wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie


#211 2014-08-24 12:59:42

 Sara

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-23
Punktów :   18 

Re: czy wielki brat zartuje?

ostbahn kurti napisał:

Gabiffm napisał:

czy ty aby czasem siebie nie przeceniasz...?

 

wyjasnilismy,ze nie jestes tym,za kogo sie tu podajesz...troche glupio teraz ze mam cie nazywac cudzym imieniem    

http://www.espressorosi.at/ostbahn_lebt_brueckemi.jpg

Gabcia, a jaka tam różnica jak Kurti się nazywa... ...jest kochany, nawet na wiaduktach o tym piszą...
Ale nasz Kurti musi być dumny!!!   ...pierś zapełnie do przodu wypycha i głowę do góry podnosi

Offline

 

#212 2014-08-24 13:56:06

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

No i mamy kolejny powód dla którego pan Rasmusen został szefem NATO

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci … egii/v5hc4

Nadal nie potrafię pojąć waszego entuzjamu. Podobny entuzjam był 100 lat temu.
W tej euforii dociskania jednego przez drugiego życie zostawiło 17 milionów ludzi, ale wtedy żyło na świecie czterokrotnie mniej ludzi niż teraz i nie mieliśmy broni nukleranej. Jeżeli założymy, że nie zostanie użyta to zachowując proporcje możemy oczekiwać 68 milionów zabitych i 136 milionów kalek
Kto wam da wam gwarancje, że was i waszych bliskich to nie dotknie?

Dla kogo mam nastawiać mój kark?
Dla ukraińskich oligarchów i amerykańskiego zadłużonego budżetu?

Offline

 

#213 2014-08-24 17:06:49

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Dzisiaj Putler KGBowicz ustami swojego malego gebbelsa-lawrowa zapowidzial dalsza(humanitarna) pomoc. Kazdy wie ze chodzi o pomoc dla rebeliantow.


Niemcy przeciwni budowy tarczy antyrakietowej w Polsce i krajach baltyckich,tarczy skierowanej takze  przeciw ruskim pociskom..Mam nadzieje ze zostana osamotnieni  w swoim sprzeciwie, jak i zostali sami w sprzeciwie na temat rotacyjnego stacjonowania wojsk NATO dluzej niz tylko rok we wschodnich krajach.
Mysle ze Niemcy juz swoje powiedzieli ,nikt im nie kaze partycypowac w budowie tarczy i nie jest to na ich ziemi a wiec nie ich  "brocha"

 

#214 2014-08-24 17:35:42

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Rosja zniosła embargo na import produktów mlecznych z Serbii. Moskwie pali sie grunt pod nogami? 
Rosja zniosla embargo na lososie z Norwegi 
Ceny ropy nadal spadaja. Spadek cen rosyjskiej ropy Ural poniżej 100 dolarów za baryłkę 

 

#215 2014-08-24 18:39:34

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

roStropek napisał:

Mysle ze Niemcy juz swoje powiedzieli ,nikt im nie kaze partycypowac w budowie tarczy i nie jest to na ich ziemi a wiec nie ich  "brocha"

Polski wesołek z ciebie!
NATO to organizacja gdzie wszyscy płacą i nie ma pojęcia jestem przeciw to nie płacę!
Kiedy Schroder odmówił Bushowi  udziału w wojnie Iraku, to i tak musiał do kapelusza wrzucić 70 miliardów euro.
Jak was czytam, to zastanawiam się czy jesteście ogarnąć ten problem globalnie, bo narazie wasze myślenie jest na poziomie podwórka i jak się nie będzie podobało, to opuszcza się piaskownicę.
Real to nie jest gra komputerowa, gdzie możesz zostać sześć razy trupem i grać dalej.
Sprawdź raczej jak daleko masz do następnej bazy wojskowej, bo to będzie określało, jakie jest twoje zagrożenie w wypadku wojny.

