wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

Ogłoszenie


  • Index
  •  » Sport
  •  » Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

#1 2014-08-06 23:14:46

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

Kibicowałbym bym chętnie polskim sportowcom, gdyby nie polskie tytuły komentujące polskie sukcesy sportowe.
Dzisiaj ku uciesze naszego kolegii Rostropka Legia Warszawa pokonała w Glasgow Celtic 2:0 i awansowała do następującej rundy.
Onet.pl
otwiera wątek następującym tytułem: El.LM Legia znowu ośmieszyła 
Celtic, kolejny  wielki mecz Polaków.

Czy ktoś z Was przeczytał w niemieckiej prasie po 7:1 z Brasylią, że Niemcy ośmieszyli Brazyliczyków?

Offline

 

#2 2014-08-07 08:06:30

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

Kurcio-to nie są redaktorzy,lecz pismaki...i tyle na ten temat,

Offline

 

#3 2014-08-08 21:45:53

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

ostbahn kurti napisał:

Kibicowałbym bym chętnie polskim sportowcom, gdyby nie polskie tytuły komentujące polskie sukcesy sportowe.
Dzisiaj ku uciesze naszego kolegii Rostropka Legia Warszawa pokonała w Glasgow Celtic 2:0 i awansowała do następującej rundy.
Onet.pl
otwiera wątek następującym tytułem: El.LM Legia znowu ośmieszyła 
Celtic, kolejny  wielki mecz Polaków.

Czy ktoś z Was przeczytał w niemieckiej prasie po 7:1 z Brasylią, że Niemcy ośmieszyli Brazyliczyków?

Chciałbym dzisiaj spytać tego pismaka z Onet-u, kto się ośmieszył?

Offline

 

#4 2014-08-08 22:27:34

Happy

Gość

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

Pismaki w ogóle pasożytują na ludzkich słabościach, więc stosowne słownictwo jest wskazane typu ośmieszył , poniżył, zawstydził itd itp
Czego uczą młodych ludzi ? To widać po komentarzach pod artykułami. Prawie nigdy nic pozytywnego. Straszne !

 

#5 2014-09-04 23:47:31

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

MŚ siatkarzy 2014: Polacy zmietli Wenezuelczyków z parkietu!

Totalna dominacja Polaków! Rezerwowi rozgromili rywali!

Polski walec jedzie dalej! Kolejny rywal zmiażdżony!

Offline

 

#6 2014-09-05 07:33:57

roStropek

Zbanowany

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

By byc sprawiedliwym  przytocze kilka innych "pyszalkowatych tytulow"   tychze samych "polskich pismykow"
Pierwszy z gory  na Google.
ME siatkarek: Rosyjski walec rozjechał Serbki, mistrzynie świata w finale!
ME: Nie ma sensacji. Rosyjski walec przejechał po Słowacji
Siatkówka. Rosyjski walec rozjechał Chorwację
Rosyjski walec zgniótł Serbów. Ostatnią przeszkodą Italia

Itd....Jak widac "walec" to ulubione okreslenie naszych "pismakow"by ukazac dominacje jakiejs druzyny  nad inna druzyna. I nie ma on nic wspolnego z narodowoscia.
Ale by to zauwazyc trzeba byc na biezaco z relacjami sportowymi lub... po prostu byc  OBIEKTYWNYM.
Dziekuje za uwage.

 

#7 2014-09-05 11:14:18

Nietuzinkowy

Zbanowany

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

Nazywanie i porownywanie Kobiety do Walca jest powszechnie uznane za prymitywna i chamska aluzje .....Synonim Babochlopa !

 

#8 2014-09-05 20:49:57

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

Nietuzinkowy napisał:

Nazywanie i porownywanie Kobiety do Walca jest powszechnie uznane za prymitywna i chamska aluzje .....Synonim Babochlopa !

Nasz OBIEKTYWNY "intelektualista" nie zwaraca uwagi na takie niuanse, on OBIEKTYWNIE opisał  Rosjanki!

Gdybym miał jego poziom intelektualny, to popełniłbym sepuku, by moje dzieci nie musiały się za mnie wstydzić.

Offline

 

#9 2014-09-05 21:19:48

roStropek

Zbanowany

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

Jeszcze jeden CHYBIONY I PYSZALKOWATY tytul  z tych mistrzostw.
Ale nie na temat Polski? Co jest?

"
Sport.pl Sport Wiadomości
MŚ siatkarzy 2014. Rosjanie zdemolowali Egipt "

http://www.sport.pl/sport/1,65025,16581 … Egipt.html

Bede tu wklejal na bierzaco bo widze ze z obiektywizmem to cieniutko u niektorych 

 

#10 2014-09-05 21:23:32

roStropek

Zbanowany

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

Przepraszam
- na bieżąco.  Bede wklejal.

