wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


#91 2017-04-11 21:43:43

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

co do mgly.... juz kiedys pisalem tutaj - Titanica tez nie mogl gora lodowa zatopic. Nie bylo jej i sie tak nagle pojawila? Inne statki, co na ratunek przyplynely tez zadnych gor nie widzialy. Juz nie mowiac o tym, ze pasazerowie przeciez mogliby wejsc na te gore lodowa. Wniosek: zadnej gory nie bylo.

 

#92 2017-04-11 21:48:25

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

a tutaj niezalezna ocena ostatnich doniesien "podkomisji" na temat wypadku.

https://www.flightglobal.com/news/artic … ai-435999/

Po angielsku niestety, ale tutaj jest jej omowienie po polsku:

http://wiadomosci.wp.pl/obsesja-zludna- … 079418497a

 

#93 2017-04-12 12:29:59

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

swoja droga ciekawe po kiego Kaczynski lecial ze wszystkimi tym samolotem..kto wie,gdyby nie polecial moze samolot by dolecial...?
no taaa...zal tych ludzi...po prostu zal...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Online

 

#94 2017-04-20 21:27:06

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

Jeden doskonaly fachowiec wlasnie zrezygnowal z bycia przewodniczacym podkomisji, zastopil go drugi, jeszcze lepszy....

Fragment z wikipedii o olsniewajacych sukcesach naukowych pana Nowaczyka:

cyt. "W 1996 roku w ramach wymiany naukowej wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie kontynuował pracę naukową. Pracował jako fizyk doświadczalny na stanowisku assistant professor (adiunkt) w Centrum Spektroskopii Fluorescencyjnej na Wydziale Biochemii i Biologii Molekularnej Szkoły Medycznej University of Maryland w Baltimore[2][3]. Jego umowa o pracę nie została przedłużona przez władze uczelni w 2013 i wygasła w grudniu tego roku[4]. W związku z tym w roku 2013 zbierał w środowisku polonijnym fundusze na pomoc prawną[5]. Jak poinformował w roku 2015 na spotkaniu z Polonią, proces przeciw University of Maryland się rozpoczął, ale jego adwokat sam mu odradził dalsze postępowanie, ponieważ wysokość ewentualnego odszkodowania może nie wystarczyć na pokrycie kosztów obrony[6].
W drugiej połowie lat 90 XX w. przedłożył Radzie Instytutu Fizyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu rozprawę habilitacyjną na temat "Przestrzenne pomiary średniego czasu życia sensorów fluorescencyjnych"[7]. Rozprawa i dorobek naukowy uzyskały negatywną recenzję, w efekcie czego Rada nie dopuściła go do kolokwium habilitacyjnego, odmawiając tym samym nadania stopnia doktora habilitowanego nauk fizycznych."

W dodatku facet jest (ponoc) fachowcem od spektroskopi. To mniej wiecej tak, jakby ortopedzie kazac grzebac w mozgu pacjenta. Od razu przypomina mi sie zagadka medyczna: Ginekolog patrzy w oczy a powinien.....? Wie ktos?

 

#95 2017-04-21 16:22:02

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

To co działo się po katastrofie smoleńskiej, zdaniem Cejrowskiego, to są zwykłe urzędnicze niedopatrzenia, które mają potworne konsekwencje. – Więc poszedłbym drogą zwykłego sądu, zwykłego więzienia. Donald Tusk jest zwyczajnym obywatelem i niech się nie zasłania immunitetem, bo to jest immunitet europejski. Trzeba dziada złapać za ryżą czuprynę, najpierw wsadzić do aresztu, żeby nie mataczył. Trzeba go przymknąć, jak zwykłego kryminalistę, żeby nie mataczył. Zrobić śledztwo, kiedy jest w areszcie, a potem do sądu i zwykły wyrok więzienia. Niech siedzi, jak wszyscy inni z gwałcicielami i prostytutkami – dodał gość programu.

http://www.tvp.info/30028973/cejrowski- … -polskiego


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Online

 

#96 2017-04-22 00:40:52

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

zdanie Cejrowskiego jest jego prywatnym zdaniem. Moim zdaniem Cejrowski jest inteligentnym chamem. I jest to moje prywatne zdanie.

