wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

Ogłoszenie


#61 2017-06-08 14:02:02

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: Idź pod prąd


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#62 2017-06-08 17:15:33

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Idź pod prąd

tego pierwszego nie da sie odszyfrowac...

mozesz skopiowac i wkleic?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#63 2017-06-08 17:39:31

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Idź pod prąd

taaa...Londona tez czytalam mniej wiecej majac 14 lat...czasem wracalam do juz przeczytanych ksiazek,a poniewaz uwazam go za swietnego pisarza pasjami czytalam wszystko,co bylo w zasiegu mojej reki jego autorstwa..
moze i znajde u niego odpowiedzi na konkretny temat typu  uchodzcy,ale pokazuje on jak dziala system..jak niszczy jednostki,ich zycie itepe..jednostki dodane do kupy tworza spoleczenstwo,wiec system w danym kraju odzialowuje tak czy innaczej na wlasne spoleczenstwo ...

jesli chodzi konkretnie o PL,to tam nie brakuje i nie brakowalo przestepcow,mordercow,zlodziei,kretaczy i temu podobnych..
no coz,chcialoby sie powiedziec ze przyklad idzie z gory...



mozemy podyskutowac czy europejskie metody popelniania przestepstw sa bardziej "cywilizowane" od tych,jakie sa popelnianie wsrod spolecznosci przychodzcow,allle...po kiego importowac dodatkowo do tego co juz jest?
w dodatku wedlug tego co uda mi sie przeczytac na ich temat,nie rokuje nic dobrego dla nastepnych pokolen..baaa!nawet dla nas,tu i teraz!

Die Regierung hat ihr Ziel, deutlich mehr abgelehnte Asylbewerber in ihre Herkunftsländer zu schicken, nicht einmal ansatzweise erreicht. Bundesweit stagnieren die Abschiebungs- und Rückführungszahlen. Hessen fordert Hilfe.

...
Doch nach wie vor sind Rückführungen in nicht europäische Länder sehr schwierig. Bundesweit lebten zum Jahreswechsel 556.000 abgelehnte Asylbewerber. In den ersten vier Monaten 2017 gab es laut Bundesamt für Migration und Flüchtlinge neue 285.000 Asylentscheidungen, dabei wurde nicht einmal jedem Zweiten auch nur einer der vier Schutztitel (Asyl, Flüchtlings-, Subsidiär-, und Abschiebeschutz) zugesprochen.
In Hessen moniert das Innenministerium: „Viele Abschiebungen, insbesondere in die Maghrebstaaten, scheitern zurzeit daran, dass Ausreisepflichtige keine Reisedokumente besitzen und die Herkunftsstaaten sich bei der Beschaffung von Passersatzpapieren nicht kooperativ verhalten.“ Die Bundesländer seien „nach wie vor darauf angewiesen, dass der Bund die entsprechenden Voraussetzungen schafft, um Rückführungen zu erleichtern und Abschiebehindernisse weiter abzubauen“. Dazu gehöre vorrangig die schnelle Ausstellung von Pass-Ersatzpapieren für Menschen ohne Ausweisdokument.

....
Im Januar sollte ein „Beschleunigungsprogramm“ anlaufen, im Februar „Maßnahmen in Kooperation mit den Ländern“ festgelegt werden. Ab März 2017 sollte die Umsetzung in allen Ländern erfolgen, um „den größtmöglichen Effekt zu erreichen“. 570.000 Abschiebungen und Ausreisen seien notwendig, „wenn alle Ausreisepflichtigen noch 2017 ausreisen sollten“. Damit rechnet niemand mehr.

https://www.welt.de/politik/deutschland … -Spur.html

nie sadze,ze ci ludzie siedza tu na zielonej trawce i sie opalaja...nikt ich nie odsyla,choc nie maja prawa tu przebywac...
ciekawe posuniecie politykow,nieprawdaz?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#64 2017-06-08 19:56:32

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: Idź pod prąd

Gabiffm napisał:

tego pierwszego nie da sie odszyfrowac...

mozesz skopiowac i wkleic?

Wer behauptet, Migranten seien nicht krimineller als Deutsche, der muss das belegen können. Darum hat Ines Laufer in den Tiefen der Statistiken Belege gesucht. Wir dokumentieren das Ergebnis. Es provoziert die sonstigen Beruhigungsversuche.

