wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie


#1 2016-10-25 14:08:16

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Katastrofy lotnicze

Polecam obejrzeć:

http://www.dailymotion.com/video/x1vbdp … shortfilms

szczególnie 19 min 45 sek
      i           25 min 27 sek

I tym samym nasuwa się pytanie:dlaczego rządowy samolot w Smoleńsku rozpadł się na miazgę,a powyższy nie?...i wszyscy ocaleli?

Offline

 

#2 2016-10-25 19:46:46

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

cuda Violcia...cuda...caly las ma sciete wierzcholki,i ani jednej brzozy...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#3 2016-10-25 19:55:20

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Katastrofy lotnicze

Myślisz,że gdyby była chociaż jedna brzoza,to by nie przeżyli?

Tyle drzew ścieli i nic nie odpadło...a w TUtce skrzydło odpadło...

Offline

 

#4 2016-10-25 20:38:46

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

ano wlasnie...nasi mieli brzoze i to byl pech!


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#5 2016-10-25 21:00:27

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

dla porownania..

https://www.youtube.com/watch?v=QUsnyYrHE3I

tak wygladala tutka...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#6 2016-11-22 17:55:16

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

Viola napisał:

Polecam obejrzeć:

http://www.dailymotion.com/video/x1vbdp … shortfilms

szczególnie 19 min 45 sek
      i           25 min 27 sek

I tym samym nasuwa się pytanie:dlaczego rządowy samolot w Smoleńsku rozpadł się na miazgę,a powyższy nie?...i wszyscy ocaleli?

Dlatego, ze to zupelnie inna katastrofa. Samolot mial awarie silnikow, ale pozostawal caly czas sterowny i piloci mogli przy pewnej dozie szczescia bezpiecznie go posadzic. Podobnie umial kpt. Wrona, tylko mial dodatkowo ulatwione zadanie, bo ladowal awaryjnie na lotnisku. W przypadku Tu-154 utrata koncowki skrzydla spowodowala niesterownosc samolotu przy tej predkosci (oszacowano, ze przy wyzszej predkosci bylaby mozliwosc zachowania ograniczonej sterownosci, ale przy predkosci ladowania nie). Zupelnie niesterowny samolot nie przyziemil plasko do ziemi tylko sie w nia usilowal wbic po lekkim nabraniu wysokosci (w momencie zderzenia z brzoza samolot sie podnosil) oraz obroceniu sie. I gdyby byl sztywna bryla to by sie wbil, niestety samoloty nie sa sztywnymi brylami i w takich przyziemieniach ida w drzazgi. Co widac na tym drugim filmiku. W tym nie ma zadnej magii, tak sie samoloty zachowuja podczas kraksy.
Dla porownania katastrofa lotu Tuninter 1153 - tam zabraklo paliwa podczas lotu nad morzemi i samolot wodowal (oczywscie, byl pod kontrola, lecial powoli (wg lotniczych standardow) i "przywodzil" stosunkowo lagodnie "w miekkie podloze" (wg terminologi "smolenskologow") a pomimo to rozpadl sie na kawalki (16 osob zginelo). Oczywiscie, byly tez katastrofy zakonczone wodowaniem w ktorych nikt nie zginal albo zgineli wszyscy. Tak samo jak w przypadku kraks na ladzie. Dziwne? Nie. Bo to byly inne katastrofy, inaczej przebiegaly i konsekwencje tez byly inne.

 

#7 2016-11-22 18:35:31

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Katastrofy lotnicze

Znowu widzę tą nieszczęsną brzozę...przecież,to niemożliwe,by uderzenie w drzewo,spowodowało odpadnięcie skrzydła?

Dla porównania:WTC,gdzie cały Jumbo zniknął w wieżowcu i nic mu nie odpadło...przecież konstrukcja stalowa WTC,to więcej,niż ta nieszczęsna brzoza?...

