wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

Ogłoszenie


#1141 2017-03-21 10:36:49

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

a to "spontanicznie" organizowane poparcie dla ministra Szyszki:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,title, … omosc.html

nie wiem jak wy, ale ja mam "deja vu". Czas szykowac transparenty z haslami "Syjonisci do Syjamu". O przepraszam, Raczej "Platformersi na platformy kolejowe".

 

#1142 2017-03-21 12:52:45

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Syjam,to dzisiejsza Tajlandia...

a platfusy do ortopedy


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1143 2017-03-22 09:34:19

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

A to już chyba objawy paranoidalne?

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title, … aid=118d5a


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1144 2017-03-22 10:48:36

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

Niestety.... czekam na zapowiadane doniesienia "podkomisji". Z tego co Macierewicz ostatnio mowi, wynika ze nic tam nie ma. Ekshumacje jakos tez nie pozwolily znalezc "nowych tropow" ani potwierdzic "starych", sadzac z ciszy medialnej po kolejnych wykopkach. Trzeba wiec cos innego wymyslec.... cokolwiek.

 

#1145 2017-03-22 11:14:55

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

Okoliczności katastrofy smoleńskiej bada specjalny zespół prokuratorów Prokuratury Krajowej. W początkach kwietnia ubiegłego roku PK po sześciu latach przejęła śledztwo ws. katastrofy smoleńskiej od zlikwidowanej prokuratury wojskowej. Wcześniej Wojskowa Prokuratura Okręgowa w Warszawie postawiła zarzuty dwóm kontrolerom lotów ze Smoleńska (dotychczas nie zdołano im ich przedstawić) oraz dwóm oficerom rozwiązanego po katastrofie 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego, który zajmował się transportem najważniejszych osób w państwie.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, … omosc.html

nööö...jesli w ciagu 6 lat nie udalo sie nikomu postawic zarzutow,Moskwa nadal bada u siebie przyczyne wypadkui z tego powodu wraka oddac nie chce to.....o czym tu gadac?sto lat beda ten wrak tam badali az sie rozleci doszczetnie?

w zwiazku z ekshumacjami stwierdzono ze bodaj 6 osob zostalo zle zidentyfikowanych i zlozonych w  grobach pod innym nazwiskiem...
mamy 21 wiek,wiec ...o czym tu wogole gadac?
widac Donkowi dobrze pod spodnica mami,skoro tak go pod nia chowa...on dobrze wie,co moze go spotkac po powrocie do kraju...
nie zdziwi mnie,jesli ludziom w PL kiedys puszcza nerwy i wyjda na ulice...wszyscy!oni tam nie maja chyba juz nic do stracenia?
oprocz tych co siedza przy zlobach rzecz jasna,i tych co to ich sila od tych zlobow oderwac nie idzie..


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1146 2017-03-22 11:23:35

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

to ze stwierdzono zamienione ciala to nic dziwnego. Ale przeciez badzmy powazni - to nie zamienionych cial szuka Maciarewicz w grobach. Co do wraku to juz kiedys o tym pisalem - rosjanie postepuja pragmatycznie i dopoki beda wynosili korzysci z jego przetrzymywania u siebie doputy go nie oddadza. Dla kazdego logicznie myslacego nie ma w tym nic dziwnego. Ale tez i z oddania wraku by nic nowego nie wyniklo. Nie przypadkiem "podkomisja" nie pojechala do Smolenska, doskonale wiedza ze nic dla nich ciekawego by nie znalezli.

 

#1147 2017-03-22 11:42:18

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

Marg,ty chyba zartujesz...?
kto by dopuscil do tego wraku jakiegokolwiek specjaliste?
MAK bada,i na tym kropka...co MAK powie,to swiete...przynajmniej dla MAK-a



wedlug mnie w tym co gada Maciarewicz  moze byc troche prawdy...kojarzy mi sie ,ze dawno temu w tym co kopiowalam pisalo,ze wlasnie ci dwaj z tej budy na tym  polu do ladowania w Smolensku kontaktowali sie  wlasnie z wierchuszka...a kto im wydawal polecenia ?-nie wiadomo...
Maciarewicz mial szczescie ze nie siedzial w tym samolocie...jechal tam pociagiem,a Bronek tez mial leciec,ale ponoc z powodu chorej matki nie polecial...czekal zwarty i gotowy na objecie stolka?

w glowie sie nie miesci,ze nikt,absolutnie nikt nie poczuwa sie do winy w przypadku smierci tylu osob!
normalnych  mordercow sadzi sie,i wsadza do wiezienia...za jedna zbrodnie!tak sie postepuje w cywiliziwanym swiecie...widac swiat juz dawno zszedl na psy...