Offline

 

#216 2014-08-24 18:53:32

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Donieck: prorosyjscy separatyści zorganizowali "pochód jeńców"

Szokującą odpowiedź na ukraińską defiladę z okazji 23. Dnia Niepodległości przygotowali prorosyjscy rebelianci ze wschodniej Ukrainy. W Doniecku zorganizowano pochód ukraińskich żołnierzy, którzy maszerowali pod karabinami separatystów. Po przemarszu jeńców umyto ulice, co miało nawiązywać do podobnej sytuacji z czasów II wojny światowej.

tłum gwizdał i krzyczał "faszyści", "na kolana". Kilka osób rzuciło w jeńców różnymi przedmiotami, m.in. butelkami.


Do tego zdolne sa tylko KGBowskie elity putlera.

 

#217 2014-08-24 18:54:45

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

"Absolutne złamanie wszelkich standardów"

W roz­mo­wie z RMF FM Adam Bod­nar z Hel­siń­skiej Fun­da­cji Praw Czło­wie­ka za­zna­czył, że dzi­siej­sze wy­da­rze­nie można trak­to­wać jako "zbrod­nię wo­jen­ną". - Prze­marsz jeń­ców wo­jen­nych przez ulice Do­niec­ka to jawne zła­ma­nie reguł prawa mię­dzy­na­ro­do­we­go, a w szcze­gól­no­ści III Kon­wen­cji Ge­new­skiej - za­zna­czył.

Eks­pert do­da­je, że kon­wen­cja "za­wie­ra wy­raź­ne po­sta­no­wie­nie, że jeńcy wo­jen­ni po­win­ni być trak­to­wa­ni w spo­sób hu­ma­ni­tar­ny. Nie na­le­ży po­ni­żać ich god­no­ści, wy­sta­wiać ich na pu­blicz­ny widok dla za­spo­ko­je­nia cie­ka­wo­ści". Bod­nar dodał, że stro­ny kon­flik­tu przyj­mu­ją­ce jeń­ców muszą się nimi opie­ko­wać, "a nie do­pro­wa­dzać do sy­tu­acji, w któ­rych może do­cho­dzić do po­ni­że­nia czy prze­mo­cy fi­zycz­nej albo śmier­ci". - Tego typu za­cho­wa­nie jest ab­so­lut­nym zła­ma­niem wszel­kich stan­dar­dów - pod­kre­ślił.

 

#218 2014-08-24 20:51:15

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

ostbahn kurti napisał:

roStropek napisał:

Mysle ze Niemcy juz swoje powiedzieli ,nikt im nie kaze partycypowac w budowie tarczy i nie jest to na ich ziemi a wiec nie ich  "brocha"

Polski wesołek z ciebie!
NATO to organizacja gdzie wszyscy płacą i nie ma pojęcia jestem przeciw to nie płacę!
Kiedy Schroder odmówił Bushowi  udziału w wojnie Iraku, to i tak musiał do kapelusza wrzucić 70 miliardów euro.
Jak was czytam, to zastanawiam się czy jesteście ogarnąć ten problem globalnie, bo narazie wasze myślenie jest na poziomie podwórka i jak się nie będzie podobało, to opuszcza się piaskownicę.
Real to nie jest gra komputerowa, gdzie możesz zostać sześć razy trupem i grać dalej.
Sprawdź raczej jak daleko masz do następnej bazy wojskowej, bo to będzie określało, jakie jest twoje zagrożenie w wypadku wojny.

nie rozumiem jednego-dlaczego z uporem maniaka obwiniasz wszystkich-tylko nie glownego sprawce Putlera o to co sie w tej chwili dzieje?
przeciez to on prowokuje i napada,a nie odwrotnie!to sa czyste fakty i tego sie trzymajmy...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#219 2014-08-24 21:09:24

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Separatyści zorganizowali "paradę ukraińskich jeńców" w Doniecku. Tłum rzucał w nich butelkami i krzyczał: "Faszyści!", "Na kolana!"


Zobaczylem film i fotki z tego haniebnego i godnego  putlera KGBowicza spektaklu. Nie wiem co myslec...chyba nastepny krok to publiczne  egzekucje?
Banda putlera KGBowicza jest jak islamscy ekstremisci.

