wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

Ogłoszenie


  • Index
  •  » Kultura
  •  » Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

#1 2014-05-06 00:17:30

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

Chciałbym, by ten wątek stał się platformą muzyczną dla muzyki mniej znanej, do której chcielibyście zachęcić innych
i nie chodzi mi tu o muzykę, którą można znaleźć w sieci.
Chciałbym, byśmy się w tym wątku ograniczyli do muzyki, którą możemy wysłuchać w naszym pobliżu, a cena biletu nie przekracza 50 euro ( wyjątek stanowią festiwale gdzie koncert jest wielogodzinny i występuje wielu wykonanwców )

Od dzisiaj w trasie po Niemczech i Polsce jest grupa CRIPPLED BLACK PHOENIX
CBP jest przez wielu uznawana jako nowe Pink Floyd, ja pierwszy raz tę grupę usłyszałem w zeszłym roku w Bonn i stałem się ich fanem.
Interesującym jest to, że grupa w 2011 roku nagrała w Poznaniu  podwójny live album.
tu utwór z tego koncertu:

http://www.youtube.com/watch?v=SOtmP_QUFI4

a tu trasa koncertowa

http://www.crippledblackphoenix.co.uk/tourinfo

z tego co poklikałem na wszystkie koncerty są jeszcze bilety

Jeśli ktoś się zdecyduje, niech podzieli się wrażeniami z innymi na wątku " Muzyka z autopsjii".
Na moją relacje będziecie musieli czekać do 17.05, a realcjonował będę koloński koncert grupy z 16.05

Offline

 

#2 2014-05-22 18:58:53

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

Dzisiaj chciałbym Was zachęcić do ruszenia tyłka w kierunku Lorelay
Nie zamierzam Was tam wysyłać na oglądanie widoków, które inspirowały malarzy i poetów.
Chciałbym Was zachęcić na kolejną ClassicRockNacht, która odbędzie się 14.06 w amfiteatrze na Lorelay na 555 km Renu.
W koncercie udział wezmą:

http://www.loreley-touristik.de/typo3te … 60c236.jpg

The Brew i
Juliana Sasa miałem przyjemność obejrzeć osobiście i mogę z czystym sumieniem polecić występ tych wykonawców

Koncert Joe Bonamassy, będzie moim dziewiątym koncertem z jego udziałem - facet jest perfekcyjnym profesjonalistą.
Widziałem i wysłuchem wielu gitarzystów w swoim życiu m.in. Claptona i Jeffa Becka, Waltera Trout, Warrena Haynes a
Dereka Truck'a,  Richie Blackmore, Steva Morse i Bóg jeden wie jeszcze kogo, ale Joe jest dla mnie THE BEST i on to wie ;=)) Kiedy miał 31 został koronowany w Royal Albert Hall na nowego Króla Bluesa

Pozostałych zobaczę na żywo poraz pierwszy, co nie znaczy że są to źli muzycy.
Cieszę się już na Joe Satriani, którego znam z płyt, tv i netu
Moją cichą nadzieją jest Jam sassion dwóch Joe,
Czy się spełni to nie wiem.
Trzy lata temu wymarzony Jam Jeff Beck / Joe Bonamassa mi się w Bonn nie spełnił

c.d.n.

Offline

 

#3 2014-05-24 01:24:40

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

Okay, więc by ruszyć tyłek trzeba wiedzieć na co się go rusza.
Dla mnie tegoroczna ClassicRockNacht będzię czwartą imprezą z tego cyklu, więc chciałbym wam przybliżyć strukturę tej imprezy i jej przypuszczalny czasowy przebieg

Imprezę rozpocznie
Krissy Matthews Band
http://www.youtube.com/watch?v=m17eY8hvELc
który zagra 20-25 minut

Po ca. 10 minutowym przebudowaniu sceny pojawi się na scenie

Julian Sas,
http://www.youtube.com/watch?v=f_B-5gaOdcg
który zagra 30-40 minutowy koncert

Po 15 minutach przebudowy sceny pojawi się na scenie

The Brew - interesująca grupa syn gra na perkusji, a ojciec na prośbę syna gra na basie

Tu  utwór z CRN z 2009 w Tanzbrunnen w Kolonii, gwiazdą był Joe B.

http://www.youtube.com/watch?v=NtIZBGXo7sg

Po ich koncercie przerwa potrwa ca 15-20 minut
i na scenie pojawi się były gitarzysta Whitesnake -Bernie Mardsen

http://www.youtube.com/watch?v=3J-zvuGy4KM

Po koncercie Berniego na scenie po ca. 25 minutowej przebudowie pojawi się Joe B - następnego dnia gra koncert w Anglii i zagra ca 80 minutowy koncert .