Ostatnio edytowany przez Gabiffm (2017-03-22 11:43:15)


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1148 2017-03-22 12:39:05

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Dopóki nie zdementują podejrzeń o zamachu,Rosjanie wraku nie oddadzą.
Nie mniej jednak kilka części tego nieszczęsnego Tupolewa,jest w Polsce....nawet w jakimś kościele wisi,jako relikwia.
Ta część też nie zawierała żadnych śladów trotylu?...z tego wynika


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1149 2017-03-22 13:44:59

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

ja zartuje?? Byla oficjalna wypowiedz strony rosyjskiej, ze wrak lezy i czeka na polskich badaczy. Nikt z "podkomisji" nie probowal tam pojechac. Nikt. Slyszalas, zeby komukolwiek robiono jakies trudnosci?? Wizy mu nie dali albo co? Zbierasz przeciez takie wiesci...

Gdzie znalazlas wiesci, ze Komorowski mial leciec z Kaczynskim i z powodu chorej matki zrezygnowal? Bardzo jestem ciekawy.... Bo moim zdaniem uczestnictwo Komorowskiego w wyprawie organizowanej przez Kaczynskiego po to, zeby zainicjowac kampanie jego prezydencka, to bylby szczyt glupoty i strzal ww wlasna se drugiego kandydata (Komorowskiego). Wiec sie zastanawiam, skad takie wiesci sie biora?? Z fusow? Z nudow? Z nudli?

Co do Twoich teorii i ich spojnoscia z bredniami Macierewicza, to nie chce mi sie dyskutowac.... to daremne. Poczekam sobie na wystapienie Berczynskiego i jego specjalistow. I posmieje sie (zapewne) jako jego byly kolega z pracy.... (tak tylko przy okazji - sa stenogramy z wiezy kontroli, poczytaj sobie...).

 

#1150 2017-03-22 13:54:38

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

poza tym odbieglismy od tematu (PiS rzadzi). Do katastrofy smolenskiej jest osobny watek. W temacie watku to kolejne fakty i ich konfrontacja ze slowami, tym razem pana Janigera.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,143754,titl … omosc.html

 

#1151 2017-03-22 13:57:03

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

 

#1152 2017-03-22 17:30:53

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

a to z kolei, to "Polska w ruinie":

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos … 84241.html

 

#1153 2017-03-22 21:27:13

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

bla...bla...blaaaaa....
zacznij czytac moze inne zrodla a nie Springera?

wiecej emigrantow ?
dziekuje ale akurat tego PL nie potrzebuje...moim skromnym zdaniem..
a jak ty myslisz?potrzebuje ich czy nie?

koniecznie ma byc w PL tak jak np.w Londynie?czy tez w innych panstwach,ktore goszcza u siebie tych..hmm..emigrantow...

http://www.tvp.info/29605632/atak-w-lon … lu-rannych


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1154 2017-03-23 01:31:29

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

a jakie zrodla proponujesz? Gazeta Polska codziennie? Maly Gosc Niedzielny? Znam te pisma. Slucham tez czasami Radyja... I co z tego? Mam Ci tu wklejac rzeczy z ktorymi sie nie zgadzam??

Co do emigrantow... tak sie glupio sklada, ze sam jestem emigrantem. Akurat ja sie do Reichu nie pchalem, sami chcieli.... wiec wypada ze Niemcom emigranci nie przeszkadzaja za bardzo.... Jak myslisz? Przeszkadzaja czy nie?

Czy Polska potrzebuje emigrantow? A wiesz ilu Ukraincow pracuje w Polsce? Jak sadzisz? O ile PKB by spadlo jesliby nagle wyjechali? Masz jakies poglady na ten temat?

A Ty lubisz emigrantow? A siebie lubisz? Jak Twoja spojnosc pogladow w tej materii?

