wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

Ogłoszenie


#1 2014-06-28 05:04:52

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

Moderatorów proszę o wyrozumiałość dla mojego wulgarnego języka, którego będę w dalszym ciągu tego wątku używał!
Moim celem nie jest trolowanie, tylko przekazanie mojego stanu emocjonalnego po koncercie Black Sabbath w Essen.
Myślę, że sam Ozzy byłby na mnie zły gdybym napisał o moich wrażeniach z jego koncertu w języku pannien, które po mimo matury zachowały dziewictwo. Ozzy powiedziałby : Kurti, ty referujesz FUCK!
Byłem na wielu koncertach grup z mojej młodości. Widziałem prawie wszystkich z wyjątkiem ZEPPóW-
Q.... nie załapałem się na bilet, bo przy ostatniej okazji 50 milionów miało ten sam zamiar, a wydanie 3000 funtów na koncert ( cena globalna - bilet kupiony w Ebay-u , przelot , plus hotel ) przekraczała wtedy moje wyobrażenie finasowe
Jeba.. to, zazdroszczę mojemu niemieckiemu przyjacielowi, który widział ostatni koncert ZEPPów w Dortmundzie w 1980,
Ja tego Q.... tego czasu już nigdy nie wrócę!
Nie mam Q... mać jakiś specjalnych wspomnień z BS , była to fantastyczna muzyka, ale nie mieli w swym programie nic takiego jak

http://www.youtube.com/watch?v=D_H3IR6XBRI

Gdzie ja się pierwszy raz w życiu całowałem wszystkimi zmysłami i ze wszystkimi zmysłami.
Ten utwór też wysłuchałem na żywca w wykonaniu Byrona, niestety bez kobiety, którą do dzisiaj nazywam swoją pierwszą miłością. 
Ale wracam do meritum Q....
Kiedy BS zagrało War pigs,

http://www.youtube.com/watch?v=ywX2oZ2XiJg

to zrobiło mi się tak jakoś dziwnie, że nie mogłem powstrzymać łez spływających po moich policzkach!
utwór jest zajebisty , ale to nie jest wyciszkacz łez.
Co mnie Q... ruszyło to fakt, że ja tę muzykę dopiero po 40 latach mogłem wysłuchać na żywo!
Może na mój stan emocjonalny miał wpływ fakt, że przed koncertem porozmawialiśmy sobie z młodymi ludzmi z Polski, którzy przyjechali do Niemiec tylko na  ten koncert
Q..., dlaczego ja nie miałem tej możliwości zobaczenia ich koncertu 40 lat temu?
Dlaczego nie mogłem być na koncercie ZEPPów ?
Kto mnie ojeba   ł z mojej młodości?
NO TO CO, to nie była BS
CZARNE PERŁY to nie byli Baetelsi
Skaldowie to nie byli Jetro tull
Czerwone gitary to nie były Deep Purple
Q.... nawet moje ulubione i kochane Breakout nie  ma klimatu
Canned Head z tamtego czasu

http://www.youtube.com/watch?v=5j16RlNtyBE


Ch.. w dooopę wszystkim, którzy pozbawili mnie możliwości zobaczenia pewnych kanonów muzyczynch na żywo!
Mam nadzieję że smarzycie się w piekle i że jesteście j... przez własne matki i ojców!

Jeszcze raz Q... przepraszam za język ,ale musiałem się odreagować.

Offline

 

#2 2014-06-28 14:14:10

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

Przypomnij sobie lekturę:Kolumbowie.Rocznik 20-ty.

Jestem pewna,że lepiej nie dojechać na koncerty idolów,niż żyć,jak ONI żyć musieli

Offline

 

#3 2014-06-29 11:18:38

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

Kurti...bardzo lubie sluchac sobie czasami Janis Joplin ,i nawet kiedys czytalam jej zyciorys...naprawde zalujesz ze nie prowadziles zywota podobnego do jej zyciorysu i temu podobnych?



Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#4 2014-07-01 01:55:52

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

Gabi, Viola, tu nie chodzi o jointa, czy o koncert BS, tu chodzi o ograniczenia, które tamten system przyniósł ze sobą.
Ja ubolewam nad tym ,że kolega Pogodniak nie potrafi zrozumieć, tych różnic wypływających z ocen tamtego systemu.
Ograniczenie naszej wolności to jedno i ubolewam nad tym, system socjalny w formie opieki nad dziecmi i młodzieżą to drugie - jestem 100% przekonany, że tamten system opieki nad dziećmi i młodzieżą zostanie wprowadzony także tutaj.
Ale to moja wina, bo z koncertu zrobiłem temat polityczny

Offline

 

#5 2014-07-01 09:27:37

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

Kurti...na miłość boską...jaka opieka nad młodzieżą i dziećmi?Sama jestem dzieckiem komuny i ile razy nie było miejsc na koloniach...na obozy harcerskie sama się zapisywałam i też nie każdy tam się dostał.O wczasach nad morzem nie wspominam;moja Mama sama nas wychowywała (4 potwory) i nie było Jej stać na wczasy nad morzem,no i miejsca były rozdawane między kolesiów,znajomków...szarak dostawał dla mydlenia oczu.
Najlepszy system opieki miał Adolf...24/24 godziny....pranie mózgów.

