wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


#1 2014-08-02 14:49:38

Happy

Gość

Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

Jak się ubrać latem aby nie wzbudzić zazdrości ?

Jakiś czas przyjechali do mnie znajomi (po 30tce).Oboje są ułożonymi ludźmi , małżeństwem od wielu lat,
świetnie się dogadują , mają 5 letnie dziecko.
Umówiliśmy się na zakupy, zaczęło się przygotowywanie, każdy poszedł do pokoju, aby zmienić odzienie.
Gdy wróciłam zastałam taki widok ... ona siedziała i płakała, on był wściekły i zły.

A podzielił ich taki mały szczegół w jej ubiorze jak na zdjęciu poniżej

On stwierdził "Nie będziesz gołej pupy pokazywała , obcym mężczyznom"
Ona " Mam spódniczkę , nie same majtki. Poza tym taka jest moda i jest gorąco."

http://img06.olx.pl/images_tablicapl/80330891_2_644x461_stringi-damskie-dodaj-zdjecia.jpg


No cóż zabrałam małego i wyszłam na spacer.
Na zakupy tego dnia nie wyszliśmy...

Panowie może wy wyjaśnicie, co się tak naprawdę stało w sytuacji opisanej przeze mnie ?
Jakiego ubioru partnerki nie zaakceptowalibyście ?
Pamiętajcie jest lato i z nieba leje się żar niemiłosierny!

W tej dyskusji panowie mają pierwszeństwo !

 

#2 2014-08-02 22:58:00

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

Ja byłem zdegustowany moją EX, bo nie potrafiła się nigdy ubrać, była atrakcyjną zgrabną kobietą, ale zawsze ubierała się w sposób niepasujący. Tak pozostało do dzisiaj.
Kiedy była młoda i wysportowana bez orangehaut zachęcałem ją do chodzenia w mini-ona ubierała kiecki midi,
Kiedy miała jędrny zrgabny biust zachęcałem do nie ubierania biustonosza - oczywiście ubierała
Kiedy przytyła i pojawiła się organgehaut zaczęła ubierać krótkie kiecki, teraz kiedy biust opadł zaczęła chodzić bez biustonosza.
Te naprawdę ładne majteczki napewno by mi nie przeszkadzało , gdyby pupa była zgrabna , jędrna i dobrze w niej wyglądała  

Offline

 

#3 2014-08-02 23:12:30

 Nemo

aktywny

Skąd: Naprzeciwko.
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   17 

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

Kurti,jednak gusta sa różne.   


Offline

 

#4 2014-08-02 23:19:47

Happy

Gość

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

Nemo napisał:

Kurti,jednak gusta sa różne.   

OK. Ale pozwolił byś żonie założyć stringi czy nie ?
Bo ja siedziałam jak trusia i nie wiedziałam jak zareagować.

 

#5 2014-08-02 23:23:56

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

Nemo,
to nie jest kwestia gustu.
Pasujące do osoby i do sytuacji ubranie nie ma nic wspólnego z gustem.

Offline

 

#6 2014-08-02 23:26:47

roStropek

Zbanowany

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

Stringi dla zony, jesli sama chce, oczywiscie.
Chociaz nie wierze ze to jest wygodne.



A czy Wy Panie pozwolilybyscie  mezowi chodzic w stringach??

 

#7 2014-08-02 23:39:03

 Sara

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-23
Punktów :   18 

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

roStropek napisał:

Stringi dla zony, jesli sama chce, oczywiscie.
Chociaz nie wierze ze to jest wygodne.



A czy Wy Panie pozwolilybyscie  mezowi chodzic w stringach??

.... ...mój mąż ma stringi, prezent ode mnie...i wścieka się jak ma ich założyć...niech się wścieka...mi sprezentował strój majteczki(?) jak po wyżej i do tego taki że stanik...ale opcją za bardzo wylewna

Offline

 

#8 2014-08-02 23:39:14

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

osobiscie znam pare,gdzie oboje chodza w stringach...
uwazam ze kazdy powinien ubierac sie w to,w czym sie dobrze czuje...w zyciu nie przyszloby mi do glowy,zeby ktos mi nakazywal w co mam sie ubierac...tak jak ja nie zadalabym zeby ktos sie pod moje dyktando ubieral...to jest chyba taka sfera,gdzie kazdy moze sobie sam decydowac w czym chce chodzic...robienie awantury z tak blahegopowodu,i do tego bedac u obcej osoby uwazam za karygodne...i smieszne


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#9 2014-08-02 23:41:22

 Sara

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-23
Punktów :   18 

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

ostbahn kurti napisał:

Nemo,
to nie jest kwestia gustu.
Pasujące do osoby i do sytuacji ubranie nie ma nic wspólnego z gustem.