 

#1155 2017-03-23 08:14:20

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

jakie zrodla?
a jakie tylko ty chcesz...ale niekoniecznie Springera...
nie slucham Radia Maryja jesli o to ci chodzi...



a jesli o emigrantow sie rozchodzi,to nie mam nicprzeciw tym,co sie nie wybuchaja...
Niemcy kochaja przede wszystkim siebie...cala reszta to narybek taniej sily roboczej...i po to im ta reszta jest potrzebna...
wiesz dlaczego miliony musialy wyjechac z PL?
nie..nie z milosci do innych krajow...ale po to,zeby nie umrzec w PL z glodu...wiekszosc za praca,jest tez jakas czesc kryminalu uciekajacego od prawa,czesc leniwcow oczywiscie tez wysiaduje na zasilkach dopoki sie da...
a wiesz komu zawdzieczamy ze musielismy wyjechac?ja wiem komu...i wcale nie jestem z tego powodu im wdzieczna!
Niemcom tez nie musze byc za nic wdzieczna,obecna polityka przypomina  cos wrecz odwrotnego do demokracji...
tak samo dzialaja tu jak w PL -Sady i cala ta ich biurokratyczna maszyneria...i na ten temat nie mam dobrego zdania...
czy ja siebie lubie?...Margu...ja siebie wrecz kocham!a ty...czy ty siebie lubisz?



https://www.youtube.com/watch?v=zoHef2P9lTg

Ostatnio edytowany przez Gabiffm (2017-03-23 08:18:10)


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1156 2017-03-23 09:21:40

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

oczywiscie

 

#1157 2017-03-23 20:35:47

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

nie brzmi to dla mnie zbyt przekonujaco ale...ci zaliczam,zeby nie bylo ze ja tylko od tych spiskowych teorii jestem...



http://www.tvp.info/29625193/

Belgia-Antwerpia

Rzecznik policji poinformował, że około godziny 11 na ulicę De Meir z dużą prędkością wjechał samochód na francuskich numerach rejestracyjnych. Kierowca nie reagował na znaki dawane przez policjantów, w związku z czym został przez nich zatrzymany siłą.

W aucie odkryto broń (m.in. noże), amunicję oraz mundury wojskowe. Podano także, że zatrzymany kierowca pojazdu ma obywatelstwo francuskie i na stałe mieszka we Francji. Według policjantów jest pochodzenia północnoafrykańskiego. W związku z próbą zamachu na ulice miasta wysłano dodatkowe patrole policji i wojska.

............................

Jak słucham ostatnio wypowiedzi totalnej op.... , i jak zaklinają się na wszystkie świętości i na wartości chrześcijańskie, aby pomagać uchodźcom. To sobie myślę jak można być tak wielkim ...... hipokrytą (z trudem się opanowałem :-)). Jak głosowali za aborcją , a nawet kręciła ich eutanazja , odbierali dzieci rodzicom itp. to jakoś wtedy im nie przeszkadzały wartości chrześcijańskie . A teraz jakieś nawrócenie !!! Ja myślę że ci ludzie są gotowi rodzoną metkę sprzedać za stołek aaaafffuuujjj !!! obrzydliwcy i tyle !!!! A moich rodaków pozdrawiam i życzę im miłego dnia :-)

..................................


Kiedy myślę że ten rząd doprowadzi mnie to palpitacji, wystarczy taki jedno zdarzenie i cała mi złość przechodzi...Przynajmniej jedną rzecz zrobili dobrze.

..........

to sa cytaty spod artykulu...

no wlasnie,to jedno dobrze wyszlo PISowi,i za to ich lubie...



Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1158 2017-03-23 21:16:13

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

https://www.youtube.com/watch?v=v5n880-mPWE

polecam obejrzec...



https://www.youtube.com/watch?v=sjUAXJ03nOs

Ostatnio edytowany przez Gabiffm (2017-03-23 21:41:53)


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1159 2017-03-24 09:46:56

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Marine Le Pen nie wygra wyborów.Ja straciłam nadzieję,po wyborach w Austrii tego zielonego dziadka na Prezydenta.
Europa zeszła już na psy.


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1160 2017-03-24 11:58:14

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

zalezy kto bedzie glosy liczyl...nie sondzisz?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1161 2017-03-26 13:14:45

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

Nie było to łatwe doświadczenie. Wiedziałam, że spoczywa na mnie ogromna odpowiedzialność polityczna. Nie mogliśmy poprzeć człowieka, który chciał obalić nasz rząd. To byłoby wywieszenie białej flagi. To oznaczałoby utratę wiarygodności – powiedziała premier w wywiadzie, którego fragmenty opublikowano w niedzielę na stronie internetowej tygodnika

http://www.tvp.info/29662695/nie-moglis … -nasz-rzad

nööö...przy okazji wyszlo szydlo z worka w temacie kto rzadzi  w unii i decyduje przed wyborami kto ma byc wybrany...
bynajmniej nie chodzi tu o Beate a o Endzi i jej poplecznikow z Brukseli,Berlina i calego tego orszaku bizantyjskiego...
hipokryzja do kwadratu,ot co!


