wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

Ogłoszenie


#181 2014-08-21 23:12:53

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabiffm napisał:

Kurti...kotku ...
ja nie jestem slepa-jeszcze-
czytam i pisze to co mysle,czy to o Ruskich,czy tez o Amis...
a ty z uporem maniaka wciskasz mi dziecko w brzuch z ta wyimaginowana miloscia do Buraka...
niejednokrotnie o tym zreszta wspominalam,co mysle na temat Amis...czy ty naprawde czytujesz co to ja skrobie?

Czytam! i zastanawiam się jakich przymiotników należało by użyć by Amerykanów, by zachować zdrowe i obiektywne proporcje, by określić właściwe armerykańskie zbrodnie?
Ja przyznam się szczerze moje stopniowanie przymiotników nie zna adekwatnego określenia!
Nie jestem Alfą i Omegą więc chętnie poczytam wasze propozycje, które zachowają właściwe proprcje i poszerzą mój zasób słownictwa.
Argumentację rostro znam - jego nie obchodzą trupy poza polską i ukraińską wsią   
Ciekaw więc jestem, czy znasz te przymiotniki, czy też tak jak rostro interesuje cię tylko polska wieś

tag [img]: UNO wird aufgelöst und durch Waffenlieferungen in Krisengebiete ersetzt

New York (dpo) - Eine Ära geht zu Ende: In einer außerordentlichen Sondersitzung hat die UNO-Generalversammlung heute in New York die sofortige Auflösung der Organisation beschlossen. Der Zusammenschluss aus 193 Staaten sei zuletzt einfach zu ineffizient gewesen. Stattdessen soll nun jedes einzelne Land mit spontanen Waffenlieferungen in Krisengebiete seinen eigenen Beitrag zur Friedenssicherung leisten – unabhängig von anderen Staaten.

Bis Ende 2014 sollen sämtliche Mitarbeiter und Blauhelmsoldaten der UNO entlassen sein. Das Hauptquartier in New York übernimmt dann ein Konsortium namhafter Waffenhersteller.

Ban Ki-moon bei seiner letzten Rede
Laut UNO-Generalsekretär Ban Ki-moon habe sich schon seit Jahren abgezeichnet, dass das Konzept der Vereinten Nationen überholt sei. "Klar, in den 90ern, da haben wir noch Friedensmissionen in Kambodscha, Mosambik, Angola oder Guatemala durchgeführt, aber die waren nicht nur teuer, sondern auch komplex: Alle Mitglieder des Weltsicherheitsrates mussten sich erst einig sein, wem wann und auf welche Weise geholfen werden sollte. Das war unglaublich zäh und bedeutete viel Leid für die oft tagelang diskutierenden UN-Abgesandten."
Unkoordinierte Waffenlieferungen an willkürlich ausgewählte Konfliktparteien könnten hingegen von jeder Nation praktisch über Nacht beschlossen und durchgeführt werden.
Das Konzept sei zudem für die liefernden Länder, die sich früher mit Blauhelmsoldaten an Einsätzen beteiligen mussten, völlig risikofrei, sofern sie sich mehr als 20 Kilometer vom Zielgebiet entfernt befänden.
Nicht zuletzt könnten versehentlich an falsche Gruppierungen gelieferte Waffen jederzeit mit neuen unkoordinierten Lieferungen an vertrauenswürdigere Empfänger korrigiert werden.
"Die alte Sicherheitsarchitektur weicht damit einer Welt, in der niemand mehr einen Krieg beginnt, weil er weiß, dass sein Feind sofort so lange mit Waffen überhäuft wird, bis das Gleichgewicht wiederhergestellt ist", so Bans letzte Worte vor seinem Ruhestand.  tag [img]:

Offline

 

#182 2014-08-21 23:13:12

 Krunia 666

Zbanowany

Skąd: spod Alpow..
Zarejestrowany: 2014-03-29
Punktów :   24 

Re: czy wielki brat zartuje?

Obama obiecal sie nie wtracac ,ale za to zdalnie steruje  i manipuluje Merkelowa i  maluczkimi z EU ,
te stale nowe sankcje nie byly niczym innym jak prowokowaniem Putina do reakcji.
Zareagowal- Europa zbiera plony,
a  Obama  zadowolony i nieruszony .