Tu utwór z tegorocznego koncertu w D-dorf, który miałem przyjemność wysłuchać w drugim rzędzie od sceny.

http://www.youtube.com/watch?v=C83gwbO_UhE

po kolejnej 20 minutowej przewie wystąpi Joe Satriani,
który gra następnego dnia w Utrecht, więc przeprowadzka techniki nie jest tak skomplikowana, jak w w przypadku ekipy Joe B,  wtedy  wysłuchamy ok. 100 minutowy koncert JOE S. co też nie jest złym rozwiązaniem , bo jego jeszcze nigdy na żywo nie słuchałem

http://www.youtube.com/watch?v=79VZR1iBEg0

c.d.n.

Offline

 

#4 2014-06-24 21:36:53

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

Dzisiaj zdecydowałem się na kolejne ruszenie tyłka i kupiłem sobie na Ebay-u bilety na piątkowy koncert BLACK SABBATH
w Essen.
Nie jest to co prawda koncert jaki lubię, ale albo zobaczę ich przynajmniej raz, albo nie zobaczę ich nigdy.
W piątek nie ma piłki kopanej, więc mogę sobie zrobić wypad do Essen i sprawdzić, czy nie jestem

http://www.youtube.com/watch?v=MSbfqCO8XBI


Z tego co widziałem w Ebay-u to można jeszcze nabyć bilety na koncerty w Essen i Stuttgarcie i to dużo taniej niż pierwotna cena, Ja zapłaciłem 50 euro za bilet , który kosztował 90

Offline

 

#5 2014-07-18 21:46:43

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

Dzisiaj kolega w pracy na naszej wewnętrznej platformie wymiany muzyki wrzucił nową płytę i stwierdził : Kurti to
musi być twoja "Kragenweiter!
Przesłuchałem płytę trzy razy w ciągu dniówki i pogrzebałem trochę w sieci, potem podumałem i zamówiłem 5 biletów na koncert w Kolonii.
Tym sposobem mam trzy lub cztery atrakcyjne prezenty urodzinowe - pierwszy podaruję już za trzy tygodnie:=))

Wam także chcę tę możliwość pokazać. Dzisiaj ich koncert kosztuje 20 euro, za dwa lata trzeba będzie położyć na stół minimum das Doppelte, by wejść na ich koncert

Meine Damen und Herren pozwalam sobie przedstawić:
THE TEMPERANCE MOVMENT - wschodząca gwiazda na muzycznym nieboskłonie:tak:

http://www.youtube.com/watch?v=AD74M0nM … keWhKcFenh

Tu są terminy na trasę koncertową:
Sun 23 Belgium, Leffinge, DE ZWERVER
Mon 24 Germany, Cologne, LUXOR
Tue 25 Germany, Berlin, LIDO
Wed 26 Switzerland, Zurich, KOMPLEX
Fri 28 Austria, Vienna, CHELSEA
Sat 29 Germany, Munich, BACKSTAGE

A tu symptomatyczna recenzja dotycząca ich płyty:

"Dieses Album ist eine Frechheit! Wie können 4 Briten und ein Australier auf ihrem Debütalbum schon so klingen, als wären sie ganz alte Hasen im Rockbusiness?"

Offline

 

#6 2014-07-21 22:41:58

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

przesluchalam kilka utworow,dobrze sie nawet slucha...kto wie...moze i beda slawni?
mam nadzieje ze zgasna po kilku plytach...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#7 2014-07-21 22:42:41

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

ze nie zgasna po kilku plytach -oczywiscie


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#8 2014-07-21 22:47:53

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))



na przyklad to mi sie rzucilo o uszy...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#9 2014-07-26 21:52:55

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

Nowy wątek w tym wątku powinnien brzmieć "Gabi rusz pupę"  
09.11.14 w klubie Gibson oczekuje Cię nielada gratka muzyczna - RIVAL SONS dają konzert we Frankfurcie!

Na ten konzert nie dotarłem, pomimo posiadanego biletu - 19.03.13 zwinęło mnie pogotowie z ulicy i chociaż się odgrażałem że muszę pojechać na koncert, to nie byłem wstanie- bilet przepadł, ale WDR zarejestrowała dla mnie ten koncert
http://www.wdr.de/tv/rockpalast/extra/v … l_sons.jsp

Pięć miesięcy później zobaczyłem ich na żywo w Zeche w Bochum - zajebisty koncert

Parę tygodnii temu wydali nową płytę - "Great Western Valkyrie" ( na niemieckiej Wiki jeszcze jej niema ) którą gorąco polecam i którą prezentują w obecnej trasie koncertowej Oto ona:

http://www.youtube.com/watch?v=QVS_CQGh … EU&index=6

Jeżeli ktoś słuchając ich muzyki powie - już to gdzieś słyszałem, tylko gdzie?
No właśnie gdzie?
Spróbujcie rozwiązać tę zagadkę bez szperania w necie czytając recenzje, tylko wysłuchując trochę ich muzyki.

