wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

Ogłoszenie


#31 2014-06-27 17:08:37

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Jaką jesteś liczbą?

Gdzieś wcięło tego ducha...Sarcia,może go w jakiejś szkatułce zatrzasnęłaś?...trza go wypuścić

http://img5.fotos-hochladen.net/uploads/mrt35huyv7ejowf6amkntxr.jpg

Offline

 

#32 2014-06-27 19:51:21

 Nemo

aktywny

Skąd: Naprzeciwko.
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   17 

Re: Jaką jesteś liczbą?

Ano wcięło,nawet napić nie ma się z kim.   


Offline

 

#33 2014-06-28 01:25:04

 Sara

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-23
Punktów :   18 

Re: Jaką jesteś liczbą?

Witam ludków..i życzę miłej nocki...kolorowych snów..
http://www.youtube.com/watch?v=Z1SJvdfk … 9&index=45
Duchu, chodź do nas!!!
Czary pary przybywaj !!!   ... opowiedz gdzie byłeś jak Cie nie było????   
...gdzie straszyłeś, lub opokę dawałeś ..
http://www.youtube.com/watch?v=Z1SJvdfk … 9&index=45
Kolorowych snów...dla wszystkich bez wyjątku..

Offline

 

#34 2014-06-28 01:30:01

 Sara

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-23
Punktów :   18 

Re: Jaką jesteś liczbą?

Oooohh...wkleiło mi się to samo...sorry...

Dobranoc...i zmysłowych snów...

Offline

 

#35 2014-06-28 07:35:59

 Duch

aktywny

Skąd: Hamburg
Zarejestrowany: 2014-03-28
Punktów :   24 

Re: Jaką jesteś liczbą?

...serwus...

to ja juz nie wiem czy 2 jestem czy 5 czy cos innego 
jak by tych cyfrow bylo 7 to se bym na kazdy dzien tygodnia poustawial inna,a tak nie ma co zrobic z pozostalymi

do studni wpadlem,bo mi powiedzieli,ze tam woda jest.byla,ale nisko i to nie ta dla mnie,a taka co dzieci tez pic moga;to mie przegiblo i wpadlem.
siakas stara baba mnie kijem wyciagla i chyba do rodziny jej podobny jestem,bo jak zobaczyla to sie wydarla-ło maaatko!!!i pobiegla gdzies.juz jej nie widzialem.


no to

           


In der Ruhe liegt die Kraft

Offline

 

#36 2014-06-28 18:04:39

 Nemo

aktywny

Skąd: Naprzeciwko.
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   17 

Re: Jaką jesteś liczbą?

Witaj Duchu.Z tego co widzę nie próżnowałeś i trochę orzeżyciów doznałeś    


Offline

 

#37 2014-06-28 18:05:57

 Nemo

aktywny

Skąd: Naprzeciwko.
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   17 

Re: Jaką jesteś liczbą?

Acha,co do tej liczby, to Ty chyba 1 będziesz,bo drugiego takiego nie znandziemy.


Offline

 

#38 2014-07-04 12:02:24

 Duch

aktywny

Skąd: Hamburg
Zarejestrowany: 2014-03-28
Punktów :   24 

Re: Jaką jesteś liczbą?

Serwus Nemo.Ja to juz sam nie wiem jaki numer ociec wykrecil 


In der Ruhe liegt die Kraft

Offline

 

#39 2014-07-04 21:25:46

 Nemo

aktywny

Skąd: Naprzeciwko.
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   17 

Re: Jaką jesteś liczbą?

Duch napisał:

Serwus Nemo.Ja to juz sam nie wiem jaki numer ociec wykrecil 

Czy to takie ważne? Ważne że wogóle jakiś wykręcił.   


Offline

 

#40 2016-06-22 13:21:13

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Jaką jesteś liczbą?

Maxio,to numerologiczna 1

Osoby z wibracją cyfry 1, to urodzeni przywódcy, którzy nie znoszą autorytetów nad sobą i za wszelką cenę pragnące  zachować swoją niezależność. Pewne siebie, przebojowe, skuteczne w działaniu, pełne charyzmy jedynki, mają w sobie naprawdę duży potencjał energetyczny i poczucie samodzielności. Odczuwają silną potrzebę samodoskonalenia się. Są bardzo kreatywne, potrafią wykazywać własną inicjatywę, nie mają problemów z komunikatywnością, potrafią wspaniale przemawiać. Najlepiej wychodzi im realizacja krótkoterminowych działań.

Siła charakteru, indywidualność, chęć tworzenia, twórczość, dominacja, śmiałe pomysły,dar przekonywania, charyzma i wybitne zdolności przywódcze pomagają im w zjednywaniu ludzi, którym jedynki wskazują drogę postępowania. Jedynki zazwyczaj cieszą się dużym autorytetem i często stanowią wzory postępowania
dla innych. Posiadają zmysł praktyczny, silną wolę, zdolności organizacyjne, ale mniejsze zdolności wykonawcze. Są to natury dynamiczne, cechuje ich spontaniczność, skłonność do ryzyka. Numerologiczne jedynki to osoby ambitne, posiadające umiejętność  samorealizacji i talent organizacyjny. Są one przedsiębiorcze i inteligentne, odczuwają wysoką potrzebę władzy,osiągnięcia wysokiej pozycji społecznej.
Jedynki dążą do perfekcji, są samokrytyczne. Źle znoszą krytykę ze strony innych. Ich słabe strony, to apodyktyczność, skłonność do egocentryzmu,dominacji,arogancji, ryzykowne zachowania, skłonność do narzucania własnych opinii, niecierpliwość.