Putin jaki jest , taki jest ale jest glowä poteznego panstwa,
Niemcy Czy USA swoja potege podbudowywuja sztucznä butnoscia i horendalnymi kredytami.
Dojdzie kiedys do eskalacji, my bedziemy mieli tu  bigos,

wtedy Ami jeszcze moze swoja inwazja zalatwiä nas wszystkich .

Offline

 

#183 2014-08-21 23:28:15

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

Kurti,ty naprawde wierzysz w to co tam pisze?
nie slyszalam co prawda ze NATO ma sie rozwiazac..ale jesli to prawda,to ja nie jestem do konca przekonana czy to dobrze,moze sie okazac ze dopiero wtedy zacznie sie jazda bez trzymanki...
nie uwierze, ze nagle na calym swiecie wszyscy zaprzestania produkowac bron,bo to zloty interes...
i co wtedy?prawo dzungli?



Kruniu..one wszyscy niby czyste rece maja...to zwykle zagrywki wielkich..tak Putina,jak i Obamy..
zadnemu nie wierze


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#184 2014-08-22 00:30:21

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

Krunia 66 napisał:

Obama obiecal sie nie wtracac ,ale za to zdalnie steruje  i manipuluje Merkelowa i  maluczkimi z EU ,
te stale nowe sankcje nie byly niczym innym jak prowokowaniem Putina do reakcji.
Zareagowal- Europa zbiera plony,
a  Obama  zadowolony i nieruszony .

Putin jaki jest , taki jest ale jest glowä poteznego panstwa,
Niemcy Czy USA swoja potege podbudowywuja sztucznä butnoscia i horendalnymi kredytami.
Dojdzie kiedys do eskalacji, my bedziemy mieli tu  bigos,

wtedy Ami jeszcze moze swoja inwazja zalatwiä nas wszystkich .

Cały czas to powtarzam Kruniu, ale ta bezmyślna nienawiść do Ruskich nie pozwala wielu na normalne myślenie!

Offline

 

#185 2014-08-22 00:34:32

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

Krunia 66 napisał:

Obama obiecal sie nie wtracac ,ale za to zdalnie steruje  i manipuluje Merkelowa i  maluczkimi z EU ,
te stale nowe sankcje nie byly niczym innym jak prowokowaniem Putina do reakcji.
Zareagowal- Europa zbiera plony,
a  Obama  zadowolony i nieruszony .

Putin jaki jest , taki jest ale jest glowä poteznego panstwa,
Niemcy Czy USA swoja potege podbudowywuja sztucznä butnoscia i horendalnymi kredytami.
Dojdzie kiedys do eskalacji, my bedziemy mieli tu  bigos,

wtedy Ami jeszcze moze swoja inwazja zalatwiä nas wszystkich .

Cały czas to powtarzam Kruniu, ale ta bezmyślna nienawiść do Ruskich nie pozwala wielu na normalne myślenie!

Offline

 

#186 2014-08-22 16:03:38

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Putler robi swoje. Pisalem jakie zadania ma ten konwoj.
Ten "konwoj" ma trzy zadania
- doslanie ludzi i zaopatrzenia grupom rosyjskich dywersantów i najemnikow (zadni "separatysci" nie istnieja)
- odwrocenie uwagi od rownolegle plynacych transportow ludzi i ciezkiej broni z Rosji
- zamacenie propagandowe na froncie zewnetrznym i wewnetrznym.


Dzis czesc konwoju wjechala  bez pozwolenia Ukrainy i kieruje sie w strone Luganska.
A wiec wszystko sie zgadza , jest jak pisalem powyzej.



Prosze tez nie zapominac  ze:
Ukraincy ( kobiety i dzieci tez) gina na Ukrainie dlatego, ze Rosja dokonala na Ukraine najazdu.

 

#187 2014-08-22 17:40:41

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

taaa...a wszyscy maja chodzic kolo Putlera na paluszkach bo...?
bo co?
to wola przecie o pomste do nieba!
smiechu warte upomnienia,ze Polska zrobila defilade wojskowa i dostala za to reprymende...
zreszta,pozal sie Boze to Polskie wojsko..komu ono moze zagrozic?
Targowica i tyle co powiem o tej calej sytuacji!



Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#188 2014-08-22 18:35:10

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabiffm napisał:

taaa...a wszyscy maja chodzic kolo Putlera na paluszkach bo...?
bo co?
to wola przecie o pomste do nieba!
smiechu warte upomnienia,ze Polska zrobila defilade wojskowa i dostala za to reprymende...
zreszta,pozal sie Boze to Polskie wojsko..komu ono moze zagrozic?
Targowica i tyle co powiem o tej calej sytuacji!