    Facebook   17
    Twitter   6
    Google+
    Linkedin
    Xing
    Email
    Print

Ines Laufer hat anhand der Daten der Kriminalstatistik sowie mit Hilfe von Informationen über Aufklärungsquoten und das kriminologische Dunkelfeld eine realistische Zahl der tatsächlichen Gewalt- und Vergewaltigungsopfer berechnet, die allein im letzten Jahr “Flüchtlingen” zuzurechnen sind.

Es war die Schlagzeile der letzten Wochen. Nachdem Anfang Dezember 2016 bekannt wurde, dass der mutmaßliche Vergewaltiger und Mörder von Marie L. in Freiburg ein afghanischer “Flüchtling” sei, begann bei Politikern und Medien ein wahrer Wettlauf um die besten Relativierungen und Warnungen, die Tat nicht zu für “Pauschalisierungen gegen Flüchtlinge” zu missbrauchen.

Solche Verbrechen hätte es schon immer gegeben und man könne nicht erwarten, dass sich “Flüchtlinge” in diesem Bereich anders verhielten als Deutsche. Der Mord in Freiburg sei eine tragische Ausnahme. Schließlich hieß es auf unzähligen medialen Kanälen: „Flüchtlinge sind nicht krimineller als Deutsche.“

Um diese These zu stützen, wurde neben dem Tübinger Kriminologen Jörg Kinzig auch der niedersächsische Landeschef des Bundes Deutscher Kriminalbeamter  (BDK) Ulf Küch zitiert, der bereits seit Anfang des Jahres mit dieser Behauptung medial vertreten ist.

So berichtet die Berliner Zeitung im Anschluss an eine Talkshow bei Maischberger: “Bei Mord- und Sexualdelikten lässt sich überhaupt kein Unterschied ausmachen. Fakt ist und bleibt somit: Flüchtlinge sind nicht krimineller als Deutsche”. (***) (****)

Tatsächlich dürfte diese Aussage in höchstem Maß den Verstand all jener beleidigen, die sich ein wenig mit den täglichen Polizeimeldungen befassen und/oder mit den Meldungen über Verurteilungen. Denn dort sind “Flüchtlinge” ebenso wie Migranten allgemein überproportional vertreten, und das nicht erst seit letztem Jahr sondern bereits seit langem.

Die vergleichsweise enorme Anzahl an “Flüchtlingen”, die 2015 nach Deutschland einreisen durfte, hat den damit verbundenen, spürbar extremen Anstieg von Gewalt und Kriminalität – und zwar nicht nur der “Alltagskriminalität” sondern auch islamistischer Terrorgewalt – deutlicher als je zuvor sichtbar werden lassen. (***) (****)

Die Antworten von Politikern, Medien und “Experten” an Menschen, die seit Beginn der Flüchtlingskrise ihrer Sorge oder ihrem Unmut Ausdruck verleihen, auch über den deutlich wahrnehmbaren Anstieg von Vergewaltigungen, Gewaltkriminalität usw. durch “Flüchtlinge”, erschöpfen sich weitgehend in der Unterstellung, entweder “rechts”, “fremdenfeindlich”, “rassistisch” u.ä. zu sein oder alternativ an Wahrnehmungsstörungen zu leiden, wie der NDR exemplarisch zeigte. Dort hieß es: “Die tatsächliche Straffälligkeit von Flüchtlingen hat mit der Wahrnehmung vieler ängstlicher Bürger allerdings fast nichts zu tun.“

Wer aber behauptet, Flüchtlinge seien nicht krimineller als Deutsche, der muss das belegen können. Das ist nicht der Fall: Die “Experten” Kinzig und Küch bleiben die faktischen Beweise ihrer Aussage schuldig. Darum hat Ines Läufer gemeinsam mit einem Freund detailliert die entsprechenden Statistiken durchforscht, um jene Belege zu suchen.

Was man hingegen vorfindet, sind schlüssige Beweise des Gegenteils. Sie werden helfen, die zunehmende Verunsicherung im anhaltenden Migrantenstrom zu verstehen und zu begründen. (***)

Die Daten ergeben – ähnlich einem Puzzle – ein umfassendes Gesamtbild der Situation, in der wir uns in Deutschland durch die Flüchtlingskrise zur Zeit befinden. Dieses Bild gibt zu jeder genannten Eingangsfrage “Wie” und “Warum” eine Auskunft. Mit diesem Bild im Blick wird es vielleicht gelingen, die richtigen Antworten zu finden, die erlauben, eine konkrete Zukunftsprognose zu stellen.