Offline

 

#8 2016-11-22 20:54:37

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

a dlaczegoz to nie jest mozliwe, zeby po uderzeniu w brzoze nie mogla odpasc koncowka skrzydla? Co do zamachow na WTC - samoloty uderzyly w budynki w calosci, ale czy to znaczy ze w calosci po zderzeniu zostaly? Czego oczekiwalabys? Ze kadlub wleci do budynku a skrzydlo odpadnie i spadnie u podnoza budynku? Bardzo malo prawdopodobne, chociaz to, ze te samoloty rozpadly sie na kawalki to jest pewne. Ale na zasadzie bezwladnosci poodrywane kawalki tez wpadly do budynku. Takie sa prawa fizyki... Koncowka skrzydla Tu-154 tez nie lezala przy brzozie, tylko poleciala dalej. W jej jednak przypadku trudno oszacowac tor lotu, bo taki element ma swoja aerodynamike, sile nosna etc. Ale na pewno nie bedzie lezal kolo brzozy. I nie lezal.
Wiem, wiem, wyborcza klamie.... ale przeczytaj - http://wyborcza.pl/1,76842,15753132,Ble … rzoza.html
To nie jest wywiad z Michnikiem tylko z fachowcem od lotnictwa. Dlaczego ludzie wierza w bzdury ludzi, ktorzy z lotnictwem nie mieli wiele wspolnego a pomijaja konkretne argumenty fachowcow? Nie moge tego pojac....
Przy okazji - katastrofe Columbii spowodowal kawalek styropianu! ktory uderzyl w skrzydlo. Jak rozumiem, wg Antosia i Biniendy to rowniez nie jest absolutnie mozliwe. No bo jak? zeby kawalek styropianu poradzil sobie ze skrzydlem promu kosmicznego? Wiem, to nie do konca tak, to naduzycie. Skrzydlo Columbii sie nie zlamalo, jedynie oslona termiczna zostala uszkodzona. Ale to pokazuje, jakie znaczenie maja pozornie malo istotne drobiazgi.
I jeszcze jedna uwaga, bo niektorzy pisza bzdury o "plasnieciu samolotu w bloto". W innej katastrofie amerykanskiego promu kosmicznego (Challengera) oderwana kabina wykonala parabole i plasnela do oceanu, a wiec w jeszcze mniej krytyczne srodowisko. Wg obliczen predkosc upadku kabiny w momencie kontaktu z woda wynosila ok. 330km/h, czyli tylko nieznacznie wiecej niz Tu-154. A efekt? Przeciazenia rzedu 200G, co spowodowalo calkowite zniszczenie kabiny oraz zmasakrowanie cial zalogi. Mozliwe? Zeby kabina promu kosmicznego rozleciala sie uderzajac w wode przy predkosci dobrego samochodu wyscigowego? Mozliwe. A nawet pewne.

 

#9 2016-11-22 21:42:16

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

jeszcze jedno. W Wikipedii jest specjalny artykul poswiecony brzozie smolenskiej: https://pl.wikipedia.org/wiki/Brzoza_smole%C5%84ska
Polecam dokladnie przyjrzec sie zdjeciom brzozy, szczegolnie tym, na ktorych sa tez ludzie. Przeciez tam widac, ze to jest kaawal drzewa. Takie drzewa robia miazge z samochodow przy predkosciach ponizej 100km/h. Proponuje porownac obrazki z wypadku Otylii Jedrzejczak - to pierwszy, ktory mi przyszedl na mysl http://www.rmf24.pl/zdjecie,iId,97087,i … .google.de
Samochod Otylii przed uderzeniem w drzewo przejechal 100m po polu. Jaka mogl miec predkosc w momencie uderzenia? Obstawiam, ze bylo to sporo ponizej 100km/h juz w tym momencie a skutki? A przeciez to tylko drzewo. Widac je na jednym ze zdjec. Porownujac do srednicy kola nie sadze, zeby to bylo grubsze drzewo niz smolenska brzoza.

Ostatnio edytowany przez marg63 (2016-11-23 13:20:30)

 

#10 2016-11-23 10:46:17

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Katastrofy lotnicze

To wprawdzie dotyczy Pentagonu...ale warto te kilka minut poświęcić:

https://www.youtube.com/watch?v=w0XVK5MlgNc


Ale dobrze by było dać wiarę,że to islamscy zamachowcy...