Mozesz jasniej? jaka reprymende?Od kogo?

Nie jstem w temacie, a bardzo mnie to intresuje.

 

#189 2014-08-22 18:41:17

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

W glowie mi sie nie miesci, Putler mowi ze nie mogli dluzej czekac z zezwoleniem  na wjazd  konwoju!
Rozumiem ze nie mogli czekac bo rebelianci potrzebuja tej pomocy a nie zadna ludnosc cywilna.

A w ogole to co to za tlumaczenie?? Bez zgody  Ukrainy  nie mieli prawa wjechac!Chocby i rok mialo trwac czekanie na granicy!

 

#190 2014-08-22 18:53:23

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

jak to od kogo?
od jasnie -wielkiego zachodu...

A Putler chyba nie bardzo sie pali do sobotniej wizyty Angeli...?
"Rosyjski konwój humanitarny, który wtargnął na Ukrainę, jest prowokacją. Moskwa chce, by konwój został zaatakowany, by zrzucić winę na władze w Kijowie - oświadczył premier Ukrainy Arsenij Jaceniuk.

Rosjanie oczekują, że kilka samochodów z tego tak zwanego konwoju humanitarnego zostanie zbombardowanych, przy czym przez samych Rosjan, by znów mogli ogłosić światu, że jesteśmy juntą, która zabija własnych ludzi, ale my na to nie pozwolimy - powiedział w wywiadzie udzielonym kilku ukraińskim stacjom telewizyjnym.

http://welerad.salon24.pl/601890,rosyjs … nt_9358163

scenariusz juz przeciez zostal dawno temu napisany..i to zapewne w 10 wersjach   
teraz tylko Putler musi go jakos zrealizowac...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#191 2014-08-22 19:00:56

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Od zachodu?  Cholera ,nic nie czytalem.

 

#192 2014-08-22 19:14:11

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

gdzies tam czytalam w Salonie..rok rosyjski w PL tez odwolany...i za to tez dostali po lapach...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#193 2014-08-23 00:03:29

 Sara

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-23
Punktów :   18 

Re: czy wielki brat zartuje?

...nie chce mi si się komentować...
..Ale może ktoś obejrzy prywatne nagranie...
{youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UTZPPKkMWuQ[/youtube]
...aha, Kurti, o wpływie amerykanów na dzieję na UA, pisałam chyba jeszcze w marcu na temacie Ukraina na MP...jak do dziś wszystko się zgadza, do moich ubolewaniach...i ...i jest zbliżone z Twoją opinią.....ale!!!
       ....my piszemy, na tym danym temacie o Wielkim bracie, który atakuję Ukrainę, kłamiąc w żywe oczy światu...
..i Ty o tym wiesz...
A tam umierają dzieci, kobiety w ogródku pracujące...lub kula trafi kogoś w drodze do pracy...czy we własnym mieszkaniu..
Zdajesz sobie sprawę, jak to jest???

   ...hmmmm..taka wiadomość dostałam od Kogoś, ...

"Putin musi się spieszyć, bo ma Doniecku okrążonych 3-4 tysiące swoich ludzi, z tego połowa to Rosjanie- żołnierze specnazu, i jest tam Girkin, ten który wydał rozkaz strzelania do boeinga. On nie może żywy wpaść w ręce Ukraińców. Trzeba go albo zabić albo uwolnić z okrążenia. Jeśli Donieck padnie, a mają amunicji na tydzień albo dwa, to Girkin zostanie jeńcem i będzie przesłuchiwany na temat zestrzelenia samolotu i swoich związków z Putinem. Dlatego Putin musi wysłać wojsko na Ukrainę, może nawet dziś lub jutro. "
...ten post dostałam tydzień temu.....   z Donbasu...

Offline

 

#194 2014-08-23 00:04:46

 Sara

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-23
Punktów :   18 

Re: czy wielki brat zartuje?


...zrobiłam błąd w wysyłaniu linka...sorry..

Offline

 

#195 2014-08-23 07:48:41

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Masz racje Sara.
"Putin musi się spieszyć, bo ma Doniecku okrążonych 3-4 tysiące swoich ludzi, z tego połowa to Rosjanie- żołnierze specnazu, i jest tam Girkin, ten który wydał rozkaz strzelania do boeinga. On nie może żywy wpaść w ręce Ukraińców. Trzeba go albo zabić albo uwolnić z okrążenia. Jeśli Donieck padnie, a mają amunicji na tydzień albo dwa, to Girkin zostanie jeńcem i będzie przesłuchiwany na temat zestrzelenia samolotu i swoich związków z Putinem. Dlatego Putin musi wysłać wojsko na Ukrainę, może nawet dziś lub jutro. "
...ten post dostałam tydzień temu.....   z Donbasu...



