wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

Ogłoszenie


#1381 2017-06-01 17:02:18

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

Meli napisał:

Nagranie wprawdzie sprzed 2 miesięcy,ale warto obejrzeć:

Nie wiem co tu jest ciekawego. Moze tylko to, ze wg Maxa Kolonko tylko za komunizmu glosowalo sie wg zasady: "kto jest za? kto jest oprzeciw? kto sie wstrzymal?". Przepraszam, ale jak uslyszalem te bzdure to juz dalej nie ogladalem za bardzo.... Moze w amerykanskim senacie sie inaczej glosuje? Ja tam nie wiem, moze niech ci, co mieli domy w USA sie wypowiedza....

Swoja droga to Waszczykowski sciemnial z "ekspertyzami". Na oficjalne pytanie parlamentarzystow w tej sprawie oficjalna odpowiedz z MSZ byla, ze zadnych ekspertyz nie zamawiano i zadnymi nie dysponuja. Walkowanie tego tematu wydaje mi sie bez sensu i bezprzedmiotowe.

 

#1383 2017-06-01 20:14:19

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Polsatnews-gratuluję


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1384 2017-06-01 20:33:07

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

wyglada na to,ze wszystko co zle to PIS,a co dobre to PO...wedlug ciebie Marg...nieprawdaz?

dlaczego nigdy nie napisales slowa krytyki pod adresem PO?
sami swieci tam siedza,czy ty tez do nich nalezysz,wiec nie wypada....?
nie przekonasz mnie do twoich pogladow...a to z tysiaca powodow,ktore juz dawno temu podalam...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1385 2017-06-01 20:41:21

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

Gabiffm napisał:

wyglada na to,ze wszystko co zle to PIS,a co dobre to PO...wedlug ciebie Marg...nieprawdaz?

dlaczego nigdy nie napisales slowa krytyki pod adresem PO?
sami swieci tam siedza,czy ty tez do nich nalezysz,wiec nie wypada....?
nie przekonasz mnie do twoich pogladow...a to z tysiaca powodow,ktore juz dawno temu podalam...

Gabi, wskaz mi z laski swojej, gdzie ja pisalem dobrze o PO. Bardzo Cie prosze....

 

#1386 2017-06-01 20:42:50

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

 

ty wogole o PO nie pisujesz...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1388 2017-06-01 20:54:45

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

Gabi, na sugestie ze ja gdziekolwiek naleze, odpowiadam Ci tym filmikiem. Zastosuj, na pewno pomoze:

 

#1389 2017-06-01 22:05:04

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

krotko i tresciwie odpowiedziales...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1390 2017-06-05 23:41:01

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

Meli napisał:

Dla lepszego zrozumienia problemu dla "zagranicznych" Polaków:



Polecam też obejrzeć w całości nagranie pt.Nocna zmiana.
Cwaniacy podzielili się władzą,bo na tym polega tzw.demokracja-to taki porządek społeczny,gdzie grupa bandziorów w garniturach,administruje miliony idiotów.

Apropos zachwalanego filmu "Nocna zmiana" to tu jest ciekawy artykul na temat jego prawdziwosci.

https://wiadomosci.wp.pl/nocna-zmiana-j … 552908417a

Co ciekawe sam JK podwaza tezy wysuniete w tym filmie. Kurski jak widac manipulacje ma we krwi.... chociaz nie jestem 100% pewny co mu plynie z zylach, sadzac z caloksztaltu jego postepkow to mocz pawiana.

 

#1391 2017-06-06 09:54:45

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Od kiedy to JK jest dla Ciebie autorytetem?Dla mnie nie jest,tym bardziej po tym oświadczeniu.
Szkoda mi Polaków,od zawsze są okłamywani i manipulowani.


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1392 2017-06-06 10:46:37

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1393 2017-06-06 12:18:58

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

Meli napisał:

Od kiedy to JK jest dla Ciebie autorytetem?Dla mnie nie jest,tym bardziej po tym oświadczeniu.
Szkoda mi Polaków,od zawsze są okłamywani i manipulowani.

nie jest autorytetem. Co nie znaczy, ze wszystko co mowi jest bezwartosciowe. A akurat tak sie sklada, ze co do rzadu Olszewskiego mam podobna do jego opinie, ktora juz tutaj przedstawilem: nie mial szans - musial upasc.