Offline

 

#11 2016-11-23 19:11:44

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

o ile dobrze pamietam to pierwsza wersja oznajmiala ze piloci byli nachlani...

brzoza byla potem


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#12 2016-11-23 21:07:03

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

Gabiffm napisał:

o ile dobrze pamietam to pierwsza wersja oznajmiala ze piloci byli nachlani...

brzoza byla potem

zle pamietasz. Nigdy nie bylo wersji pijanych pilotow. Brzoza faktycznie pojawila sie na drugi albo trzeci dzien po wypadku, kiedy byl czas poogladac miejsce zdarzenia i cokolwiek przeanalizowac. Nie widze w tym nic dziwnego.

 

#13 2016-11-24 20:20:44

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

Szanowni Państwo!

Dokładna, wielomiesięczna analiza nagrań rozmów prowadzonych w kabinie pilotów, dokonana przez krakowski Instytut Ekspertyz Sądowych udowodniła, że w kokpicie nie zidentyfikowano głosu mojego męża. Okazało się, że istnieją zasadnicze rozbieżności między stenogramami polskim i rosyjskim rozmów kokpicie samolotu T-154M. Słowa przypisywane mojemu mężowi wypowiadał drugi pilot. Nie ma żadnego dowodu na obecność mojego męża w kokpicie podczas tego lotu. Jego ciało znajdowało się w innym sektorze niż ciała pilotów.

Wszystkie te fakty podważają wiarygodność raportu MAK. To wszystko potwierdza tezę o jego propagandowym charakterze i haniebnej próbie szkalowania pamięci mojego męża.

Nigdy nie wątpiłam w to, że obecny na pokładzie samolotu Dowódca Sił Powietrznych nie wywierał bezpośrednich czy pośrednich nacisków na pilotów. Jak zawsze konsekwentnie przestrzegał wprowadzonej przez siebie instrukcji HEAD dotyczącej najważniejszych osób w państwie. Przez wiele długich miesięcy bez żadnych podstaw oskarżano mojego męża, wbrew logice i dowodom. Wkładano go na siłę do kokpitu, przypisywano mu konkretne pasujące do kłamliwej tezy zachowania. Do tej pory nie odwołano tych wszystkich bezpodstawnych pomówień.

W opinii publicznej całego świata wygłoszona na konferencji prasowej przez Rosjan teoria perfidnego kłamstwa – pijanego generała zmuszającego pilotów do lądowania.

Szanowni Państwo!

Twierdzenie Rosjan o obecności alkoholu we krwi mojego śp. męża jest dla mnie i moich dzieci kłamstwem najboleśniejszym. W tej sprawie mogę odwoływać się jedynie do wrażliwości, wiedzy i wyobraźni Państwa. Bo czyż można uwierzyć Rosjanom, znając historię Polski, znając stosunek Polaków do rodaków bestialsko zamordowanych na nieludzkiej ziemi, że polski Dowódca Sił Powietrznych, który po raz pierwszy udawał się do Katynia był pod wpływem alkoholu? Czy można wmówić polskiemu narodowi, ze generałowie Wojska Polskiego, którzy z dumą udawali się do Katynia, aby złożyć hołd polskim oficerom pomordowanym w Katyniu, swoim poprzednikom w sztafecie pokoleń Obrońców Ojczyzny, nie potrafili zachować się godnie?

Nic nie przywróci życia najbliższemu mi człowiekowi. Nie mogę się jednak biernie przyglądać, jak zbrukano jego dobre imię, odebrano to, co było dla niego najwyższą wartością – honor oficera Wojska Polskiego i NATO.

Na koniec przypomnę słowa klasyka polskiej poezji Jana Kochanowskiego wyryte na tablicy ku czci mojego męża w największej amerykańskiej bazie Rammstein:

A jeśli komu droga otwarta do nieba,

Tym, co służą Ojczyźnie

Szanowni Państwo!

Proszę Was o dobrą pamięć, wbrew tym wszystkim kłamstwom, o moim mężu, którego za życia szanowali i podziwiali wszyscy w lotniczym świecie.