 

#220 2014-08-24 21:15:28

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

16.20 Uhr: Bundeskanzlerin Angela Merkel rechnet nach ihrem Kurzbesuch in Kiew nicht mit einer schnellen Lösung der Ukraine-Krise. Die CDU-Vorsitzende sagt in einem ARD-Interview, das Treffen der Präsidenten Russlands und der Ukraine, Wladimir Putin und Petro Poroschenko, am Dienstag werde "sicherlich noch nicht den Durchbruch" bringen. Merkel betont die große Bedeutung direkter Gespräche zwischen Russland und der Ukraine, warnt aber vor überzogenen Erwartungen an den Gipfel im weißrussischen Minsk. Sie sei aber davon überzeugt, dass nur eine politische Lösung möglich sei. "Eine militärische Lösung dieses Konfliktes wird es nicht geben." Auf die Frage, ob sie mit einer russischen Invasion in der Ukraine rechne, antwortete Merkel: "Die Lage ist sehr fragil, das muss man sagen." Sie wolle keine Prognosen anstellen, sondern das in ihrer Macht Stehende tun, um Lösungen für die teils großen Meinungsverschiedenheiten zu finden.


http://www.focus.de/politik/ausland/ukr … 80833.html

zginelo 34 cywilnych osob...z czyjej winy?
Putler wysyla na Ukraine i przekracza granice bez zezwolenia Ukrainy tak zwany Konwoj z pomoca...
widac bardzo mu to bylo potrzebne do dalszych napasci
10.32 Uhr: Der ukrainische Geheimdienst glaubt, dass der russische Hilfskonvoi in der Ukraine Rüstungsgüter geklaut hat. Das berichtet FOCUS-Korrespondent Boris Reitschuster auf seiner Facebook-Seite. Demnach seien 184 der Lastwagen aus dem Konvoi schon wieder zurück in Russland. Sie seien beladen mit Rüstungsgütern aus der Ostukraine. Dort würden sehr viele Elemente für russische Waffensysteme gebaut, von Raketen über Panzern bis hin zu Schiffen, so Reitschuster. Ohne die Teile aus der Ostukraine wären Putins Pläne, Russland hochzurüsten, unrealistisch.


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#221 2014-08-24 21:23:20

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Kazdy myslacy logicznie i trzezwy (doslownie) czlowiek wie  ze  ten konwoj to pic na wode. Putler KGBowicz nie mogl czekac,  bo jego KGBowscy koledzy w Donbasie potrzebowali pomocy, wiec  z pogwalceniem wszelich praw wyslal konwoj  na Ukraine. Dostarczyl pomoc i wywiozl  (ukradl) to co chcial-wyposazenie zakladow przemyslowych Ukrainsiej zbrojeniowki.

 

#222 2014-08-24 22:05:41

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabiffm napisał:

ostbahn kurti napisał:

roStropek napisał:

Mysle ze Niemcy juz swoje powiedzieli ,nikt im nie kaze partycypowac w budowie tarczy i nie jest to na ich ziemi a wiec nie ich  "brocha"

Polski wesołek z ciebie!
NATO to organizacja gdzie wszyscy płacą i nie ma pojęcia jestem przeciw to nie płacę!
Kiedy Schroder odmówił Bushowi  udziału w wojnie Iraku, to i tak musiał do kapelusza wrzucić 70 miliardów euro.
Jak was czytam, to zastanawiam się czy jesteście ogarnąć ten problem globalnie, bo narazie wasze myślenie jest na poziomie podwórka i jak się nie będzie podobało, to opuszcza się piaskownicę.
Real to nie jest gra komputerowa, gdzie możesz zostać sześć razy trupem i grać dalej.
Sprawdź raczej jak daleko masz do następnej bazy wojskowej, bo to będzie określało, jakie jest twoje zagrożenie w wypadku wojny.

nie rozumiem jednego-dlaczego z uporem maniaka obwiniasz wszystkich-tylko nie glownego sprawce Putlera o to co sie w tej chwili dzieje?
przeciez to on prowokuje i napada,a nie odwrotnie!to sa czyste fakty i tego sie trzymajmy...

Bo mam inne zdanie niż ty i inni na temat tego konfliktu.
Według mnie ten konflikt został rozpętany prawie 10 miesięcy temu przez USA i EU i nie przez Putina.