Tu pozostałe terminy w Niemczech i okolicy:

http://www.eventim.de/tickets.html?fun= … -2014-GOO-[Rival_Sons]-[48917765182]-S-[%2Brival%20%2Bsons]
˛

Offline

 

#10 2014-07-26 22:02:00

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

9 listopada?
hmm...zobaczy sie...kto wie...?
brzmia jak Led Zeppeliny ,jak dla mnie...no ale przeslucham wiecej niz jeden utwor,to bede mogla lepiej chyba ocenic...
wybierasz sie?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#11 2014-07-26 22:13:54

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

BINGO Gabi!


jako new led zeppelin są określani

Offline

 

#12 2014-07-26 22:21:12

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

odsluchalam tylko pierwsze 56 sekund...

co wygralam?




Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#13 2014-07-26 22:41:20

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

Gabiffm napisał:

9 listopada?
hmm...zobaczy sie...kto wie...?
brzmia jak Led Zeppeliny ,jak dla mnie...no ale przeslucham wiecej niz jeden utwor,to bede mogla lepiej chyba ocenic...
wybierasz sie?

Ja 13 listopada w Kolonii, chyba sobie miesięczny w listopadzie do Kolonii wykupię,
15.11 listopada JBO 
24 listopada - THE TEMPERANCE MOVMENT

Kolonia ma wiele klubów, które organizują super koncerty, więc może być, że jeszcze coś dojdzie

koniec października , listopad i grudzień to bardzo intensywny czas koncertowy.
Jasne region w którym mieszkam sprzyja tej formie rozrywki, bo jest wiele kultowych klubów, także w Holandii np . do tego kultowego klubu mam raptem 100 km i jestem na miejscu w ca. godzinę z małym hakiem
http://www.effenaar.nl/ 

Offline

 

#14 2014-07-26 22:43:07

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

Gabiffm napisał:

odsluchalam tylko pierwsze 56 sekund...

co wygralam?



Gabuś, jeśli życie, sprawi, że kiedyś się spotkamy, to zamawiasz sobie duże lody na mój koszt!
 

Offline

 

#15 2014-07-27 08:56:24

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

Kurti...czy ty myslisz ze ja zjem takiego wielkiego loda?

przesluchalam sobie playliste i stwierdzam ze sie zakochalam w tych utworach...mysle ze bilety juz trzeba kupowac bo do listopada zabraknie...to nawet nie tak daleko ode mnie ten klub,w samym centrum miasta...hmmm

dzieki za typa


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#16 2014-07-27 08:59:08

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

a tu cos mna wstrzasnelo do glebi...



suuuuuuuuuuuper!


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#17 2014-07-27 10:12:59

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

Gabi jeśli klub jest koło Ciebie, to może tak być, że część biletów sprzedaje we własnym zakresie i kupisz je taniej niż w Eventimie, czy Ticketdireckt , sprawdz to.

Offline

 

#18 2014-07-27 10:27:45

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

na Hauptwache jest przedsprzedaz biletow,mozna se kupic w okienku,sprawdze co tam maja i za ile...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#19 2014-07-27 22:21:31

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

Gabiffm napisał:

na Hauptwache jest przedsprzedaz biletow,mozna se kupic w okienku,sprawdze co tam maja i za ile...

Gabi idź lub zadzwoń do klubu, Każdy pośrednik bierze prowizje, miastowe punkty sprzedaży są droższe od Eventim

Ja wczoraj zamówiłem w sumie 12 biletów w Eventim do wydrukowania u siebie - biorą wtedy 1 euro opłaty, obojętnie ile biletów zamówisz.

Offline

 

#20 2014-07-27 22:35:08

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

26 euro bodaj byla cena w necie,ile za 1 bilet ci wyszlo?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#21 2014-07-27 22:50:13

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

156 euro za 6 biletów na Rival Sons + 118,2 za 6 biletów na TTM plus 1 euro opłaty suma 275,2 euro

Offline

 

#22 2014-07-27 22:55:06

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

znaczy sie 26 za 1 bilet...sprawdze jutro w okienku jak bedzie okazja....zreszta moi znajomi tez sie namyslaja czy nie isc,wiec zaczekam jeszcze pare dni z zakupem...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#23 2014-11-14 22:37:34

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

Tak jak obiecałem zdaję relację z wczorajszego koncertu Rival Sons w Kolonii.