    Google+


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#65 2017-06-08 19:57:50

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: Idź pod prąd

Grafiki nie skopiowały się...więc tekst nie oddaje treści


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#66 2017-06-09 21:17:18

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Idź pod prąd

Wody terytorialne Libii, skąd do Europy przybywa większość migrantów, patrolują duże, świetnie uzbrojone statki gangów organizujących przemyt ludzi. Uniemożliwiają akcje prewencyjne libijskiej straży przybrzeżnejWłochy, by powstrzymać falę nielegalnej imigracji, zaopatrzyły libijską straż przybrzeżną w łodzie patrolowe i nowoczesny sprzęt. Miały zawracać łodzie z migrantami do libijskich portów. Gangi, zarabiające na przemycie ludzi ponad miliard euro rocznie, odpowiedziały wysłaniem na wody terytorialne Libii o wiele większych i lepiej uzbrojonych jednostek.

Sytuację u wybrzeży Libii opisał towarzyszący libijskiej straży przybrzeżnej dziennikarz „Corriere della Sera” i zamieścił reportaż filmowy na stronie internetowej dziennika.

Libijski dowódca łodzi patrolowej powiedział: „Oni nas mogą zatopić jedną salwą. My nie możemy im zrobić nic”. Znajdujące się w pobliżu jednostki włoskiej marynarki wojennej są bezradne, ponieważ nie mogą wpływać na libijskie wody terytorialne.

http://www.tvp.info/32554400/


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#67 2017-06-11 09:16:24

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Idź pod prąd

Awaryjne lądowanie na lotnisku w Kolonii airbusa A319 linii EasyJet ze 151 pasażerami na pokładzie. Powodem była podsłuchana rozmowa pasażerów, którzy mówili o bombie. Trzy osoby zostały zatrzymane
Do incydentu doszło w samolocie lecącym z Lublany do Londynu. Rzecznik prasowy policji w Kolonii oświadczył, że powodem przymusowego lądowania była podsłuchana rozmowa trzech mężczyzn znajdujących się na pokładzie maszyny, podczas której padło słowo bomba lub ładunek wybuchowy.

Po usłyszeniu słowa „bomba” na pokładzie wybuchła panika, co zmusiło kapitana samolotu do lądowania na lotnisku w Kolonii.

http://www.tvp.info/32766556/pasazerowi … -w-kolonii


psychoza?
bynajmniej...zdrowy rozsadek wedlug mnie...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#68 2017-06-11 09:21:22

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Idź pod prąd

Brytyjskie media chwalą postawę polskiej barmanki Magdaleny Antolak, która uniemożliwiła terrorystom wdarcie się do jednego z pubów w Londynie. W zamachu z 3 czerwca zginęło 8 osób, a niemal 50 zostało rannych
http://www.tvp.info/32768296/zamach-w-l … wiele-osob

Polka potrafi...!


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#69 2017-06-11 14:57:17

marg63

Gość

Re: Idź pod prąd

kolejny przejaw psychozy i ksenofobii w Polsce:

https://wiadomosci.wp.pl/rasista-wyrzuc … 877742721a

 

#70 2017-06-11 16:13:27

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: Idź pod prąd

Faktycznie ksenofobi i rasiści.

Dla porównania-wsiądź w Afryce (nawet w tej cywilizowanej RPA) do autobusu z białą kobietą.Wtedy nie będzie to rasizm,tylko ich "kultura".


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#71 2017-06-11 16:52:35

marg63

Gość

Re: Idź pod prąd

i znow argument, ze gdzie indziej jest gorzej, ktos inny jest gorszy etc.. Naprawde nie masz lepszych argumentow? Chociaz wcale nie wiem czy w RPA jest gorzej, nigdy tam nie bylem....zreszta, RPA jako kraj gdzie dziesiatki lat apartheid byl zupelnie oficjalny, to nie wiem czy akurat najlepsze porownanie. Rozumiem, ze pasuje Ci sytuacja, kiedy ludzi z powodu koloru ich skory wywalaja z autobusu... no to gratuluje i nie zazdroszcze. Stawiasz sie w tym samym rzedzie "kulturalnym", co ci domniemani  murzynscy rasisci.Fuj.

 

#72 2017-06-11 17:34:49

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: Idź pod prąd

Dlaczego oczekujesz,bym była tolerancyjna dla nietolerancyjnych?RPA,to cywilizowany kraj,nie tacy zacofani,jak polscy katole.Ale może do Somalii jedź?-Afryka,to wielki kontynent.