Trzeba byc niespelna rozumu by nie widziec co Putler KGBowicz wyprawia.
Czas na  nastepne sankcje , na obnizenie cen ropy i dostarczanie broni dla Ukrainy.

 

#196 2014-08-23 10:30:49

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

W północno - wschodniej Ukrainie ( Słowiańsk, Donieck) w ziemi sa potwierdzone złoża gazu łupkowego o wartości ok. 500 mld $, a niepotwierdzone nawet czterokrotnie wyższe, czyli ok. za 2000 mld $. To są gigantyczne złoża, których ekploatacja moglaby uniezależnić cala Unię Europejską od importu gazu rosyjskiego nawet na okres od 10 do 40 lat
http://america.aljazeera.com/articles/2 … raine.html

http://jurekw.salon24.pl/601938,wojna-d … a-ukrainie

a moze Putinowi o to chodzi?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#197 2014-08-23 12:46:16

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Polska i kraje bałtyckie są członkami NATO drugiej kategorii - pisze w "The New York Times" Sławomir Sierakowski komentując taktykę Sojuszu wobec polityki Rosji. Podobne wnioski wysnuł ostatnio publicysta "Rzeczpospolitej" Jerzy Haszczyński, który pisał, że Polska pozostaje w "NATO-bis".

Bardzo dorze ze w koncu zaczelo sie o tym mowic glosno. Czas to zmienic.Paradoksalnie Putler KGBowicz nam w tym pomaga, bysmy stali sie  pewlnoprawnym czlonkiem souszu.


http://wiadomosci.onet.pl/swiat/sierako … orii/my124

 

#198 2014-08-23 17:04:24

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

ta szopka Putlera wcale mi sie nie podoba...mam nadzieje ze skonczy sie jak najszybciej
Sara pokazala jaka to pomoc wyslal Putler na Ukraine,co bylo zreszta do przewidzenia...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#199 2014-08-23 18:37:19

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabiffm napisał:

W północno - wschodniej Ukrainie ( Słowiańsk, Donieck) w ziemi sa potwierdzone złoża gazu łupkowego o wartości ok. 500 mld $, a niepotwierdzone nawet czterokrotnie wyższe, czyli ok. za 2000 mld $. To są gigantyczne złoża, których ekploatacja moglaby uniezależnić cala Unię Europejską od importu gazu rosyjskiego nawet na okres od 10 do 40 lat
http://america.aljazeera.com/articles/2 … raine.html

http://jurekw.salon24.pl/601938,wojna-d … a-ukrainie

a moze Putinowi o to chodzi?

Gabuś, domyślam się, że technologia wydobywania gazu łupkowego jest ci obca.
My tu przeciw Gorleben protestujemy, a ty chcesz Ukraińcom zafundować kontaminację wody pitnej!?
To niech się już oni zaczną modlić by ich Putin anektował, bo jak takie pomysły z tym gazem łupkowym im zafundujecie to dobranoc
W Niemczech też jest cała masa gazu łupkowego, wszak jest to ta sama płyta geologiczna, aż po Ural.
Pomiędzy Osnabrueck i Bremą jest stacja doświadczalna firmy Exxon, która testowała tam wydobycie.
Kolega z firmy siedział tam przez parę lat. Narazie Niemcy i Amerykanie w Niemczech wycofali się z tego niekontrolowanego idiotyzmu

Offline

 

#200 2014-08-23 18:53:39

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

w przeciwienstwie do polskiego rzadu-zapomniales dodac?

nie wiem jak mam sie do ciebie teraz zwracac-moze sie przedstawisz?

 


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#201 2014-08-23 19:00:38

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

no i wzion i...ucik!

 


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#202 2014-08-23 19:19:22

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Niech nikt nie zapomina.
Kobiety, dzieci i ukrainscy cywile zaczeli ginac w swoich domach po agresji Rosji na Ukraine.
Putler KGBowicz jest winny i ma krew na swych brudnych lapskach.
I

 

#203 2014-08-23 21:08:44

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabiffm napisał:

w przeciwienstwie do polskiego rzadu-zapomniales dodac?

nie wiem jak mam sie do ciebie teraz zwracac-moze sie przedstawisz?

