wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

Ogłoszenie


  • Index
  •  » Sport
  •  » Brak respektu czy już dyskryminacja?

#1 2014-04-04 16:02:04

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Brak respektu czy już dyskryminacja?

Dziennikarze The Sun i Daily Mirror,zachowali się,jak chuligani,a nie dziennikarze.Tu do tematu:

You Dirty Schwein“ - diese unerhörte Beleidigung musste Bayern-Star Bastian Schweinsteiger (29) am Mittwoch in fetten Lettern auf der Titelseite des englische „Mirror Sport“ lesen. Auch die Tageszeitung „The Sun“ bezeichnete den Fußballer als „You Schwein“. Ihren Mittelfeld-Star als „dreckiges Schwein“ zu bezeichnen, nur weil er Manchester United mit seinem Tor zum 1:1 den Sieg im Hinspiel des Champions League-Viertelfinals am Dienstagabend versaut hatte, für den FC Bayern geht das eindeutig zu weit.

Die Folge: Für das Rückspiel der Partie am 09. April in der Allianz Arena müssen die Journalisten der beiden Blätter draußen bleiben. Das teilte der Verein jetzt in einer Stellungnahme mit: „Der FC Bayern München wird den Vertretern des „Daily Mirror“ und von „The Sun“ beim Rückspiel FC Bayern München gegen Manchester United (09.04.) in der Allianz Arena keine Medienakkreditierung zukommen lassen.“

In Bayern ist man empört über die, im wahrsten Sinne des Wortes, unsportliche Berichterstattung: „In den beiden englischen Medien „Daily Mirror“ und „The Sun“ wurde in respektloser, diskriminierender und persönlich beleidigender Form über unseren Spieler Bastian Schweinsteiger „berichtet“. Der FC Bayern München akzeptiert so eine Form der Berichterstattung nicht und verurteilt diese aufs Schärfste“, begründet der Klub seine Entscheidung. Den „RESPECT“, zu dem die UEFA in einer großen Kampagne bei der Champions League aufruft, hätte die britischen Presse klar vermissen lassen.

Wenn nun also der Ball am 09. April auf bayrischem Rasen rollt, werden die „RESPECT“losen Schreiberlinge draußen bleiben müssen.


(tu wszyscy niemieckojęzyczni,więc chyba tekst po niemiecku jest ok)

Offline

 

#2 2014-04-04 17:54:02

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Brak respektu czy już dyskryminacja?

Wojna sportowa, pomiędzy Anglikami i Niemcami toczy się od dziesięcioleci i zawsze była na granicy dobrego smaku, ze strony angielskiej. Tu jednak zachwiane zostały fundamenty!
Primo - Rooney zachował się jak południowiec i zasymulował faul, którego nie było, czym zniszczył słynne angielskie Fair play.
Secundo. Prasa angielska przeciągnęła tę farsę poza boisko robiąc z Schweinsteigera zawodnika brutalnego i "brudnego"
Reakcja Bayern-u jest prawidłowa.

Offline

 

#3 2014-04-06 08:31:55

Piątek

Gość

Re: Brak respektu czy już dyskryminacja?

Hehhh to ja trafiłęm na to forum jak najgorzej, nie dość, że dziś niedziela i za późno na piątek, to jeszcze niemieckojęzyczne ,a po niemiecku to ja tylko Hitler kaput.
Wypisuję się z "parafii",Wiedersehen, gute Nacht czy jak tam to się zwie, a ze swej strony Farvel.

 

#4 2014-04-06 09:28:12

 Amelka22

aktywny

Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2014-03-27
Punktów :   20 

Re: Brak respektu czy już dyskryminacja?

Piątek napisał:

Hehhh to ja trafiłęm na to forum jak najgorzej, nie dość, że dziś niedziela i za późno na piątek, to jeszcze niemieckojęzyczne ,a po niemiecku to ja tylko Hitler kaput.
Wypisuję się z "parafii",Wiedersehen, gute Nacht czy jak tam to się zwie, a ze swej strony Farvel.

Witam .   obiecuje ze cały wpis będzie w J ,Polskim .
bo mam problemy z pisownia w J Niemieckim ..po_ proś autora tematu przetłumaczy Ci w/w wpis
forum jest okej .  to moje wyłącznie zdanie . Udanej niedzieli

Offline

 

#5 2014-04-06 19:08:26

 Nemo

aktywny

Skąd: Naprzeciwko.
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   17 

Re: Brak respektu czy już dyskryminacja?

Pomijając dobry smak,dziennikarze ci dali się ponieść emocjom i zaślepieniu.Rozumiem iż czasem emocje biorą górę,ale nie zapominajmy, iż ich obowiązkiem jest pracować i informować w miarę możliwości bezstronnie o wydarzeniach mających miejsce na stadionie.Ich zachowanie zakrawa bardziej na podjudzanie do nienawiści, a w sporcie jak wiemy wygrywa może nie zawsze najlepszy,ale od sądzenia kto i jakim rezultatem wygrywa-są arbitrzy.
Summa summarum , ludzie zachowujący się jak huligani poprostu nimi są.


Offline

 

#6 2014-04-09 15:52:40

Happy

Gość

Re: Brak respektu czy już dyskryminacja?

1000tak

 
  • Index
  •  » Sport
  •  » Brak respektu czy już dyskryminacja?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologia2009.pun.pl www.logistykaaon.pun.pl www.virtuning.pun.pl www.monitoring-powietrza.pun.pl www.loth.pun.pl