wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

Ogłoszenie


#1 2014-08-12 23:28:56

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

czy wielki brat zartuje?

"Rosja zmiecie Polskę z powierzchni ziemi"

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raport-zamieszk … gn=firefox


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#2 2014-08-12 23:31:12

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

Żyrinowski, który mówił o tym w wywiadzie dla państwowej telewizji informacyjnej Rossija 24, wyraził też przekonanie, że prezydent FR podjął już decyzję o rozpoczęciu III wojny światowej.

Liberalno-Demokratyczna Partia Rosji i jej lider często artykułują inicjatywy i projekty, których oficjalnie nie może lub nie chce ogłosić Kreml. Żyrinowski często także mówi to, czego z różnych powodów nie mogą lub nie chcą powiedzieć przywódcy FR


hmmm....kpiny sobie robia?
w glowie sie nie miesci co ten pieniacz jeszcze wymysli...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#3 2014-08-12 23:38:16

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

Kto traktuje Zyrinowskiego poważnie jest niepoważnym człowiekiem.
Ten facet lał się z innymi po pysku w Dumie
On musi być ekscentrycznym, bo inaczej zapomniano by o nim.
W polskiej polityce też takich Zyrinowskich nie brakuje.

Offline

 

#4 2014-08-12 23:43:03

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

uwazasz ze to tylko prowokacja?

takich rzeczy sie nie gada ot tak sobie..bezkarnie...
to zbyt powazna sprawa,ponoc w Polsce wszystko w pogotowiu...
tak czy siak,nie podoba mi sie


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#5 2014-08-12 23:49:20

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

Musieliśmy wobec tych skandalicznych słów wyrazić protest"

Rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Marcin Wojciechowski nie chciał szerzej komentować,  ani zdradzać szczegółów spotkania  z rosyjskim ambasadorem.  Głos w sprawie zabrał z kolei Radosław Sikorski. Zaznaczył we wtorek, że Żyrinowski nie jest szeregowym posłem, tylko wicemarszałkiem rosyjskiej Dumy. Pytany, czy MSZ traktuje jego słowa poważnie, odparł: "Na tyle poważnie, że zaprosiliśmy dziś do MSZ ambasadora Federacji Rosyjskiej i zapytaliśmy go o stanowisko władz. Oczywiście Żyrinowski jest przedstawicielem opozycji, ale nie jest szeregowym posłem czy prywatną osobą. I dlatego musieliśmy wobec tych skandalicznych słów w tej formie wyrazić nasz protest".

Sikorski zaznaczył, że nie może przytaczać treści rozmowy z ambasadorem, podkreślił jednak, że "fakt tej rozmowy na pewno został zauważony przez władze rosyjskie".

jak Putin moze sobie pozwalac na takie odzywki pod wlasnym nosem?
gdyby to ktorys z niemieckich politykow powiedzial to bylaby niezla jazda ....a tak?co?nikt mu nic nie powie?
wszystko mu wolno?
kpina i tyla....eehhhh


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#6 2014-08-12 23:53:39

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabi, Zyrinowski jest przeciwnikiem Putina na rosyjskiej scenie politycznej i jeśli jest agresywny w swych wypowiedziach to oznacza, że chce coś ugrać na tej imprezie, ale to nie znaczy, że Putin jutro odpali atomkę

Offline

 

#7 2014-08-13 00:39:15

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała. Ten sam Zyrinowski parę miesięcy temu proponował Polsce zagarniencie wschodniej Ukrainy i podział Ukrainy między Rosję i Polskę i wtedy nikt ambasadora Rosji do MSZ nie wzywał, ba w komentarzach unosił się dumny duch Radziwiłów 

Offline

 

#8 2014-08-13 08:47:14

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: czy wielki brat zartuje?

Matko Bosko...nowe tereny im się marzą...na starych niech bajzel posprzątają

Offline

 

#9 2014-08-13 16:17:27

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

Kurti...reka reke myje...jakby nie patrzyl to nie jest osoba prywatna co sie wydziera na swoim podworku do sasiada...
cos mi sie obilo o ucho z tym zagarnianiem,hmmm...
oby sami nie musieli siedziec jak Skrzetuski na Rozlogach!
trza szukac jakiego Wolodyjowskiego...!


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#10 2014-08-13 16:20:10

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: czy wielki brat zartuje?