Polska już doznała "dobroć" obcych przybyszów.
A Twoje "fuj" możesz sobie...


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#73 2017-06-11 18:02:21

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: Idź pod prąd

A może zdradzisz mi tajemnicę-dlaczego muzułmanie przyjeżdżają do Europy,skoro nie tolerują alkoholu,psów,bikini,wieprzowiny ani wolności religijnej?


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#74 2017-06-11 20:42:21

marg63

Gość

Re: Idź pod prąd

fuj, bo brzydze sie ludzmi, ktorzy jednosktowe naganne zachowania rozciagaja na cale populacje i oceniaja na podstawie steroetypow. Dokladnie wg tego schematu, to Polacy to zlodzieje i alkoholicy a polskie kobiety to kurwy. I wg tego samego schematu Zydzi to krwiopijcy i wyzyskiwacze. Takie wlasnie widzenie innych zrodzilo hitleryzm i holocaust. Wg ciebie kazdy sniady przyjechal do Europy, bo czyha na zasilki. Nawet taki w Polsce, gdzie zasilkow zadnych nie ma o ile mi wiadomo. Masz bardzo ograniczona wyobraznie, jesli tak sadzisz.
A wracajac do pytania dlaczego przyjezdzaja.... Nie zycze Ci, zebys musiala kiedys wyjezdzac do kraju, gdzie kobiety maja taki status jak w islamie. Ale kto wie, co sie moze jeszcze zdarzyc, sytuacja na swiecie nie jest stabilna. Np. w czasie 2 WS duzo polakow uciekalo z ZSRR do Iranu. I zaznali tam przyjaznego przyjecia. Gdybys byla do czegos takiego  zmuszona, to bys wtedy zrozumiala tych, co do Europy uciekaja przed wojna. Ale wojna to dla Ciebie chyba cos na ksztalt "4 pancernych". Wiec nie mam zludzen, ze cos zrozumiesz. Do tego jakis wstrzas bylby potrzebny. I pomimo ze takie wstrzasy ciagle sa (vide wywalanie ludzi z autobusu) to dla Ciebie to pryszcz i "wsio normalno". I tym sie roznimy, bo dla mnie to nie jest normalne.

 

#75 2017-06-11 21:02:34

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: Idź pod prąd

No z tym Iranem,to powaliłeś mnie.Myślałam,że jesteś mądrzejszy.

Przecież,to Ty głosisz cały czas peany na politykę immigracyjną Niemiec-raz bronisz kobiet,a innym razem bierzesz całą Afrykę w ramiona-zdecyduj się wreszcie:chcesz Afrykę przesiedlać,czy uchodźcom wojennym pomóc?Określ się wreszcie.

Wywalenie kogoś z autobusu nie interesuje mnie i nie podniecają mnie takie historie,bo za autobus odpowiada kierowca.I za pasażerów.

I też powiem:fuj...

P.S.
W Polsce są też zasiłki...

Ostatnio edytowany przez Meli (2017-06-11 21:03:43)


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#76 2017-06-11 22:06:26

marg63

Gość

Re: Idź pod prąd

zniesmaczyla mnie ta dyskusja. Nie wiem jeszcze jak skasowac swoje konto na tym portalu ale jakos mam nadzieje ze to zrobie. Bedziecie sobie razem z Gabi jedynje sluszne racje wypisywac
Powodzenia.

 

#77 2017-06-12 00:32:35

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Idź pod prąd

widze Marg ze zanudziles sie naszymi wywowadami...
no coz...wedlug mnie jestes niereformowalny,tak samo jak ja...
ty chcesz miec cala Afryke w Europie...ja nie...ja mam ja juz tutaj na co dzien,i mi wystarczy...wlasnie wracalam tramwajem,i o tej porze ,czyli dobrze po 23 wiekszosc pasazerow byla innego koloru skory niz ja...jeden taki nawet jechal z wozkiem w ktorym darly sie bliznieta...akurat maja ramadan...
moja sasiadka o 3 w ncy na balkonie z rodzina zasiada doposilku...i tak sie tarabani,ze sie budze...no coz...ramadan..
chyba zaczne co niedziele jakie msze na moim balkonie odprawiac..

