wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

Ogłoszenie


#61 2015-01-10 14:10:54

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: PEGIDA

Offline

 

#62 2015-01-10 14:15:13

phoenix

Gość

Re: PEGIDA

 

#63 2015-01-10 14:22:13

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: PEGIDA

Swietny artykuł,później doczytam do końca...powinno się go wydrukować.

Offline

 

#64 2015-01-10 14:25:01

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: PEGIDA

Interesująca stronka:

http://ndie.pl/

Offline

 

#65 2015-01-10 14:52:03

 Krunia 666

Zbanowany

Skąd: spod Alpow..
Zarejestrowany: 2014-03-29
Punktów :   24 

Re: PEGIDA

nie znam  tego Chazbijewicza, ale w wiekszosci z jego pogladami zgadzam sie,
napisal tak

; Wiem, że to teraz bardzo trudne, ale powinniśmy spróbować oddzielić islam od ekstremizmu, interpretację od religii. Atak terrorystyczny nie jest dowodem na tezę, że islam zabija.
To dzieło tych, którzy znajdują się na szerokim marginesie islamskiego ekstremizmu – mówi portalowi naTemat.pl Selim Chazbijewicz, polski Tatar, były przewodniczący muzułmańskiej gminy wyznaniowej w Gdańsku.
Jako wyznawca islamu, a jednocześnie normalny, przeciętny Europejczyk, jestem tym, co się zdarzyło w Paryżu zszokowany i zbulwersowany. Tak naprawdę trudno znaleźć odpowiednie słowa.

Wiem, że to teraz bardzo trudne, ale powinniśmy spróbować oddzielić islam od ekstremizmu, interpretację od religii. Atak terrorystyczny nie jest dowodem na tezę, że islam zabija. To dzieło tych, którzy znajdują się na szerokim marginesie islamskiego ekstremizmu – deklaruje polski Tatar w rozmowie z portalem naTemat.pl. Według Chazbijewicza Francja sama wyhodowała sobie terrorystów:
Francja pod rządami prezydenta Hollande’a, polityka o liberalno-socjalistycznych poglądach, za bardzo przyzwalała i przyzwala na nadmierne demonstrowanie obcości kulturowej. Tolerancja stała się najwyższą wartością i jest wypaczana, bo prowadzi do niewydolności państwa. Zwróćmy uwagę na tzw. strefy szariatu, czy to we francuskiej Marsylii czy chociażby w Londynie. W nich króluje przestępczość, a mimo to służby nic nie robią. W tym sensie Francja sama wyhodowała sobie terrorystów, na czym – i na to warto dziś zwracać szczególną uwagę – cierpią normalni muzułmanie, których jest większość – mówi. Były przewodniczący muzułmańskiej gminy wyznaniowej w Gdańsku przestrzega też przed wywoływaniem antyislamskich nastrojów:
W Polsce problem muzułmański jest kwestią marginalną i nie zanosi się na to, by to się zmieniło. Oczywiście w teorii wszystko jest możliwe, ale powtarzam: bez histerii. Proszę nie zapominać, że antyislamska histeria może skutkować czymś takim jak działalność Breivika – powiedział potalowi naTemat.pl Selim Chazbijewicz.

Offline

 

#66 2015-01-10 17:56:24

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: PEGIDA

W Polsce Islam,to nie problem...chyba,że nazapraszają ciapatych...

Zachód ma problem...ludzie to widzą,tylko politycy nie widzą.Nie chcę Islamu w Niemczech i basta.Dla mnie jest to dziadostwo,uwłaczające godności ludzkiej.Co dziwne,Grundgesetz mówi na ten temat jasno;że godność człowieka jest nienaruszalna.

Offline

 

#67 2015-01-10 18:00:31

 Krunia 666

Zbanowany

Skąd: spod Alpow..
Zarejestrowany: 2014-03-29
Punktów :   24 

Re: PEGIDA

a to mozna potraktowac w obie strony,
ich godnosc i nasza godnosc...

ktora jest tu wazniejsza?

Offline

 

#68 2015-01-10 18:06:44

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: PEGIDA

Ich poczucie godności jest wypaczone,tak samo,jak poczucie honoru...w imię ich zakichanego honoru,mordują własne siostry.
Jeżeli tak bezpośrednio pytasz,to Ci powiem,że dla mnie liczy się tylko i wyłącznie Grundgesetz,a nie ich chory Szariat...czyli nasza godność.

Offline

 

#69 2015-01-10 19:50:46

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PEGIDA

a tu cos co mnie osobiscie zdumialo

    Według służb specjalnych zidentyfiko­wa­no 5 Polaków-konwertytów, którzy po przejściu na islam wyjechali do Iraku i Syrii, by walczyć po stronie Państwa Islamskiego. Szósty mieszka w Polsce, ale - choć wiązany jest z fundamenta­li­stycz­ny­mi nurtami tej religii - nie ma związku z organizacjami terrorystycz­ny­mi - dowiedział się portal tvn24.pl.