Offline

 

#6 2014-07-01 21:18:43

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

hmm..jako dziecię byłam dwa razy na kolonii...jako młode dziewczę trafiły mi się raz wczasy nad morzem po sezonie..z zakładu pracy,kiedy już nikt nie chciał tam jechać hehehh...bo ja wiem czy opieka nad dziećmi była wtedy jakaś lepsza?
jakoś nigdy nie miałam z tego tytułu korzyści..moje dzieci tez nie,albo się za wcześnie albo i za późno urodziłam...
to ze zgniły zachód był nam przedstawiany jako najwyższe zło moralne pamiętam do dzisiaj...próżno było szukać po kanałach radiowych zachodnich wykonawców...podwiązywało się kabelek do radia,tenże wystawiało się za okno na 1 pietrze ...i jakieś zanikające fale radia Luksemburg można było w porywach załapać...krajowi wykonawcy typu Jerzy Połomski,jak również naszych pobratymców można było za to słuchać na okrągło...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#7 2014-07-04 02:52:05

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

No to ty Gabuś po 70-tkę podbiegać musisz!
Bo ja swoje pierwszą pocztówkę z Yellow submarine i Lollą kupiłem na targu w 1969 roku, czyli 45 lat temu.

http://www.youtube.com/watch?v=6V_8iqvm06Q

Offline

 

#8 2014-07-04 08:25:31

 Amelka22

aktywny

Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2014-03-27
Punktów :   20 

Re: Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

     

 

    

Offline

 

#9 2014-07-04 22:13:23

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

Amelko  w tej tonacji mogę ci odpwiedzieć tylko utworem własnym

http://www.youtube.com/watch?v=5noYpgvaOFk 

Offline

 

#10 2014-07-04 22:30:43

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

pod 70 powiadasz Kurti?
hmmm...czasem,w porywach to i setke 


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#11 2014-07-04 22:37:59

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

Gabi pod siedemdziesiąt, albo z Main zrobimy Odrę i to cię wyraźnie odmłodzi

Offline

 

#12 2014-07-04 22:45:52

 Amelka22

aktywny

Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2014-03-27
Punktów :   20 

Re: Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

ostbahn kurti  jestem zaskoczona ..takimi zainteresowaniem  .. czy to żart ???
       o ? a ja myślałam że jesteś rozpieszczonym jedynakiem no! ? coś Ci ukradli      

Offline

 

#13 2014-07-05 11:20:19

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

mislisz Kurti ze Odra mlodsza od Menu?



pozwole sobie cos tu wrzucic...fajne organki Kurti



chyba sie nie gniewasz?
co prawda tylko tytul tego utwora zalapalam,ale mnie sie podoba!

   


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#14 2014-07-05 11:38:26

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

Gabiffm napisał:

mislisz Kurti ze Odra mlodsza od Menu?




chyba sie nie gniewasz?
co prawda tylko tytul tego utwora zalapalam,ale mnie sie podoba!

   

Wręcz przeciwnie! Bardzo mi miło

Offline

 

#15 2014-07-05 11:49:18

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

a tu kawalek sprzed kilku lat...widac mi tu czubek glowy ale poznasz po okularach stuletnia babcie(siedze kolo tego lysego pana i pani w okularach,ale poniewaz jestem niskiego wzrostu to tylko przez kilka sekund zlapalo mi czubek glowy)...siedze ze znajomymi w lesie i slucham jak nasi znajomi koncertuja...




Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#16 2014-07-05 11:59:49

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

ps...widac mnie z przodu w 6 sekundzie...z kciukiem do gory..

   


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#17 2014-07-05 12:01:20

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

Kurti,sie nie gniewasz?no to sobie troche twojej tworczosci odsluchalam...
a masz cos w luckim jezyku?


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#18 2014-07-05 13:24:30

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

Gabiffm napisał:

ps...widac mnie z przodu w 6 sekundzie...z kciukiem do gory..

   

A ja myślałem że środkowy w moim kierunku skierowałaś

Offline

 

#19 2014-07-05 16:09:04

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

eeeee...wtedy bylam piekna i zdrowa...nawet nie mialam pojecia ze takie cus jak internet istnieje...
teraz jestem tylko piekna...

 

oklaski moge ci jeszcze raz podrzucic,bo jakby nie bylo naleza ci sie...

   



Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#20 2014-07-05 16:18:21

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

Kurti-za to wycie  

A tak swoją drogą,spytam,czy muzykowałeś z naszą Czarną Wdową?...ona też umie wyć

Offline

 

#21 2014-07-05 21:32:58

 ostbahn kurti

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-04-03
Punktów :   16 

Re: Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

Violaxx napisał:

Kurti-za to wycie  

A tak swoją drogą,spytam,czy muzykowałeś z naszą Czarną Wdową?...ona też umie wyć

Nie muzykowałem z wdową

Offline

 

#22 2014-07-05 21:50:26

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

Wdowa troche innaczej ...wyla..
ja ja widzialam w rockowym repertuarze...a nie w tym co uprawiala..no alle...
jej prawo ,kazdy wyje jak lubi...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#23 2014-07-05 22:25:15

 Amelka22

aktywny

Skąd: zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2014-03-27
Punktów :   20 

Re: Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

nie zmam Wdowy ..
dzisiaj wysłuchałam większość utworów . jeszcze  na raz wrócę na te strony  .    

Offline

 

#24 2014-07-29 08:57:38

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: Q...., kto mnie okradł i dlaczego?

czasami mam wrazenie ze jej duch tu krazy...i glaszcze nas po glowkach...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ultrasforum.pun.pl www.1917.pun.pl www.tryharder.pun.pl www.kopytko.pun.pl www.asgmalbork.pun.pl