...i bardzo ładnie to opisałeś...
Ubieramy się do figury, nie koniecznie wieku...
Bo czasami 25-latki wyglądają tragiczniej jak 50-ki... 
Sama to widziałam!!!    

Offline

 

#10 2014-08-02 23:44:46

 Sara

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-23
Punktów :   18 

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

Gabiffm napisał:

osobiscie znam pare,gdzie oboje chodza w stringach...
uwazam ze kazdy powinien ubierac sie w to,w czym sie dobrze czuje...w zyciu nie przyszloby mi do glowy,zeby ktos mi nakazywal w co mam sie ubierac...tak jak ja nie zadalabym zeby ktos sie pod moje dyktando ubieral...to jest chyba taka sfera,gdzie kazdy moze sobie sam decydowac w czym chce chodzic...robienie awantury z tak blahegopowodu,i do tego bedac u obcej osoby uwazam za karygodne...i smieszne

...mój mąż , również ma takie podejście...hmmm...ale ja chciałabym, żeby mi doradził, ocenił...jeszcze w sklepie...
Nie wydawałabym nie potrzebnych grosików... 

Offline

 

#11 2014-08-02 23:51:18

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

Sara nie wiem, czy dobrze sformułowałem to zdanie, bo to kwestia w jaki sposób będziemy rozumieć pojęcie: GUST.
Ale twój wpis ładnie to określa 

Offline

 

#12 2014-08-02 23:51:45

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

Sara,co innego-doradzil.a co innego-nakazywal,czy tez zakazywal...
tez lubie zeby mi doradzano,czy dobrze w tej sukience wygladam,czy tez moze nie...
ale gdyby mi ktokolwiek zabronil zalozyc jakiegos ciuszka,zeby to byly nawet stare,ulubione i podarte jeansy to....wlasnie bym je zalozyla...i tyla...

 


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#13 2014-08-02 23:53:38

roStropek

Zbanowany

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

Drogie Panie,nie meczcie swoich mezow  zakupami! To dla nich  katorga,mordega .

Czy chcialy byscie by  maz Was zabral na zakupy do sklepu  budowlanego i prosil o porade w wyborze np. wiertarki ?


Wiem ,sa tez tacy panowie ktorzy lubia zakupy razem ze swoimi zonami..jednak to sa wyjatki.

 

#14 2014-08-02 23:56:41

Happy

Gość

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

Sprecyzuję :
Awantury nie było , to są bardzo kulturalni ludzie , nie kłocą się.
Natomiast jakich argumentów na NIE on użył, tego nie słyszałam , musiały być dosyć mocne skoro ona płakała.
Dla niego niewyobrażalne było, aby goła pupa była na wierzchu nawet przykryta spódnicą ,
za którą oglądaliby się inni mężczyźni. Wzbudziło to w nim niesmak i oczywiście zazdrość...

Ona potem zastanawiała się czy jednak nie powinna zapytać o zdanie męża w kwestii kontrowersyjnego ubioru (stringi).

 

#15 2014-08-03 00:01:09

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

Rostropek,kiedy ja latalam po centrum za szmatkami,moj eks szedl do Media Markt...spotykalismy sie przy wyjsciu...czasem tez mi doradzil w wyborze ciuszka,chociaz raczej to on pytal mnie o rade w wyborze ciuszka...ja z kolei pytalam o technike...itp...

Happy,mimo wszystko,takie zachowanie sie w "gosciach"...?
chyba takich gosci bym sobie jednak u siebie nie zyczyla...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#16 2014-08-03 00:07:31

 Sara

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-23
Punktów :   18 

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

Gabiffm napisał:

Sara,co innego-doradzil.a co innego-nakazywal,czy tez zakazywal...
tez lubie zeby mi doradzano,czy dobrze w tej sukience wygladam,czy tez moze nie...
ale gdyby mi ktokolwiek zabronil zalozyc jakiegos ciuszka,zeby to byly nawet stare,ulubione i podarte jeansy to....wlasnie bym je zalozyla...i tyla...

 

...Gabi, nie znam w praktyce pojęcia "nakazuję"...czegoś takiego nie doświadczyłam...nie umiem odpowiedzieć na Twój post... 

Offline

 

#17 2014-08-03 00:11:11

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

roStropek napisał:

Drogie Panie,nie meczcie swoich mezow  zakupami! To dla nich  katorga,mordega .