Ooooo...ulubiona lektura pogodniaka...Trylogia  
Jemu najlepiej podobały się uczty Kmicica 

Offline

 

#11 2014-08-13 16:29:24

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

mislisz Viola,ze Pogodniak ma cus z Kmicica?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#12 2014-08-13 16:34:51

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: czy wielki brat zartuje?

Gabiffm napisał:

mislisz Viola,ze Pogodniak ma cus z Kmicica?

hahahaha...poczekaj,aż sam się wypowie 

Offline

 

#13 2014-08-13 16:38:27

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

czekam...



Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#14 2014-08-13 19:27:22

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

ostbahn kurti napisał:

Gabi, Zyrinowski jest przeciwnikiem Putina na rosyjskiej scenie politycznej i jeśli jest agresywny w swych wypowiedziach to oznacza, że chce coś ugrać na tej imprezie, ale to nie znaczy, że Putin jutro odpali atomkę

Wcale ,nie. Niedawno czytalem ze  Zyrinowski mowi to co oficjalne wladze powiedziec glosno nie moga.
Oficjalnie to on jest w opozycji. OFICJALNIE.

 

#15 2014-08-13 20:35:48

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

Czytałeś oczywiście na polskim portalu, który musi szerzyć strach, by ich działania miało wytłumaczenie, a koszty szczekania na Rosję będą niemałe, więc by ten stan ludziom logicznie wytłumaczyć, muszą znaleźć straszak, a tu Władimr Z. pojawił się jak zbawiciel.

Offline

 

#16 2014-08-13 20:51:14

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

ja chyba jednak sprawie sobie kotka...

Katzen gegen Zensur: Scheiß auf Kim Jong Un! #thepussycatriot

http://i0.huffpost.com/gen/1962756/thumbs/n-KATZE-large570.jpg

 

/13/katzen-zensur_n_5674538.html?utm_hp_ref=politik" target="_blank" rel="nofollow">http://www.huffingtonpost.de/2014//13 … ef=politik


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#17 2014-08-13 21:21:17

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Oczywiscie ze na polskim portalu, wole polski niz ruski. To po pierwsze.

Psy szczekaja. To po drugie.


Dlaczego tak wiele panstw sasiedow  Rosji nie chce miec z nia nic do czynienia? To ich wina? Rosja jest cacy?
Putin to klamca z KGB potrafiacy z usmiechem na twarzy zniszczyc kazdego by osiagnac swoj cel. To dobry aktor , aktorstwo to  podstawa tego by byc dobram szpiegiem .

 

#18 2014-08-13 23:23:14

 Sara

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-23
Punktów :   18 

Re: czy wielki brat zartuje?

roStropek napisał:

ostbahn kurti napisał:

Gabi, Zyrinowski jest przeciwnikiem Putina na rosyjskiej scenie politycznej i jeśli jest agresywny w swych wypowiedziach to oznacza, że chce coś ugrać na tej imprezie, ale to nie znaczy, że Putin jutro odpali atomkę

Wcale ,nie. Niedawno czytalem ze  Zyrinowski mowi to co oficjalne wladze powiedziec glosno nie moga.
Oficjalnie to on jest w opozycji. OFICJALNIE.

roStropku, jakby nie była taka stara, toby Ci mokrego całusa pod lewe oko posłała, a tak na razie , dam Ci plusika...bo,
   ...masz trzeźwy umysł i samodzielną analizę w sytuacji panującej....
I masz rację...Jak by Zyrinowski był takim przeciwnikiem Czerwonego Cara - Putina, to by dawno był śród aniołków lub dziabełków...
Ewentualnie jak z tymi 18-tu zdymisjonowanymi Generałami, co występowały przeciw wojnie i agresji na Ukrainę..

http://www.defence24.pl/news_putin-zdym … ulkownikow

Dziwi , mnie jedno...jak ludzie czasami są zaślepieni i manipulowane...nie widzą rzeczy oczywistych...
O Krymie , kiedy podlegał pod UA, o Donbasie, kiedy było całkiem spokojnie...nawet z wymienieniem miast...pisałam na MP w temacie "Ukraina"...wyśmiano mnie , przez niektórych , a nawet ktoś mnie zapytał z ironią, czy nie jestem kochanką Putina...hmmmm...no nie jestem...nie jestem aż tak rozciągliwa i urodziwa, jakich on preferuję..
     ...ale moje przewidywania po kilku miesiącach potwierdzili się...i bardzo tego żałuję...
A dziś jedzie konwój "Konia Trojańskiego"...
Daj Boże, żebym się myliłam się...