uwazam ze tym ludziom-objetym wojnami i glodem nalezy pomoc tam,a nie importowac ich tutaj...i nie..nie jestem rasistka ani tez nigdy nia nie bylam...
uwazam ze dosyc biedoty zyje w Europie,i na tym nalezaloby sie w pierwszej kolejnosci skupic,a nie krajami w Afryce,w ktorych wojny tocza sie od pol wieku...mafie i przemytnicy kasuja gruba kase,a Europa ma wylozyc gruba kase na utrzymanie milionow przychodzcow...skad ta kase ma Europa wziasc,mozna sobie dospiewac...

jesli pochwalasz szariat-jako facet-to moge to oczywiscie zrozumiec,ale nie po to w Europie kobiety walczyly latami o swoje prawa,zeby im te prawa miala zabierac ludnosc meskiego rodzaju przychodzcow!
jestem stanowczo przeciw !


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#78 2017-06-12 09:35:49

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: Idź pod prąd

Dyskusje mają to do siebie,że często zniesmaczają.Gdybyśmy byli tego samego zdania,to nie byłoby dyskusji.
Ty,marg63 nie umiesz dyskutować-walisz swoimi sloganami i nawet na zadane pytania,nie odpowiadasz,tylko dalej powtarzasz:"wincyj uchodźców"??

Zapytam więc jeszcze raz:chcesz pomagać tylko prawdziwym uchodźcom wojennym czy jesteś za przesiedleniem Afryki/Bliskiego Wschodu do Europy?
Ja jestem rasistka,więc optuję za pierwszym.


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#79 2017-06-12 09:59:21

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Idź pod prąd

Seria akcji ratunkowych na Morzu Śródziemnym. Uratowano setki migrantów

Około 1,2 tys. migrantów uratowano w niedzielę na Morzu Śródziemnym podczas 11 operacji ratunkowych – podał sztab włoskiej Straży Przybrzeżnej , który je koordynował. W weekend znów zanotowano masowy napływ migrantów z wybrzeży Afryki do Włoch.Jak poinformowała Straż Przybrzeżna, jej statki oraz jednostki unijnej misji Eunavformed i organizacji pozarządowych zabrały na swoje pokłady migrantów z 8 pontonów i 3 łodzi.

Więcej w sobotę

W sobotę przeprowadzono 12 operacji niesienia pomocy ludziom na dryfujących łodziach. W ich rezultacie uratowano około 1650 migrantów.

Wszyscy zabrani z morza migranci zostaną przewiezieni do włoskich portów, głównie na Sycylii.

http://www.tvp.info/32777614/seria-akcj … -migrantow

prosze bardzo!
coz za brak humanitaryzmu ze strony Brukseli!
dlaczego ci ludzie musza skakac do wody i sie topic???
dlaczego tam nie ma jeszcze promu???
albo bodaj okretu ,ktory by ich bezpiecznie przemieszczal wprost do Berlina???
a feeeeeee!!!


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#80 2017-06-12 13:05:12

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: Idź pod prąd

W rankingu potęg gospodarczych,Niemcy spadły z 6 miejsca na 13 (w ciągu ostatnich 6 miesięcy)

Jak widać,przemysł immigracyjny,pożera swoje dzieci.


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#81 2017-06-12 19:04:53

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Idź pod prąd

Łapać na morzu i odsyłać. Australijski sposób na uchodźców

ONZ krytykuje Australię za jej system zatrzymywania nielegalnej imigracji. Specjalna sprawozdawczyni ONZ ds. praw człowieka migrantów François Crépeau przetrzymywanie w obozach nazwała „okrutnym, nieludzkim i poniżającym traktowaniem”. Obozy krytykuje także Amnesty InternationalLudzie poszukujący azylu, którzy przybędą do Australii nielegalnie na pokładzie łodzi, nigdy nie otrzymają zgody na osiedlenie się – te słowa w lipcu 2013 roku wypowiedział Kevin Rudd, premier Australii. Ten sam, który raptem cztery lata wcześniej zlikwidował program „Pacific Solution”, za pomocą którego Australia broniła swoich granic od 2001 roku. Efekt był taki, że w 2008 roku do Australii przybyło morzem tylko około stu nielegalnych imigrantów, rok później – 2,7 tysiąca. Wkrótce po zmianie rządu, we wrześniu 2013 r. Australijczycy zainicjowali „Operation Sovereign Borders”, czyli oparty na marynarce wojennej system obrony granic przed nielegalną imigracją. Marynarze i straż graniczna mogą zawrócić statek z uchodźcami, „gdy jest to bezpieczne”. Rząd ujawnia niewiele informacji na ten temat, jednak senat w październiku 2016 roku poinformował o cofnięciu do tego momentu 29 łodzi przewożących 740 osób.