A za sianie nienawisci i pogardy nawet w PiSowskiej Polsce mozna odpowiadac. Np. ta pani za "szubienice dla Tuska" juz nie pracuje tam gdzie pracowala. I nawet sie tlumaczy "ze nie chciala nikogo obrazic"... co jest kuriozalne.
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/ … -tusk.html
A tu druga pani (poslica niestety, wiec ma immunitet, ale mam nadzieje ze tez kiedys za to odpowie - zgloszenie do prokuratury jest, a immunitet nie przedawnia przestepstw):
http://wiadomosci.wp.pl/po-sklada-wnios … 605239425a

Teraz wracajac do Berczynskiego: to jest dopiero kryminalna sprawa. Pracownik firmy Boeing otrzymal wglad w dokumentacje przetargowa konkurencyjnej firmy. Oprocz tego przewodniczyl szemranej komisji, ktora przez 1.5 roku brala duza kase i krecila w tym czasie filmy animowane i wysadzila szope. Dzialania tej podkomisji sa kuriozalne. Na koniec facet czmychnal do USA i stamtad przyslal prosbe o dymisje. Takie "kadry" ma minister Obrony Narodowej. Zaiste, dobra zmiana.

Aha, co by nie bylo ze sledztwem po katastrofie to w zaden sposob nie zmienia to przyczyn katastrofy. Wiec opinie Cejrowskiego nie maja w tej kwestii w ogole zadnego znaczenia.

Swoja droga, jak juz przy sledztwach jestesmy.... "Polska w ruinie" , "afera na aferze", "porazajace costam" (nie pamietam juz co, ale przymiotnik "porazajace" jest ulubiony) - gdzie sa sprawy sadowe? Gdzie oskarzeni o te afery? No pytam, gdzie??

 

#97 2017-04-22 19:46:04

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

taaa...ponoc  Cejrowski nadaje z Meksyku... tam mu wolno gadac co mu sie podoba...

 

a ze inteligny z niego cham to...insza inszosc...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Online

 

#98 2017-04-22 20:26:17

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

moze i moze sobie nadawac z Meksyku. Ale w Polsce te jego pomowienia rozpowszechnia TVP. Czyli konkretni ludzie za tym stoja. I tez moga byc za to pociagnieci. Mam nadzieje ze beda po nastepnych wyborach, bo to co soba prezentuja, to jest wlasnie "mowa nienawisci". A mowia o niej zgodnie ze stara zlodziejska zasada najglosniejszego krzyczenia "lapaj zlodzieja".

 

#99 2017-04-23 09:18:51

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

czy ty mislisz Marg,ze te wszystkie gazety w PL ,ktore trabia zle o PISie tez beda za to odpowiadaly?
a co z politykami,ktorzy chcieli wczesniejszych wyborow i oczywiscie dorwac sie do swoich bylych stolkow...?
oczywiscie nie pochwalam chamstwa...w kazdym wydaniu!


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Online

 

#100 2017-04-23 09:27:59

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: Katastrofy lotnicze

A najciekawsze jest,że bardzo chcą sprowadzić Arabów (nie uchodźców wojennych!) i utrzymywać ich.A na polskie,własne dzieci żałują 5oo...


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#101 2017-04-23 09:42:33

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

otrzymac rente w PL graniczy z cudem...i to nie bylo za czasow PIS,Donek ze swita podniosl granice wieku do 67 lat dla wszystkich!


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Online

 

#102 2017-04-23 11:13:18

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

wszyscy, ktorzy sie czuja obrazeni, moga skladac pozwy. Takze i przeciwko gazetom, ktore "zle pisza o PiS". Dlaczego wiec PiS tego nie robi? Ciekawe prawda? Ze szlachetnosci i chrzescijanskiej zasady nastawiania drugiego policzka? A moze po prostu tez "zle rzeczy" sa zgodne z prawda i wcale nie obrazliwe?
Zreszta, od czasu do czasu takie sprawy sa na wokandzie. Opozycja tez stosuje parszywy jezyk.
Co do "posiadania checi wczesniejszych wyborow" to polskie prawo tego nie penalizuje o ile mi wiadomo. Masz jakies inne informacje na ten temat?

 

#103 2017-04-24 09:07:42

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

nie mam innych newsow...
mnie nie chodzi tu o prawo do wczesniejszych wyborow...ino o to kto chce te wybory robic...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Online

 

#104 2017-04-24 15:26:14

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

no a kto chce? kazdy moze chciec...

