wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

Ogłoszenie


#61 2014-12-13 19:34:16

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Test na osobowosc

nieeee Kurti,mam calosc twego testa na misli...




Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#62 2014-12-13 20:23:30

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Test na osobowosc

poszles drugi raz sie przeswietlac?

ino bez krentactffa...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#63 2014-12-13 20:48:06

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Test na osobowosc

Drugi raz? Po co?
Przecież napisałem, że z grubsza się zgadza.
Dlaczego miałbym zmieniać?
Jestem jaki jestem i uważam, że wstydzić się nie muszę.
Są postępowania z mojej strony, które mogłyby być lepiej rozwiązane, ale ogólnie jest okay, a jeśli komuś to przeszkadza,  to nie musi utrzymywać ze mną kontaktu.  

Offline

 

#64 2014-12-13 21:00:00

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Test na osobowosc

nooo!a juz myslalam ze bedziesz szachraic...jak co niektorzy se tu kombinowali...



a z tym to sie tez zgadzam

Są postępowania z mojej strony, które mogłyby być lepiej rozwiązane, ale ogólnie jest okay, a jeśli komuś to przeszkadza,  to nie musi utrzymywać ze mną kontaktu.   

zwlaszcza z pierwsza czescia twego zdania...

 


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#65 2014-12-13 21:00:13

 ktos z Czarnego Lasu

aktywny

Skąd: Schwarzwald
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   23 

Re: Test na osobowosc

Mię wyszło tak:

Personen mit ENTJ-Präferenz sind offen, analytisch und eloquent. Sie geben gern Anweisungen. Ihnen liegt das Führen und Anleiten im Blut. Was sie auch machen, sie wollen es schnell, effizient und effektiv erledigen. Dabei gehen sie logisch, organisiert, strukturiert und schnell vor. Sie planen langfristige Abläufe und deren einzelne Schritte, um ihr Ziel sicher und termingerecht zu erreichen.
Sie erfassen schnell wie etwas funktioniert. Objektiv und kritisch beurteilen sie, was in der Welt um sie herum passiert und entscheiden zügig. Was nicht effizient ist, kann sie daher leicht aufregen.
Sie sind risikobereit und scheuen sich nicht vor Auseinandersetzungen, wenn etwas zu klären ist. Recht erhält, wer die besseren Argumente vorbringt. Jedes Argument muss vernünftig und durchdacht sein, damit sie es gelten lassen.
Die Aufmerksamkeit von ENTJs gilt vor allem der Arbeit und nicht so sehr den Menschen, welche die Arbeit tun. ENTJs möchten ihr Leben in den Griff bekommen. Dies versuchen sie zu erreichen, indem sie Persönlichkeitstest es strukturieren. Entscheidungen werden logisch und folgerichtig getroffen. Eine solche  orgehensweise wird auch von anderen erwartet. ENTJs möchten gut vorbereitet sein. Mögliche Schwierigkeiten erkennen sie im Voraus.
ENTJs sind neugierig. Sie analysieren ständig. Neues zu entdecken, zu denken und zu realisieren ist für sie interessanter, als sich mit Althergebrachtem zu beschäftigen. Sie entwickeln Strategien, die weit in die Zukunft hineinreichen und lassen sich von neuen Ideen, Theorien und Erkenntnissen inspirieren.
ENTJs brauchen ein Umfeld, in dem sie ihre intuitiven Fähigkeiten einsetzen können. Weil ENTJs eher an großen Zusammenhängen interessiert sind, können ihnen wichtige Einzelheiten entgehen. Obwohl komplexe Aufgaben sie herausfordern und das Lösen von Problemen zu ihren Kernkompetenzen gehört, haben sie Schwierigkeiten mit unklaren Zuständen oder Situationen. Diese machen sie nervös und lassen sie schnellstmöglich die Klärung suchen.
Sie urteilen schnell und müssen darauf achten, sich vorher ein ausreichend umfassendes Bild von der Situation gemacht zu haben. ENTJs müssen lernen, sich im Vorwege die Meinung der Menschen anzuhören, die von einer Entscheidung betroffen sind. Das wird ihnen vielleicht schwer fallen. Wenn sie
sich jedoch zu wenig Zeit nehmen, entscheiden sie möglicherweise voreilig und ohne die ausreichende Sachinformation oder genügend Rücksichtnahme auf die persönlichen Gefühle und Ansichten anderer Menschen. Wenn sie es lernen, persönliche Dinge und Gefühle von Menschen stärker mit einzubeziehen und diese in ihrem Handeln zu berücksichtigen, reifen sie auch persönlich.
Sie müssen "die Kunst, andere zu verstehen" entwickeln, wenn sie lernen, die Leistungen und Ideen anderer anzuerkennen - auch, wenn diese nicht so schnell, so präzise und in ihrem Sinne logisch handeln.