 

#1394 2017-06-06 22:30:28

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

To są fakty. Zmieniliśmy decyzje poprzedniego rządu PO-PSL o zgodzie na przyjmowanie tysięcy muzułmańskich uchodźców, czyli emigrantów. Ci ludzie w ciągu krótkiego czasu mogliby stanowić zaplecze dla terrorystów. W Polsce tego zaplecza nie ma i póki rządzi PiS, nie będzie – powiedział.

http://www.tvp.info/32560334/w-polsce-z … nie-bedzie

i mam nadzieje ze to nie beda tylko puste slowa..


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1395 2017-06-07 19:13:23

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

PZU i Polski Fundusz Rozwoju sfinalizowały w środę zapowiadany od dawna zakup 32,8 proc. akcji Banku Pekao SA za łączną kwotę 10,6 mld zł – poinformowało w komunikacie PZU. Cena nabycia jednej akcji wynosi 123 zł.
Jak zaznaczyło PZU w komunikacie, „to jedna z największych transakcji w sektorze bankowym w Europie w ostatnich latach”. „Dzięki tej strategicznej inwestycji, PZU staje się największą grupą finansową w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej” – czytamy.

W komunikacie podkreślono, że transakcja wpisuje się ponadto w program Polskiego Funduszu Rozwoju realizacji inwestycji ważnych z perspektywy polskiej gospodarki, zapewniając atrakcyjną s.t.o.p.ę zwrotu w długim horyzoncie czasowym.

http://www.tvp.info/32704747/pekao-sa-z … -unicredit

Ostatnio edytowany przez Gabiffm (2017-06-07 19:13:58)


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1396 2017-06-08 00:43:39

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

tak, tak.... nie spotkasz sie z zadnym muzulmaninem, ale za to mozesz sie spotkac z sedzia Morawskim.

http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42 … 46341.html

 

#1397 2017-06-09 21:30:58

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

http://www.tvp.info/32748594/nie-da-sie … rzyjaciele

Nie da się ukryć” publikuje kolejne taśmy z restauracji „Sowa i Przyjaciele”

Ks. Sowa, Petru, Graś, Janicki... Kolejne taśmy prawdy ujrzały światło dzienne

http://www.tvp.info/32738671/

niee..to nie z kabaretu...to rzady PO ...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1398 2017-06-10 08:57:00

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

To kolejny odcinek taśm, które pokazują stan państwa za rządów PO-PSL. Te rozmowy pokazują, że najważniejsze decyzje w państwie zapadały w knajpach, przy winie. To jest obraz jakby republiki bananowej – w taki sposób Jadwiga Wiśniewska (PiS) komentowała w „Gościu Wiadomości” TVP, ujawnione przez TVP Info niepublikowane wcześniej nagrania z restauracji „Sowa i Przyjaciele”.

Rozmowy dotyczą spraw kadrowych, w tym obsady stanowisk w spółkach Skarbu Państwa, interesów, a także polityki w stosunku do mediów i Kościoła. Mowa jest także między innymi o powołaniu byłego ministra skarbu Aleksandra Grada do zarządu spółki Tauron Polska Energia.

http://www.tvp.info/32748576/najwazniej … -bananowej


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1399 2017-06-10 16:30:07

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

To nie koniec nagrań z restauracji „Sowa i Przyjaciele”, do których dotarli dziennikarze TVP Info. Kolejną część materiałów, w których zarejestrowano rozmowy ks. Kazimierza Sowy, gen. Mariana Janickiego, ministra skarbu Włodzimierza Karpińskiego, Pawła Grasia, Jerzego Mazgaja i Rafała Baniaka opublikowano na antenie TVP Info.

http://www.tvp.info/32758769/to-nie-kon … rzyjaciele

nie bede kopiowala calych artykulow,mozna sobie poczytac pod podanym linkiem...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1400 2017-06-10 16:46:10

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

Warszawski sąd zgodził się na trzymiesięczny areszt dla b. prezesa Sądu Apelacyjnego w Krakowie. Sędzia Krzysztof S. jest podejrzany m.in. o udział w zorganizowanej grupie przestępczej i przyjęcie korzyści majątkowej w wysokości co najmniej 376 tys. zł.