Szefowie cywilnego i wojskowego wywiadu na tajnym posiedzeniu sejmowej "speckomisji" przedstawili raport o Polakach, którzy mogą mieć związek z terroryzmem. Wszyscy przeszli na islam, a następnie dołączyli do jego radykalnych nurtów podczas pobytu na emigracji w Norwegii i Wielkiej Brytanii. Szef komisji poseł Marek Biernacki mówi, że dziś największe zagrożenie stanowią Europejczycy, którzy przeszli konwersję i związali się z organizacjami terrorystycz­ny­mi.

http://www.sfora.pl/polska/Tylu-Polakow … ampaign=o2


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#70 2015-01-10 23:31:09

 Krunia 666

Zbanowany

Skąd: spod Alpow..
Zarejestrowany: 2014-03-29
Punktów :   24 

Re: PEGIDA

Wracajac do Francji, wlasnie wyczytalam na Webie ze  Freundin tego Geiselnehma z Paryza,
ktora ponoc aktywnie miala brac udzial w tej akcji,
- ktora niby jest poszukiwana po calym Paryzu..i okolicy
jest od 2 miesiecy w Syrii na szkoleniu,
-
no super,
powiem wam skrycie ze tyle  bledow jakie popelnila francuska policja
i Regierung jest  juz  warte podziwu i popukania sie po glowie


I pomyslec ze takich jak ta trojka
we Francji jest jeszcze  tysiäce !

Offline

 

#71 2015-01-10 23:41:30

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PEGIDA

gdzies slyszalam ze zas Niemcy przyjeli kupe uchodzcow z Syrii...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#72 2015-01-11 08:23:29

 ktos z Czarnego Lasu

aktywny

Skąd: Schwarzwald
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   23 

Re: PEGIDA

Zaczęło się w Niemczech...

Brandanschlag auf „Hamburger Morgenpost“

Unbekannte haben einen Brandsatz in das Verlagshaus der „Mopo“ geworfen. Das Motiv der Täter ist noch unklar. Die Zeitung hatte als Reaktion auf die Terrorattacke in Paris Mohammed-Karikaturen abgedruckt.

http://www.faz.net/aktuell/gesellschaft … 63695.html

Offline

 

#73 2015-01-11 09:55:42

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PEGIDA

chyba dzisiaj w calych Niemczech ludzie beda protestowac na ulicach...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#74 2015-01-11 12:25:35

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: PEGIDA

"Bundesinnenminister Thomas de Maizière (CDU) hat der islamfeindlichen Pegida-Bewegung vorgeworfen, die Terroranschläge von Paris politisch zu missbrauchen. "Die Instrumentalisierung eines so schrecklichen Mordanschlages für die eigenen Zwecke ist schäbig", sagte de Maizière der "Bild am Sonntag". Zugleich machte er erneut klar, dass der islamistische Terror mit aller Härte bekämpft werden müsse. "Die Islamisten bekommen unsere harte klare rechtsstaatliche Antwort, dazu brauchen wir nicht Pegida."

De Maizière warf den Pegida-Anhängern vor, Islam mit Islamismus gleichzusetzen. Es müsse aber unterschieden werden "zwischen Islamisten, die sich zu Unrecht auf die Religion berufen, um Straftaten und Morde zu begehen oder sich radikalisieren, und den Muslimen, die verfassungstreu in Deutschland ihren Glauben leben".

(msn.com)

Offline

 

#75 2015-01-11 16:43:28

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: PEGIDA

Mutti zasmucona na marszu w Paryżewie:

http://i1.bstatic.de/sites/default/files/styles/main_presenter_1300x560/public/main-presenter-image/merkel_buc_0.jpg?itok=-RxMVDAj

Offline

 

#76 2015-01-11 19:32:23

 Krunia 666

Zbanowany

Skąd: spod Alpow..
Zarejestrowany: 2014-03-29
Punktów :   24 

Re: PEGIDA

was für ein süßes Foto....    

Offline

 

#77 2015-01-11 19:59:11

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PEGIDA

tak sobie mysle o tych marszach i Pegidzie,i wymyslilam ze to dobrze,w koncu ludzie protestuja przeciwko mysleniu politycznych glowek i tym samym okazuja ze nie boja sie islamistow,nie boja sie wyjsc na ulice i zaprotestowac przeciwko temu co sie obecnie dzieje nie tylko w DE ale i na swiecie...i dobrze!


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#78 2015-01-11 20:03:42

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: PEGIDA

Czego mają się bać,przy tylu ochroniarzach?...szczepili się razem,w nadziei,że potencjalni zamachowcy będą mieli dylemat,kogo pierwszego odstrzelić...