O czym tu rozmawiać, skoro 1 ofiar w Czechosłowacji jest dla rostropka wielkim ludobójstwem, ale miliony ofiar tego samego roku w Indochinach są niewinnym amerykańskim rozpylaniem napalmu.

To pokazuje wasz "obiektywizm" przełożony na ukraiński konflikt.
Dla was winny jest tylko Putin, bo ma korzenie w KGB i to wam wystarcza!
To że niemieccy politycy sami widzą w sobie winę was nie interesuje, bo wasza nienawiść do Rosjan jest dozgonna i niereformowalna, choć większość z was jest katolikami, którzy o drugim policzku prawią.
Mnie dziwi, że w swej nienawiści do Rosjan położycie na ołtarz ofiar wasze rodziny w Polsce i jeszcze będziecie z tego dumni

Offline

 

#223 2014-08-24 22:12:24

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

no wlasnie!ciagle utrzymujesz ze to MY rwiemy sie do wojny...
a nie widzisz,czy nie chcesz widziec tego,ze my chcemy jednego-POKOJU dla wszystkich...
nie mam powodu zeby kochac Amerykanow,ale tym bardziej nie mam takich powodow w stosunku do Putlera...i to wlasnie on jest AGRESOREM...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#224 2014-08-24 22:15:49

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabiffm wiesz ze, Angela M obiecala  Ukrainie 500 mln€?
Ciekaw jestem jak przelozy sie to na wyniki w wyborach.


Putlerowska Rosje powinno sie wykluczyc z rady Europy i  z WTO do ktorego  Pulerowska Rosja nalezy od 2 lat po usilnych staraniach i blaganiach prawie.
Swoja droga , Bialorus jest zawieszona w Radzie Europy a terrorystyczna KGBowska rosja jeszcze nie?

 

#225 2014-08-24 22:18:34

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabiffm napisał:

no wlasnie!ciagle utrzymujesz ze to MY rwiemy sie do wojny...
a nie widzisz,czy nie chcesz widziec tego,ze my chcemy jednego-POKOJU dla wszystkich...
nie mam powodu zeby kochac Amerykanow,ale tym bardziej nie mam takich powodow w stosunku do Putlera...i to wlasnie on jest AGRESOREM...

Tą drogą do pokoju jest podział Ukrainy!
Tam mieszkają też Ukraińcy, którzy chcą uni z Rosją, a nie z EU.
Dlaczego w waszej pysze odbieracie im prawo do wyboru?
Czy oni są obywatelami drugiej kategorii, bo wolą Rosję?

Dla przypomnienia Ukraina ma 23 lata i nie można mówić o historycznie ukształtowanych strukturach państwowych!

Offline

 

#226 2014-08-24 22:20:25

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

"Z terytorium Federacji Rosyjskiej zakazanymi na świecie pociskami kasetowymi z systemów Uragan i Smercz ostrzelano dzielnice mieszkalne miejscowości Starobeszewio, Kutejnekowo i Nowoazowsk.

 

#227 2014-08-24 22:22:33

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Prawda i tak wyjdzie na jaw.
Wazne by caly swiat ja zobaczyl.



"Moskwa zaprzecza obecności rosyjskich żołnierzy na wschodniej Ukrainie, ale dowodem ich udziału w walkach są choćby mogiły. Separatyści chowają swoich kolegów tam, gdzie zginęli."

 

#228 2014-08-24 22:23:20

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

a jaki procent chce do Rosji?
16 % czy mniej?
..i to tak nagle zapregneli do tej Rosji...?

gdyby w kazdym kraju mniejszosc robila wojne bo chce do innego kraju nalezec,to wszedzie by byla wojna,nie sadzisz?
ile masz w PL gorali,dolnoslazakow,kaszubow,Mazurow...itd...
na samamy Dolnym Slasku mieszka mieszanina ktora zjechala po 2 wojnie na Ziemie Obiecane..gdyby i oni...eehhh...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#229 2014-08-24 22:28:57

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabiffm . Dam Ci znowu Plusa.
Domyslam sie o co chodzi,domyslam, bo nie czytam kolegi odkad zaczal obrazac i bawic sie w psychoanalityka.

