wielkaemigracja

...tylko nietuzinkowi ludzie idą pod prąd...

Ogłoszenie


#1 2014-04-15 20:45:36

gizelka79

aktywny

Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   

mieszkanie...

Witam kochani to znowu ja....mam wiele pytań ponieważ jestem w trakcie szukania mieszknia,bo nie ma nic gorszego jak wynajmować mieszkanie od szefa-serio.... mąż ma prace więc damy rade....ja na razie też,ale szukamy mimo to,bo musiałabym z 2 lata odkładac żeby zrobić porządny remont i tu jakoś mieszkać....no i nie czuję tego mieszkania...to takie przejściowe mieszkanie...Pewnie trochę czasu minie nim cos znajdę odpowiedniego dla naszej trójeczki....W związku z tym jak mogę rozwiązać umowę z teraźniejszym vermiterem? jak napisać takie pismo...czy np.jak mam wypowiedzenie 3 msc to czy np.jak już nie będę mieszkać to dalej płace tam czynsz?,oczywiscie nie wyczytałam tam nic o tym,ale gdyby co to pytam już....może ktoś już tak miał i by mi podpowiedział co i jak...pozdrawiam

Offline

 

#2 2014-04-15 21:00:46

 Gabiffm

aktywny

Skąd: Nibyland
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   35 

Re: mieszkanie...

jesli masz w umowie ze 3 miesiace wczesniej masz zglosic to na bank tak ma byc...
innaczej bedziesz placic za czynsz,nawet tam nie mieszkajac...chyba ze dogadasz sie z Verimiterem,i pojdzie ci na reke...albo znajdziesz kogos na to lokum ktore chcesz opuscic a Vermieter na to sie zgodzi...
tak czy siak,najlepiej miec wszystko na pismie...


Osmoza durniów do elit światowej władzy zachodzi z przyspieszoną akceleracją. Niestety, nie wszyscy spośród nich kończą tak fatalnie, jak sobie tego od serca życzę (Stanisław Lem)

Offline

 

#3 2014-04-16 09:00:16

 Viola

Administrator

Skąd: Zadupie
Zarejestrowany: 2014-03-22
Punktów :   31 

Re: mieszkanie...

Dokładnie,nawet nie mieszkając musisz płacić (chyba,że Vermieter pójdzie Ci na rękę)..ale pamiętaj:wszystko pisemnie,nic "na gębę".Jak będziesz chciała napisać wypowiedzenie,to daj znać,pomożemy.

Offline

 

#4 2014-04-16 09:37:51

 Krunia 666

Zbanowany

Skąd: spod Alpow..
Zarejestrowany: 2014-03-29
Punktów :   24 

Re: mieszkanie...

tak, ale nawet jak wszystko bedzie na pismie- jestes na tyle biegla w niemieckim ze  zrozumiesz punkt po punkcie tego Vertragu (umowy)?

  jak masz w umowie ze 3 miesiace, to niestety 3 miesiace musisz placic,
. najlepiej gdybys porozmawiala z szefem, mozliwe ze pojdzie wam na reke,
jednak jak jeszcze nie masz na oku nowego, wydaje mi sie ze martwisz sie przedwczesnie.
Chociaz na temat takowej mozliwosci ,
porozmawiac z szefem  nie zaszkodzi,
przynajmniej bedziesz wiedziala na czym siedzisz !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nowytemat.pun.pl www.kingkhan-bebo.pun.pl www.animalworld.pun.pl www.mrr.pun.pl www.fizykamedyczna.pun.pl