Offline

 

#19 2014-08-14 00:30:26

 Sara

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-23
Punktów :   18 

Re: czy wielki brat zartuje?

ostbahn kurti napisał:

Gabi, Zyrinowski jest przeciwnikiem Putina na rosyjskiej scenie politycznej i jeśli jest agresywny w swych wypowiedziach to oznacza, że chce coś ugrać na tej imprezie, ale to nie znaczy, że Putin jutro odpali atomkę

Kurti, nie zapominaj, że Putin , wnuk, kucharza Stalina,,,,
Od dziecka marzący i uczącej władzy absolutnej...
                     ....człowiek nieskazitelne wykształcony...
   ...domeno..
                 ....i cała reszta, nie powielonych opinii..
Musi mieś mocarstwo Rosyjskie,
         ....nie ma innej drogi dla Rosji,
.,,, ,może nie tak dla biednych mieszkańców, jak dla polityki caratu...

Offline

 

#20 2014-08-14 08:14:51

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: czy wielki brat zartuje?

Najgorsze jest to,że przeciętny zjadacz chleba kocha Pućkę i też chce Rosji-potęgi.Bycie potęgą jeść im nie da...już podczas oblężenia Leningradu,Stalin poświęcił życie setek tysięcy Rosjan,by oblężenie trwało do ostatniego człowieka....ludzie umierali z głodu i zimna.
Ale Rosjanie mają tak,jak Polacy...romantyczny Naród,broniący gołymi rękami Rodinu.A ci na górze dzielą łupy w ciepełku.

A każdy ma tylko jedno życie

Offline

 

#21 2014-08-14 08:29:24

 Amelka22

aktywny

Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2014-03-27
Punktów :   20 

Re: czy wielki brat zartuje?

Sara napisał:

ostbahn kurti napisał:

Gabi, Zyrinowski jest przeciwnikiem Putina na rosyjskiej scenie politycznej i jeśli jest agresywny w swych wypowiedziach to oznacza, że chce coś ugrać na tej imprezie, ale to nie znaczy, że Putin jutro odpali atomkę

Kurti, nie zapominaj, że Putin , wnuk, kucharza Stalina,,,,
Od dziecka marzący i uczącej władzy absolutnej...
                     ....człowiek nieskazitelne wykształcony...
   ...domeno..
                 ....i cała reszta, nie powielonych opinii..
Musi mieś mocarstwo Rosyjskie,
         ....nie ma innej drogi dla Rosji,
.,,, ,może nie tak dla biednych mieszkańców, jak dla polityki caratu...

Saro trochę odbiegnę od tematu .. po jakimś czasie okazało się że znajomi mojej teściowej nazywają caryca
a udało mi się przetrwać do tej pory ..     ..mam nadzieje że ten fanatyk rządny władzy bezgranicznej ..pozwoli ludziom normalnie przeżyć  ich życie ..   .. doczytałam się że Putin jest chory ..)

  https://www.youtube.com/watch?v=9cY2VybnyNE

Offline

 

#22 2014-08-14 13:50:27

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

Saro..wlasnie sie obawiam ze Putinowi calkiem sie pomieszalo w glowisi..moze mieli zbyt duze upaly w tym roku?
znajomy mi opowiadal ze w Polsce wszyscy dostali powalania do wojska i maja byc w pogotowiu...tu juz nie ma smichu..
jak dla mnie to zbyt powazna sprawa,syna mam obok siebie,ale corka tam jeszcze przebywa...
po tym jak Putin zdegradowal 18 generalow w sobote,chyba mozna sie juz wszystkiego po nim spodziewac?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#23 2014-08-14 19:23:26

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

Żyrinowski, podczas swojego wystąpienia, zaproponował prezydentowi Rosji zmianę hymnu na "Boże, zachowaj Cara", a także powrót do flagi carskiej Rosji.

Putin słuchał wystąpienia Żyrinowskiego, lekko się uśmiechając. Następnie je skomentował.

- Wszystko, co powiedział Władimir Wolfowicz, jest jego prywatną opinią, która nie zawsze jest zbieżna z oficjalnym stanowiskiem Rosji, ale Żyrinowski jak zawsze błyszczy - podkreślił, dodając, że lider LDPR może mówić, co chce, "bo mamy wolność słowa".