http://www.tvp.info/32760046/sedzia-do- … y-miesiace


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1401 2017-06-10 20:59:19

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

Dopytywany, czy wspierana przez Francję niemiecka polityka otwarcia na migrantów była błędem, Waszczykowski ocenił, że była to „suwerenna decyzja tych państw”. Zastrzegł jednocześnie, że „o ile migranci mogą bezpośrednio przedostać się do Francji z Afryki Północnej, o tyle, żeby dostać się do Niemiec, muszą nielegalnie przekroczyć kilka europejskich granic”. – Dlatego odpowiem zadając inne pytanie: czy niemieckie władze mają prawo narzucać innym państwom (zgodę na – red.) nielegalny tranzyt migrantów przez ich terytorium? – pytał.

Minister wyraził tez opinię, że w UE istnieje „coś na kształt rywalizacji o to, czyje problemy są ważniejsze”. – Chce się nam narzucić obowiązek solidarności europejskiej w kontekście kryzysu migracyjnego. Ale gdzie jest solidarność europejska w kwestii bezpieczeństwa energetycznego? Dlaczego próbuje się ograniczyć dostęp [polskich – red.] pracowników do wspólnego rynku? Dlaczego obarcza się Polskę fałszywym zarzutem o dumping społeczny, podczas gdy nasi pracownicy są po prostu bardziej konkurencyjni i wydajni niż inni? – zapytał ponownie.
http://www.tvp.info/32761488/obawy-prze … zje-w-nato


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1402 2017-06-11 09:13:26

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

Mimo apeli rodzin smoleńskich o zaprzestanie protestów podczas obchodów miesięcznic katastrofy, doszło do próby blokady przemarszu. Policja pojedynczo podnosiła blokujących – grupę Obywateli RP – z ulicy, w okolicach kościoła św. Anny i przenosiła poza kordon. Będą wnioski o ukaranie tych osób – zapowiada Komenda Stołeczna Policji. Wśród zatrzymanych jest legenda opozycji z czasów PRL Władysław Frasyniuk.

http://www.tvp.info/32759197/mimo-apelu … trzymanych

Frasyniuk nie zalapal jeszcze ze Bolek juz dawno jest skonczony...?
a moze Bolek placi mu gruba kase za te demo przeciw...?
Bolek ma na pienku od dawnych czasow z Kaczynskimi...wiec robi co moze,zeby tylko sie odgryzc,chocby wlasnie za...Bolka,myslac,ze tymi protestami poleci na fali i jako zbawca narodu stanie zas na piedestale?



swoja droga te miesiecznice moglyby w koncu umrzec smiercia naturalna...co za duzo to niezdrowo...
a z drugiej strony rozne Kody i takie tam nie mieliby okazji na zaistnienie w zyciu publicznym...

ciekawe,czy w PL odbywa sie Parada geji i lesb?
i czy wtedy tez sa antydemo?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1403 2017-06-12 13:59:37

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1404 2017-06-12 16:49:32

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Tu też trochę o Polsce,więc wklejam w tym temacie:


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1405 2017-06-12 19:13:03

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

Byłem na sali plenarnej, kiedy Donald Tusk poparł procedurę Komisji Europejskiej prowadzącą do sankcji przeciw Polsce. Powiedziałem sobie w myślach: „co za szmata” – mówił w rozmowie z tygodnikiem „wSieci” Jacek Saryusz-Wolski, były europoseł Platformy Obywatelskiej.

– Tezy o zagrożeniu demokracji w Polsce podrzuca totalna opozycja, a autoryzuje Donald Tusk, sterujący nieformalnie opozycją, szykujący z naruszeniem wszelkich norm swój powrót do krajowej polityki. Poparł procedurę przeciw Polsce z trybuny Parlamentu Europejskiego. To było szkodzenie swojej ojczyźnie. Dla mnie to granica nie do przekroczenia, moje non possumus – stwierdził w rozmowie z tygodnikiem polityk.Szedłem na druty”

Według Saryusza-Wolskiego Rada Europejska nie powinna wybierać przewodniczącego bez wsparcia kraju macierzystego. – Sam wspierałem elekcję Donalda Tuska na pierwszą kadencję. Ale po przekroczeniu tej granicy zgodziłem się na propozycję J. Kaczyńskiego. Szedłem na druty, choć wielu mówiło: „Nie rozumiemy” – powiedział europoseł.