Chyba zachowam tę analizę do moich przyszłych Bewerbungów

Offline

 

#66 2014-12-13 21:21:41

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Test na osobowosc



cala ty Ktosiu...



no i nie trza isc do wrozki zeby o sobie pare slow prawdy sie dowiedziec...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#67 2014-12-13 21:32:11

 ktos z Czarnego Lasu

aktywny

Skąd: Schwarzwald
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   23 

Re: Test na osobowosc

No cóż, coś w tym musi być. Nie wierzę w horoskopy ale jestem modelowym przykładem mojego znaku zodiaku. 

Offline

 

#68 2014-12-13 21:33:50

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Test na osobowosc

czekaj no..niech zgadne...Waga?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#69 2014-12-13 21:35:37

 ktos z Czarnego Lasu

aktywny

Skąd: Schwarzwald
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   23 

Re: Test na osobowosc

Offline

 

#70 2014-12-13 21:38:37

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Test na osobowosc

hmmm...no to sie przyznaj pleass bo nie zgadne dzisiaj ...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#71 2014-12-13 21:40:08

 ktos z Czarnego Lasu

aktywny

Skąd: Schwarzwald
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   23 

Re: Test na osobowosc

Koziorożec 

Offline

 

#72 2014-12-13 21:44:20

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Test na osobowosc

w zyciu bym na to nie wpadla...

jakos mi nijak nie pasujesz do Koziorozca...
serio...moja siostra byla z pod tego znaku...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#73 2014-12-13 21:49:22

 ktos z Czarnego Lasu

aktywny

Skąd: Schwarzwald
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   23 

Re: Test na osobowosc

Gdzieś kiedyś przeczytałam charakterystykę znaków w trzech słowach.
O mnie było: Uparty, gorliwy kontroler. Cała ja 

Offline

 

#74 2014-12-14 08:11:19

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Test na osobowosc

wlasciwie tez bym tak ospisala moja sister...ale ty mi wlasnie na taka wcale nie wygladasz...
hmmm....moze masz jakis pikny ascendent ktory troszku zmienia te 3 zalety?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#75 2014-12-14 08:38:44

malmina

Zbanowany

Re: Test na osobowosc

Personen mit INFP-Präferenz sind sozial, idealistisch und kreativ. Sie vermitteln persönliche Wärme. Im
alltäglichen Leben geben sie sich tolerant, offen, flexibel und anpassungsfähig. Sie haben jedoch eine
sehr persönliche Sicht der Dinge, die aus ihrer starken Verbundenheit mit den eigenen Idealen und
Wertvorstellungen gespeist wird.
INFPs versuchen, andere auf einer tiefen Ebene zu verstehen und erwarten, dass dieses Verständnis
freundlich erwidert wird. Sie sprechen selten über ihre innersten Empfindungen. Ihre Verletzlichkeit
schützen sie häufig, indem sie sich reserviert und zurückhaltend geben. Erst wenn sie jemanden gut
kennen und ihm vertrauen, öffnen sie ihren Schutzwall. Bevor sie sich für etwas entscheiden, prüfen sie
sehr ernsthaft was ihnen wirklich wichtig ist. Sind sie von einer Sache überzeugt, erfüllen sie die damit
verbundenen Aufgaben und Verpflichtungen äußerst zuverlässig. Wenn man jedoch ihre Normen
antastet, lassen sie sich auf keinen Kompromiss ein.
Für INFPs sind Äußerlichkeiten nicht so wichtig. Sie haben keine Ambitionen jemanden zu beeindrucken
oder Macht auszuüben
. Es sind Echtheit und innere Überzeugung, die sie suchen und die sie
interessieren.
Persönlichkeitstest
4
Sie sind an den Möglichkeiten interessiert die sich ihnen bieten, nicht so sehr an der Gegenwart oder an
dem was jeder kennt und was offensichtlich ist. INFPs sind Idealisten. Ihr Einsatz soll ein persönlicher
Beitrag zum besseren menschlichen Verstehen, zum Allgemeinwohl oder zur Gesundheit sein. Sie
brauchen den größeren Sinnzusammenhang.
Wenn sie sich einer Aufgabe verschrieben haben, neigen sie zum Perfektionismus. INFPs brauchen
langfristige Ziele. Sie sind Visionäre. Sie greifen gerne neue Ideen auf und wollen komplizierte
Zusammenhänge jederzeit verstehen. Viele von ihnen interessieren sich für Bücher und Sprachen und
können sich gut ausdrücken. Mit entsprechendem Talent sind sie gute Schriftsteller.
Ihre Kreativität zeichnet sie aus. Wenn es um ihre ureigenen Themen geht, können sie genial und
überzeugend sein. Sie wissen instinktiv, wie man Menschen erreicht und wie sie ihr Anliegen
kommunizieren können. Sie sind dabei nicht laut, sondern tiefgründig und ruhig.
Harmonie ist wichtig für INFPs. Gern sind sie mit anderen zusammen; sie fühlen sich in kleinen Gruppen
oder im Team mit einer zweiten Person wohl, arbeiten aber am besten allein.