Niepowodzenia potrafią wywołać w nich uczucie frustracji, zbytnią nerwowość i wybuchowość. W partnerstwie łatwo okazują uczucia, czują wielką potrzebę docenienia, mogą być nadmiernie zazdrosne, wręcz zaborcze. Ciężko jedynkom zdobyć się na kompromis, wolą one narzucić swoje poglądy i sposób widzenia.

Offline

 

#41 2016-06-22 13:22:48

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Jaką jesteś liczbą?

hmmm...znaczy sie -maly despota?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#42 2016-06-22 13:32:08

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Jaką jesteś liczbą?

Ano...chiba tak

Offline

 

#43 2016-06-22 13:33:23

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Jaką jesteś liczbą?

nie ze mna te numery...nie uda mu sie i juz!


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#44 2016-06-22 13:40:45

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Jaką jesteś liczbą?

A to ja-magiczna 11:

Znaczenie liczby mistrzowskiej 11

Numerologiczna Jedenastka to wyjątkowa osobowość w… zwyczajnym świecie, dlatego nie sposób jej nie zauważyć. Liczba mistrzowska 11 oznacza ni mniej, ni więcej, że dana osoba posiada niespotykane zalety duchowe i umysłowe, nieporównywalne z innymi ludźmi, dlatego znaczenie liczby 11 rozpatruje się głównie we wskazanych aspektach. Każda Jedenastka jest obdarzona wspaniałym umysłem, bystrością oraz jasnością myślenia, ma bardzo rozwinięty zmysł wyobraźni. To silne osoby, pełne inteligencji, szlachetne, odważne a przy tym wrażliwe i umiejące łatwo odkryć, co gryzie drugiego człowieka. Empatia i intuicja to wielkie przymioty Jedenastek, które wiedzą, czym są ideały, myślenie humanitarne i współczucie.

Numerologia 11 mówi, że ludzie z tą wibracją są urodzonymi szczęściarzami, którzy często wpadają w kłopoty ze względu na niezłomny charakter, ale zwykle w finale spadają na cztery łapy. Jedenastki umieją być czułe i troskliwe, ale potrafią ostro zawalczyć o to, czego pragną, są nieustępliwe i zahartowane, ale nieobce jest im poświęcanie się dla dobra innych. Mimo tego, że liczba 11 wskazuje na ogólne powodzenie, to niestety z pominięciem sfery finansowej, w której te osoby nie zaznają stabilizacji. Mimo kłopotów natury materialnej, Jedenastki nigdy się nie poddają i często odnoszą wielkie sukcesy, paradoksalnie nie zawsze poparte wzrostem stanu konta. Niemniej osoby, którymi opiekuje się liczba 11, są niezwykłe – pełne zrozumienia i tolerancji, wszechstronnie utalentowane, bezinteresowne i skromne.

W miłości Jedenastki są świetnymi partnerami – wymagającymi, ale kochającymi, wiernymi i czułymi. Numerologia 11 podpowiada, że osoba z taką liczbą może szukać ideału, ale wrodzona inteligencja i intuicja uświadomi jej w końcu, że ktoś taki nie istnieje. W tym właściwym związku Jedenastka ceni to, co sama daje – oddanie, monogamię, namiętność i poczucie emocjonalnego bezpieczeństwa.

Wśród licznych wielu zalet, jakie posiadają Jedenastki, od czasu do czasu trafiają się i wady – wszak nie ma ideałów. Liczba 11 to także egocentryzm, snobizm, krótkowzroczność, zapalczywość i duża nerwowość. Jedenastki bywają także zamknięte w sobie, co utrudnia ich poznanie i docenienie przymiotów, zdarza się im również chorobliwa nieśmiałość – czują się wyjątkowe a jednocześnie boją się oceny innych lub porażki. Takie skraje emocje to charakterystyczne zjawisko dla osoby z numerologiczną 11 – wahania to naturalny element ich osobowości, dlatego bywają czasem chwiejne i niezdecydowane.

Offline

 

#45 2017-11-30 17:40:45

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Jaką jesteś liczbą?

dzisiaj swietujemy Andrzejki...

https://www.youtube.com/watch?v=_c6_rYVhpNg

wierzyc...nie wierzyc....


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#46 2019-05-30 19:44:45

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Jaką jesteś liczbą?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.armiarelamu.pun.pl www.forumsaezatakeiskaze.pun.pl www.cyber-swiat.pun.pl www.mozepiwko.pun.pl www.gloria-victis.pun.pl