Nie oznacza to, że Australia nie przyjmuje uchodźców. Co roku trafia tam od 12 do 13 tys. osób i poziom ten utrzymuje się od dwóch dekad.Dodatkowo w 2015 roku Australia zobowiązała się do przyjęcia 12 tys. uchodźców z Syrii i Iraku. Przyjechało już ponad 10 tys. z nich.

Ci, którzy do Australii docierają nielegalnie, na kontynencie nie zostają. Są umieszczani w obozach na wyspie Manus w Papui-Nowej Gwinei czy na Nauru na Pacyfiku. Dzięki temu Australia nie musi im zapewniać minimalnych praw, wynikających z przyjętych przez siebie konwencji.

Obóz na Manus miał zostać zamknięty przez sądy Papui Nowej Gwinei pod koniec 2016 roku. Te uznały, że przetrzymywanie tam siłą osób, które otrzymały azyl, jest sprzeczne z prawami człowieka. Tymczasem australijska straż graniczna informuje, że na koniec maja w obozie w Manus przebywało 816, a w Nauru – 370 osób.Międzynarodowa krytyka

W ramach rozbudowanego i okrutnego systemu rząd Australii naraża uchodźców i osoby poszukujące azylu na poważne nadużycia – w jawny sposób lekceważąc prawo międzynarodowe - tylko po to, aby trzymać uchodźców z dala od swoich wybrzeży, stwierdza Amnesty International w opublikowanym w październiku ubiegłego roku raporcie.

Raport „Wyspa rozpaczy powstał” w oparciu o wielomiesięczne badania, w tym rozmowy z ponad 100 osobami na Nauru i w Australii.

– Rząd Australii prowadzi na Nauru otwarte więzienia przeznaczone do zadawania takiej ilości cierpienia, jaka jest tylko konieczna, aby zatrzymać tych, którzy najbardziej na świecie narażeni są na naruszenia ich praw i starają się znaleźć bezpieczeństwo w Australii – mówi Anna Neistat, dyrektorka do spraw badań Amnesty International.

Specjalny sprawozdawca ONZ ds. praw człowieka migrantów, François Crépeau przetrzymywanie w obozach nazwał „okrutnym, nieludzkim i poniżającym traktowaniem”. Crépeau stwierdził, że uchodźcy i osoby ubiegające się o azyl nie czują się bezpiecznie.

– Wielu migrantów zgłosiło przypadki werbalnych nadużyć, fizycznego ataku lub kradzieży ze strony lokalnej społeczności. Pomimo skarg do lokalnej policji, nikogo nie złapano. Ze względu na brak zaufania do lokalnej policji często incydenty ie są zgłaszane – stwierdził François Crépeau.

Według informacji australijskiego urzędu ds. kontroli wydatków, utrzymanie jednej osoby w ośrodkach na Nauru, wyspie Manus, Papui Nowej Gwinei, to rocznie koszt ponad 573 tys. dolarów australijskich.
http://www.tvp.info/32779707/lapac-na-m … -uchodzcow

pytanie-co zrobilo ONZ dla Afryki przez te wszystkie lata???


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#82 2017-06-12 19:08:15

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Idź pod prąd

Niemiecka prokuratura poinformowała w poniedziałek o aresztowaniu czterech syryjskich braci w związku z podejrzeniami, że w 2012 roku walczyli w Syrii w szeregach dżihadystycznej organizacji Front al-Nusra, obecnie Dżabat Fatah al-Szam.

http://www.tvp.info/32781003/niemieckie … -terroryzm

ci biednoi syryjczycy przyszli prosic o pomoc do Europy???


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#83 2017-06-12 19:30:26

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Idź pod prąd

W poniedziałek w Warszawie szefowie MSW – Polski Mariusz Błaszczak, Węgier Sandor Pinter, Słowacji Robert Kaliniak, i Czech Milan Chovanec – podsumowali polską roczną prezydencję w ramach V4, która zakończy się 1 lipca. Tematem rozmów były m.in. współpraca na rzecz ochrony granic UE oraz o bezpieczeństwo wewnętrzne.