Czy chcialy byscie by  maz Was zabral na zakupy do sklepu  budowlanego i prosil o porade w wyborze np. wiertarki ?


Wiem ,sa tez tacy panowie ktorzy lubia zakupy razem ze swoimi zonami..jednak to sa wyjatki.

Poważny błąd kolego!

masz źle i drogo ubraną kobietę
Jak już wydaje te pieniądze, to niech to robi w ten sposób, byście oboje mieli przyjemność z tego.
No chyba nie chcesz mieć kosmołucha obok siebie?

Offline

 

#18 2014-08-03 00:15:46

Happy

Gość

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

Gabiffm napisał:

Happy,mimo wszystko,takie zachowanie sie w "gosciach"...?
chyba takich gosci bym sobie jednak u siebie nie zyczyla...

Gabi jestem dość wyrozumiała dla swoich gości...samo życie, a ono zaskakuje każdego.
Przecież nikt nie robi nic celowo i świadomie , czasami nasza reakcja samych nas zaskakuje.
W tym roku też jeszcze przyjeżdżają do mnie 2 rodziny z dziećmi i może być róznie.
Jednak to jest wliczone w "koszt" gościnności. 

 

#19 2014-08-03 00:17:26

 Sara

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-23
Punktów :   18 

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

roStropek napisał:

Drogie Panie,nie meczcie swoich mezow  zakupami! To dla nich  katorga,mordega .
Czy chcialy byscie by  maz Was zabral na zakupy do sklepu  budowlanego i prosil o porade w wyborze np. wiertarki ?


Wiem ,sa tez tacy panowie ktorzy lubia zakupy razem ze swoimi zonami..jednak to sa wyjatki.

Drogi Marku - RoStropny...i tut Cie zaskoczę i mam już chyba w Twoich oczkach inne spojżenie..
Otóż , uwielbiam szwędać się po marketach budowlanych...budownictwo, jako częściowo mój wyuczony zawód...to jeszcze jeden i drugi , moje hobbi...
U mnie w domu za 25 lat , tylko raz mąż próbował coś odnowić..  ...to ja z zachwytem gipsuję , maluję i takie tam różne głupoty...uwielbiam zapach farby, tapet , remontu i kreatywności z tym związanej...
   ... ...chyba jestem mało kobieca  ..
Ale co do mody ubraniowej preferuję Koko Shanel...na wyjście..i dobrej jakości, wygodne ubranie na co dzień...no i ubiór w subtelne perfumy...uwielbiam zapach...

Offline

 

#20 2014-08-03 00:19:39

Happy

Gość

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

ostbahn kurti napisał:

Kiedy była młoda i wysportowana bez orangehaut zachęcałem ją do chodzenia w mini-ona ubierała kiecki midi,
Kiedy miała jędrny zrgabny biust zachęcałem do nie ubierania biustonosza - oczywiście ubierała

/quote]
Wiesz co ? Tu sie nie do końca z tobą zgodzę.
Ja też zawsze ubierałam i ubieram stanik , jakoś nie potrafię bez. Wydaje mi się, że piersi mają ładniejszy kształt.
I nie ważne jak jest upalnie.

 

#21 2014-08-03 00:20:44

 Sara

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-23
Punktów :   18 

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

Happy napisał:

Sprecyzuję :
Awantury nie było , to są bardzo kulturalni ludzie , nie kłocą się.
Natomiast jakich argumentów na NIE on użył, tego nie słyszałam , musiały być dosyć mocne skoro ona płakała.
Dla niego niewyobrażalne było, aby goła pupa była na wierzchu nawet przykryta spódnicą ,
za którą oglądaliby się inni mężczyźni. Wzbudziło to w nim niesmak i oczywiście zazdrość...

Ona potem zastanawiała się czy jednak nie powinna zapytać o zdanie męża w kwestii kontrowersyjnego ubioru (stringi).

...myślę, że każdego zdrowego mężczyznę rajcuję, jak na jego kobietę inni mężczyźni paczą z pożądaniem...ale w czasie, jak ta kobieta, oprócz swojego mężczyzny nikogo nie widzi...  ...ale to takie subiektywne zdanie...

Offline

 

#22 2014-08-03 00:23:16

roStropek

Zbanowany

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

ostbahn kurti napisał:

roStropek napisał:

Drogie Panie,nie meczcie swoich mezow  zakupami! To dla nich  katorga,mordega .

Czy chcialy byscie by  maz Was zabral na zakupy do sklepu  budowlanego i prosil o porade w wyborze np. wiertarki ?