 

#11 2014-09-05 21:37:01

Nietuzinkowy

Zbanowany

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

roStropek napisał:

Przepraszam
- na bieżąco.  Bede wklejal.

Dlaczego PATOLOGICZNY DEBILKU trolujesz kolejny temat ???

 

#12 2014-09-05 21:39:34

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

A wklejaj sobie dżdżownico intelektu!  i co to zmieni? 

Offline

 

#13 2014-09-05 21:45:56

roStropek

Zbanowany

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

Pisze przeciez na temat.
"Rosjanie zdemolowali Egipt"


Pyszalkowaty tytul polskich pismakow.


http://www.sport.pl/sport/1,65025,16581 … Egipt.html

 

#14 2014-09-07 22:50:25

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

za ONET-em:
" Cztery bramki Lewandowskiego, Polacy rozstrzelali słabełusza!
No i jak tu nie zgodzić się z niemieckim: "Sport ist Mord"!
Skoro pragnąca pokoju polska nacja przypomina nam to na każdym kroku!
Prywatnie jestem ciekawy jak długo Polacy, będą się onanizować tym 7:0?   

Offline

 

#15 2014-09-07 22:53:26

roStropek

Zbanowany

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

Uwazaj. Nie ochlap monitora.

 

#16 2014-09-08 01:13:28

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

roStropek napisał:

Uwazaj. Nie ochlap monitora.

Ależ mój drogi rostropku ja się onanizuję tylko wtedy, gdy polska pycha dostaje w dupę!

Wiesz, polscy brydżyści od dziesiątek lat należą do światowej czołówki, gdzie cieszą się uznaniem i respektem.
Pomimo wielu sukcesów  - mistrzostwa świata, europy i Bóg wie czego! Polacy wygrali wszystko!
Nigdy nie przeczytałem relacji poniżających rywali.
To jest ta różnica pomiędzy tym, co ty reprezentujesz w swych tekstach nie tylko sportowych!

Tak sprawiło mi niesamowitą przyjemność wykluczenie Ległej z CL       
Bo twoja reakcja jak i reakcja polskiej prasy zasługiwała na dosadnego kopa w doopę!
Wy nie potraficie wygrywać! Bo każdą wygraną leczycie swoje kompleksy robiąc z przeciwnika szmatę  

Offline

 

#17 2014-09-08 09:18:30

roStropek

Zbanowany

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

"Ależ mój drogi rostropku ja się onanizuję tylko wtedy, gdy polska pycha dostaje w dupę!"

Wiec bardzo czesto.


 

#18 2014-09-08 09:19:39

roStropek

Zbanowany

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

Polscy pilkarze ZMIARZDZYLI kopaczy z Gibraltaru!!
Masakra pod Gibraltarem!
Btawo Polacy!

 

#19 2014-09-08 14:42:20

Dagny

Zbanowany

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

Kurti...ty tak nie cwaluj..bo niestety ale tu tez byl dosc niesmaczny epizod z "tancem gauchos",za co trzeba bylo poludniowych amerykanow przepraszac..

mysle ze nazywanie pokonanych "pastuchami" i prezentacja ich zgietych niemieckim zwyciestwem karkow bardzo koreluje z wyzszoscia rasy panow..bo jak doskonale caly swiat  wie,wszyscy Niemcy to nazisci...hahahaha


badz tak mily i porzuc stereotypy bo twoj upor w walkowaniu niektorych tez swiadczy chyba tylko o tym,ze jak wszyscy Polacy jestes zakreconym, klebkiem kompleksow.

 

#20 2014-09-08 20:23:18

roStropek

Zbanowany

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

Dagny.
Takie kompleksy  kolega   rozladowuje onanizmem. Sam powiedzial

 

#21 2014-09-08 20:45:00

Dagny

Zbanowany

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

hmmm...no ja daleka jestem do wkraczania w czyjes zycie intymne..hehehe
kurtiego cenie pewnie bardziej niz mu sie zdaje i czytalam juz jego wypowiedzi pod ktorymi moge sie spokojnie podpisac..
prawda ze nie laczy nas jakas okrutna fascynacja czy gorejaca sympatia ale potrafie byc obiektywna w ocenie innych,nawet jesli sie z nimi nie w kazdej kwestii zgadzam...tak mam z kurtim i odnosze wrazenie ze on miewa podobnie..
cale szczescie ani on ani ja nie nalezymy do osob pamietliwych bo biorac pod uwage nasze wczesniejsze stosunki pasowaloby sie brac za lby w nieskonczonosc...hehehe
a jakiegos mniejszego lub wiekszego "szmergla" kazdy z nas ma..