Generał pilot Andrzej Błasik był człowiekiem wielkiego serca. Szlachetnym, kompetentnym, niezwykle odpowiedzialnym i rozsądnym, bez reszty oddanym swojej Ojczyźnie – Polsce, Siłom Powietrznym i Sojuszowi Północnoatlantyckiemu.

Serdecznie dziękuje wszystkim Państwu za uwagę.

Not. mtp

https://wirtualnapolonia.com/2012/03/28 … y-zgineli/


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#14 2016-11-25 17:29:45

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

to o Blasiku to bylo apropo's pijanych pilotow, czy tez nowy temat teraz otwieramy, dotyczacy Blasika?

 

#15 2016-11-26 09:24:18

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

Oczywiscie chodzi o  pilotow!


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#16 2016-11-28 00:48:12

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

a co ma Blasik do pilotow?? Pilotowal Tu-154? Dziwne informacje.... Swoja droga co do Blasika sytuacja jest niejasna. Co do alkoholu w jego organizmie to najpierw rosjanie pozbierali ciala i porobili im wstepne badania (m.inn. oznaczyli poziom alkoholu we krwi) a dopiero pozniej ustalono ktore cialo nalezalo do Blasika. Czyli co? Jest tu miejsca na klamstwo? Nie bardzo rozumiem, czemu Blasikowa sie tak zapiera ze Blasik nie byl "po kielichu". Spozywanie alkoholu w samolocie jest ogolnie przyjete na calym swiecie. Jak sam gdzies lece to tez biore wino do posilku i koniak po (nawiasem mowiac, Lufthansa daje swietne koniaki na pokladzie). Wiec nic specjalnie zdroznego w tym, ze Blasik by sie napil nie widze. Tym bardziej, ze daleko mu bylo do promila. Poza tym ponoc alkohol sie tworzy w organizmie po smierci. Ja tam nie wiem, na tym sie nie znam. Musialby sie jakis specjalista od procesow biochemicznych wypowiedziec, ale generalnie wydaje mi sie to prawdopodobne. Osobiscie uwazam, ze zapieranie sie Blasikowej w tym temacie jest i bez sensu i bezzasadne. Bo co? Dzwonil do niej i przez telefon czula ze nie pil? Skad ona moze miec pewnosc, co Blasik robil w samolocie? Tak sie kobieta zacietrzewia, jakby miala meza na permanentnym monitoringu i faktycznie wiedziala wszystko o jego poczynaniach.
Teraz druga sprawa. Otoz nieprawda jest, ze ktokolwiek w wyniku jakiejkolwiek analizy przesadzil, ze Blasika nie bylo w kokpicie. Bo jest to po prostu niemozliwe.... Pomijajac wszystkie analizy zarejestrowanych glosow to zawsze istnieje mozliwosc ze wszedl i nic nie mowil, tylko sie przygladal. Po prostu udowodnic ze go tam nie bylo w zaden sposob sie nie da. A teraz co do ewentualnej jego tam obecnosci. Zdania na ten temat sa podzielone - jedni eksperci od fonografii przydzielaja niektore wypowiedzi Blasikowi, inni nie sa pewni i nie przydzielaja ich nikomu. To jak w procesie poszlakowym - nie ma 100% dowodow ale sad i tak moze skazac podejrzanego. Tylko poszlaki musza sie ukladac w logiczny ciag. Tutaj jest podobnie ale czy poszlaki obecnosci Blasika w kokpicie ukladaja sie w logiczny ciag to juz kazdy musi sobie sam powiedziec.
Co nie zmienia faktu, ze kokpit sterylny nie byl i pomimo ze nie wiadomo do kogo nalezaly niektore z zarejestrowanych glosow to pewnym jest, ze byly tam osoby ktorych po prostu nie powinno tam byc podczas ladowania  A to ze kokpit sterylny nie byl i ze pilotowali go zaloga, ktorej niektorzy czlonkowie nie posiadali aktualnych uprawnien, to to juz niewatpliwie Blasika jako szefa ktoremu ci piloci podlegali obciaza.
Warto sie jeszcze odniesc do stwierdzenia Blasikowej o miejscu znalezienia ciala Blasika, ze ciala czlonkow zalogi (tych z kokpitu) byly porozrzucane w roznych sektorach, zatem wskazywanie ze cialo Blasika nie lezalo w "sektorze kokpitu" jest tez nieuzasadnione.