Wiem ,sa tez tacy panowie ktorzy lubia zakupy razem ze swoimi zonami..jednak to sa wyjatki.

Poważny błąd kolego!

masz źle i drogo ubraną kobietę
Jak już wydaje te pieniądze, to niech to robi w ten sposób, byście oboje mieli przyjemność z tego.
No chyba nie chcesz mieć kosmołucha obok siebie?

Ma bardzo dobrze ubrana kobiete, ponad to nie meczy mnie ona wodzac jak na postronku pomiedzy polkami z tonami ciuchow.
Jak mowilem, nie lubie tego i wiem ze jestem w wiekszosci A moze mi sie wydaje ze w wiekszosci? Swiat tak juz staje na glowie, faceci w stringach, nie potrafiacy wbic gwozdzia w sciane, bo i takich jest coraz wiecej.

Jedno co mnie cieszy, zona uwaza nie za prawdziwego mezczyzne

 

#23 2014-08-03 00:23:22

Happy

Gość

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

Sara napisał:

...myślę, że każdego zdrowego mężczyznę rajcuję, jak na jego kobietę inni mężczyźni paczą z pożądaniem...ale w czasie, jak ta kobieta, oprócz swojego mężczyzny nikogo nie widzi...  ...ale to takie subiektywne zdanie...

Właśnie dlatego w pierwszej kolejności dałam zielone światło panom aby się wypowiedzieli .

 

#24 2014-08-03 00:23:59

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

hmmm...Happy,uwazam ze dobre wychowanie obowiazuje wszystkich gosci...
ja niedawno tez mialam gosci,bylo fajno i wesolo...nie wyobrazam sobie,zeby z powodu glupich majtek robic wymowki wlasnej polowce,i to w tak dotkliwy sposob zeby plakala...hmmm
zreszta nigdy taka sytuacja sie u mnie w domu nie przydarzyla,chociaz tez miewam  gosci...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#25 2014-08-03 00:32:50

Happy

Gość

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

Gabiffm napisał:

hmmm...Happy,uwazam ze dobre wychowanie obowiazuje wszystkich gosci...
ja niedawno tez mialam gosci,bylo fajno i wesolo...nie wyobrazam sobie,zeby z powodu glupich majtek robic wymowki wlasnej polowce,i to w tak dotkliwy sposob zeby plakala...hmmm
zreszta nigdy taka sytuacja sie u mnie w domu nie przydarzyla,chociaz tez miewam  gosci...

To nie chodziło o majtki tylko o ZAZDROŚĆ i GOLIZNĘ ŻONY.

Moze jednak kobiety zastanowić co ubrać i zakryć to i tamto, aby nie wzbudzać u męża zazdrości ?
Sama nie wiem...

 

#26 2014-08-03 00:35:29

roStropek

Zbanowany

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

To jakas dziwna sytuacja. Wychodzi na to ze ona nigdy wczesniej nie nosila stringow?Lub nosila i maz nic o tym nie wiedzial?

 

#27 2014-08-03 00:37:42

Happy

Gość

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

roStropek napisał:

To jakas dziwna sytuacja. Wychodzi na to ze ona nigdy wczesniej nie nosila stringow?Lub nosila i maz nic o tym nie wiedzial?

Nie , nigdy nie nosiła. Pierwszy raz chciała spróbować ...i tu całe nieszczęście.
Wzięła go z zaskoczenia.

 

#28 2014-08-03 00:39:39

roStropek

Zbanowany

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

W takim razie troszke go to usprawiedliwia. Zaskoczenie bylo zbyt wielkie 
 
Mysle ze sie potem dogadali, wyjasnili,on ja przeprosil i jest ok.

 

#29 2014-08-03 00:43:37

Happy

Gość

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

roStropek napisał:

W takim razie troszke go to usprawiedliwia. Zaskoczenie bylo zbyt wielkie 
 
Mysle ze sie potem dogadali, wyjasnili,on ja przeprosil i jest ok.

Zabrałam ich synka na huśtawki i ich zostawiłam.
Tak jak wspomniałam to jest bardzo kochające się małżeństwo.
Myślę że oboje się nawzajem przepraszali .

Na koniec synka do siebie tulili i mnie przeprosili .

 

#30 2014-08-03 00:51:15

roStropek

Zbanowany

Re: Jak się ubierać latem, aby nie wzbudzić zazdrości ?

Czyli, nic wielkiego sie nie stalo.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mrr.pun.pl www.nowytemat.pun.pl www.animalworld.pun.pl www.kingkhan-bebo.pun.pl www.fizykamedyczna.pun.pl