wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

Ogłoszenie


#1 2014-07-12 00:52:34

Hestia

Zbanowany

Szklarz.

Kupilam sobie ramke do zdjec.Ladna,duza i biala.Niestety,przez nieuwage zbilo sie szklo.Co robic?? Czy w Niemczech jest szklarz?? Jak sie nazywa po niemiecku? Czy dac do naprawy czy lepiej nowa kupic?? Radzcie.

 

#2 2014-07-12 09:33:36

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Szklarz.

Glaser-szklarz

Kup nową,pełno chińszczyzny za grosze...a szklarz,to jak każdy rzemieślnik,skasuje za czas pracy i materiał...oczy Ci wyjdą z orbit.

Offline

 

#3 2014-07-12 20:47:27

 Nemo

aktywny

Skąd: Naprzeciwko.
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   17 

Re: Szklarz.

Hestia napisał:

Kupilam sobie ramke do zdjec.Ladna,duza i biala.Niestety,przez nieuwage zbilo sie szklo.Co robic?? Czy w Niemczech jest szklarz?? Jak sie nazywa po niemiecku? Czy dac do naprawy czy lepiej nowa kupic?? Radzcie.

Czy to koniecznie musi być szkło? W baumarkcie kupisz plexi za grosze,i na wymiar jeszcze dotną.
Szklarz "Glaser" Cię skasuje,że pięc ramek byś kupiła.


Offline

 

#4 2014-07-13 10:04:21

Hestia

Zbanowany

Re: Szklarz.

Dzieki za dobre rady. Ramka jest dosyc duza i ciekawie zrobiona,szkoda by bylo wyrzucic.Trzeba sie wybrac do tego baukmartu a mam nawet niedaleko.

 

#5 2014-07-15 19:16:21

 Nemo

aktywny

Skąd: Naprzeciwko.
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   17 

Re: Szklarz.

Hej Hestia,udało się coś z tym plexizastępstwem coś zdziałać?
Pozdrawiam.


Offline

 

#6 2014-08-08 22:18:57

Hestia

Zbanowany

Re: Szklarz.

Nemo,dzieki za pozdrowienia i tez Cie pozdrawiam serdecznie.Nietety z tym  plexizastępstwem nie mialam czasu zalatwic.Mam duzo innych problemow. Chyba zaloze nowy temat bo tu nikt nie zaglada.Chodzi o Avira-co to uwaza na wirusy Wpadnij na moj nowy temat,moze cos poradzisz,bo ja juz nerwow nie mam.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animalworld.pun.pl www.mrr.pun.pl www.nowytemat.pun.pl www.fizykamedyczna.pun.pl www.kingkhan-bebo.pun.pl