Reasumujac - nie bylo nigdy tezy ze piloci pilotowali "na bance". I ciekawostka tez, ze rosjanie w cialach pilotow alkoholu nie znalezli. Widac piloci maja inny metabolizm niz generalowie.

 

#17 2016-11-28 20:19:11

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

kiedys kopiowalam wszystko od poczatku,wiec pamietam ze wszyscy w prasie krzyczeli ,ze to piloci byli winni bo byli pod wplywem...niestety ,Lonke diabli wzieli i moje kopiowanie tez!



nie mam teraz glowy do dyskusji,wiec jak chcesz to pogugluj se troche,moze sie tam co jeszcze googla w tym temacie...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#18 2016-11-29 21:53:30

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

otoz nie, nigdy nie bylo koncepcji nietrzezwych pilotow. Byly zreszta badania poziomu alkoholu we krwi i nie daly podstaw do takich stwierdzen. Wiec skad moglyby sie wziac? Moze z magla.... no coz, takie zrodla informacji to ja w kwestiach technicznych od razu ignoruje. Gdybym sie chcial dowiedziec z kim pani Maliniakowa i ile razy, to ewentualnie wtedy bym to zrodlo informacji rozwazyl.
Nie bylo takiej teori i nie znajdziesz z niej sladu,, chocbys sie zaguglala na smierc.

 

#19 2016-11-29 22:11:11

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

slabo widac googlowales,ale niewazne...byla taka teoria,i tak wlasnie dziala propaganda...
dezinformacje,klamstwa,mataczenie i manipulowanie informacjami,slowem oglupianie ludu od poczatku do konca...
niektorzy sa podatni na manipulacje,niektorzy nie...
ja naleze do tych drugich i staram sie trzezwo oceniac...
dlatego kopiowalam wszystkie informacje z prasy,niestety zaluje ze nie zapisalam na dysku...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#20 2016-11-29 23:23:45

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

skoro ja slabo guglowalem, to prosze, wykaz sie i pogugluj lepiej.... Przeciez neta ciagle masz?

Wlasnie to, ze sie cos pisze wyssane z palca to jest dezinformacja. Zeby to bylo propaganda, to jeszcze musialoby miec jakis sens i cel. I pozwolisz ze uwage o trzezwosci pomine wyrozumialem milczeniem. Bo akurat w tym przypadku pewnosci nie mam, to sie nie wypowiadam....

 

#21 2016-12-08 20:46:30

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

Margu,chyba uparles sie zeby tego nie znalezc?

tu masz iles tam linkow do przejrzenia...
https://www.google.de/webhp?sourceid=ch … piloci.com

zeby siac propagande jak zauwazyles,trzeba miec jakis cel...
cel jest tu oczywisty jak dla mnie,dla ciebie nie?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#22 2016-12-09 11:44:30

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

no to zobaczmy... pierwszy artykul na liscie: https://www.google.de/url?sa=t&rct=j&q= … rMzGqUu3lQ

publikacja z kwietnia 2015 kiepsko pasuje do tezy, ze "pierwsza wersja oznajmiala ze piloci byli nachlani.". Jakbys przeczytala ten artykul to bys sie dowiedziala, ze badania toksykologiczne wykonane rutynowo po katastrofie wykluczyly mozliwosc spozywania alkoholu przez pilotow - tam jest to wyraznie napisane. Te same badania wykazaly alkohol we krwi ciala, ktore pozniej okazalo sie Blasikiem.
W tymze artykule jest tez jasno napisane, ze jedyne poszlaki w kwestii spozywanego w kokpicie alkoholu to odczytane slowa o piciu piwa. Te odczyty pojawily sie rowniez w kilka lat po katastrofie (nie pamietam dokladnie kiedy, ale w zaden sposob nie pasuja one do "pierwszej wersji"). A ze rosjanie robia z tego uzytek dla swojej propogandy to akurat nic dziwnego.