 

Mów mi nadal Kurti

W przypływach wielkiego podziwu mów mi MISTRZU        

Offline

 

#204 2014-08-23 23:47:52

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

czy ty aby czasem siebie nie przeceniasz...?

 

wyjasnilismy,ze nie jestes tym,za kogo sie tu podajesz...troche glupio teraz ze mam cie nazywac cudzym imieniem    


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#205 2014-08-24 00:02:44

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

wlasnie podano w wiadomosciach,ze Merkel obiecala wspierac Ukraine w trakcie swojej tam wizyty,jak rowniez przyjmowac uchodzcow,pomoc humanitarna...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#206 2014-08-24 00:36:53

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabiffm napisał:

czy ty aby czasem siebie nie przeceniasz...?

 

wyjasnilismy,ze nie jestes tym,za kogo sie tu podajesz...troche glupio teraz ze mam cie nazywac cudzym imieniem    

http://www.espressorosi.at/ostbahn_lebt_brueckemi.jpg

Offline

 

#207 2014-08-24 00:58:10

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabiffm napisał:

wlasnie podano w wiadomosciach,ze Merkel obiecala wspierac Ukraine w trakcie swojej tam wizyty,jak rowniez przyjmowac uchodzcow,pomoc humanitarna...

No i co z tego wyniknie?
Na mojej drodze do pracy nie zostaną załatane kolejne dziury, bo te zostaną wydane na Ukrainę i na drogi gaz z USA i Norwegii.
Czy nie zastanowiło Cię, że sekretarzem NATO za poparciem USA został Norweg, czyli przedstawiciel kraju NATO, ale nie EU?
Jaki jest interes tego pana?
Sprzedać gaz 40% drożej niż rosyjski gaz?
Zyskiem się z Polską nie podzielą, bo do unii nie należą, więc dotacji na Polskę płacić nie muszą!
Kto ten drogi gaz zapłaci?

My Gabuś,    

Offline

 

#208 2014-08-24 09:18:04

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Nowy Stalin.
Konflikt miedzy Europa a KGB.

Putler KGBowicz jak nikt  zasluzyl sobie na te epitety.


- Powinniśmy być dobrze przygotowani w obliczu możliwej agresji Rosji. Popieram stałą obecność sił NATO na Litwie i w sąsiednich państwach należących do Sojuszu; popieram także zdecydowanie strategiczne partnerstwo pomiędzy Polską i Litwą - powiedział w rozmowie z Onetem Antanas Guoga. Zdaniem litewskiego eurodeputowanego, polityka Rosji wobec Ukrainy oznacza także wzrost zagrożenia dla innych państw Europy Środkowo-Wschodniej. - Obecny konflikt jest konfliktem pomiędzy KGB a Europą. Niestety, Putin chce być nowym Stalinem; trzeba go powstrzymać - dodał polityk.
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci … osji/9t9s1

 

#209 2014-08-24 12:15:34

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

Russland ist unberechenbar. Nach der Intervention in der Ukraine wächst auch bei anderen Ländern die Angst, vor allem in den drei baltischen Staaten und Polen. Sie fühlen sich bedroht.

/24/nato-raketenabwehr-russland_n_5703643.html?utm_hp_ref=international" target="_blank" rel="nofollow">http://www.huffingtonpost.de/2014//24 … ernational

to juz wcale nie sa zarty...

byc moze Putler czuje sie zagrozony przez...
Video: Keine Satire Russische Militärexperten warnen: Aliens bedrohen Russland

video do obejrzenia u dolu podanej powyzej strony


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#210 2014-08-24 12:55:06

 Sara

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-23
Punktów :   18 

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabiffm napisał:

ta szopka Putlera wcale mi sie nie podoba...mam nadzieje ze skonczy sie jak najszybciej
Sara pokazala jaka to pomoc wyslal Putler na Ukraine,co bylo zreszta do przewidzenia...

Gabi, w tym linku, to armia ukrainska, po paradzie w Kijowie, podążać będą na Donbas...koniec bawienia w kotka i myszkę...aż strach pomyśleć ile jeszcze cywilów zginie...

Amelko, serdecznie Bóg zapłać za plusika...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cheatyanglive.pun.pl www.nasza5grupa.pun.pl www.gragalacticfootball.pun.pl www.golddragony.pun.pl www.pierwszabe.pun.pl