Ale zawsze tak było;do odważnych świat należy.

Offline

 

#79 2015-01-11 20:10:24

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PEGIDA

w kupie sila...ale tu sa potrzebne jakies odgorne dzialania...ludzie przejda raz,drugi,trzeci i..kiedys przestana,sklanianie sie islamowi przez politykow w pas i podpisanie umowy o wprowadzeniu nauki Islamu do szkol i wolnych -Islamskich dni swiatecznych zakrawa mi na kpine!


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#80 2015-01-11 20:24:17

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: PEGIDA

No,niech dalej mydlą oczy,że nic się nie dzieje....mam nadzieję,że po następnych wyborach,razem ze stołkami wylecą w powietrze (przenośnia)

Offline

 

#81 2015-01-11 20:30:46

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PEGIDA

ale do tej pory zdaza juz te ustawy podpisac!

eehhhh...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#82 2015-01-11 20:39:12

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: PEGIDA

Może gdzieś wyemigrować?...tylko gdzie?

Offline

 

#83 2015-01-11 22:07:21

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PEGIDA

bo ja wiem...Meksyk?



wlasnie pokazali jak Merkel maszeruje w Paryzu razem z waznymi glowami...Tusk zaraz obok niej..ciekawe czemu?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#84 2015-01-12 09:45:08

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: PEGIDA

Angela w środku,symbolizuje Niemcy...po prawej Tusk (wschód),Holland po lewej (zachód)...czy jakoś tak...

Meksyk?...to już lepij tu zostanę

Offline

 

#85 2015-01-12 13:08:10

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: PEGIDA

Offline

 

#86 2015-01-12 16:42:47

 Krunia 666

Zbanowany

Skąd: spod Alpow..
Zarejestrowany: 2014-03-29
Punktów :   24 

Re: PEGIDA

wyemigrowac ?
gdzies gdzie  cieply klimat,
gdzie nie ma finanzamtu, wojen, sztojerow,
gdzie sa sami mili , spokojni, pokojowo nastawieni ludzie..
Gdzies gdzie mozesz  mieszkac  w mialym malym domku ,blisko plazy,zywic sie owocami morza..
gdzies gdzie   slyszysz szum morza,
ale i pobliskich drzew...

no i blisko jest lotnisko, gdy przyjdzie ci ochota zmienic klimaty..

Offline

 

#87 2015-01-12 16:43:57

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: PEGIDA

Blisko plaży?...a jak przyjdzie tsunami?

Offline

 

#88 2015-01-12 17:43:06

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PEGIDA

hmm a to czytaly?

Islam nalezy do Niemiec!

http://home.1und1.de/magazine/politik/b … n-30354826

na poczatku kariery Merkel podobala mi sie jej polityka,po tym co teraz czytam...jestem na NIE!
jak widac Turcja bardzo naciska na przyjecie jej do Unii...

i gdzie teraz wiac?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#89 2015-01-12 17:49:44

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: PEGIDA

Na nią na pewno nie będę głosować...ma u mnie prze-rą-ba-ne

Offline

 

#90 2015-01-12 17:56:17

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: PEGIDA

opisze wam taka scenke z dzisiaj
-poszlam na termin do HNO Arzt-zreszta o dzwiecznym tureckim imieniu i nazwisku...oczywiscie praxis wypelnione bylo ludnoscia pochodzenia tureckiego,ale kilka Niemek tez bylo...w poczekalni wisial telewizor a pod nim siedziala mloda muslimka (chyba miala juz 18?) w chustach i trzymala wozek w ktorym spalo bodaj 2 letnie dziecie...co chwile przysypiala a dziecie przez ponad godzine ani razu oka nie otworzylo-w drugim koncu siedziala para turecka w bardziej niz srednim(ona tez w chuscie) wieku i tez przysypiali,otoz akurat pokazywali Paryz co w polaczeniu z widokiem przysypiajacej muslimki w chuscie pod tym telewizorem dawalo ciekawy obraz calosci..starsza pani obok mnie(Niemka)usmiechala sie do mnie co chwile patrzac na calosc tej poczekalni...nie moglam sie nie usmiechnac...
otoz w kolejce do lekarza zapisana byla polowa oczekujacych-oczywiscie wszyscy przyszli z osobami towarzyszacymi i zajeli bardzo duzo miejsca...
do czego zmierzam...nigdy Turecka ludnosc nie bedzie miala europejskiej mentalnosci-Islam w Europie wedlug mnie nie ma nic do szukania,nie wiem jak wy ale to co Angela ostatnio robi mnie sie nie podoba-jesli Turcja wejdzie do Unii-trza wiac,gdzie oczy poniosa...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.architektura08.pun.pl www.callofduty2.pun.pl www.dejavu.pun.pl www.awayfromlive.pun.pl www.2012manager.pun.pl