Polityk stwierdził, że „stracił szacunek ludzi, na których zdaniu mniej mu zależy, a zyskał tych, na których zdaniu zależy mu bardziej”. – Saldo jest pozytywne, choć hejt bywa przykry. Poznałem też fałszywych przyjaciół – dodał Saryusz-Wolski.
„PO zaczęła szkodzić Polsce” Europoseł podsumował również swoją aktywność jako członka Platformy Obywatelskiej w ostatnich latach. – Kiedy skończyła się Platforma Płażyńskiego, Gilowskiej, Rokity, zawęziłem pole aktywności. Nie występowałem jako polityk PO w sprawach krajowych, ale jako człowiek pracujący na rzecz ważnych polskich spraw w europarlamencie (…), a kiedy PO już nie tylko pracowała dla Polski, lecz wręcz zaczęła jej szkodzić, zdecydowałem, że odejdę. Jeszcze zanim zgodziłem się kandydować (na przewodniczącego Rady Europejskiej – dop. red.) – dodał polityk.Według Saryusza-Wolskiego Platforma Obywatelska nie ma trwałego poglądu na politykę zagraniczną i „reaguje oportunistycznie na zastane sytuacje i ulega presji”. Jako przykład podał zamieszanie w kwestii przyjmowania uchodźców.

– PiS lepiej realizuje kwestie związane z bezpieczeństwem energetycznym, Nord Streamem 2, Gazpromem. Pielęgnuje Wyszehrad. Nie zapomina o Weimarze. Jest stanowczy wobec Rosji. Przełomem jest sprowadzenie wojsk NATO do Polski i przesunięcie naszych zasobów militarnych na wschód. Także zwiększenie nakładów na obronność. Mówiłem jeszcze za Siemoniaka, że trzeba podwoić udział wydatków wojskowych w PKB. Siemoniak mnie wyśmiał, a Antoni Macierewicz to robi – stwierdził europoseł.

http://www.tvp.info/32777960/jacek-sary … -za-szmata

Ostatnio edytowany przez Gabiffm (2017-06-12 19:13:47)


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1406 2017-06-12 20:13:31

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Przecież to widzi ślepy z laską,że dążą do destabilizacji Polski i tym samym sprowadzenia nadzoru komisarycznego UE.Wtedy-żegnaj Polsko

PiS nadal nic nie robi,poza podsycaniem emocji


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1407 2017-06-12 20:40:29

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

a Donek se siedzi w luksusach i dyryguje pionkami w kraju...
on juz dawno sprzedal PL..i przeniosl sie do Targowicy...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1408 2017-06-13 01:00:17

Woland

aktywny

Zarejestrowany: 2014-12-04
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Zawsze bolalo mnie kiedy docieraly do mnie protesty jakoby Polacy ,ktorzy mieszkaja za granica nie mieli prawa do glosowania.
Czytam te kocopaly tutaj i juz wiem ,ze to prawda.Obywatele od lat mieszkajacy w obcym kraju nie maja moralnego ani zadnego innego prawa wplywac na losy starej Ojczyzny.

Offline

 

#1409 2017-06-13 08:16:28

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

mnie nie bolalo...ale przyznaje ze w ciagu tylu lat,ile tu mieszkam glosowalam jeden,jedyny raz...

moze juz mniej boli?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1410 2017-06-13 09:25:36

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

"Obywatele od lat mieszkajacy w obcym kraju nie maja moralnego ani zadnego innego prawa wplywac na losy starej Ojczyzny."-napisał Woland.

Ale Polacy mieszkający poza granicami,mają moralny obowiązek (wręcz nakaz) ścinania się z polską służbą zdrowia,która olewa ich starych rodziców?Dokładanie do ich egzystencji,to też normalka?A GDZIE w takich wypadkach jest Państwo i opieka społeczna?Stary człowiek i pazerny kler?Próbowałeś w Polsce załatwić katolicki pochówek?To tylko 3 pytania.

I my nie mamy prawa się wtrącać?Ale Polska z rozkoszą nas doi.


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ztquake3.pun.pl www.turniejefifa08best.pun.pl www.cs-knajpa.pun.pl www.tgk.pun.pl www.hssnysa.pun.pl