 

#105 2017-05-07 03:46:42

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

dawno juz nic o smolensku nie ma... to ja dla przypomnienia - rok temu podczas obchodow rocznicy smolenskiej co bylo i jak to wyglada po roku:

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/ … sciol.html

 

#106 2017-05-29 08:57:18

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

Wyniki ekshumacji generała Bronisł.a.w.a Kwiatkowskiego są tak szokujące, że trudno w to uwierzyć. Jak ustalił „Fakt”, w jego trumnie spoczywały szczątki jeszcze siedmiu innych ofiar katastrofy. – Przez lata w ogóle nie wiedziałam, czy znaleźli mi męża. To teraz się dowiedziałam – stwierdziła rozgoryczona Krystyna Kwiatkowska, wdowa po generale. Generał pełnił funkcję Dowódcy Operacyjnego Sił Zbrojnych RP.Ekspertyza sporządzona przez biegłych nie pozostawia wątpliwości. Mimo tak bolesnych wyników, pani Krystyna nie żałuje decyzji i ekshumacji męża. Mówi, że chciała tego tylko dla prawdy.

– Krzyczeć mi się chce na cały świat. Nienawidzę kłamstwa. Siedem lat mnie okłamywano – powiedziała.

Wdowa po generale przyznała, że nie wie, co z ponownym pogrzebem, czy ma organizować go już teraz, czy jeszcze się wstrzymać, bo mogą pojawiać się kolejne szokujące informacje i w kolejnych trumnach śledczy odnajdą szczątki jej męża.

– Dlaczego zwierzchnicy generała, były prezydent Bronisław Komorowski i były szef MON Bogdan Klich jako kolejni w historii powielali rosyjskie kłamstwa o godnym potraktowaniu naszych bliskich tak, jak przez ponad 50 lat polskie władzę powielały rosyjską wersję o Katyniu – pyta retorycznie wdowa po generale.

http://www.tvp.info/31000025/szokujace- … oklamywano

Ostatnio edytowany przez Gabiffm (2017-05-29 08:57:52)


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Online

 

#107 2017-06-01 12:13:09

marg63

Gość

 

#108 2017-06-01 20:34:47

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

ciekawa sprawa...ksiadz mowi cos niesamowitego...
rodziny tragicznie zmarlych mowia zupelnie co innego...i to od 7 lat...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Online

 

#109 2017-06-02 11:29:02

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

– Polscy patomorfologowie z początku nie byli dopuszczeni do identyfikacji ciał ofiar katastrofy smoleńskiej - mówi w wywiadzie dla piątkowego „Super Expressu” dr Dymitr Książek, uczestnik identyfikacji ofiar katastrofy. – Rosjanie o wszystkim decydowali - dodał.

....
ciekawy artykul...i nijak sie ma do tego ksiedza u gory...

http://www.tvp.info/32426011/uczestnik- … -wszystkim


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Online

 

#110 2017-06-02 11:31:38

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

Nie jestem zaskoczony tą skalą zaniedbań, o której mówił pan prokurator Pasionek. Ci politycy, którzy dzisiaj udają zdziwienie, dobrze pamiętają, że te wszystkie kwestie, które są dzisiaj podnoszone, były przedstawiane przez rodziny i przez zespół parlamentarny. Pan Donald Tusk i pozostali już we wrześniu 2010 roku mieli pełną świadomość, że ciała zostały zamienione – mówił w programie „Kwadrans polityczny” Antoni Macierewicz, szef MON na temat wyników ekshumacji ofiar katastrofy.

– Dokumentacja tego jest bardzo dokładna. To, co się wówczas wydarzyło, nie było ani niechlujstwem, ani przypadkiem. Było świadomym dopuszczeniem do takiego działania Rosjan ze względu na to, żeby uniemożliwić badanie przebiegu tragedii smoleńskiej – mówił Macierewicz. Dodał, że ci, którzy chcieli dojść prawdy, byli odsądzani od czci i wiary.

„Błagaliśmy posłów”

Jego zdaniem odpowiedzialność moralna, polityczna oraz prawna b. premiera Donalda Tuska w związku z katastrofą smoleńską jest oczywista. Szef MON przypomniał, że na początku maja 2010 r. na wniosek PiS głosowano w Sejmie kwestię przejęcia przez Polskę śledztwa, włącznie ze sprawą ewentualnej ekshumacji ciał.

– Błagaliśmy posłów. Naprawdę chodziłem od posła do posła PO, błagając ich, żeby zagłosowali za tym wnioskiem, żeby Polska przejęła to postępowania, to śledztwo. Wszyscy głosowali za tym, aby Polska tego nie robiła. (...) Ich odpowiedzialność moralna i polityczna jest oczywista. Prawna, moim zdaniem, pana Donalda Tuska także – powiedział szef MON. Jego zdaniem Tusk wielokrotnie powtarzał, że wszystkie działania, jakie podejmowały organa państwa ws. katastrofy, były realizowane na jego polecenie.