 

#230 2014-08-24 22:36:48

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

roStropek napisał:

Gabiffm wiesz ze, Angela M obiecala  Ukrainie 500 mln€?
Ciekaw jestem jak przelozy sie to na wyniki w wyborach.

Te 500 millionów to taki kolejny pic na wodę par excellence, bo kredyt związany jest z gospodarką wodną  i energetyką.
Wytłumaczę wam to!
Niemcy sprzedadzą Ukraińcom technologię do pozyskania gazu łupkowego- część energetyczna!
Potem sprzedadzą Ukrainie technologię do czyszczenia zanieczyszczonej w wyniku wydobycia gazu łupkowego wody

Kredyt za te urządzenia Ukraina spłaci dostawą gazu łupkowego!

Offline

 

#231 2014-08-24 22:40:24

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

ostbahn kurti napisał:

roStropek napisał:

Gabiffm wiesz ze, Angela M obiecala  Ukrainie 500 mln€?
Ciekaw jestem jak przelozy sie to na wyniki w wyborach.

Te 500 millionów to taki kolejny pic na wodę par excellence, bo kredyt związany jest z gospodarką wodną  i energetyką.
Wytłumaczę wam to!
Niemcy sprzedadzą Ukraińcom technologię do pozyskania gazu łupkowego- część energetyczna!
Potem sprzedadzą Ukrainie technologię do czyszczenia zanieczyszczonej w wyniku wydobycia gazu łupkowego wody

Kredyt za te urządzenia Ukraina spłaci dostawą gazu łupkowego!

Ja to nawet powinniem się cieszyć, bo może znów wpadnie jakiś projekt z Ukrainy.
Moi drodzy, to nie jest szpan, ale trochę euro zarobiłem projektując pewne części stacji rozkładu powietrza na Ukrainie  

Offline

 

#232 2014-08-24 22:41:33

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

Rostropek...czy my jestesmy pyszni??
my chcemy ze Putler natychmiast przestal!
wlasnie polityka zachodu zezwolila jemu na takie,a nie inne zachowanie!
bo obiecywali Putlerowi sie nie wtracac...wiec to wlasnie teraz wykorzystuje!
gdyby w Polsce Amis rozlozyli sie ze swoimi rakietami to niechby wtedy zaczal swoje podjazdy na PL...automatycznie musialby stanac oko w oko przeciwko Amerykanom,Niemcom i calej reszcie...na to nigdy by sie nie odwazyl!
kto jak nie wlasnie Rosja napadla na Polske z jednej strony,a Hitler z drugiej w 39 roku?
ja mam jeszcze duzo rodziny w Polsce i nie zycze sobie,zeby Putler napadal ani na Ukraine,ani na Polske!


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#233 2014-08-24 22:43:02

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

wiec jednak chodzi o te poklady gazu lupkowego?

 


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#234 2014-08-24 22:44:17

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Rusza dekomunizacja i desowietyzacja Ukrainy. Sierpy, młoty, czerwone gwiazdy, pomniki Lenina i flagi federacji rosyjskiej będą znikać z krajobrazu tego kraju. Z okazji Dnia Niepodległości prezydent Petro Poroszenko podpisał dekret o zakazie używania symboli totalitarnych i niedemokratycznych reżimów

I to mi sie podoba.  Symbole totalitarne, to dobre okreslenie.

 

#235 2014-08-24 22:45:45

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabiffm napisał:

Rostropek...czy my jestesmy pyszni??
my chcemy ze Putler natychmiast przestal!
wlasnie polityka zachodu zezwolila jemu na takie,a nie inne zachowanie!
bo obiecywali Putlerowi sie nie wtracac...wiec to wlasnie teraz wykorzystuje!
gdyby w Polsce Amis rozlozyli sie ze swoimi rakietami to niechby wtedy zaczal swoje podjazdy na PL...automatycznie musialby stanac oko w oko przeciwko Amerykanom,Niemcom i calej reszcie...na to nigdy by sie nie odwazyl!
kto jak nie wlasnie Rosja napadla na Polske z jednej strony,a Hitler z drugiej w 39 roku?
ja mam jeszcze duzo rodziny w Polsce i nie zycze sobie,zeby Putler napadal ani na Ukraine,ani na Polske!

