrony - moje dziecko Jegor Pacztujew znajduje się obecnie na terytorium Ukrainy. Proszę was, na boga, oddajcie mi moje dziecko i innych chłopaków, którzy razem z nim znajdują się w niewoli - mówiła matka jednego z rosyjskich żołnierzy.

Faszysta Putler i jego Gebbelski lawrow nadal lza w zywe oczy i maja w dupie  zycie ludzkie.

 

#351 2014-08-27 20:05:50

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

hmm..juz raz kupili mysliwce...
mam nadzieje ze tym razem kasa nie pojdzie na marne...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#352 2014-08-27 21:11:01

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

A co z nimi jest nie tak Gabiffm??
Tak sie sklada ze interesuje sie militariami:

-------------------
Opublikowano nagrania z przesłuchań rosyjskich żołnierzy

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/opublik … erzy/8h0wz

A faszysta Putler nadal klamie.

 

#353 2014-08-27 21:12:18

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Mialem na mysli-wspolczesne uzbrojenie a nie militaria

 

#354 2014-08-27 21:12:20

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabiffm napisał:

Kurti-jestes tak tak zapatrzony w Putina ze tracisz rzeczywistosc...wylacz internet,telewizje i radio...
wybierz sie na spacer...swieze powietrze moze cuda zdzialac...

jesli uwazasz ze Putin to biedny...osaczony ze wszystkich stron biedny niedzwiadek to...podaj mu reke...
najpierw ci ja zmiazdzy a potem urwie!
wedlug mnie prawdziwe powody dla ktorych chce sobie przywlaszczyc Ukraine to -rurociag,poklady gazy lupkowego,no i zyzne ziemie ...a kto wie czy oprocz tego jest tam cos jeszcze...?
Putin nigdy nie byl dla Polakow przyjacielem i nigdy nim nie bedzie!
jest takie trafne okreslesnie w jezyku niemieckim dla takich jak ...przyjaciol-schadenfreunde,choc wedlug mnie i tak zbyt lagodne dla niego!



druga strona tego konfliktu miedzynarodowego to mozliwy krach na gieldach,na calym swiecie...
co wtedy?

Gabi,
nie wmawiaj mi dziecka w brzuch!
Putin nie jest moim ulubieńcem, ani idolem, ale w przeciwieństwie do was widzę obie strony konfliktu!
Zauważ, że ja nidgy nie zaprzeczyłem, temu że on separatystów wspomaga!
Czy on tych ludzi przekupił? NIE! Oni czują się Rosjanami i chcą pozostać na terenie gdzie się urodzili i gdzie zbudowali sobie życie - to jest ich ojczyzna!
Nowy faszystowski rząd w Kijowie, który siłą i mordowaniem dorwał się do władzy, w swym pierwszym dekrecie chciał tych ludzi pozbawić języka ojczystego, czyli zakaz języka rosyjskiego!

Polski rząd drze mordę i lamentuje, że Litwini rugują język polski z Litwy!
Tą polską hipokryzję reprezentujesz, a rostro wprost eksploduje tą cechą!

Na Majdanie odstrzelono jak kaczki 88 osób i co ?
Cisza! Nikt nie dochodzi do tego kto strzelał?
Co się potem stało i kto na tym skorzystał?

Jak czytam radosne wpisy rozstropka o polskiej inwazji na Moskwę, to zastanawiam się, czy ten naród kiedykolwiek zmądrzeje?
Boso, ale w ostrogach! W "Lotnej" Wajdy, była taka symboliczna scena, gdzie polski ułan siecze niemiecki czołg szabelką!

Zanim ta rakietka doleci do Moskwy, to z obwodu kalinigradzkiego zdmuchną Warszawkę tak, że już nigdy żadne polskie pokolenie cegiełek na odbudowę Warszawy kupować nie będzie musiało    

Offline

 

#355 2014-08-27 21:19:52

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

F16 to bardzo dobry sprzet.

Bahrjn,Belgia ,Chile ,Dania, Egipt, grecja.hollandia, Indonezja ,Izrael,Japonia, Jordania,Korea pld, Maroko,Norwegia, Oman,Pakistan, Portugalia,Singapur,Tajlandia, Tajwan ,USA, Turcja,Wenezuela, Wlochy,Emiraty,

 

#356 2014-08-27 21:20:24

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

W tylu krajach lataja F-16 tki

 

#357 2014-08-27 21:40:29

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

roStropek napisał:

A co z nimi jest nie tak Gabiffm??
Tak sie sklada ze interesuje sie militariami:

-------------------
Opublikowano nagrania z przesłuchań rosyjskich żołnierzy

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/opublik … erzy/8h0wz

A faszysta Putler nadal klamie.

ponoc sie na nic nie nadaja...nie czytales?to taki atrapy...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#358 2014-08-27 21:44:10

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

Kurti...poniewaz nie czytales od poczatku moich postwo biorac mnie za zupelnie inna osobe niz jestem,wiedziales od razu o czym ja pisze i takie wlasnie wrazenie odnioslam!
milo mi-Robert jestem

 

a teraz wroc do tylu i poczytaj to,cos ty sam pisal...
aaa...i wskaz mi miejsce w ktorym piszesz o obu stronach ...negatywnie!


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#359 2014-08-27 21:50:00

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabiffm napisał:

Kurti...poniewaz nie czytales od poczatku moich postwo biorac mnie za zupelnie inna osobe niz jestem,wiedziales od razu o czym ja pisze i takie wlasnie wrazenie odnioslam!
milo mi-Robert jestem

 

a teraz wroc do tylu i poczytaj to,cos ty sam pisal...
aaa...i wskaz mi miejsce w ktorym piszesz o obu stronach ...negatywnie!

Gabi znówu coś kręcisz!
Ty piszesz negatywnie tylko o Putinie i to jest rażące.
Wsadziłaś wywiad z politykim CSU, ale nic z tego nie zrozumiałaś.
Każdy twój post potem miał tylko jednego winnego - Putin

Offline

 

#360 2014-08-27 21:56:53

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabiffm napisał:

roStropek napisał:

A co z nimi jest nie tak Gabiffm??
Tak sie sklada ze interesuje sie militariami:

-------------------
Opublikowano nagrania z przesłuchań rosyjskich żołnierzy

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/opublik … erzy/8h0wz

A faszysta Putler nadal klamie.

ponoc sie na nic nie nadaja...nie czytales?to taki atrapy...

Gabiffm,powielasz "mity", bzdury,  moge je rozwiac.Masz konkretne pytanie?

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.retroswiat.pun.pl www.javaity.pun.pl www.nkhappyharvest.pun.pl www.bezdechowcy.pun.pl www.virusmt2.pun.pl