wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

Ogłoszenie


#1 2014-09-03 18:52:59

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Nowy sezon muszelkowy.

Byłem dzisiaj w Edece i z rybnego uśmiechnęły się do mnie muszle - wszak sezon rozpoczęty!
Wszystkie miesiące kończące się na literkę R są miesiącami gdzie je się muszle w Niemczech.
Zakupiłem paczkę, 1,5 kg i będę się dziś obżerał.
Mój dobry humor został niestety zakłócony, bo moja nowa pomoc domowa, wsadziła gdzieś dużą główkę świerzego czosnku i ja go znaleźć nie mogłem i musiałem pojechać do Rewe po czosnek .

Na marginesie, czy ma ktoś typ jak, znaleźć solidną i myślącą samodzielnie sprzątaczkę?
Miałem myślącą i uczciwą, ale zaszła w ciążę - bez mojego udziału!    

Czy mam pytać o maturę? :

Offline

 

#2 2014-09-03 19:03:16

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Nowy sezon muszelkowy.

To ona sprząta,czy w chowanego się bawi?Może ten czosnek zjadła?

Moja znajoma ma sprzątaczkę Ukrainkę.Jest z niej bardzo zadowolona,bo naprawdę czysto sprząta,a jej męż (tej Ukrainki),to złota rączka i im wszystko naprawia.Ja jestem sama swoją sprzątaczką,bo mnie nie stać.

Offline

 

#3 2014-09-03 20:31:53

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Nowy sezon muszelkowy.

Kurti...zrob jakis casting abo co...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#4 2014-09-03 21:01:39

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Nowy sezon muszelkowy.

Gabiffm napisał:

Kurti...zrob jakis casting abo co...

Ty sobie myślisz , że to żarty, a ja jej płacę 11,43  euro netto, kobieta jest ubezpieczona.
Brutto to wychodzi ponad 13,55 euro, czyli prawie  65 % więcej niż minimalna płaca w RFN i chętnych nie ma , bo Socjal i Schwarzarbeit.
Na czarno możesz przebierać jak w ulęgałkach.

Offline

 

#5 2014-09-03 21:09:08

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Nowy sezon muszelkowy.

daj jej vollzeit...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#6 2014-09-03 21:16:11

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Nowy sezon muszelkowy.

Vollzeit do sprzątania mojego mieszkania i domu córki, to lekka przesada Gabuś

Offline

 

#7 2014-09-03 21:19:17

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Nowy sezon muszelkowy.

nie masz wiecej dzieci?

slyszalam ze u mnie na wsi biora firmy sprzatajace,albo jakiegos Inda ..ostatecznie Tajke


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#8 2014-09-03 21:28:01

 Amelka22

aktywny

Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2014-03-27
Punktów :   20 

Re: Nowy sezon muszelkowy.

ostbahn kurti napisał:

Gabiffm napisał:

Kurti...zrob jakis casting abo co...

Ty sobie myślisz , że to żarty, a ja jej płacę 11,43  euro netto, kobieta jest ubezpieczona.
Brutto to wychodzi ponad 13,55 euro, czyli prawie  65 % więcej niż minimalna płaca w RFN i chętnych nie ma , bo Socjal i Schwarzarbeit.
Na czarno możesz przebierać jak w ulęgałkach.

ulęgałki ta takie male gruszeczki ...    

Offline

 

#9 2014-09-03 21:31:10

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Nowy sezon muszelkowy.

Gabiffm napisał:

nie masz wiecej dzieci?

slyszalam ze u mnie na wsi biora firmy sprzatajace,albo jakiegos Inda ..ostatecznie Tajke

Gabuś miałem Turczynki, Niemki, Polki i jedne od drugiego w niczym lepsze nie jest.
Druga córka nie ma dzieci, więc pomocy narazie nie potrzebuje, jak będzie miała, to otrzyma
 

Offline

 

#10 2014-09-03 21:40:12

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Nowy sezon muszelkowy.

hmmm...jakis kaprysny jestes  Kurti...
bierz i nie wybrzydzaj


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#11 2014-09-03 21:48:44

 Amelka22

aktywny

Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2014-03-27
Punktów :   20 

Re: Nowy sezon muszelkowy.

ostbahn kurti napisał:

Gabiffm napisał:

nie masz wiecej dzieci?

slyszalam ze u mnie na wsi biora firmy sprzatajace,albo jakiegos Inda ..ostatecznie Tajke

Gabuś miałem Turczynki, Niemki, Polki i jedne od drugiego w niczym lepsze nie jest.
Druga córka nie ma dzieci, więc pomocy narazie nie potrzebuje, jak będzie miała, to otrzyma
 

.... hm nie za wysoko stawiasz poprzeczkę 
   

Offline

 

#12 2014-09-03 22:16:44

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Nowy sezon muszelkowy.

Amelka22 napisał:

ostbahn kurti napisał:

Gabiffm napisał:

nie masz wiecej dzieci?

slyszalam ze u mnie na wsi biora firmy sprzatajace,albo jakiegos Inda ..ostatecznie Tajke

Gabuś miałem Turczynki, Niemki, Polki i jedne od drugiego w niczym lepsze nie jest.
Druga córka nie ma dzieci, więc pomocy narazie nie potrzebuje, jak będzie miała, to otrzyma
 

.... hm nie za wysoko stawiasz poprzeczkę 
   

Co to znaczy za wysoko postawiona poprzeczka?

Ja od pani nie oczekuję cudów, ale skoro mam w kuchnii "karuzelę" do zawieszania, to nie rozumiem dlaczego pani upycha rzeczy po szufladach , skoro jej już raz wytłumaczyłem poco to jest. 

Offline

 

#13 2014-09-04 08:36:38

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Nowy sezon muszelkowy.

Kurti;może zrób listę jej "zadań":okna,podłogi.łazienka,kuchnia (bez opróżniania zmywarki)...pranie,prasowanie(bez układania w szafach).Sam sobie wypróżnij zmywarkę i poukładaj w szafie poprasowane ciuchy.

Offline

 

#14 2014-09-04 09:02:24

 Amelka22

aktywny

Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2014-03-27
Punktów :   20 

Re: Nowy sezon muszelkowy.

Violaxx napisał:

Kurti;może zrób listę jej "zadań":okna,podłogi.łazienka,kuchnia (bez opróżniania zmywarki)...pranie,prasowanie(bez układania w szafach).Sam sobie wypróżnij zmywarkę i poukładaj w szafie poprasowane ciuchy.

hmm ..z tą to nawet Kurti mógł ulęgałki przepierać .. . za 11.30 euro bez ubezpieczenia       

  https://www.youtube.com/watch?v=Jz3AifnR_2A

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.turniejefifa08best.pun.pl www.trancezone.pun.pl www.cs-knajpa.pun.pl www.hssnysa.pun.pl www.tgk.pun.pl