Gabiffm. Nic nie musze do tego dodawac.
podpisze sie tylko.

 

#236 2014-08-24 22:47:51

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabiffm napisał:

a jaki procent chce do Rosji?
16 % czy mniej?
..i to tak nagle zapregneli do tej Rosji...?

gdyby w kazdym kraju mniejszosc robila wojne bo chce do innego kraju nalezec,to wszedzie by byla wojna,nie sadzisz?
ile masz w PL gorali,dolnoslazakow,kaszubow,Mazurow...itd...
na samamy Dolnym Slasku mieszka mieszanina ktora zjechala po 2 wojnie na Ziemie Obiecane..gdyby i oni...eehhh...

Gabi pisałaś coś o korzeniach w byłej Jugosławii.
I w jaki to sposób powstało nagle siedem państw z jednego?
To wtedy było legitim?
Polska nawet za Kosowem zagłosowała!

Dziwne podwójne morale!

Offline

 

#237 2014-08-24 22:49:18

 Sara

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-23
Punktów :   18 

Re: czy wielki brat zartuje?

ostbahn kurti napisał:

Gabiffm napisał:

no wlasnie!ciagle utrzymujesz ze to MY rwiemy sie do wojny...
a nie widzisz,czy nie chcesz widziec tego,ze my chcemy jednego-POKOJU dla wszystkich...
nie mam powodu zeby kochac Amerykanow,ale tym bardziej nie mam takich powodow w stosunku do Putlera...i to wlasnie on jest AGRESOREM...

Tą drogą do pokoju jest podział Ukrainy!
Tam mieszkają też Ukraińcy, którzy chcą uni z Rosją, a nie z EU.
Dlaczego w waszej pysze odbieracie im prawo do wyboru?
Czy oni są obywatelami drugiej kategorii, bo wolą Rosję?

Dla przypomnienia Ukraina ma 23 lata i nie można mówić o historycznie ukształtowanych strukturach państwowych!

Kurti, powiedz mi tak logicznie...
    Donbas jest terytorią Ukrainy,,,,jak rosyjsko języcznym mieszkańcom nie odpowiada ten język, kultura,,,,czemu nie wyniosą się do Rosji...to jest wielki kraj o wielkich możliwościach...
    To jak by przetłumaczyć z polskiego na nazsze...hmmmm...
W DE, mieszka ponad 2 miliony rosjanów....zachęcimy , więc ich do powstania..i poprosimy o przejęcie terytorium pod skrzydła Putina, przecież on jest wspaniały...a DE nie zawszę, szczególnie dla pracujących ruskich , jak nie zwolnienie , to urlop, to jeszcze jakiś nie strawny wirus....
PS. Moskwe, założył ukrainski książe Jurij Dołgoruki...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Do%C5%82goruki
Ukraina , od wieków była pod zaborem, ale nie znaczy że takowej nie ma i nigdy nie było....kultura nadal kwitnie...
I nie dziw się, że chcą być niepodległe...

Offline

 

#238 2014-08-24 22:49:51

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabiffm napisał:

wiec jednak chodzi o te poklady gazu lupkowego?

 

Czy ty naprawdę nie pojmujesz mojego cynizmu?

Offline

 

#239 2014-08-24 22:50:48

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

moi rodzice urodzili sie na terenach Chorwacji...po 2 wojnie wlasnie przyjechali na te ..ziemie obiecane...ich rodzcow wlasnie wysiedlono duzo wczesniej ze wschodnich terenow bylej Polski..i zeslano wlasnie do bylej Jugoslawii...
mnie do tego nie mieszaj


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#240 2014-08-24 22:54:12

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Czego chciala Czeczenia? Do Rosji? 

Plus dla Sary!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.virusmt2.pun.pl www.nkhappyharvest.pun.pl www.streetofrace.pun.pl www.retroswiat.pun.pl www.javaity.pun.pl