Na wspólnej konferencji prasowej w Belwederze Błaszczak poinformował, że ministrowie przyjęli stanowisko, według którego sprawą mechanizmu relokacji powinna zajmować się Rada Europejska, a nie, jak dotąd, Rada UE. Poinformował, że kraje V4 wystąpią z taką deklaracją do przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska. – W tak ważnej sprawie jak relokacja imigrantów decyzje powinny być podejmowane jednomyślnie – powiedział Błaszczak.

Oświadczył, że stanowisko V4 ws. kryzysu migracyjnego jest spójne i jednolite, a zaproponowany przez UE mechanizm relokacji uchodźców do krajów członkowskich jest nieskuteczny i przyciąga kolejne fale migrantów. Ocenił, że mechanizm relokacji się nie sprawdza.

– 160 tys. ludzi miało być rozlokowanych we wszystkich państwach Unii Europejskiej, tymczasem, jeżeli dobrze pamiętam dane z końca maja, rozlokowano 20 tys., to oznacza, że rozlokowano 12 proc., a więc to nie tylko Polska, Węgry, Czechy, Słowacja, Austria czy inne państwa nie wypełniły tego scenariusza, ale także cała Unia Europejska – mówił Błaszczak.

http://www.tvp.info/32781843/waszczykow … to-szantaz


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#84 2017-06-12 21:19:04

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Idź pod prąd

W Szwecji przybyło stref wysokiego ryzyka, w których policji trudno podejmować interwencje. Do listy dotychczasowych 15 takich miejsc dopisano 8 kolejnych. Znajdują się one także w mniejszych miastach. Stworzoną przez szwedzką policję listę 23 stref „szczególnie narażonych na wykluczenie” opublikował w poniedziałek dziennik „Dagens Nyheter
Oprócz kolejnych dzielnic Sztokholmu, Goeteborga oraz Malmoe znalazły się na niej m.in. osiedla mieszkaniowe w Uppsali, Boras oraz Lund. Cytowana przez gazetę policja określa takie obszary jako miejsca, w których istnieją równoległe struktury społeczne, a ludność narażona jest na ekstremizm religijny. Ich mieszkańcy niechętnie uczestniczą w procesach sądowych.

Według „Dagens Nyheter”, szef szwedzkiej policji wbrew wcześniejszym obietnicom nie zdecydował się na upublicznienie listy, gdyż nie ma możliwości poprawy sytuacji.Jak pisze gazeta, w dzielnicach dotkniętych wykluczeniem brakuje policjantów. W samym Malmoe potrzeba 200 nowych mundurowych. W 2016 r. szwedzka policja wskazała w Szwecji 53 strefy, których ludność w różnym stopniu narażona jest na wykluczenie ze względu na m.in. wysoką przestępczość oraz niski status socjalny i ekonomiczny. Wśród nich 15 takich obszarów zdefiniowano jako „szczególnie narażone na wykluczenie”.

http://www.tvp.info/32784420/przybylo-s … h-miastach


Cytowana przez gazetę policja określa takie obszary jako miejsca, w których istnieją równoległe struktury społeczne, a ludność narażona jest na ekstremizm religijny. Ich mieszkańcy niechętnie uczestniczą w procesach sądowych.

i to by bylo tyle w temacie ubogacenia kulturowego Europy...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#85 2017-06-12 22:09:54

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Idź pod prąd

Fehler fiel erst nach einem Jahr aufWolfsburger Familie reist zum IS aus - und bezieht aus Deutschland weiter Sozialleistungen

Montag, 12.06.2017, 21:04
Eine zur Terrormiliz Islamischer Staat (IS) ausgereiste Familie aus Wolfsburg mit zwei Kleinkindern hat noch rund ein Jahr lang Sozialleistungen aus Deutschland bezogen.
Die Zahlungen an das Ehepaar, gegen das wegen der Vorbereitung einer schweren staatsgefährdenden Straftat ermittelt wird, seien inzwischen eingestellt worden, teilte das Landeskriminalamt (LKA) am Montag mit.
Bargeld im fünfstelligen Bereich abgehoben
Der Schwiegervater der ausgereisten Frau habe mit deren EC-Karte rund ein Jahr lang das eingegangene Kinder-, Arbeitslosen- und Betreuungsgeld abgehoben, berichtete die „Braunschweiger Zeitung“. Mal habe er dreistellige, mal vierstellige Geldsummen abgeholt. Bei einer Razzia im Haus des Mannes im Februar 2016 sei Bargeld in Höhe von 19.200 Euro sichergestellt worden. Nachdem der Schwindel aufflog, sei der Schwiegervater vom Gericht wegen Betrugs verurteilt worden, so die Zeitung. Die Familie ist nach LKA-Angaben nach der Ausreise im Herbst 2014 nicht mehr zurückgekehrt. Unklar ist, ob das Ehepaar und seine 2013 geborenen Zwillinge noch leben.
Wie die "Welt" berichtet, habe der Schwiegervater einen Kommunikationsfehler der deutschen Behörden ausgenutzt. Das LKA informierte zwar die Stadt Wolfsburg über den kriminellen Hintergrund der Leistungsbezieher, die Stadt habe es dann aber versäumt, die für die Auszahlung ebendieser Gelder zuständige Agentur für Arbeit in Kenntnis zu setzen.