Ostatnio edytowany przez Dagny (2014-09-08 20:49:24)

 

#22 2014-09-08 21:43:17

roStropek

Zbanowany

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

Stosunki stosunkami a Polska  wdrugiej rundzie dowali USA
Rozniesie  Francje
Rozjedzie   Iran
Osmieszy Italie


 

#23 2014-09-08 23:22:15

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

Dagny napisał:

hmmm...no ja daleka jestem do wkraczania w czyjes zycie intymne..hehehe
kurtiego cenie pewnie bardziej niz mu sie zdaje i czytalam juz jego wypowiedzi pod ktorymi moge sie spokojnie podpisac..
prawda ze nie laczy nas jakas okrutna fascynacja czy gorejaca sympatia ale potrafie byc obiektywna w ocenie innych,nawet jesli sie z nimi nie w kazdej kwestii zgadzam...tak mam z kurtim i odnosze wrazenie ze on miewa podobnie..
cale szczescie ani on ani ja nie nalezymy do osob pamietliwych bo biorac pod uwage nasze wczesniejsze stosunki pasowaloby sie brac za lby w nieskonczonosc...hehehe
a jakiegos mniejszego lub wiekszego "szmergla" kazdy z nas ma..

Zgadza się Dagny!     Oj jakie teksty sobie dowallaliśmy    

Czasem trzeba się dotrzeć - w naszym wypadku był to papier gruboziarnisty    

Offline

 

#24 2014-09-08 23:33:25

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

Dagny napisał:

Kurti...ty tak nie cwaluj..bo niestety ale tu tez byl dosc niesmaczny epizod z "tancem gauchos",za co trzeba bylo poludniowych amerykanow przepraszac..

mysle ze nazywanie pokonanych "pastuchami" i prezentacja ich zgietych niemieckim zwyciestwem karkow bardzo koreluje z wyzszoscia rasy panow..bo jak doskonale caly swiat  wie,wszyscy Niemcy to nazisci...hahahaha


badz tak mily i porzuc stereotypy bo twoj upor w walkowaniu niektorych tez swiadczy chyba tylko o tym,ze jak wszyscy Polacy jestes zakreconym, klebkiem kompleksow.

Myślę, że ten przypadek został wyolbrzymiony, przez niemiecką prasę i ludzi, którzy ze sportowymi sukcesami nigdy osobiście, nie mieli do czynienia.
Dla przypomnienia oni zdobyli mistrzostwo świata, pili i bawili się do rana,  zapakowano ich po krótkiej drzemce w samolot, gdzie dalej balowali i coś na szybko przygotowywali, a to że przypomniała im się w pijackim zwidzie piosenka z przedszkola?
Trudno to porównywać do trzeźwego polskiego dziennikarza, którego praca polega na umiejętnym posługiwaniu się słowem pisanym.

Offline

 

#25 2014-09-09 08:33:22

roStropek

Zbanowany

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

Chybiona i pyszalkowata jest tylko "tworczosc" Polakow.

Licze dzis na pyszalkowate tytuly,  po meczu naszych siatkarzy

 

#26 2014-09-09 16:10:18

roStropek

Zbanowany

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

Alez sie pomylilem.Tak bardzo kocham ten sport ze juz myslalem ze dzis sroda.
Oczywiscie ,jutro zagraja nasi chlopcy i sprawia komus niezlego lupnia:)

 

#27 2014-09-09 20:35:50

Dagny

Zbanowany

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

Kurti...ty mi chyba nie chcesz powiedziec ze ten nieszczesny taniec gauchos byl wynikiem wiwatowania cala noc i upojenia zwyciestwem?
chcesz mi powiedziec ze oni opracowujac cala choreografie nie zalapali ze to moze jest jakies srednio zreczny sposob na wyrazenie radosci ze zwyciestwa?
poza tym nie jest prawda ze to media rozdmuchaly bo ci gauchos poczuli sie jednak urazeni..
ktos w Süddeutsche Zeitung,nie pamietam juz kto,napisal,ze Niemcom nie wystarcza wspaniale, w pelni zasluzone zwyciestwo..oni do pelnego szczescia musza jeszcze upokorzyc pokonanego.
nie jest to nic nowego ani nie jest to tylko specyfika Niemcow..Historia ludzkosci zna setki takich przypadkow,dlatego ja nie chce tego wyolbrzymiac..ot,kolejne nieprzemyslane i glupie zachowanie ludzkie..
a od tego nie jest wolna zadna nacja.

 

#28 2014-09-09 23:25:33

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

Dagny napisał:

Kurti...ty mi chyba nie chcesz powiedziec ze ten nieszczesny taniec gauchos byl wynikiem wiwatowania cala noc i upojenia zwyciestwem?
.