– Mówił to w Sejmie, mówi to tutaj w tym studio, mówił to wielokrotnie. „Wszystkie decyzje obciążają mnie osobiście i ja ponoszę za nie odpowiedzialność” – mówił pan Donald Tusk i to jest prawda. Ponosi tą odpowiedzialność, jako premier, ale też ponosi odpowiedzialność jako człowiek, który od 11 kwietnia był przewodniczącym specjalnego zespołu Rady Ministrów, w skład którego wchodzili wszyscy najważniejsi ministrowie, gdzie było jasno stwierdzone, że wszystkie decyzje są od niego osobiście uzależnione – mówił Macierewicz.
W programie poruszony został także temat, czy może to się skończyć Trybunałem Stanu. – Trybunał Stanu nie oznacza wyroku. Nie sądzę, żeby problem polegał na TS, to są czyny objęte Kodeksem karnym i one nie są związane z funkcją Donalda Tuska jako premiera. To jest objęte tym artykułem Kodeksu karnego, który mówi o zdradzie dyplomatycznej, świadomym działaniu na szkodę Polski i konkretnych osób – powiedział.

Macierewicz ocenił, że Radosław Sikorki, który zmienił zdanie i uważa, że ekshumacje są przeprowadzane prawidłowo i w rzetelny sposób, jest współodpowiedzialny za wszystkie decyzje swoich urzędników. – Pan Sikorski jest tutaj osobą bezpośrednią zaangażowaną w tę sprawę – stwierdził. Dodał, że nawet takie słowa to nadal jest próba polemiki i uciekania od odpowiedzialności.
http://www.tvp.info/32425973/tusk-ponos … o-czlowiek


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Online

 

#111 2017-06-05 23:25:39

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

nie wyszlo z bomba termobaryczna i Berczynskim to trzeba zatrzec blamaz ekshumacjami. To ze beda pomylone czesci cial to bylo oczywiste od poczatku. Dla wyjasnienia przyczyn katastrofy ta rzecz jest kompletnie bez znaczenia. To co jest wazne to to, ze nie znaleziono sladow zadnych substancji wybuchowych. A ekshumacje? Ciekawe, co robia z tymi niewlasciwie przypisanymi kawalkami. Odkopuja kolejny raz i wkladaja do wlasciwej trumny?

 

#112 2017-06-06 08:21:36

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

dla mnie nie bylo oczywiste pomylenie roznych czesci ...po tym jak Kopacz goraco zapewniala ze kazdy skrawek jest  bardzo dokladnie badany...do jednego metra w ziemi...badanie genetyczne tez byly bardzo dokladnie robione wedlug niej...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Online

 

#113 2017-06-06 12:27:52

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

Gabiffm napisał:

dla mnie nie bylo oczywiste pomylenie roznych czesci ...po tym jak Kopacz goraco zapewniala ze kazdy skrawek jest  bardzo dokladnie badany...do jednego metra w ziemi...badanie genetyczne tez byly bardzo dokladnie robione wedlug niej...

pisalem juz, ze ani Ty ani wiekszosc wypowiadajacych sie ludzi nie ma pojecia jak wyglada teren takiej katastrofy. Skladanie puzli z cial trwaloby dlugie miesiace. Nie mowiac o tym, ze w toku dzialan trzeba by szczatki dalej rozdzielac i jedne z drugich zeskrobywac. Probowalas kiedys z "hackfleisch gemischt" zrobic oddzielnie swinskie i wolowe? Sprobuj.... A tu sprawa trudniejsza... tak, jakbys miala rozdzielic mieso tego samego rodzaju, tylko. z 2 roznych swinek.
Nikogo nie usprawiedliwiam zreszta, Kopaczka lgala jak najeta co zreszta od dawna jest jasne (kiedy tylko okazalo sie, ze pomimo "przekopania ziemi na metr wglab" ciagle sa znajdowane szczatki. Politycy tak maja.

To co napisalem powyzej to tylko wniosek z klapy podkomisji Berczynskiego. A ludziom trzeba jakis temat zastepczy dac.

 

#114 2017-06-06 22:25:18

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

Gdyby była od początku wola, żeby przeprowadzić badania genetyczne na dużą skalę, do takich pomyłek by nie dochodziło. Najważniejsza była jednak decyzja początkowa, a tej jak widać zabrakło – mówił w programie „Gość Wiadomości” prof. Krzysztof Szwagrzyk, wiceprezes IPN. Jego zdaniem badania genetyczne ofiar katastrofy smoleńskiej tuż po powrocie do Polski bezwzględnie należało przeprowadzić. Stwierdził, że rodziny ofiar katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku oczekują przede wszystkim słowa „przepraszam”.

http://www.tvp.info/32560006/badania-ge … lo-decyzji

masz racje...nie mam pojecia...
ale ....no wlasnie...
zeby specjalisci,ktorzy wiedza jak zlozyli 7 roznych czesci ofiar,to mi sie w glowie nie miesci,nie mowiac o tym,ze w kilku przypadkach pomylono ciala...jak sie to ma do ludzkiej godnosci...?
wedlug mnie-nijak!