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1162 2017-03-26 21:44:58

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

Unia Europejska umrze, bo ludzie już jej nie chcą. Zamienimy ją na inną Europę. Idea europejska, której zaszkodzili federaliści, odrodzi się w postaci Europy ludzi i narodów – mówiła kandydatka FN w wyborach prezydenckich.

Uczestnicy wiecu przyjęli jej słowa oklaskami.

W opublikowanym wcześniej w niedzielę wywiadzie dla dziennika „Le Parisien” Le Pen zapewniała wyborców, że deklarowane przez jej ugrupowanie wycofanie Francji ze strefy euro odbyłoby się w uporządkowany sposób, a także że jako prezydent kraju dążyłaby ona do „dobrze przygotowanych” negocjacji z pozostałymi krajami UE na tematy takie jak wyjście Francji ze strefy Schengen.

– Wprowadzenie euro doprowadziło do bardzo znaczących podwyżek cen i bardzo dużego spadku siły nabywczej. To także poważna bariera w tworzeniu miejsc pracy, bo spowodowało to utratę konkurencyjności przez francuską gospodarkę – przekonywała Le Pen w wywiadzie.

http://www.tvp.info/29666896/marine-le- … pa-narodow


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1163 2017-03-29 12:12:37

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

to PiS i we Francji juz rzadzi??

 

#1164 2017-03-29 16:41:34

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

podpielam do tego wczesniej na temat Francji...widac tam tez wielu ludziom nie podoba sie lewacki  rzad ...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1165 2017-03-29 17:46:59

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Ale większości się podoba i dlatego zostanie tak,jak jest.Za późno na zmiany.
Widać Francuzom pasuje stan wyjątkowy i bombowa atmosfera.


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1166 2017-03-29 22:31:36

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PiS rządzi

ino patrzec jak tu sie zacznie...i w innych panstwach Unii...oto co chca nam zafundowac tzw."demokraci"

Szesnaście osób aresztowała grecka policja podczas operacji w obozach dla migrantów na wyspach Lesbos, Chios i Samos. Skonfiskowała tam między innymi narkotyki, noże i fałszywe dokumenty
Dwudniowa operacja policyjna miała na celu zwiększenie bezpieczeństwa na wyspach. W niektórych ośrodkach, zwłaszcza na Chios, utworzyły się grupy różnych narodowości, między którymi dochodziło do kłótni i zamieszek.

Lokalne władze od dłuższego czasu nalegają na ewakuację migrantów z wysp, ze względu na niekorzystny wpływ, jaki ich długotrwały pobyt wywiera na życie mieszkańców. We wtorek problem ten został poruszony w Parlamencie Europejskim.

Członkowie komisji zajmującej się tą sprawą mówili o przemocy, handlu ludźmi i narkotykami. Zaznaczyli, że lokalna społeczność została z tym sama. Migranci przebywają na greckich wyspach miesiącami w oczekiwaniu na rozpatrzenie ich podań o azyl.
http://www.tvp.info/29709875/narkotyki- … -migrantow

Kopaczowa podpisala papierek w ostatniej sekundzie,iedy jeszcze mogla podpisywac,a teraz PL musi przyjac czesc tych "wysokiej klasy " fachowcow" ...ci ludzie nie po to tu jechali,zeby tu pracowac...oni beda dalej uprawiac na terenie Europy to,co robili do tej pory u siebie...
jak widac na zalaczonym obrazku...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#1167 2017-03-29 22:50:09

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

a to Kopacz juz w PiS jest??

 

#1168 2017-03-30 10:03:19

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi

Nie jest.Ale zobowiązania podpisane przez nią,musi PiS przejąć i kontynuować.


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

#1169 2017-03-30 10:55:17

marg63

Gość

Re: PiS rządzi

powaznie? Jakos nie zauwazylem tego.... co np. przejeli i kontynuja?

 

#1170 2017-03-30 12:32:40

Meli

aktywny

Skąd: Dummland
Zarejestrowany: 2016-11-29
Punktów :   

Re: PiS rządzi


Herr lass Gras wachsen, die Anzahl deiner Rindviecher wird immer größer...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwegame-gra.pun.pl www.adapciak.pun.pl www.gossip-girl.pun.pl www.schwarzwald.pun.pl www.n-w-u-fed.pun.pl