Dokładnie to chciałem ci przekazać Dagny!
Zauważ, że pomimo iż Niemcy zdemolowali Brazyliczyków w półfinale na ich stadionie, to nikt do dzisiaj nie zarzucił im arrogancji, ani wywyższania się! Swoją postawą zaskarbili sobie nawet sympatię pokonanych Brazylijczyków.

W niedzielę w nocy fajrowali mistrzostwo świata - we wtorek po 36 godzinach mieli przemyślaną choreografię i tekst!
Sorry ale ten Bewegungslegasteniker z Sueddeutsche hat keine Ahnung und davon jeder Menge!

Kiedy moja córka zdobywała mistrzostwo Niemiec, to jeszcze w hali 14 i 15 letnie dziewczynki piły sekta, serwował go urzędnik państwowy pełniący funkcję managera! Nikt z rodziców się temu nie sprzeciwiał, ba nawet poza halą dzieci były pojone alkoholem, co było czynnością karalną, taką, że JG mogłoby wkroczyć i odebrać prawa rodzicielskie
   

Jak oglądam video z tamtych dwóch dni i tych 10 godzin po zwycięstwie, bo tak długo trwał powrót autobusem do domu, to mógłbym powiedzieć, że zupełnie normalny nie byłem i powinnienem się wstydzić mojego zachowania!
Ja się jednak z niego cieszę do dzisiaj, bo pokazuje spontaniczną radość, a nie Coolness

By było jasne z tamtej drużyny dzieci alkoholików:

2 dziewczyny skończyły prawo jedna z doktoratem, druga z oceną plasującą ją w górnych 10%
4 dziewczyny skończyły BWL - jedna z doktoratem  - cel profesura na Uni w Wiesbaden
3 dziewczyny skończyły pedagogikę.
1 zrobiła doktorat z oceanografii
1 skończyła Medienwisenschaft w Szwajcarii
Jednej alkohol zaszkodził, bo studiów nie rozpoczęła, tylko zrobiła kaufmanniche Ausbildung w konzernie REAL i dziś zarabia niezłe pieniądze.

Dagny, ja napisałem wyraźnie, że burze zrobili ludzie, którzy o sporcie nie mają zielonego pojęcia i ty także na tej fali płyniesz , bo też nie wiesz, co to znaczy sportowy sukces.

Offline

 

#29 2014-09-10 16:37:58

Dagny

Zbanowany

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

hmmm..
naprawde przerazajace.
ze tez taki nie glupi w gruncie rzeczy czlowiek tak sie malpi...
ja rozumiem i podziwiam twoja szalencza chec udowodnienia swojej racji..ale to nie usprawiedliwia wypisywania takich bzdetow.
jakies sekty,jakies panienki i co one pokonczyly ...a co to ma do rzeczy?
nic zupelnie,...galopujesz sam nie wiesz dokad.
trudno mi traktowac cie powaznie bo zero w tobie obiektywizmu..jestes dojczofilem i polonofobem..i to ci do reszty odbiera wiarygodnosc i powage..
z gory wiadomo co masz do powiedzenia..
i ty mi nie imputuj na jakiej ja fali plyne i co wiem o sukcesach sportowych bo moze bys sie zdziwil..
temat traktuje o dosc "przeemocjonowanych" tytulach w mediach..
kiedy Niemcy mieli grac na ostatnich mistrzostwach w Polsce z Wlochami ,dzien wczesniej w Bildzie stal tytul na caaala strone.."ITALIEN!!! ADIEU!!"nastepnego dnia Wlosi pokazali im "adieu"..hehehe..
czy to nie byl kretynski tytul?dzien przed tym jak pilkarze wbiegli na boisko?
oczywiscie,ze byl..zbytnia pewnosc siebie i pycha czesto gubi.
no ale ty tego nigdy nie przyznasz bo o ile Polakow nie usprawiedliwia nic to Niemcow usprawiedliwia wszystko..
najpiekniejsza Polka bedzie brzydsza niz najgorszy niemiecki kaszalot..a jesli juz nie brzydsza to za to o niebo glupsza..
bo wszystko,absolutnie wszystko co wiaze sie z krajem z ktorego pochodzisz jest nic nie warte w obliczu tego,co niemieckie.

 

#30 2014-09-10 16:43:01

roStropek

Zbanowany

Re: Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe


 

 
  • Index
  •  » Sport
  •  » Chybione i pyszałkowate polskie tytułu sportowe

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ligapokemongra.pun.pl www.kolekcjonerzy.pun.pl www.teenagerworld.pun.pl www.square.pun.pl www.kamikadzeforum.pun.pl