Einige von ihnen empfinden vielleicht einen Widerspruch zwischen ihren Überzeugungen und ihrem
tatsächlichen Leben. Deshalb werden sie das Gefühl, unzulänglich zu sein, oft nicht los, auch dann nicht,
wenn sie genauso effektiv wie andere Menschen sind. Es ist wichtig, dass sie eine konkrete Gestalt für
ihre Ideale finden. Sonst träumen sie ständig von unerreichbaren Horizonten, bewirken aber in der
Gegenwart kaum etwas. Wenn sie ihre Ideale nicht umsetzen können, werden sie leicht übersensibel
und verletzlich.

 

#76 2014-12-14 09:04:33

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Test na osobowosc

kurde,az sie k zakrztusilam...

i jak myslisz Malmina-prawda to czy nie ?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#77 2014-12-14 13:08:57

malmina

Zbanowany

Re: Test na osobowosc

Zielonki się spytaj. Ponoć przesiadujemy na tym samym murku nad Renem, z ...

 

#78 2014-12-14 13:20:47

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Test na osobowosc

Zrobiłam jeszcze raz,na innej stronie:



Twój typ osobowosci:

Ludzie o tym typie charakteru sa ukierunkowani na kontakty miedzyludzkie. To zwolennicy rozrywki, zapalajacy swoim entuzjazmem innych. Zyja chwila i uwielbiaja nowe doswiadczenia. Stronia od teorii i bezosobowych analiz. Zainteresowani sluzba innym ludziom. W kregach spolecznych sa zazwyczaj w centrum uwagi. Posiadaja dobrze rozwiniety zdrowy rozsadek i praktyczne podejscie do zycia.

Zawody które moglyby do Ciebie pasowac obejmuja:

Aktorzy, malarze, komicy, artysci estradowi, przedstawiciele handlowi, nauczyciele, doradcy, pracownicy spoleczni, opiekunowie do dzieci, projektanci mody, dekoratorzy wnetrz, konsultanci, fotografowie, muzycy, zarzadzajacy zasobami ludzkimi, wyzsi duchowni, trenerzy, kierownicy fabryk, pracownicy zywnosciówki, recepcjonisci, pracownicy sportu i rekreacji, katecheci, terapeuci systemu oddechowego.

Uwaga: Nie krepuj sie, zamiesc powyzszy opis osobowosci na swojej wlasnej stronie internetowej/blogu.

Offline

 

#79 2014-12-14 13:35:10

 ktos z Czarnego Lasu

aktywny

Skąd: Schwarzwald
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   23 

Re: Test na osobowosc

To ja też 


Twój typ osobowosci:

Ludzie o tym typie charakteru sa powazni i cisi, zainteresowani zapewnieniem sobie bezpieczenstwa i spokojnego zycia. Takze nieslychanie sumienni, odpowiedzialni i niezawodni. Posiadaja dobrze rozwinieta zdolnosc koncentracji. Przewaznie zainteresowani wspieraniem i promowaniem tradycji oraz ustalen. Dzieki dobremu zorganizowaniu i pracowitosci, pracuja oni pewnie w kierunku wytyczonych wczesniej celów. Sa w stanie wypelnic kazde zadanie, jak juz nastawia sie na nie.