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Online

 

#115 2017-06-06 23:42:10

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

przeceniasz "specjalistow". Od poprzedniej katastrofy komunikacyjnej (las Kabacki) minelo ponad 20 lat. W takich zdarzeniach nie ma ekspertow. A na pewno nie bylo ich w Polsce. Pojechali ludzie i robili co mogli (tak sadze). To ze ta katastrofa przerosla wszystkich to inna sprawa. Latwo jest po czasie krytykowac i wytykac co zrobiono zle. Nie chcialbym tego sprawdzac, ale mam obawy ze gdyby taka katastrofa przydarzyla sie dzisiaj, to byloby analogicznie. Bo ludzie sa tacy sami. A moze byloby nawet gorzej? Do takiego wniosku sklania mnie dochodzenie komisji Maciarewicza. Gdyby ci ludzie byli odpowiedzialni z dzialanie w warunkach podobnej katastrofy, to dopiero bylaby kleska....
Nastepna sprawa... widzialas kiedys w akcji obsluge kostnicy? Mozesz sobie wyobrazac, ze obchodza sie z cialami zmarlych z pietyzmem... w rzeczywistosci bywa roznie. Czy mozna nazywac niektore praktyki profanacja zwlok? Mozna... np. jak znarlemu trzeba zlamac reke, zeby go ubrac w marynarke.Czy ta wiedza jest komukolwiek potrzebna? Nie sadze....

 

#116 2017-06-07 13:31:11

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

hmm...w dzisiejszym wieku jak sie chce ,to znajdzie sie przyczyne takiej katastrofy...jesli sie nie chce,to sie nie znajdzie,zeby nie wiem co!


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Online

 

#117 2017-06-07 13:36:58

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Katastrofy lotnicze

Szedłem rano w stronę lotniska. Początkowo była bardzo gęsta mgła, ale zaczęła się przerzedzać i wtedy usłyszałem lecący samolot. Chwilę później go zobaczyłem: leciał i płonął, na jego boku był ogień. A później usłyszałem huk i zapanowała cisza – powiedział Rosjanin, który rano 10 kwietnia 2010 r. szedł w kierunku swojej posesji.

„Gazeta Polska” dysponuje nagraniem rozmowy, która została przeprowadzona z tym mężczyzną kilka dni temu w Smoleńsku. Rozmówca zastrzegł sobie anonimowość, dlatego nagranie zostało wykonane z tyłu; nie zgodził się także na ujawnienie swoich danych.

Relacja świadka nie jest odosobniona – inni świadkowie mówili m.in. o „kuli ognia” widocznej w momencie, gdy Tu-154m dolatywał do lotniska.

Polacy, którzy przyjeżdżają do Smoleńska i przychodzą na miejsce katastrofy, mogą bez problemu kupić części rządowego Tu-154M, którego wrak nadal znajduje się w hangarze na terenie lotniska wojskowego w Smoleńsku.
Fragmenty samolotu są sprzedawane za grosze.

http://www.tvp.info/32569352/nowy-swiad … l-i-plonal

skoro rosjanie jeszcze badaja to...niedlugo tam kawalka nie bedzie do badania,skoro wszystko sprzedaja...
o to w tym wszystkim chodzi???


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Online

 

#118 2017-06-08 00:40:31

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

o co chodzi? O falsz, klamstwa i oblude.

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,6 … 46936.html

 

#119 2017-06-08 09:09:17

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: Katastrofy lotnicze

Co do tych "świadków",to byłabym ostrożna...

Utajenie wyniku badań,to faktycznie przewał


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#120 2017-06-10 13:22:43

marg63

Gość

Re: Katastrofy lotnicze

Tak przeprowadzano identyfikacje ofiar w czesto sluzacej za porownanie katastrofie MH17.

https://oko.press/holenderska-lekcja-id … 1000-osob/

Ekshumacje pasazerow Tupolewa mialy dowiesc tezy wybuchu i zamachu. Wyszla z tego klapa, to sie uzywa tego co sie znalazlo do dalszej walki trumnami. To jest prawdziwe beszczeszczenie zwlok.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fablesite.pun.pl www.vri.pun.pl www.big-craft.pun.pl www.forumogame.pun.pl www.mago1w.pun.pl