Viele IS-Anwerber aus Wolfsburg
Aus Wolfsburg gab es eine große Ausreisewelle islamistisch radikalisierter junger Menschen in die Kampfgebiete in Syrien und im Irak, nachdem ein IS-Anwerber längere Zeit in der Stadt aktiv war. Bislang sind aus Niedersachsen 82 Extremisten in die Kampfgebiete ausgereist, 33 davon kamen zurück. Eine kleine zweistellige Zahl an Ausgereisten ist nach Vermutung der Behörden in der Krisenregion ums Leben gekommen.

ams/dpa

http://www.focus.de/politik/deutschland … 38479.html

dobre sobie...!ciekawe ile  jednostek na to wpadlo...?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#86 2017-06-13 12:47:47

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: Idź pod prąd

marg63-specjalnie dla Ciebie wklejam:

http://www.focus.de/politik/deutschland … 38479.html

Gabi wkleiła ten sam link,masz więc podwójnie

Ostatnio edytowany przez Meli (2017-06-13 12:48:41)


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#87 2017-06-14 16:16:43

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Idź pod prąd

Odniesiemy się w zakreślonym przez Komisję Europejską terminie do przesłanych dokumentów i po zapoznaniu się z nimi przedstawimy swoje racje – powiedział w środę podsekretarz stanu w KPRM Rafał Bochenek, pytany o wszczęcie przez KE procedury m.in. wobec Polski ws. uchodźców.

http://www.tvpparlament.pl/aktualnosci/ … e/32815211

ciekawe,czemu tylko sie Polski czepili jak rzep psiego ogona...inne kraje tez nie chca i nie przyjmuja,np.Austria...ale o tym cisza....
Niemcy przyjmuja...a jakze...wsio jak leci...ino setki ,ktore praw do azylu nie maja,koczuja tam i siam samowolnie,a tysiace czeka miesiacami na otrzymanie tegoz prawa do azylu...
a miliony kolejnych tylko czeka,aby dolaczyc do tych ,ktorzy juz tu sa!
uwazam ze jest to wysoce niehumanitarne ,aby tych ludzi tak traktowac!

Ostatnio edytowany przez Gabiffm (2017-06-14 16:20:22)


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#88 2017-06-14 16:24:35

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Idź pod prąd

Dziesiątki muzułmanów zebrały się na wieczornej modlitwie ramadanowej w jednym z parków w hiszpańskiej Granadzie. Zaprosił ich socjalistyczny burmistrz miasta. Mieszkańcom nie spodobała się inicjatywa, władze wybrały bowiem park poświęcony Maryi.

http://www.tvp.info/32813478/muzulmanie … -hiszpanii

tylko przyklasnac !
ciekawi mnie mianowicie cos innego...
proponuje aby ksiadz katolicki zaczal odprawiac msze swiete w meczecie...wtedy mozemy porozmawiac o tolerancji religijnej w Europie...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#89 2017-06-14 17:35:31

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: Idź pod prąd

Kościół katolicki już dawno się sprzedał.Polski episkopat knuje razem z rządem PiSu przeciw woli Narodu.PiS następnych wyborów nie wygra,znowu przyjdą komuchy.Ci będą jawnie operować przeciw Polsce-PiS robi to po kryjomu.Na relokacje wg zobowiązań Kopaczowej nie zgadzają się,ale tańczą wg skocznej muzyki Watykanu.


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#90 2017-06-14 20:26:22

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: Idź pod prąd

Zamiast oglądać jakiś durny serial,posłuchajcie:


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobinaruto.pun.pl www.quidditch-marziblack.pun.pl www.rayman.pun.pl www.elothfans.pun.pl www.shamanan58.pun.pl