wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

Ogłoszenie


#1 2014-09-19 00:38:46

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Wymarzony półfinał !

W sobotę reprezentacja Polski zagra w półfinale mistrzostw świata w volleybalu z Niemcami.
Każdy inny wynik niż wygrana Polski byłby niesamowitą niespodzianką.
Oczywiście ta wygrana będzie balsamem na dusze polskich emigrantów w Niemczech, bo pozwoli im na pewien czas poczuć się lepszymi od Niemców.
Czy po piłkarzach ręcznych, koszykarzach i przypuszczalnie siatkarzach, uda się polskim kopaczom pokonać w tym roku poraz pierwszy z Niemcami?

Offline

 

#2 2014-09-19 08:02:38

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Wymarzony półfinał !

Takiego "balsamu" nie potrzebuję.Do wygrania meczu,poza umiejętnościmi,potrzebny jest również łut szczęścia...polski sport,to jak PZPR...jakiś napuszony funkcjonariusz decyduje o kwestiach,o których zielonego pojęcia nie ma.

Kurcio-pamiętasz tego napuszonego w niemieckiej piłce kopanej?

" Für seine zahlreichen Gegner war der "tief Schwarze" ein rotes Tuch. Egal ob in der Politik oder im Sport: Gerhard Mayer-Vorfelder polarisierte wie kaum ein Zweiter. Der Machtmensch und Multifunktionär gehörte einst zu den wichtigsten Politikern in Baden-Württemberg und war lange einer der bedeutendsten und einflussreichsten Vertreter im deutschen Fußball.

Egal ob als Präsident des VfB Stuttgart und des Deutschen Fußball-Bundes (DFB) oder als CDU-Minister im Land - Mayer-Vorfelder verstand es glänzend, sich trotz extremen Gegenwindes jahrelang in den diversen Spitzenpositionen zu halten. Er weiß, was viele über ihn denken - es schert ihn nicht: "Man muss mich nicht mögen, aber Respekt erwarte ich schon."

Offline

 

#3 2014-09-21 10:43:36

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Wymarzony półfinał !

Ten balsam jest potrzebny także ludziom w PL, bo Onet otwiera stronę

"Warto zapłacić wiele, by zobaczyć, jak polski walec rozjeżdża Niemców"

Za bilety na mecz z Niemcami kibice płacili konikom kilkukrotnie więcej niż w kasach.

Offline

 

#4 2014-09-21 12:58:45

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Wymarzony półfinał !

ostbahn kurti napisał:

Ten balsam jest potrzebny także ludziom w PL, bo Onet otwiera stronę

"Warto zapłacić wiele, by zobaczyć, jak polski walec rozjeżdża Niemców"

Za bilety na mecz z Niemcami kibice płacili konikom kilkukrotnie więcej niż w kasach.

Ten kompleks, zostanie chyba po wsie czasy.

Offline

 

#5 2014-09-21 19:10:47

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Wymarzony półfinał !

Niemiecka siatkówka osiągnęła na mistrzostwach świata niesamowity sukces - Niemcy w meczu o trzecie miejsce pokonali Francję 3:0!   Nie wiem czy jest to zarazem bilet na igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro , ale fajnie by było.

Teraz trzymamy kciuki za Polaków, by po 38 latach tytuł mistrza świata powrócił do Polski!

Offline

 

#6 2014-09-21 20:02:25

Admiral

Zbanowany

Re: Wymarzony półfinał !

Kto z was widzial odspiewanie hymnnu narodowego przed spodkiem?  Z takiej druzyny mozna byc tylko dumny,bede trzymal kciuki za nich dzisiaj wieczorem    

 

#7 2014-09-21 21:41:33

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Wymarzony półfinał !

No, najlepsze jest to. że ja mojego przyjaciela z koleżanką małżonką właśnie widziałem wysmarowanych biało czerwoną farbą w spodku!
Ciekaw jestem jakie farby miał wczoraj, bo kolega mieszka normalnie w GE i kiedy Schalke grało z Wisłą, to był oburzony tym, że cieszyłem się z goli Wisły.
Ale myślę, że to doskonale obrazuje naszą sytuację tutaj, gdzie żyjemy w szpagacie polsko-niemieckim, jeżeli ktoś tego nie rozumie, to trudno, ja mu tego napewno nie wytłumaczę, bo to trzeba czuć, a teraz idę dalej oglądać meczyk może pokażą Witusia z Reńką znowu

Offline

 

#8 2014-09-21 21:58:29

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Wymarzony półfinał !

ostbahn kurti napisał:

Niemiecka siatkówka osiągnęła na mistrzostwach świata niesamowity sukces - Niemcy w meczu o trzecie miejsce pokonali Francję 3:0!   Nie wiem czy jest to zarazem bilet na igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro , ale fajnie by było.

Teraz trzymamy kciuki za Polaków, by po 38 latach tytuł mistrza świata powrócił do Polski!

Tu oczywiście popełniłem błąd 40 lat temu -1974

za dwa lata będzie 40 -tka mistrzostwa olimpijskiego cudownej drużyny Wagnera

Ale emocje, choć sama gra na przestrzeni lat stała się nudna

Offline

 

#9 2014-09-21 22:24:02

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Wymarzony półfinał !

Teraz jest 8:8 ale Polska będzie mistrzem świata!
Oczy tych chłopców pokazują, że wyciłgną się z włosy z bagna i wyrają!   Tak wyglądają zwycięscy   k:   

Offline

 

#10 2014-09-21 22:42:21

 ktos z Czarnego Lasu

aktywny

Skąd: Schwarzwald
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   23 

Re: Wymarzony półfinał !

Do Administratorów: proszę o wstawienie emotki ze łzami szczęścia    

Offline

 

#11 2014-09-21 22:57:26

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Wymarzony półfinał !



no i nie byłbym sobą gdybym tego nie umieścił:)



   

Offline

 

#12 2014-09-22 09:40:01

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Wymarzony półfinał !

Gratulacje i wielkie brawa    

Offline

 

#13 2015-01-29 09:23:04

 Handy

pasywny

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2014-03-28
Punktów :   17 

Re: Wymarzony półfinał !

Brawo chłopaki    

szczęśliwam okrutnie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ligapokemongra.pun.pl www.narutoshinobi.pun.pl www.square.pun.pl www.kolekcjonerzy.pun.pl www.kamikadzeforum.pun.pl