Z pozostalych ZADEN nie dotyczy pilotuw Tu-154 (co najwyzej pijanego Blasika) albo w ogole nie dotyczy katastrofy smolenskiej.

Jeszcze raz napisze - nigdy nie bylo tezy o "pijanych pilotach" wiec to co napisalas po prostu nie jest prawda. I nie wygrzebiesz z google zadnych informacji na ten temat, bo takich nie bylo.
Kropka.

Ostatnio edytowany przez marg63 (2016-12-09 11:49:35)

 

#23 2016-12-09 16:47:36

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

i to sie wlasnie nazywa propaganda Margu...
nie trzeba czytac,ino rzucic okiem na naglowki...wystarczy zeby niektorych przekonac o tym,ze to piloci byli winni...

zreszta,ostatnio slyszalam ze na zlocie wrozek w PL stwierdzono ze to nie byl wybuch,ino tak wygladalo!


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#24 2016-12-09 16:48:22

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: Katastrofy lotnicze


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#25 2016-12-09 16:52:37

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: Katastrofy lotnicze

Bardzo możliwe,że tak to się odbyło:

http://www.bliskopolski.pl/katastrofa-s … /klamstwa/


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#26 2016-12-09 17:12:28

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

i od samego poczatku nad wszystkim powiewala smolenska mgla..cale tumany wrecz!


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#27 2016-12-09 19:57:32

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

Zaslepionych ludzi sie nie przekona, nawet wytykajac im bezsprzecznie ze sa w calkowitym bledzie (vide "pierwsza wersja oznajmiala ze piloci byli nachlani" - na te bzdure odpisalem 3 posty wyzej). Oczywiscie zero konkretnych uwag, tylko jakies bzdety o propagandzie.

Meli - o tym alasnie artykule pisalem 2 posty wyzej od Ciebie.

 

#28 2016-12-09 19:57:54

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

Oczywiscie pilot z 30 letnim doswiadczeniem tez jest w zmowie, albo sie nie zna - prawda? Mozna czytac ekspertow od parowek i puszek z piwem. Mozna tez czytac opinie prawdziwych pilotow.

http://kuprawdzie.pl/prawda-o-katastrofie-smolenskiej/

 

#29 2016-12-10 09:05:51

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

Margu...widze ze ten pilot powiedzial co wiedzial,znaczy sie tez o tym mowilam...
czy ty uwazasz ,ze to byla jednak wina pilotow,i byly rzad nie ma z tym nic wspolnego?
uwazasz ,ze podano nam prawidlowe informacjew sprawie tego wypadku?
uwazasz ze jestem zaslepiona?
jesli tak uwazasz to....nie chce mi sie ciebie przekonywac...ani ciebie,ani nikogo innego...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#30 2016-12-10 15:31:09

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

uwazam, ze wypadek byl wynikiem nieszczesliwego splotu wypadkow i licznych zaniedban. Co do sledztwa - niewatpliwie, mozna sie tam do wielu spraw przyczepic (co Maciarewicz skwapliwie robi, szukajac jakiegos punktu zaczepienia), ale nie zmienia to przyczyn katastrofy. Chcialbym widziec ekipe PiS podczas takiej sytuacji. Niezaleznie kto bylby u wladzy bylaby sytuacja nazywana powszechnie "pozar w burdelu". Tak mamy urzadzone panstwo polskie juz od wiekow, na zasadzie "jakos to bedzie". I na ogol bywa. Tylko czasem nie.

Co do Ciebie - owszem, jestes zaslepiona. Nie zwracasz uwagi na zadne rzeczowe argumenty. Co do Twojego przekonywania mnie to wybacz, ale to niemozliwe. Nie dysponujesz bowiem zadnymi konkretnymi argumentami oprocz pomowien. nieuzasadnionych domyslow i juz zupelnych bzdur.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ztquake3.pun.pl www.tgk.pun.pl www.hssnysa.pun.pl www.turniejefifa08best.pun.pl www.trancezone.pun.pl