Mam dla Gabi jedną dobrą wiadomość z nieobecności na koncercie we Frankfurcie

Darowałaś sobie katastrofalny support, który trochę na gitarze brząkał, ale to co z siebie wydobywał trudno było nazwać spiewaniem.

Oraz dwie smutne wiadomości - przegapiłaś super koncert, ale jako Ersatz możesz sobie zobaczyć nagrania z Gibsona na youtubie, tu wspaniały JORDAN



Druga zła wiadomość, to moim zdaniem w przszłym roku o tej porze w tym składzie zespół już grać nie będzie - chciałbym się mylić

Offline

 

#24 2014-11-15 09:59:12

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

a jak bylo u ciebie na koncercie?
zalujesz czy nie?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#25 2014-11-15 18:07:03

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

Gabiffm napisał:

a jak bylo u ciebie na koncercie?
zalujesz czy nie?

Pierwszy raz byłem w tym klubie i ustawiłem się na wysokości mixera, bo tam normalnie jest najlepszy sound, ale okazało się to błędem, po drugim utworze udałem się w poszukiwaniu lepszego miejsca.
Znalazłem je na antresoli, ale niewiele ze sceny widziałem. Sam koncert był okay, co mnie zaskoczyło, to zmienili lekko setlistę w stosunku do FFM.  Wogóle ten Gibson u ciebie wydaje mi się bardziej profesjonalnym klubem niż Buergerhaus Stollwerck w Kolonii.
Mam natomiast obawy, że wokalista może mieć problemy z alkoholem lub drogen, w zeszłym roku wyglądał lepiej.
Ciekaw jestem jak zareaguje moja rodzinka w Luksemburgu po ich koncercie.

Offline

 

#26 2014-11-15 20:11:31

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

a moze ma problemy z jednym i drugim?
ach ci artysci...

hmmm...jeszcze dobrze nie zaczeli a juz by mieli konczyc kariere?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#27 2014-11-15 20:38:35

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

Gabiffm napisał:

a moze ma problemy z jednym i drugim?
ach ci artysci...

hmmm...jeszcze dobrze nie zaczeli a juz by mieli konczyc kariere?

Gabi oni grają od sześciu lat razem, w przyszłym roku będzie "verflixte siebte Jahr"
W siódmym roku mój imiennik Coban strzelił sobie w łeb.
The Doors przetrwali tylko sześć lat, sześć lat grali i spiewali Janis Joplin i Jimi Hendrix

Offline

 

#28 2014-11-15 20:52:06

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

hmmm..niektorzy chyba nawet krocej niz 6 lat?

nie wszyscy wytrzymuja widac stres,treme...niektorych slawa powala...lub odwrotnie-czuja sie niedocenieni...
czesto koncza swoj zywot w mlodym wieku,a szkoda...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#29 2014-11-25 00:40:35

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

Właśnie wróciłem z koncertu The Temperance Movement i mogę z czystym sumieniem napisać - geil, zajebisty koncert
Solista ma super głos, gitary jak i perkusja wiedzą co grają.
Brak zbędnych solówek, wszystko dopięte na ostatni guzik. Koncert lepszy niż koncert Rival Sons, na którym byłem 10 dni temu.
Zachęcam każdego, kto lubi rocka z balladowymi odcieniami do pójścia na koncert.

Tu kolejna próbka ich umiejętności ze znanego londyńskiego klubu muzycznego - Borderline - gdzie Joe Bonamassa nagrał swój pierwszy z czterech londyńskich koncertów z serii Tour de Force

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=uteoX9ymkBA[/youtube]

Offline

 

#30 2014-11-25 14:06:38

BakunowyFaktor

Zbanowany

Re: Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

ostbahn kurti napisał:

Właśnie wróciłem z koncertu The Temperance Movement i mogę z czystym sumieniem napisać - geil, zajebisty koncert
Solista ma super głos, gitary jak i perkusja wiedzą co grają.
Brak zbędnych solówek, wszystko dopięte na ostatni guzik. Koncert lepszy niż koncert Rival Sons, na którym byłem 10 dni temu.
Zachęcam każdego, kto lubi rocka z balladowymi odcieniami do pójścia na koncert.

Szkoda ,ze tak pozno zacheciles     

http://www.eventim.de/the-temperance-mo … uid=483441

 
  • Index
  •  » Kultura
  •  » Muzyczne zapowiedzi - czyli rusz tyłek ;=))

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-fan.pun.pl www.ultrasforum.pun.pl www.1917.pun.pl www.kopytko.pun.pl www.asgmalbork.pun.pl