Zawody które moglyby do Ciebie pasowac obejmuja:

Kierownicy przedsiebiorstw, administratorzy i zarzadzajacy, ksiegowe, policjanci, detektywi, sedziowie, prawnicy, lekarze, dentysci, programisci komputerowi, analitycy systemów, informatycy, rewidenci, elektrycy, nauczyciele matematyki, inzynierzy techniczni, pracownicy hut, technicy, czlonkowie strazy miejskiej.

Uwaga: Nie krepuj sie, zamiesc powyzszy opis osobowosci na swojej wlasnej stronie internetowej/blogu.

Offline

 

#80 2014-12-14 16:54:54

pogodniak

aktywny

Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   14 

Re: Test na osobowosc

a co to za inna strona? To zrobie ten test, tylko zeby nie wyszlo, ze powinien byl zostac pracownikiem huty albo nauczycielem matematyki


Don´t look back in anger

Offline

 

#81 2014-12-14 17:42:16

 ktos z Czarnego Lasu

aktywny

Skąd: Schwarzwald
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   23 

Re: Test na osobowosc

Offline

 

#82 2014-12-14 17:52:52

pogodniak

aktywny

Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   14 

Re: Test na osobowosc

Ludzie o tym typie charakteru sa praktycznymi i zorganizowanymi tradycjonalistami. Czesto wysportowani. Nie interesuja ich teorie, czy kwestie abstrakcyjne, dopóki nie zobacza ich praktycznego zastosowania. Posiadaja sprecyzowana wizje jak wszystko powinno wygladac. Lojalni i pracowici. Lubia dowodzic. Wyjatkowo zdolni w organizacji i prowadzeniu dzialan. ,,Dobrzy obywatele” ceniacy bezpieczenstwo i spokojne zycie.
Zawody które moglyby do Ciebie pasowac obejmuja:
Zolnierze, zarzadcy handlowi, menadzerzy, policjanci, detektywi, sedziowie, urzednicy finansowi, nauczyciele, przedstawiciele handlowi, pracownicy rzadowi, agenci ubezpieczeniowi, ubezpieczyciele, pielegniarze, nauczyciele do spraw technicznych i handlowych, mafiozi.

No i wyszlo, powinien byl zostac mafioza, ze tez nie zrobilem tego testu po maturze! :ph34r:


Don´t look back in anger

Offline

 

#83 2014-12-14 17:55:33

pogodniak

aktywny

Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   14 

Re: Test na osobowosc

W zamian zostalem "pracownikiem rzadowym", w sumie na jedo wychodz 


Don´t look back in anger

Offline

 

#84 2014-12-14 18:01:12

 ktos z Czarnego Lasu

aktywny

Skąd: Schwarzwald
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   23 

Re: Test na osobowosc

Ciekawi mnie co to jest "terapeuta systemu oddechowego"...
A Ty Pogodniak, masz szerokie spektrum od policjanta do mafioza 

Offline

 

#85 2014-12-14 18:03:11

pogodniak

aktywny

Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   14 

Re: Test na osobowosc

a bo to taki rozzwiew miedzy policjantem a mafioza? Obaj robia w interesie kryminalnym 


Don´t look back in anger

Offline

 

#86 2014-12-14 18:13:51

 ktos z Czarnego Lasu

aktywny

Skąd: Schwarzwald
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   23 

Re: Test na osobowosc

A przedstawiciele handlowi, agenci ubezpieczeniowi i ubezpieczyciele to też jak mafia.
Ale... jakby nie patrzeć przez 10 lat pracowałam w dwóch, z wymienionych dla mnie zawodów (takie 2in1).
A mogłam zostać dentystką 

Offline

 

#87 2014-12-14 18:22:36

pogodniak

aktywny

Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   14 

Re: Test na osobowosc

dentystka-sadystka?


Don´t look back in anger

Offline

 

#88 2014-12-14 18:36:54

 ktos z Czarnego Lasu

aktywny

Skąd: Schwarzwald
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   23 

Re: Test na osobowosc

Samouleczalną dentystką. 

Offline