- Nie zamierzamy chodzić z brzytwą i machać nią, ale na całym świecie powinni wiedzieć, że i takie środki w naszym arsenale są - powiedział, odnosząc się do militarystycznych idei Żyrinowskiego.

Putin oświadczył, że Rosja powinna zajmować stanowisko pokojowe.

Offline

 

#24 2014-08-14 19:48:33

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: czy wielki brat zartuje?

Kurti...przyznaj sam,co by bylo gdyby do takich incydentow doszlo np.w niemieckim rzadzie?
takie wystapienia nie mialyby prawa zaistniec w zadnym rzadzie...to mi przypomina igranie dziecka z ogniem...
w czasie 2 wojny nie tylko Niemcy napadli na Pl,Rosjanie rowniez o ktorym to fakcie historia szkolna milczy...
Polska lezy w takim polozeniu geograficznym,ze jakby nie patrzyl zawsze dostanie w leb!


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#25 2014-08-14 19:58:18

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Oswiadczenia  pulkownika KGB putina maja  bardzo malo wspolnego z prawda. Trzeba byc wybitnie naiwnym by w nie wierzyc.

 

#26 2014-08-14 20:00:49

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Sara. Bardzo Ci dziekuje za plusik:) milo mi:)

 

#27 2014-08-14 20:15:33

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

Wszystko wskazuje na to, że Rosja stworzyła nowych "zielonych ludzików", chociaż tym razem w kolorze piaskowym. Kierowcy ciężarówek jadących ku Ukrainie z pomocą humanitarną nazywają się "ochotnikami" tudzież "weteranami". Ich wygląd i zachowanie wskazuje jednak na to, że mają powiązania z wojskiem.

http://www.tvn24.pl/byly-zielone-ludzik … 268,s.html

Ppoczytajcie sami.
Klamst  KGBowca putina nie widac konca.

 

#28 2014-08-14 20:15:39

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

Rozstro, ależ ja nie wierzę w oświadczenia Putina, ale nie wierzę też w oświadczenia Obamy, Merkel, czy marionetek w Kijowie, czy też pajaców w Warszawie.
Mnie interesuje, tylko jedno - brak III w.ś. i jak długo tego stanu nie ma, to jest okay

Offline

 

#29 2014-08-14 20:17:59

roStropek

Zbanowany

Re: czy wielki brat zartuje?

ostbahn kurti napisał:

Rozstro, ależ ja nie wierzę w oświadczenia Putina, ale nie wierzę też w oświadczenia Obamy, Merkel, czy marionetek w Kijowie, czy też pajaców w Warszawie.
Mnie interesuje, tylko jedno - brak III w.ś. i jak długo tego stanu nie ma, to jest okay

Tu rozmawiamy tylko o KGBowcu putinie.
Nie mieszajmy do tego Obamy ani tym bardziej Merkel.

 

#30 2014-08-14 20:38:09

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: czy wielki brat zartuje?

roStropek napisał:

ostbahn kurti napisał:

Rozstro, ależ ja nie wierzę w oświadczenia Putina, ale nie wierzę też w oświadczenia Obamy, Merkel, czy marionetek w Kijowie, czy też pajaców w Warszawie.
Mnie interesuje, tylko jedno - brak III w.ś. i jak długo tego stanu nie ma, to jest okay

Tu rozmawiamy tylko o KGBowcu putinie.
Nie mieszajmy do tego Obamy ani tym bardziej Merkel.

Uważam inaczej!
Nie mogę rozpatrywać samego Putina, bo gdyby Burack O, swych gumowców w Ukrainę nie wsadził, to dzisiaj by tu tego tematu nie było.
Sara zrobiła Putina wnukiem Stalina, czy ja w takim razie nie mogę napisać , że Burack jest  wnukiem Idi Amnia?
Cały czas zajmujemy się Rosją, ale nie chcemy zauważyć, że to Amerykanie bez przerwy od II wś. są w wojnie z kimś i to oni zostawiają za sobą scieżkę pełną trupów.
Jedną przewagę nad Rosją mają ! Mają Hollywood    

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cheatyanglive.pun.pl www.gragalacticfootball.pun.pl www.pierwszabe.pun.pl www.nasza5grupa.pun.pl www.golddragony.pun.pl